Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23beatka23

Chciałabym mieć ładną cerę :(

Polecane posty

23beatka23 sokom jednodniowym można ufać, a kartonowym już nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z Agentem
zamiencie smieciowe zarcie na warzywa i owoce i chude mieso i pozbedziecie sie problemu, do tego zielone herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z Agentem
ja od kiedy gotuje warzywa na parze i mieso niemam zadnych problemow zdrowotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiowa2
A moze po prostu dobrze byłoby zadbac o odpowiednią suplementacje ? Trzymiesięczna kuracja Collagenem jest na pewno o wiele skuteczniejsza niż działanie niejednego kremu http://porcjapiekna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość openeyes
wiesz co jeśli masz jakieś blizny to myślę, że dobrze by było się wybrać do jakiegoś dobrego gabinetu, żeby za pomocą odpowiedniego zabiegu bądź sprzętu się ich pozbyć, ale jeśli chodzi w ogóle o ładną cerę to tutaj http://kobieta.onet.pl/uroda/twarz-i-cialo/jak-skutecznie-pozbyc-sie-tradziku-3-kroki-do-pieknej-cery/vfpwc masz art na ten temat, sama byłam zaskoczona, że w zasadzie niewiele potrzeba, żeby osiągnąć ten cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_trądzikowa
niestety, też mam trądzik, zaczęło się też około 12-14r.ż. i trwa do dziś - mam 23 lata więc to już 10 lat! czego to ja nie stosowałam! każda substancja na trądzik zewnętrzna była testowana na mojej skórze, leki wewnętrzne także(antybiotyki, izotek,hormony, suplementy) I NIC :D jak zaczyna mnie wysypywać - to święty boże nie pomoże. pół miesiąca wysypuje - drugie pół spokój. i tak w kółko. przed okresem, po, w trakcie - nie ma zależności bo bywa różnie . PODKŁADY SĄ WSTRĘTNE oczywiście że używałam. w końcu poznałam faceta i zwyczajnie WSTYD było mi przy nim z tapetą (z bliska przecież wygląda okropnie ta warstwa, do tego cera sie przetłuszcza) - zrezygnowałam i stosuje tylko korektor punktowo + puder matujący . kosmetyki wybieram jak najbardziej naturalne (np. Fitomed) . no ale...i tak co jakis czas wysypuje i od 10 lat nie ma na to rady... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że dużo dziewczyn używa zbyt wielu mazideł, garnierów 634w1, na to jeszcze peeling, maseczka, tonik, kremik taki, kremik siaki, maść i tak pięć razy dziennie, jak nie pomoże to do dermatologa faszerować się tabletkami, a żeby wyjść do ludzi trzeba nałożyć grubą warstwę ciężkiego podkładu, koretor, puder itd. Chyba nie tędy droga... Cerze trzeba dać oddychać i odpocząć, makijaż powinien być lekki, nie zapychać i musi być bardzo dokładnie zmywany na noc delikatnymi kosmetykami. Nie jeść gówien typu chipsy czy macsraki, tylko kulturalnie jabłuszko, zamiast coli woda z cytryną. To oczywiście do tych, które mają srednie problemy z cera, a niepotrzebnie meczą buzie. Dziewczyny tylko sobie tym pogarszacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam tak samo jak lusssia i tez biore taki suplement. I na pewno w połaczeniu z kremami daje mega dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellliska76
Nie wiem czy mogłabym zaufać takim kosmetykom. Ja jednak wole pójsc inna droga i stosować profesjonalne kosmetyki takie jakie sama stosuje, czyli Nantes. Mam do nich 100% zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś nie jem pączków
Na wyglą cery świetnie działa wprowadzenie do diety kiełków. Np: Kiełki chińskiej róży,,kiełki zielonego groszku, kiełki orkiszu, Kiełki soi, kiełki fasolki adzuki etc. Fajnie je opisali na stronie http://terapiasokami.pl/kielki-organiczne możesz sobie wybrać zdrowe i ulubione smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wybrać dla siebie sprawdzone kosmetyki. Dlatego ja radze siegnąc po takie http://www.paulaschoice.pl/ Tu znajdziesz te które sa naprawde najlepsze dla Waszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o supelement Collagen to polecam dziewczyny zwłaszcza jesli macie słabe włosy, paznokcie i mało jędrną skóre. Rewelacja po 3mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz odpowiedniej diety, kosmetyków można stosowac suplementację i zadziałać od środka np produkty My Beauty System http://aliness.pl/pl/c/My-Beauty-System/7. Produkty maja bardzo dobry skład, są łatwo przyswajane przez organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy któras z Was przyjmuje kolagen w kapsułkach. Ja kupuje z polecenia kosmetyczki suplementy Medica. Mnie bardzo pomógł i po miesiącu stoswania oprócz poprawy sprężystości skóry wzmocniły się moje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest sposobów na poprawe cery, ja np. stosuje złoto kosmetyczne które dodaje do swoich kremów. Skóra jest napięta i świetlista. Tanio takie złoto można kupić na www.edan.krakow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To własnie na pewno taki suplement jak wspomniany Collagen od Noble Health da sobie rade. Powiem Wam ze efekty sa rewelacyjne i to juz po pierwszym miesiący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz tradzik to idz do dermatologa i powiedz ze chcesz izotek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×