Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renteleiefa

Czy trądzik przechodzi z wiekiem?

Polecane posty

Gość renteleiefa

mam 18 lat, chce wreszcie wyglądać jak człowiek :o znacie jakieś dobre sposoby na te syfy? mam dosyć już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mchgfkjhlkjh
idz do dermatologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhikgujgy
nie zawsze :(:(:( ja sie zblizam do 23 roku i ciagle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
mój brat jest po 30 a jeszcze ma syfy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym przechodzi z wiekiem, niektórym nie. Czasem trzeba się postarać, by go ograniczyć Już to dziś pisałem, więc skopuję z podobnego wątku Te wszystkie podkłady, kosmetyki, a zwłaszcza antybiotyki (które tylko dają efekt w trakcie kuracji) można robić o kant d**y. Taka prawda. Najlepszym lekarstwem jest żywność, zdrowa żywność, wyeliminowanie śmieciowego jedzenia. Drastyczna zmiana życia pod tym względem daje duże efekty. U mnie tak się stało za sprawą świeżo wyciskanego soku, 0,75-1 litr co dzień, dwa dni i od razu się wiele zmieniło. Trądzik znikł, potem co jakiś czas się pojawiał, ale i szybciej znikał oraz był mniej intensywny. Potrzeba naturalnych środków, a nie pchać się z jednej chemii do drugiej i się zatruwać ja nie jem albo staram się nie jeść: słodyczy, czipsów, mleka, sera żółtego, ostrych rzeczy, ketchupu, serków topionych (sama chemia!) Dodatkowo trzeba unikać jedzenia, które jest wysoce zchemizowane, patrz zawsze na skład, unikaj jedzenie mocno przetworzonego Za to pomaga ananas, słonecznik, marchewka - oraz ogół innych warzy i owoców. Z tymże lepiej jest pić soki, bo tyle owoców i warzyw ile się składa na litr soku, to nie zjesz - a wypić, to wypijesz. To jest od razu wchłaniane do krwi i "leczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiekxD
Agent ma racje :P . Slonecznik i Marchewka pomagaja + soki i owoce . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku dobroci zblizam sie
zależy jakie ma buty i czy da sie w nich chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×