Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

zepsuty czajnik elektryczny, jak naprawic?

Polecane posty

bylam chora, i nie chcialo mi sie isc do kuchni, mieszkam w akademiku i w pokoju mam czajnik elektryczny chcialam zrobic sobie mleko z miodem i do czajnika wlalam mleko :o w sumie zagotowalo sie ale teraz kazda woda ktora w nim gotuje zajezdza mlekiem :o nie da sie tego pic w ogole jak mam to naprawic? poza tym czajnik zacina, czasami nie lapie i nie chce sie wlaczyc eh on nie jest moj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeeeeeee !!!!!
mleko w czajniku gotujesz dorosła laska ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czajnik jak czajnik ja bym spróbował go zlać wodą dosypać kwasku cytrynowego (całe opakowanie) i zagotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym, zastanawialam sie czy to nie glupi pomysl ale tak zrobilam naprawde wygladalam jak straszydlo, ledwo na nogach stalam a czajnik byl z boku boze jaka ja glupia jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój braciszek to
mielił jabłka w młynku do kawy elektrycznym ale miał 12 lat więc można mu wybaczyć bo to dziecko ale studentka ?? Kup nowy nie masz wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie nam rosna młode gospodynie domowe :D wez kupisz juz czajnik za 20-30 zł ale spróbuj jeszcze z tym kwaskiem cytrynowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stomatoloszka to snob
Zagouj w nim wodę z octem i niech trochę tam posiedzi. Przepłucz potem porządnie wrzątkiem i będzie po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stomatoloszka to snob
Kwasek cytrynowy nic ci nie da, nie słuchaj jełopów. A octem przy okazji kamień sobie usuniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczywiscie ludzie na kafe to alfy i omegi :o od urodzenia :o pisalam jak krowie na rowie ze bylam chora, bylam rozpalona ledwo na nogach stalam, miska przy lozku bo ciagle mnie na zwracanie bralo dlatego pomyslalam o tym czajniku no nic to jutro kupie ocet i sprobuje to naprawic dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to pisze idiotka analfabetka
ja nie jestem alfą i omegą, ale w zyciu by mi do głowy nie przyszło, by gotować mleko w czajniku może jeszcze boczek na żelazku usmazysz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stomatoloszka to snob
Męska rzecz - a dla porównania czyściłeś kiedyś octem i kwaskiem? Nie, bo gdybyś pisał, to nie pieprzyłbyś takich głupot. Ocet usunie jej zapach o nalot, z kwaskiem będzie musiała się gibać ze 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety ni wlewa się mleka
do czajnika. Pewnie dostało się do szczelinek, fermenntuje, stąd nie da się teraz gotować wody. Spróbuj wlać trochę octu lub kwasku cytrynowego do czajnika z wodą i zagotuj ze 2 razy, później dobrze wypłucz. Jeśli to nie zadziała, to zostaje tylko kupić nowy czajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly inzynier
no to tak, moze mi sie uda wytlumaczyc co moglo nawalic czajnik elek, jak dobrze pamietam, sklada sie z grzalki, termostatu (zwykle w rączce), przekaznika, transformatora + mozliwy prostownik, przycisku i kabli/obudowy co do wody zajezdzajacej mlekiem to sprawa jasna, wystarczy dobrze umyc, jesli chodzi o to drugie to mamy pare opcji: - mleko moze miec inna temperature wrzenia niz woda, a czajnik nie wyłączy się dopóki para o temp. przynajmniej 100*C nie przejdzie przez rączkę, gdzie jest termostat, ktory przez przekaznik odbija przycisk i wylacza czajnik - tutaj moglo cos nawalic, najpewniej termostat, bo to male gowno, projektowane najpewniej tak, by tylko wytrzymac X miesiecy - jesli nie łapie przycisk to znaczy, ze termostat nie pozwala na zamkniecie obwodu, dajac sygnal, ze jest za duza temp. Zaloze sie, ze wymiana termostatu kosztuje wiecej niz nowy czajnik, wiec nie zabieralbym sie za to nawet. pozdro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreta nasyp i zalej wrzątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela912
kreta? serio? XD jeszcze potem umrze jak wypije herbate z tego czajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gotowałam w czajniku pierogi ^^ i kasze a na górze na jakiś spodku jajko sadzone. I działa czajnik do dnia dzisiejszego, a było to kilka lat temu.. (brak dostępu do jakiejkolwiek kuchni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś taką samą idiotką jak ci, co gotują w czajniku parówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×