Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietamarcowa2012

32 tydzień ciąży - silny ból w pochwie ( krótka szyjka ) i bolesność brzucha

Polecane posty

Gość kobietamarcowa2012

chciałam sie poradzić czy udać sie do lekarza lub do szpitala ... miewam od wczoraj silne bóle chwilowe w pochwie ( pewnie sam koniec szyjki ) No i tak sie składa że przy ostatnim badaniu lekarskim mój lekarz poinformował mnie o krótkiej szyjce macicy ... i rozwarciu na jeden palec ale żadnych leków ! Nawet żadnego ostrzeżenia ... ? I co ja mam teraz myśleć ? :( Ogólnie to wpisałam nowy temat żeby zapytać czy któraś z was miała podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
mialam identycznie, tylko ze jeszcze tego samego dnia gin kazala sie zglosic na oddzial patologii, lezalam 7 dni, zalozyli pessar. Biegiem do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon do szpitala i sie zapytaj...pamietaj w takich przypadkach nigdy nie powinnas konsultowac sie na forum...kazda kobieta inna i jej ciaza rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej dmuchać na zimne jedz na konsultację do szpitala ja jak tak miałam to się skończyło porodem w 33tc czego tobie nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja anonimowo
ja w takim wypadku wyladowalam na oddziale, tzn u mnie skracala sie szyjka bardzo szybko ale rozwarcia nie bylo jeszcze. nie pociesze cie bo lekarz na ginekologii powiedzial ze jeszcze z dwa dni zwloki a bym zaczela rodzic....to byl 28tc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×