Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sanatorium

sanatorium

Polecane posty

Gość a masz wybor?
chyba nie masz doswiadczenia na kafe :D trafnego wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Ani Kamień, ani Połczyn. Latem tam z nudów można umrzeć, a teraz to już klęska. A Kołobrzeg jest względnie atrakcyjny w każdej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatorium
a Inowroclaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatorium
nikt nie byl w Inowroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boematy
polecam Ciechocinek lub Krynice Zdrój albo Kudowe Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatorium
do tych miejscowosci nie ma miejsc,jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatorium
wlasnie jade do ciechocimka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatorium
,,krystynka,, moze ktos ta byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatorium
zjadlam literke m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanatorium
boematy aTy bylas w Ciechocinku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd do sanatorium to dobry pomysł na prezent dla mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł:) Ja niedawno znalazłam ładne sanatorium nad morzem na http://esanatoria.eu/ i mam zamiar sprezentować pobyt w nim mojej babci;) Myślę, że się ucieszy bo już dawno nigdzie nie była i zdrowie niezbyt jej dopisuje., W sanatorium trochę odpocznie i podreperuje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuje pojechac do tego uzdrowiska www.uzdrowisko-swieradow.pl :) mam nadzieje, ze bede zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałbym się na http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/pl byłam już kilka razy i bardzo miło wspominam każdy pobyt. Mój wybór tyczy się także tego, że ja od zawsze miałam ogromny problem z narządami ruchu a tam leczą je najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsc takich jak te jest naprawdę wiele i można skorzystać z ciekawszych, moim zdaniem, ofert. Wielokrotnie miałam okazję spędzać czas w takich uzdrowiskach, ale wydaje mi się, że najlepiej przypadł mi w ostatnim czasie www.uzdrowisko-cieplice.pl. Fajne pakiety zabiegów, opieka medyczna 24.h a przede wszystkim różne badania i sauny. Do mnie to przemówiło i wybieram się już tam po raz trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku jeżdżę do sanatorium znajdującego się w Jeleniej Górze, to uzdrowisko-cieplice.pl , dla mnie jako osoby starszej świetnie sprawdza się jako miejsce do wypoczynku. Uzdrowisko połączone jest ze SPA, korzystałem kilkukrotnie z zabiegów i musze przyznać, że mogłoby Ci to odpowiadać. Masaże, sauny i inne tego typu atrakcje z pewnością spełnią twoje wymagania. Przejrzyj sobie na stronie i daj znać czy Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie! Bywam tam od kilku lat. Super miejsce i na mapie uzdrowisk w naszym kraju, zdecydowanie jedno z lepszych. Wody termalne wspaniałe, możliwość korzystania z sauny, ale przede wszystkim fachowa opieka medyczna, która działa 24/7. Jeśli uzdrowisko to tylko www.uzdrowisko-cieplice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich uzdrowisk chyba aktualnie najlepsze jest w cieplicach i jeśli miałabym wybierać się do jakiegoś to zdecydowanie tam. Kusi mnie przede wszystkim oferta związana z wodami termalnymi. Nigdy jeszcze nie miałam okazji tego doświadczyć. Może wybiorę się jeszcze w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sanatorium Polanica MedicalSensus byłyście? Widziałam, że mają świetne pakiety. Przykładowo tutaj: http://medicalsensus.pl/oferta/oferta-medyczna/pakiety/duplikat-oczyszczanie-i-odkwaszanie.html macie oczyszczanie z odkwaszaniem. Jedzie się na 7 dni i korzysta z oczyszczających kąpieli, terapii pitnej, zdrowej diety i zabiegów. Podoba mi się też opcja ćwiczeń z trenerem personalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kto jedzie do sanatorium cieplice domu zdrojowego 17 sierpnia ????? karol851985@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne jest sanatorium Leśnik Drzewiarz w Krynicy Zdroju http://www.lesnik-drzewiarz.pl/ Byłam tam wiosną i bardzo dobrze wspominam pobyt. Cennik dobry, zabiegi ciekawe i różnorodne no i okolica piękna, jednak Krynica to najpiękniejsza miejscowość uzdrowiskowa a byłam już w kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła zajrzeć na stronę tego uzdrowiska www.uzdrowisko-swieradow.pl . Byłam tam z moją mamą i na prawdę mają bardzo dobre zabiegi i miejscowość w której jest to sanatorium jest przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannokaa

Może trochę Was zaskoczę, ale polecę uzdrowisko w Konstancinie. W kilku miejscach w Polsce już byłam i szczerze mówiąc tutaj spotkałam się z najlepszą obsługą i warunkami zarazem. Czułam się u nich dosłownie jak królowa. Mnóstwo zabiegów do wyboru, a warunki, jak i stan samego obiektu na 5 z plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×