Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmammaa weronkkiiii

Kto moze isc z dzieckiem do lekarza?

Polecane posty

Gość mmmmmammaa weronkkiiii

Mam partnera zyjemy razem ale nie jest ojcem biologicznym mojej corki. Corka byla chorai musze isc z nia na kontrol do lekarza ( wziasc papierek ze corka moze chodzic do zlobka). Teraz partner siedzial z corka w domu w czasie choroby a ja w pracy. Chcialam isc dzis z corka popoludniu na kontrol do lekarza ale niestety nie przyjma bo za duzo dzieci maja na dzis. Zarejestrowalam na jutro rano corke do lekarza. I w zwiazku z tym mam pytanie czy moju partner moze za mnie isc z corka do lekarza.Czy lekarz nie bedzie robic jakiegos problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież w przychodni
nie legitymują rodziców, więc może "poudawać" jej tatusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie twoj partner moze iść z twoim dzieckiem do lekarza, nawet sąsiadka ma prawo isc na prośbę rodzica to dlaczego partner twój nie?To nie koniecznie musi byc rodzic dziecka.Nie robią nigdy żadnych problemów. Przeciez u lekarza nie okazujesz sie dokumentem tożsamości i często lekarz nawet nie wie czy rozmawia z ojcem dziecka ,czy wukiem, czy tez jakims znajomym rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
bo ja musze jutro isc do pracy. Czyli bez problemu moze isc z corka. To suoer mam nadzieje ze mala zdrowa i moze juz chodzic do zlobka. Chcociaz podoba mi sie jak tatus z nia siedzi w domu. W domu posprzatane, obiadek po pracy, corka zadowolona i sczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że nie będzie żadnych problemów :) W każdym razie tyle razy byłam ja czy mąz z dzieckiem u lekarza i nigdy nie pytali nas sie czy jesteśmy rodzicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika rottati
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam jaka kontrol
mówi się "iść na kontrolę" a nie na kontrol, wiochmenko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhjukilopliukhyjg
Hahahaha następna mądra ! Ani na kontrol , ani na kontrolę tylko DO KONTROLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×