Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

brzuchomanka :) to chleb z pestkami dyni :) Tak czas na kawę właśnie jestem w trakcie jej picia mmmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanka podejrzewam ze mniejsza byc miała na mysli chyba chleb z ziarnami dyni=) tak mi się wydaje ja zjadłam sniadanie koło 11 dosyc pózno ale byłam na zakupach i rano nie zdażyłam zjesc bo mi się spieszyło....2 kanapki na sniadanie z ogórkami konserwowymi w czosnku=)) na obiad kasza jeczmienna 1/3 woreczka + sałatka jakas i mięska z kurczaka odrobinkę=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zauważyłam ostatniej strony=) ale tak jak myslałam o ziarna chodziło=))) ja także piję kawkę=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja się zastanawiałam jak można chleb z dynią jeść, jakoś nie pomyślałam ;p u mnie na śniadanko dzisiaj był graham z paprykarzem (mój M nienawidzi, a ja jakoś miałam ochotę :)) obiadu nie jadłam bo nie miałam czasu, ale zaraz zjem jogurt z otrębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po obiadku jestem =)) zjadłam jakas godzinkę temu=))) nie wiem czy zdołam kolację jesć bo trochę za pózno ten obiadek ale pózno sniadanie zjadłam to musiałam odczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie też bym sobie zjadła=)) ale nie mam w domu a mi sie nie chce isc do sklepu=))) kilka dni temu jakos mama kupiła i akurat byłam w domu to złapałam tak łyżkę ale to było po obiedzie wiec wiecej nie jadłam=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pataaa zdesperowana
Moją kolacją będzie druga seria 6 Weidera xD Polecam pół małego jogurtu naturalnego starte całe jabłuszko otręby ;) mmm zajadałam to dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kolacji i po kolejnej kawce :) odkąd mój M kupił nowy ekspres nie mogę się oprzeć i codziennie, a nawet 2 razy dziennie pojawia się w moim menu kawa. Ale za to jak pędzi człowiek po niej do kibelka hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja ostatnio mam wrażenie, że bardzo gruba się zrobiłam, dietę trzymam, a ważyć się na razie nie chcę, bo jakby waga za dużo pokazała, to już chyba by mnie szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie dni ze a to mi za bardzo brzuch odstaje a to nogi mam jakieś grubsze niż zwykle=)) ale jakoś powoli chudne=))) a dzisaiaj to taaaka najedzona jestem ze hej=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jogurt + jabłko i otreby praktykuje już od dawna=)) bardzo dobre przyznaje racje=))) dzieki jablku takie słodkie=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie dzisiaj na 3 kostki czekolady. Dzisiaj nie robiłam obiadu, pojechaliśmy do knajpy coś zjesć, m jak zwykle pizze, syn frytki, a ja sałatkę z kurczakiem na ciepło. I powiem wam że niby tylko warzywa i trochę kurczaka ale jakoś mam wyrzuty sumienia że chyba za dużo, przed chwilą się ważyłam, mam tyle samo, a czuję się cięższa. Jestem po ćwiczeniach i właśnie oglądam tasiemce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to tasiemce???;-) nie martw się na pewno to za dużo kcal nie miało =)) no chyba ze jakiś sos był=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie chrupię otręby granulowane, truskawkowe. Nawet dobre jako alternatywa dla słodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc jezeli wazylaś się pod wieczór to rano możesz mieć mniej kg. W ciągu dnia zbiera się pokarm i woda, zobaczysz, że pewnie z rana będziesz lżejsza :) i nie popadajmy w paranoje kochane, nie dajmy się zwariować, kurczaczek i warzywa na 100% nie zaszkodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no granulowane są bardzo dobre=))) ja ogólnie kocham otreby musli i płatki=)) takie jabłkowe kukurydziane są w biedronce=)) pyszna ale nie jem ich na diecie=)) bo słodkie=)) zastanawiam sie nad kupnem takich zwykłych kukurydzianych=)) moja ciocia się odchudzała i je jadła z jogurtem czy mlekiem=)) oczywiscie w dużych ilosciach nie ale jadła=)) a mussli to góra 50 gram bym mogła zjesc=(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze macie jakieś sprawdzone produkty typu płatki musli o mniejszej kaloryczności albo zeby byly takie zebyscie się nimi najadły robiąc je na śniadanko=)) jesli tak to gdzie kupujecie i ile tego zjadacie=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie musli tropicalnego, ani żadnego z rodzynkami i orzechami. Pcyha jest za to gronoli z czekoladą. Ja myślę, ze każde musli ma sporo kcal, ale jak pójdziesz do sklepu to popatrz, zawsze z tyłu są tabele i wybierz to najmniej kaloryczne. A takimi 50gramami to się najesz. Ja wsypuje do jogurtu albo serka homogenizowanego i po czymś takim jestem full. Czasem mi to nawet w pracy za obiad służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriam, te zwykłe kukurydziane mają prawie tyle samo kalorii co te smakowe, kiedyś sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze mają yle kcal=) wszystkie sa mniej wiecej w granicach=)) ale te kukurydziane są leciutkie i ich wyjdzie więcej niz takich mussli=)) to chociaz wizualnie można oko nacieszyc=0) dobranoc dziewczyny ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pataaa zdesperowana
Heh dziewczyny nie dramatyzujcie kurczak jest najmniej kalorycznym z mięs;) Poza tym też tak mam że czasem widzę siebie ładniejszą a czasem nie;p To może zależy od nastroju;) Kolejny dzień za nami dobranoc dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc dziewczyny nic nie schudłam ani nie przytyłam przez noc waga stoi jak zaczarowana. Dobrze że nie poszła do góry. Odnośnie tej sałatki to te warzywa były z majonezem, śmietaną i innymi dodatkami a mięso polane sosem czosnkowym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane, u mnie miętowa herbata i przegląd wiadomości :) niedługo zbieram się do pracy mnieszabyc teraz rozumiem te wyrzuty sumienia hehe, ale nie martw się, to i tak zdrowsze niż pizza, wybrałaś najmniejsze zło, mam nadzieję, że niedługo waga zacznie u Ciebie spadać bo wiem jak to strasznie denerwuje kiedy stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×