Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

Smażyć można, ale na tej parafinie, zamiast mąki można używać skrobi kukurydzianej. Czytałam, że podobno Dukan dopuścił możliwość używania skrobi ziemniaczanej, ale nie wiem czy to prawda, musiałabyś na topiku o Dukanie zapytać. Dieta faktycznie jest niskowęglowodanowa. Naleśniki robiłam tak: 2 białka ubić na sztywno, dodać 2-3 łyżki serka homo ( 3% tłuszczu), 1 łyżkę skrobi. Chyba tyle, poszukam jutro przepisu, to ci wrzucę. Do tego dawałam twaróg chudy ze słodzikiem i jogurtem. Pyszne i bardzo sycące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, nie odzywałam się gdyż wpadłam w wir świątecznych porządków. Schudłam przez ten czas 2 kilo. Niby mało ale ważne że się w dół ruszyło wreszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, Aga dziękuje za rady, te naleśniki brzmią naprawdę ok. To jest jakaś perspektywa, bo ja już myślalam, że się zajadę na tych jogurtach. Zaczynam dziś 1 ze swoich 4 dni. Eowin kochana jesteś!!! :) myślałam, że zrezygnowałaś z diety i dlatego Cię z nami nie ma, a tymczasem masz 2kg mniej. Super, gratuluje! :-) Jak dobrze, że na Dukanie można kawę, chyba zaraz sobie zrobię ;-) A jak u Was porządki? ja musiałabym umyć okna, ale mam też mnóstwo roboty papierkowej i nie wiem, co pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeszcze w stanie zatruia pokarmowego albo w ciazy tego jeszcze nie wiem:) Żle się czuje , mdli mnie caly czas, nie mogę jeść i odrzuca mnie od kawy którą przeciez zawsze kochałam:)Pożyjemy zobaczymy. Ważne, że 2 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Również jestem w trakcie porządków przedświątecznych. Wczoraj razem z m sprzątnęliśmy kuchnię, poszło nam w mig, w dwójkę zawsze szybciej. Dzisiaj planuję poprawić okna bo myłam jakieś 2 tyg temu i są trochę brudne. A o 17 lecę na basen. Jeżeli chodzi o dietę to już tak bardzo się jej nie trzymam, tzn cały czas jem chleb orkiszowy i unikam ziemniaków ale za to ostatnio pozwalam sobie na słodycze i to nie w małych ilościach. Póki co wagę trzymam mam 62,9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga znasz jakąś dobrą stronę o diecie Dukana? bo ja na każdej znajduje coś, ale nie wpadłam na taką, gdzie miałabym wszystko jasno zebrane. Powiedz mi czy te otreby to ja mogę też na I fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że bym chciała. Tylko to ponoć tak jest że jak się chce to nie ma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może akurat będziecie mieli w święta dobrą wiadomość! ;-) Ty dziś w pracy Eowin? bierzesz jakieś wolne przed świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy nie biore wolnego. już jestem posprzątałam sobie wszystko. Tylko zrobie jakies ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy nie biore wolnego. już jestem posprzątałam sobie wszystko. Tylko zrobie jakies ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szybka jesteś. W domu spędzacie święta? ja w weekend byłam u rodziców to trochę z mamą posprzątałam. Na święta z moim M też wybieramy się do rodziców, więc w domu za wiele nie cuduje ze sprzątaniem bo i tak nas nie będzie. Dzisiaj mam wolne, aż wstyd się przyznać, ale jeszcze z łóżka nie wylazłam. Zaraz biorę się za siebie, wstawiam pranie i do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki :) Eowin, mam nadzieję, że to ciąża, tego ci życzę z całego serca :) Brzuchomanka, tu masz fajne przepisy http://dukan.blox.pl/html Otręby można na 100%, 2 łyżki owsianych i łyżkę pszennych dziennie, ja czasami brałam 2 łyżki pszennych, one się w ogóle nie wchłaniają, ile zjesz tyle wydalisz. Na tydzień nie opłaca ci się kupować skrobi kukurydzianej, używaj ziemniaczanej, nic się nie stanie. Pytaj o co chcesz, mam e-booka, co prawda na popsutym kompie, ale kilka razy przeczytałam, to wiem. Ja jeszcze robiłam budyń, 1 szkl mleka, łyżka skrobi, słodzik, kilka kropli aromatu do ciast i żółtko zagotować razem, pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga napewno będę pytać, bo mało o tej diecie wiem, więc jesteś moją skarbnicą wiedzy. Nie kupię książki, ani niektórych produktów, bo na 4 dni się nie opłaca. Ale chętnie skorzystam z Twoich porad. Tak myślę, że na koniec dnia napiszę Ci co zjadłam i powiesz mi czy dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spędzam Świąt w domu ale przygotowuje jakieś posiłeczki. Świra już dostaje od tego czkania na termin kiedy będę mogła zrobić test. Też właśnie przez to się tak nie odzywam za bardzo bo cały czas mi coś po głowie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga spróbowałam tego Twojego przepisu na naleśniki. Same placki wyszły dobre, ale jako farsz dodałam jogurt naturalny i trochę cynamonu -strasznie kwaśne, zepsuło mi smak całego naleśnika. Usmażyłam to dosłownie na 2 kroplach oliwy bo nic innego nie miałam, ale mam nadzieję, że taka ilość nie zaszkodzi. Kupiłam też centymetr i postanowiłam w ten sposób zmierzyć efekty, a nie wagą. W brzuchu aż 86cm, przeraziłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto mój bilans dnia: -200g chudej szynki z kurczaka -dwie kawy -jeden naleśnik według przepisu Agi -dwa gotowane jajka -jogurt owocowy bez cukru -kilka kubków wody, 2 kubki herbaty miętowej I jak Aga, może być, zgodnie z zadami Dukana? nie wiem czy pory posiłków mają znaczenie, ale najpóźniejszy zjadłam o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka, wszystko zgodne z dietą :) Pory posiłków nie mają znaczenia, ale też uwazam, że lepiej jeść wczesną kolację. Co do kawy nie ma ograniczeń, byle bez cukru, z mlekiem chudym może być. Dodaj otręby codziennie, żeby nie mieć zaparć. Dwie krople oleju też mogą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam otręby do jogurtu, zapomniałam wspomnieć ;-) w razie problemów z chodzeniem do wc, zrobię sobię lewatywę, żeby to wszystko odblokować. Jeju ale chciałabym zgubić te kilka cm w talii, mam nadzieję, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a może masz jeszcze pomysł na to, co mogę zabrać do pracy? bo wszystko jest strasznie ograniczone na tej diecie, a obawiam się, że przez 3 dni, po 8 godzin nie wytrzymam na samych jogurtach naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie może jajka faszerowane z szynką lub tuńczykiem, albo zawijane z szynką. Jeśli masz mikrofalówkę, to polecam bułeczkę dukanowską z wędlinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpiochy, kawka na stole :) Jak tam pogoda u was, u mnie mgła straszna, więc potem będzie słoneczko, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie niestety zimno, śnieg w nocy spadł, nic ciekawego wrrrr. Właśnie grzeję się ciepłą herbatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wczorajszy bilans to : 1. bułka z masłem-jedzona na 2 razy 2 ziemniak w mundurku 3 5 klusek sląskich z odrobiną sosu. 4 butelka wody niegazowanej Poza tym bardzo dużo ruchu, chyba mogę być z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Witajcie ja też się odchudzam niewiele mi pozostało do zrzucenia, bo jeszcze tylko ze dwa kilogramy. Oczywiście stosuję dietę, która poleciła mi pani dietetyk. Jest bardzo dobra. Stosuję ją już dwa miesiące i powiem szczerze, ze widzę już pierwsze rezultaty. Naprawdę mnie zaskoczyły. Dodatkowo jeżdżę na rowerku stacjonarnym, po około czterdzieści minut, co drugi dzień. Jest ok. Ale potrzebuję jeszcze czasu i cierpliwości, by faktycznie pozbyć się tego zbędnego „bagażu Dlatego zdecydowałam się na tabletki na odchudzanie. Wam tez polecam jeśli już nie możecie wytrzymać na diecie. A sprawdzonych suplementach diety można przeczytać na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/02/21/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-a-ich-sklad/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musiałam zresygnowac z diety. tzn. w sumie mogłabym ją kontynuowac jeszcze kilka tygodni, ale mam wilczy apetyt bo uwaga: jestem w ciązy;-). Jak narazie jest tylko puste jajo płodowe i mam nadzieję, że zarodek w końcu się zagnieździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×