Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

[cool] łooo wszystkim i o niczym

Polecane posty

nawet zaczelam ćwiczyć,codziennie 1 h poświęcam na to,skacze na skakance i znalazłam na necie jakieś tam ćwiczonka na brzuszek,pupe i uda i działa ;) najtrudniej znaleźć w sobie mobilizacje.Juz kilka razy sie odchudzałam i nic,ale teraz postawiłam na swoim ;-) prawda ajj tam wcale takie spaślaki z nas nie są ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anmarie noo mi tego nie mow , ja o tym wie ze niezle z nas dupy hihihihi:):) ja codziennie godzinke tancze na soniaku:):) i efekty tez calkiem niezle , ale jakos specjalnie nie chce schudnac , chce tylko wrocic do wagi z ktora przyjechalam do uk ., czyli jeszcze 4 kg i bedzie idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
prawda weź się uspokój,napisz lepiej jakaś dobrą dietę,bo to mnie obecnie bardziej ciekawi jak juz wskoczyłyście na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem ja to bym sie cieszyla z takiej wagi jak Ty masz a tak swoją drogą dalej jestes na mnie naburmuszona czy mi się wydaje ? prawda ja tez w uk jestem i wychodząc na ulice i widząc tych tłustych Angoli a jest ich sporo czuje się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miłości to mi okazywać nie musisz ;-) oj tam zgrzyt jakis był ale tam nie mam zamiaru się gniewać i Ty chyba też no fakt niska jesteś i te pare kilo rzeczywiście może zrobić z Ciebie pączka prawda a Ty jakąs diete stosujesz czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no fakt tusciutkie angielki i angole ... moznaa sie dowartosciowac nie ma co:)gdzie mieszkasz w uk:)? zbanowanaaaaa nie przesadzaj dobrze wazysz kobieto , masz cycki ktorych pewnie nie jedna w twoim wzroscie nie ma .. na czym masz je nosic??? pomaranczo hahahahaha ja nie stosuje zadnej diety i nie mam zamiaru. wczoraj opierdolilam 2 paki chipsow, wielka czekolade, obiad,dwa batoniki i 4 jajka wiecccc wiesz;] z reszta ty nie badz taka milutka bo i tak nie chce mi sie z toba gadac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(już wyglądam jak pączek, bo mi sie masa nie ma gdzie rozkładac:P) ale, co tam:P powolusku i sobie schudne, widocznie tak zle nie wygladam, skoro... no wiadomo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l,l;dk,fplodszf
co wy wszyscy ostatnio macie z tym cool w tematach :O jedna zaczęła a teraz kazda tak zaczyna temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anmarie .. ja wazylam raz nawet ponad 70:):) alee moja waga szla do dolu azzz doszla do 68 i moj facet kupic console i gry ruchowe tak zaczela sie moja przygoda od 3 stycznia w sumie do dzis schudlam okolo 5 kg;) :):):) uwierzcie mi kazdy kto mnie zna w realu oczywiscie mowi ze powinnam wazyc wiecej bo moje cycki sa naprawde duze aaa zbyt niska waga nie jest dla mnie wskazana ;] nigdy w zyciu nie tresowalam sie dietami .. moja kolezanka kiedys mowila JAK CHCESZ SCHUDNAC TO JEDZ MNIEJ I NIE JEDZ PO 18 ... to dziala !! ale ja na to nie ide bo wlasnie po 18 mam najlepszy apetyttt;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no korva, nie jem miesa dla zasady ani ryb. slodyczy nie cierpie, boaid jem o 4 i pozniej juz nic, bo mi sie nie chce, biegne codziennie 50min na autobus, a w ciagu mc zeszlo mi tylko 2kg czyli jestem yebnieta?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda nie chce zbytnio pisac na kafe gdzie dokładnie jestem bo nie chce sie potem z kims "życzliwym" użerać ja tez takowej żadnej diety nie stosuje,jem mniej i wykluczylam ziemniaki i smażone rzeczy ze swojego menu,cwiczenia i oczywiście jak juz wspomniałaś nie jem po 18 i zeeero słodyczy kciukiem tez bym chciala taki biust miec jest mi jednak dane mieć mniejszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mieszkam w dużym mieście tyle mogę powiedzieć ale w to miasto jest o niebo lepiej "rozwiniete" niż niektóre większe miasta w PL sex spala o ile sie nie mylę ok 200 kalorii więc przyjemne z pożytecznym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle Legenda Kafetełe
🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Prawda :D Co słychać? Mam ochotę na drinka ale skończył mi się rum... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbanowana Ty to konkretna jestes hehe ;-) ja to muszę jeszcze pareędni poczekać bo mój X na wyjeździe jest,ale bynajmniej jak go nie ma to nie kusi mnie słodkościami bo on je uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anmarie, to zależy, czy z orgazmem czy bez, a jak z orgazmem to czy z prawdziwym czy udawanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×