Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

[cool] łooo wszystkim i o niczym

Polecane posty

Gość kciukiemmmmMARKU
NIE WIESZ CZY NIE CHCESZ POWIEDZIEC? bo chyba masz rozenanie czy 40 czy 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiemmmmMARKU
z jej wzrostem CALKIEM SPOPO :O myslalaem, ze jestes jednak taka filigranowa z tym wzrotstem i mam co bic do ciebie, no ale coz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 164 waze 63 kg , 62 sama nie wiem.. i mowia ze jestem spaslakiem przestan to nie duzoo! uwazam ze lepiej wazyc o pare kg za duzo niz wazyc przy 172 46 kg ;/;/ dla mnie to choroba ...z resztaa nawet psy na kosci nie poleca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalaem, ze jestes jednak taka filigranowa z tym wzrotstem i mam co bic do ciebie, no ale coz. bo padnę:D nie wygladam jak żel betonowy kloc, ale nie mam zamiaru być chudzinką, cycki mam rozmiar D i nie mam zamiaru ich stracic, choc odchudzam sie:P prawda, czyli oba my spaślaki jestesmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :O:O:O:O:O:O
pare dni temu kciukiem pisąłas, ze rpawda jest popierdolona i ze od zawsze to mówiłas:O ale wy obie jestscie sieibie warte, smoczyce fałszywye, o tobie rpawda nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dokladnie ;];] nie rozumiem rozumowania co poniektorych na tym forum. ODkad sie pojawilam wszyscy zarzucaja mi ze jestem spasiona hahahahaha Ja mam cycki pelna 7 i znam wiele dziewczyn z takim biustem i waza przynajmniej o 20 kg wiecej . Nie dogodzisz im .. masz racje jak sie odchudzac to zabawa ( ja sobie gram i tez troche schodxzi) a nie siedziec caly dzien na dwoch serkach i liczyc kaloriee... a cyckii to prawda .. intensywne odchudzanie i mamy je bankowo na pepku ;];];D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
dieta ducana przynosi efekty ale ja dlużej niż 3 dni na tym nie ujechałam,nie da się...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy zulski miechu, gdy ktos mi napisze ze jestem popierdolony to przyznam mu racje, wiec nie dupc udupc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
Lee jeśli gdzieś tu jesteś to daj już spokój Prawda cię nie atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :O:O:O:O:O:O
KCIUKIEM TY FAŁSZYWCU :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ tak czytam sobie ten topik i rzeczywiscie zbanowana to chudzinka straszna. prawda ja mam 163 i 65 kg ważyłam 2 tyg temu,teraz jestem na diecie i ciekawa jestem wynikow ejj pomaranczki nie macie co robic ze kazdego sie czepiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest forum, mam jebać focha na osobe, ktora znam tylko wirtualnie? przyjaznie juz nawiazalam, a pobabulic sobie moge z kazdym mnie juz zeszlo 2kg, ale jeszcze troszke:p powolusku, do celu:) Kakalenm nie piertol, jestes zayebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarie 🌼🖐️ nooo to dolaczylas do spaslakow:):):) jak widzisz nie maja co robic :):) zbanowana nie tlumacz sie dla nich na zawsze pozostaniesz falszywcem a ja na zawsze bede tu popierdolona , swiata nie zbawie ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
jechałam po tobie jak dalej rozgrzebywałaś ten temat,ale ci przeszło ...i już mi się nie chce czytać bluzgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×