Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

[cool] łooo wszystkim i o niczym

Polecane posty

gdzie ja draze temat? debilki same o tym piszecie w kolko [zgłoś do usunięcia] MłodaMamaMłodaMama Czesc PRAWDA Czy ty nadal jestes pokłócona z Żona Swojego Męża? Zaczełysmy tamten topik i sie skończył No i co u Ciebie? jak zdrowie? No niestety .. z zona nie mam kontaktu , zdrowie dobrze .. tu od 3 dni mam niezla jazde, co u Ciebie kochana :)?jak samopoczucie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlodaMamo ... nie uwierz mi ze nie chcesz zrozumiec Ja nie bede sie powtarzac bo juz mi zbrzydlo :) znasz mnie troche , poprostu nie dalam sie gowniarze ośmieszyc ale mimo tego probowala mnie zgnoic to ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie proszeeee
bo prawda upodliłaś kogoś kto chce sobie rpzez nia zycie odebrac, screeny w jej stopce sa wlasciwie niczym w poriwnaniu do tego co zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie widze, że nie masz spokoju od kilku dni. Najpierw jenny teraz na Ciebie sie uparli.... Eh..... U mnie spoko :) Mąż i Córa zdrowi, ja zamierzam sie zapisać na jakis Fitness w pobliżu mojego miejsca zamieszkania :) Narazie szukam :) Moze od marca sie wybiore :) jak dobrze pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze co prosze? Jakie zycie odebrac? O czym ty w ogle do mnie mowisz. Gdyby Lee byla madrzejsza to by napisala w emailu a ze wiedzialam ze jej przeprosiny sa falszywe i za chwile mi napisala ze jednak zrobi to co zaplanowala to soryyy nie mylilam sie co do tego skonczcie ten chory temat;] na mnie gadacie a co sami robicie? nie widzicie ze nie chce o niej pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie proszeeee
hahha na nia sie uparli, to przez nia ktos chce sie zabic, ona tylko kurwa scereeny wstawia do stopoki, sporo sie natrudzila aby ktos tak jaj pisal, tępa idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze;):) to swietnie ze wszyscy zdrowi:):)co do fitness to dobra sprawa:) Kiedys tez chodzilam ale mam ciekawszy wynalazek w domu , ktory nie dosc ze mnie bawi to jeszcze dodatkowo glubie przy nim kg . Sony PlayStation 3 ( gry ruchowe) .. kupa zabawy!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:27 [zgłoś do usunięcia] jak cie proszeeee bo prawda upodliłaś kogoś kto chce sobie rpzez nia zycie odebrac, screeny w jej stopce sa wlasciwie niczym w poriwnaniu do tego co zrobila" Ciekawe :) Odebrac sobie zycie przez kafe :) I kto tu wmawial Ance slaba psychike No kto? LEE zaskakujesz mnie:classic_cool: Hipokryzja ponad wszystko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyutyutyu
"głubisz" prawda, ale mózg po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie proszeeee
taka mała jedna, ty tez sie do tego przyczynilas i nie nie jestem Aśką, ale kims kto bardzo dobrze ją zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taaaak i wyszlo ze skrzywdzilam biedna Leee ktora zrobila sobie szope moim kosztem i myslala ze znalazla sobie kozla ofiarnego ale sie przeliczyla i walczy o zycie O m g tu panuje taki trend .. jak nie ja to jenny jak nie jenny to beti , mala to zbanowana, noxa to grzeslaw ................ telenowela brazylijska dramaty , wzloty , radosci i upadki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjywreafr
prawda mysli ze teraz blyszczy rozpetala afere to teraz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:34 [zgłoś do usunięcia] jak cie proszeeee taka mała jedna, ty tez sie do tego przyczynilas i nie nie jestem Aśką, ale kims kto bardzo dobrze ją zna. Swietlana przyszlosc zatem mnie czeka, posiedze za kratkami, bo jakas zakompleksiona lalunia odbierze sobie zycie przez to co sama narobila :classic_cool: good joke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie zabawilam
Czy nie widzicie ze prawda ma was w dupie i slusznie bo pisklaczek nie potrzebnie morda szczekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie proszeeee
mnie to gówno obchodzi, mowie jak jest i tyle. usunęliście tamten topik, ale i z porzedniego mam coś. prawda zakonczyła temat to ty malajedna czy jak ci tam podsycac musisz, niestety. mnie to nie obchodzi kto zaczał a kto nie, ale nie kazdy jest slawna NOKSELIA , ktora tylko mowi, ze sie zabije i glosi o tym na kafe, kazdy przezywa wszystko na swoj sposob i nie mowi a robi, takze radze ci mala naprawde oodpuscic, bo moze sie to zle sie skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie zabawilam
wsadziłam ogóra w pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiemmmmMARKU
masz 152 cm a ile wazysz, z ciekawosci pytam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×