Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

[cool] łooo wszystkim i o niczym

Polecane posty

po takim celibacie, to nie ma co sie dziwić, pierdolca dostaje, mam chcice cały czas, a ja go już dopadam, to mecze do rana, robiac przerwy tylko na fajke i winko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus :) aaaaaaaa dzialo sie tu ostatnio dzialooo:) po za tym wszystko dobrze jak u Ciebie samopoczucie?? Hmmmr rum pilam go w tamtym tygodniuu heheheh :) uwielbiam tez herbetke z rumem dobra na przeziebienie nie rob mi smaku!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbanowana rozpiescisz faceta to potem ból głowy nie będzie żadną wymówką.ale pewnie zadowolony chodzi Aguś a czy z orgazmem czy nie to juz nie wnikam hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbanowana ja bym nie powiedziala ze nie jestes jebnieta tylko że raczej sex to dla Ciebie temat jak każdy inny ale Twoja szczerość jest rozbrajająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie w miarę niezłe, biorąc pod uwagę moje zwariowane życie. Odwiedziłam siostrę i codziennie piję Mojito vel Modżajto ;) Muszę ruszyć doopsko do sklepu bo dziś już rumu ni ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalorie podczas seksu ;) Rozbieranie kobiety Za jej zgodą..............................12 kal. Bez jej zgody...........................187 kal. Rozpinanie jej biustonosza Obiema rękoma..........................8 kal. Jedną ręką.................................12 kal. Zębami........................................85 kal. Nakładanie prezerwatywy W czasie erekcji.........................6 kal. Bez erekcji..................................315 kal Gra wstępna Próba znalezienia łechtaczki......8 kal. Próba znalezienia punktu G.........92 kal Pozycje Klasyczna.......................................12 kal. 69 leżąc..........................................78 kal. 69 stojąc.......................................172 kal. Tylna...............................................216 kal. Taczki............................................428 kal. Kandelabr.....................................912 kal. Orgazm Prawdziwy.........................................112 kal. Udawany............................................315 kal Po Leżenie z przytulaniem..................18 kal. Szybkie wstawanie..........................36 kal. Wyjaśnianie dlaczego tak szybko opuszczasz łóżko............................816 kal. Druga erekcja jeśli masz... 20-29 lat.......................................36 kal. 30-39 lat.......................................80 kal. 40-49 lat.......................................124 kal. 50-59 lat.......................................972 kal. 60-69 lat.......................................2916 kal. 70 i więcej.............................brak wyników Ubieranie się po Powoli....................................................32 kal. W pośpiechu........................................98 kal. Gdy jej ojciec puka do drzwi........1218 kal. Gdy twoja żona puka do drzwi......3521 kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, zaraz poprosze skeretarke, żeby mi zaraz to wydrukowała:) nie ma dla mnie tematu tabu, seks to bardzo ludzka rzecz:) (zadowolony jak diabli , meczy mnie eskami od rana) rozbieranie bez jej zgody 187 to po kolejne 200 trzeba doliczyc :classic_cool: plus tylna 216, powinam wygladac jak marit bjergen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbanowana niedługo znikniesz tyle kalorii tracisz :-P Agus świetny przelicznik kalorii będę korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno już mnie nie być:D ey z zajebistym kolesiem gadam na mailu od rana. alez on ma talent do erotyków, jeszcze mnie kusi, teraz, korva jak w robcie siedze, bez chłopa pod ręką;...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×