Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaagaciccaa

nie chce nam dać chrztu dla dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość mireczkaa
wzięła cywilny bo pewnie nie wyobrażała sobie, ze ojciec dziecka może je uznac i bez tego ślubu:) Tak wiele par robi- biora cywilny bo zawsze, jakby co, mogą się roziwieźć. A jak sie okaże, ze chca byc jednak razem to potem biorą kościelny. Przeważnie to takie związki właśnie po "wpadce". Ja bym powiedziała ksiedzu co i jak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to się kłuci z ich portlefem . Przecież sie z tego nie rozliczaja czyw ezmą 1000 czy 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiadz MA OBOWIAZEK udzielic slubu/chrztu/odprawic msze w intencji kogos tam - BEZ KASY jezeli osoba ktora o to prosi po prostu na to nie stac. Tylko autorka po prostu nie chce wziac slubu koscielnego, a kaa to tylko przykrywka dla prwdziwego powodu, ktorego nie chce nam tu zdradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaggaacia
slub wzielismy 2 lata przed dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zaliczylam wpadke , tabletki mnie zawiodły. Ale nie żałuję. Tak ciekawe gdzie kościół robi coś bez pieniędzy głupia intencja mszy świetej u ans 100 zł kosztuje..... Wszystko kreci sie wokół pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam slubu ze swoim facetem i szukałam parafii i znalazłam za 200 zł ochrzciłam dziecko,wierzę w Boga,ale nie odczuwam potrzeby większej jak 2 razy do roku odwiedzać kościół,dawać na paliwo księżom albo nawet dostałam kiedys kartkę że jak ksiądz będzie chodził po kolędzie że kwotą odpowiednia bedzie 50 zł ! no porażka jakaś. Nie wierzę w księży a w Boga i niech mi tu nikt nie mowi ze musze chodzic do kosciola i sluchac takich monologow ze dzis z tacy pieniadze beda przeznaczone na remont plebanii i rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opinia .....
po co wam chrzest? nie potrzebujecie sakramentu małżeństwa to po co sakrament chrztu, nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lady3548656
moja corcia ma juz 3 latka, zna pacierz i wiele biblijnych historii, ale opowiadam jej rowniez o wierzeniach dawnych slowian, wikingow, celtow, grekow, rzymian...mowie jej o zydach, o islamie.mysle, ze jak dorosnie, sama wybierze swoja droge. nie jest marionetka w moich rekach, nie bede jej niczego narzucac. Jezusa ochrzczono, gdy mial 12 lat i nauczal medrcow sanhedrynu....Bog nie chce niewolnikow, ale swiadomych ludzi, ktorzy w swoim sercu wybioeraja komu chca sluzyc,. tyle w temacie wg.mnie. ps. slubu nie bralam, byl moim pierwszym mezczyzna i wiem ze przed Bogiem jestem mu poslubiona. a Bog ...Jestem ktory jestem....moze Allah, moze Jahve, Moze Odyn albo Sziwa...niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×