Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia17d

pupa ;p

Polecane posty

Gość czarne ptaszysko
tak mamy :D kaska, no jak dlaczego:P? bo to sffinie sa:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
11-nie jestem pewna czy chce wiedziec dlaczego zdradzasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej kobiety jeszcze nie zdradzilem i nie zamierzam. Bylo pare kuszacych sytuacji, ale zdrowy rozsadek wzial gore :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
:D:D dobra dzieciaki :P piszcie sobie co tam chcecie:P ide na film🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ciaza taki kryzs mielismy.......:((((((( i co byla kolezanka w pracy, niezbyt fajna ale dupcie miala fajna:) zona kumpla z tej samej pracy, wszyscy w jednej firmie.... zabieralem ja czasem do dou po pracy i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
gumowy nie mam TV :) na necie sobie cos obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK!!!!!!!! to byla chwila zapomnienia....ja zyc bez niej nie potrafie tyle o nia walczylem i mam co chcialem nie moglbym jej stracic!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
11-ale jestes płytki :O tylko dlatego że dfajna dupe miała to ja zerżnołęs?:O jeszcze jeden dowod na to że faceci to dno🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodzi o mojego faceta bo jak sie poderlismy on pojechal sobie z kumplami gdzies tam i tam byla jego znajoma moja kolezanka ich zobaczyla i mu jebnela za to co robil.. nikt nie chcial mi powiedziec o co biega wkoncu ona powiedziala ze on sobie tamta na maske samochodu rozkladal .. i ze ona to zobaczyla.. a moj facet przyznal sie ze tak bylo i ze umawiali sie ze potem bedzie sex.. ale przysiega ze nie doszlo do niczego nawet pocalunku ... a razem potem wracali .. moglo cos byc? .. Ona tez wpierdol dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
gumowy tez lubie fantastyke, ale teraz raczej miałam ochote na romansidło :P nikt mnie nie kocha😭 to sie poplacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dlatego ze fajny tylek miala!!!!!!!!!!!! kusila mnie i w koncu nie wytrzymalem , okazalo sie ze u nich akurat tez fajnie nie bylo to trafilismy na siebie....nie szczyce sie tym:( załuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11- powiem ci tak gdybys ja kochal szczerze nie zrobil bys tego.. nie ma wyttlumaczenia ze to chwila zapomnienia .. mam nadzieje ze sie chociaz przyznales.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
kasia:D:D:D no niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobiete szowinistyczno-emancypanckie komenty na temat facetow. Nie kazdemu psu na imie burek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×