Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia17d

pupa ;p

Polecane posty

nie...ale czuje i wie ze mu sie udalo starsza zdobyc...to dla faceta fajne jest ze mlody gowniarz ma starsza laske........ a co jak by te nasze dzisiejsze popierduchy przeczytal....wkurzylby sie??? bo ja bym mial zadyme jak huj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...ale czuje i wie ze mu sie udalo starsza zdobyc...to dla faceta fajne jest ze mlody gowniarz ma starsza laske........ a co jak by te nasze dzisiejsze popierduchy przeczytal....wkurzylby sie??? bo ja bym mial zadyme jak huj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...ale czuje i wie ze mu sie udalo starsza zdobyc...to dla faceta fajne jest ze mlody gowniarz ma starsza laske........ a co jak by te nasze dzisiejsze popierduchy przeczytal....wkurzylby sie??? bo ja bym mial zadyme jak huj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym miala przejebane :) a jakbym byla mlodsza dajmy przyklad 4/5 lat to by mniej klamal ? mysle ze to jego natura i ze wtedy tez by w huja lecial bo by myslal ze gowniara to naiwna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co tu widac, to tylko nalezy siasc i plakac. Ja jestem w tak zwariowanym i idealnym zwiazku, ze az moi znajomi nam sie dziwia jak to jest mozliwe. Jak sie zdarzaja jakies imrezy to chodzimy razem i osobno. kazde z nas ma swoja grupe znajomych, z ktora sie spotyka. Jak przyjezdzam w moje rodzinne strony, to na dyskoteke ide z kumplami, bo ona nie znosi muzyki klubowej. Czasami jak mam okresy, kiedy siedze dluzej w domu i nie wychodze, to zona sama mnie wygania i mowi, zebym wzial kumpli i poszedl do jakiegos klubu go go, to sie ozywie :-). Niech sie zesram, jesli klamie. W naszym zwiazku jest wszystko w najlepszym pozadku, w kazdej dziedzinie. I to wlasnie nazywam zdrowym zwiazkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienko ja musze leciec...bylo mi bardzi milo....zycze ci powodzenia!!!!!!!! fajna jestes laska i inteligentna bardzo...........masz zgrabna pupke!!!!!!! bo o to chodzilo w temacie........ pozdrawiam M....ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech skonam jesli klamie! Tak jest. W zeszly weekend, kolezanki zony namowily ja na wyjazd weekendowy do amsterdamu. Ona sie mnie pyta co ja na to. powiedzialem jej jedz, ale w maju jade na weekend na ibize z kolegami, powiedziala nie ma sprawy. I tak to u nas wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
Gumowy , i po cholere prawde piszesz, jak cie za klamce maja:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W amsterdamie też jeszcze nie byłem, mogłem jechać, bo chłopaki wycofali mnie nba całopalenie, ale palenia nie znoszę, cos do nosa to ona sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×