Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia17d

pupa ;p

Polecane posty

Gość czarne ptaszysko
gumowy jestes obrzydliwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
czarne cos tam cos tam, jest kobieta:P ze tez co niektórzy maja do tego jakies watpliwosci 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumowy wypad :p ja chce sie ciekawych rzeczy dowiedziec a nie co ci w tylku lazi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie jak zona lize mi jadra oczywiscie ogolone....najpierw piesci moje uszy szyje a pozniej schodzi coraz nizej......i piesci mi jadra!!!!!! drazni sie ze mna przy tym najpierw smyra mnie po nogach itd az dochodzi do jader.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi moj facet nie chce dac dotykac sie po jadrach bo twierdzi iz jestem nie obliczalna i moge mu krzywde zrobic .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, zadajesz dziwne pytania. Wiadomo, ze w lozku facetow kreca baby ( sa wyjatki, ale ja donich nie naleze) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwielbiam masaz plecow pupy a potem on ma mnie calowac po plecach i w tym czasie masowac od dolu moje piersi tylko ze cos on marudzi zawsze ze mu sie nie chce i nie da rady xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslisz ze malo razy mnie ugryzla!!!!! ale nie w jajko tylko tak w skore....ona tez jest nieobliczalna najbardziej lubi jak sa zimne i zwiezle i wtedy je zgniata!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
kasia17d mafia123d@tlen.pl'; a mi moj facet nie chce dac dotykac sie po jadrach bo twierdzi iz jestem nie obliczalna i moge mu krzywde zrobic .. ;( kaska:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
sie przeciez udzielam :P Gumowy mnie tez w lozku kreca kobiety :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ja obudzic w nocy lezymy na lewym boku masuje jej pupe....i tak rozszerzam po trocu wciskajac palke miedzy nogi......a jak juz sie mokro zrobi lubie jak ona przejmuje inicjatywe i sobie tam nim sie bawi i wklada do srodka....pozniej ja masuje piersi i sumiemy tak na boku od tylca az do koncz...oczywiscie koncze w srodku nie wyobrazam sobie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko on sie tak boi o nie bo 2 lata temu mnie wkurwil i mu tak walnełam w nie że ze 2 godziny ledwo chodził .. tak mi potem go bylo przykro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
kasiu :D:D uwierz mi, nie potrzebnie bylo ci przykro :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
yy, cos tam :P pogadales se?:P to idz se pojedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nawidze jak moj facet mnie w nocy meczy albo z rana jak chce spac potrafie wtedy byc bardzo nie mila .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz chyba wszystko.......teraz ty kasiu cos o sobie albo konkretne pytania.................... aha rano nie bzykam.....coprawda mi staje ale nigdy nie dochodze.....wiec wole wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
gumowy, czytalam :P i co nadal ma humorki :classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne ptaszysko
Kasu, przyluz my kilka razy z lokcia, albo z kolanka to ci wiecej glowy zawracac nie bedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatakpoprostu11 Seksik z rana jak smietana! Zawsze rano budze sie ze ''switancem'' i jestem gotowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×