Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja też bym chciała córeczkę :) ale co będzie to będzie. Ja z prenatalnych nie mam nawet zdjęcia, na monitorze nic mi pani dr nie pokazała, ale myślałam, że jakies zdjęcie będzie z wynikiem :( Pewnie to przez to, że byłam w Klinice, oni tam na wszystkim oszczędzają :o Rozważam, żeby pójść gdzieś jeszcze dodatkowo na jakieś 3D żeby mieć pamiatkę, mój gin ma u siebie słabe usg, a z poprzedniej ciąży mam takie piekne zdjęcia na ktorych synek jest całkiem do siebie podobny :) A wtedy robiłam też genetyczne, ale płaciłam i w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
maryjka - w Feminie, to nie dość, że dali zdjęcia, to do tego piękny opis :) A z innej beczki, czy ktoś mógłby mi przesłać hasło: danuta.moscinska@wp.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii widzisz jednak wyszlo że mnie wywaliłaś a nie pisałyście tabelke od nowa jak mamusia próbowała mi wmówić :o ech, przykro :( ale sie nie obrażam, żebyscie nie myślały! po prostu uważam, że to nie fair. Nie każdy może być codziennie na cafe. Teraz wyjeżdżam na parę dni, po powrocie znów mnie nie bedzie w tabelce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W krakowie nie znam więcej miejsc poza kliniką gdzie można zrobic badanie prenatalne ze skierowania, a jak wiadomo jechać do was to mi się nie kalkuluje :) czasowo przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co juz mnie zaczynaja draznic te gadki!!! kazda jest dorosla i ciezko zrozumiec ze na poczatku ciazy duzo jest poronien??? pozatym skoro piszecie to tak trudnosie dopisac??? z tabelki ubylo ok 15 osob a tylko 3 wrocily to chyba cos znaczy nie?? a swoja droga wystarczy przeczytc rozmowe z dnia kiedy byla robiona aktualizacja i duzo dziewczyn wyrazilo entuzjazm!! wszystko jest na stronie wszystko jest zapisane cala rozmowa wiec wystarczy przeczytac nic wielkiego bo sie zaczynaja gadki jak w piaskownicy ..... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Maryjka - najważniejsze, że wsyztsko jest ok. Zdjęcia to miła pamiątka, ale nie zaglada się do nich za często - te z pierwszej ciąży ogładam dopiero teraz, żeby sobie conieco porównać:) Ja je tak przezywam, bo badania miałam wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii masz racje, moze zeby juz skonczyly sie problemy z jakąs glupia tabelką to calkiem ją wyrzucmy i robmy nowa dopisujac sie jak juz bedziemy znaly plec i problem zostanie rozwiazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Agulka - u mnie podobobnie jak u Ciebie - termin 19/10/12. Wymiary 6,81cm, przezierność 1,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Z tego co wyczytałam na opinie, to wczoraj było 12 tygodni i 6 dni, więc dzisiaj kończy się 13 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy macie problem :P przecież nie będzie trzęsienia ziemi przez jakąś głupią tabelkę, co za różnica czy się w niej jest czy nie, jak nie to jak się chce to trzeba się dopisać i już.... przecież jest wiele innych tematów do rozmowy, po co robić niepotrzebne strony do czytania na temat tabelek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, mam pytanie, czy figurowanie w tej tabelce powoduje iz jestes zauwazana przez inne forumowiczki? jestem laikiem jezeli chodzi o fora i nie bardzo wiem jak sie poruszac po nich, ale jestem w ciazy, termin 29.10 i moze moglabym sie w Wasz watek wpasowac? sa jakies zasady o ktorych powinnam wiedziec? :) zagubiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eljotka bo ja tego nie rozumiem niby dorosle kobiety a problem wilki choc by niewiadomo co sie stalo... a przeciez to normalna rzecz a po co tabelka na 2 strony skoro polowa nieobecna.... juz taka jedna byla co weszla zobila zamieszanie o prywatnym forum i tyle ja bylo widac ... Ja nie wiem czy to ja jestem tylko bezproblemowa czy co jak by mnie ktos wywalil a wiedzialabym (bo jest napisane na stronie i niejedna to mowila ze to nie zlosliwie) to bym sie dopisala i po sprawie a nie zamieszanie na tydzien no ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalona z tabelki:( wrrrrr:) wpycham sie z powrotem:) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........SYN Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... emachines.............29......Śląskie.............20.10.12...... SYN Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2.......... Nha........24..........kuj-pomorskie..........11.11.2012. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Agulka wzrostowo nasze maluchy są podobne :) terminowo też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYJKA nic nie wmawiałam ci, pisałam,ze była aktualizacja. Czy naprawdę to taki wielki problem dopisać się ???? bo to juz robi się niesmaczne... ja się nie obrażę i nie będę wytykac jesli ktos mnie pominie - a tak było na samym początku. Ale mam inny charakter i ja się z tego śmiałam ... :) chciałanym mieć tylko taki problem jak tabelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka witaj :) Tabelka byla zobiona zeby cos o nas wiedziec ale ostatnio stala sie tematem do zali i sprzeczek ;) ale mam nadzieje ze temat tabelki zostanie zakonczony ;) Netka ale jak oczywiscie masz ochote to zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka absolutnie nie musisz sie wpisywac do zadnej tabelki jezeli tego nie chcesz, ona jest tylko stworzona do tego zeby kazdy jesli ma na to ochote mogl sie pochwalic skad jest kiedy rodzi i jaka bedzie mialo plec jego dziecko, co nie oznacza ze nikt nie bedzie z tobą rozmawial jak sie nie wpiszesz, po prostu jedna z forumowiczek robi problem z niczego od kilku dni i stad te wypowiedzi wg mnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii nie gorączkuj się, jakbys spedziła 2 tygodnie w szpitalu z chorym dzieckiem i patrzyła na to jak cierpi to może bys mnie zrozumiała. Po prostu zrobiło mi się przykro, ze zostałam wyautowana nawet w takim pozornie neutralnym miejscu jak cafe (gdzie myślałam się odstresować po w sumie 3 tygodniach horroru, bo pierwszy z tych 3 walczylismy z choróbskiem w domu). Zamiast nas przeprosić to jeszcze się zaperzasz. Przyznaj, że co innego wywalić kogos bo poronił, a co innego wywalić kogoś bo się nie odzywał (jaki okres czasu przyjęłaś za kryterum?). Ja miałam powód, ale równie ktoś mógł po prostu nie być w nastroju żeby coś pisać lub nie mieć czasu. Wszyscy mają być chętni na cafe 24h? Nie każdy pracuje z dostępem do kompa lub nie pracuje, siedzi w domu i ma czas.Ja dziś mam wolne więc sobie pozwalam na przesiadywanie na cafe, ale są dni (takie jak wczoraj na przyklad) gdzie nie mam czasu nawet obiadu zjeść, nie mówiąc o innych przyjemnościach :) Nie kłóćmy się, to kompletnie nie ma sensu, zresztą w naszym stanie nie powinnyśmy się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez;) a co ma adza powiedziec kto nowy sie dopisaywal to ja wywalal hehe dopisywala sie chyba z 15 razy i jakos nigdy nie bylo takiego problemu ;) A ja dzisiaj jede z moim kupic kafelki do lazienek kuchni itd ale fajnie nasz domek za niedlugo bedzie gotowy juz sie nie moge doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryjka ale ja pisalam ze ja z moim spedzilam 2 tygodnie w szpitalu i patrzylam jak cierpi bo lezal na wyciagu i nawet ruszyc sie nie mogl i jak wyszlam ze szpitala to sie cieszylam ze wyszlam i napewno tabelka to bylaby ostatnia rzecz o ktora bym sie spierala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z innej beczki; czy robilyscie badania na cytomegalie? gin zalecila i tyle, a po tym co czytalam to strasznie zjadliwy wirus, nie powiem napedzila mi stracha, a wyniki dopiero w pon. :( i jak tu sie nie denerwowac w ciazy( sztandarowa rada tesciowej;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest jak zejdą się humorzaste ciężarówki :p Uważam że nie ma sensu się wykłócać, moim zdaniem jednej zrobiło się przykro jak została wywalona z tabelki po raz któryś i to napisała. I nie naskakujcie jedna z drugą na kogoś kto się poczuł (niepotrzebnie) pominięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii ale cvi zazdroszcze tego domu, my jestesmy dopiero na etapie szukania projektu i przekwalifikowywania dzialki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no nie moge!!! A ZA CO JA MAM PRZEPRASZAC??? to chyba jakis cyrk normalnie heheheh MARYJKA TYLKO TY MASZ PROBLEM NIE WIDZISZ TEGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×