Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

jak ja w pazdzierniku poronilam w 7 tyg. to juz było ciezko moj Marcin zwolnił sie wtedy z pracy i szybko przyjechał do szpitala nigdy nie zapomne widoku jak wszedł na sale cały zapłakany. Na drugi dzien powiedział mi ze moze dobrze ze to sie stało w 7 tyg bo on by nie umiał pochowac takiego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja sie poryczałam jak sobie własnie pomyslałam o tych strasznych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Dziewczyny uciekam już spać bo jutro syn 8 lat kończy Czeka mnie impreza a ja mam doła i wogóle Pa Dobrych snów i nie myślcie o chorobach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) musze sie wam pochwalic :) nie wytrzymalam i poszlam dzis prywatnie w PL do gin na usg :) 12 tydzien dzis mi sie zaczął i pani doktor pomierzyla przeziernosc karku i mam 0.9 wiec super w normie kosc nosowa jest z serduszkiem chyba tez jest dobrze bo strasznie sie maluch wiercil i ciezko bylo sprawdzic :) teraz mam takie badanie w Belgii w najblizsza srode i juz napewno no duzo lepszym sprzecie ale juz bez stresu chyba pojde A tak bardzo sie bałam czy wszystko dobrze jest :) i slyszlam przez krotka chwilke serduszko :) slodki dzwiek :) Jutro wracamz do .be to poskanuje zdjecie i dodam do galerii A teraz spac Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam pytanko czy bierze ktoras z was witaminy Pharmaton matruelle ???? szukalam na necie i rozne sa opinie i sama juz nie wiem Kupowac czy nie ????? Zapytam tez pana w aptece ale chcialam poznac tez wasza opinie :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś83 dzięki za artykuł :) asiaz ja nawet nie słyszałam o takich witaminach, ja nadal prenatal aż się skończą a potem to nie wiem, zobaczymy co gin powie, czy brać nadal czy nie. A tak w ogóle witajcie :D Ja raniutko wstałam do wc - zaznaczę ,że w nocy już nie wstaję, tylko z samego rana pędzę. No i weszłam do kuchni a tam bajzel chomik zrobiłi już od rana musiałam mu sprzątnąć i wokół niego:D i teraz już zasnąć nie dam rady , ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
olka25ul to ja na nk;) Dzień dobry dziewczyny! ale szaro za oknem... ale przynajmniej w końcu wolny dzień... Zjadłam właśnie śniadanko i zabieram się za porządki ;) Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) co do witamin to ja wczesniej brałam VitaMiner prenatal, ale teraz biore Femibion, taka mała zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, u mnie pogoda do bani, ale już inna, lepszą energię mam martwią mnie tylko bóle brzucha mam strasznie spięty z rana a każdy ruch powoduje jeszcze większe spięcie potem mija dobrze że w środe usg już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to spięty brzuch mam zawsze wieczorem a rano odpuszcza, ale wieczorkiem to jest ciężko. Jakbym wrzuciła zdjęcie takie z wieczorka to bym z was miała najwiekszy brzuch - zdecydowanie :D graga, odezwałam się do ciebie na fb , a całą resztę to jak mam poznac ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Modanowa :) ja tez sama niedawno dolaczylam :) u nas dzis slonecznie poki co. ja dzis zaczyna 14 tydz i zaraz bede czytala na necie co nowego u dzidziusia. asiaz - ja nie znam tych witamin. biore tylko kwas foliowy i mum omega. natalie - ja tez mam hasimoto - a czemu przy tej chorobie nie mozna zmieniac srodowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przyjecie:) ja juz sama nie wiem w ktorym obecnie jestem tyg,ostatnia @ miałam 24 grudnia,ale na usg dziecko jest mniejsze. Jestem tera na etapie ustalania wieku ciazy tj.robie co dwa tyg usg,nastaepne ostatnie mam we wt,według teorii lekarza zaszłam w ciaze w 29dniu cyklu.co (byłam chora i owulacja sie przesuneła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przyjecie:) ja juz sama nie wiem w ktorym obecnie jestem tyg,ostatnia @ miałam 24 grudnia,ale na usg dziecko jest mniejsze. Jestem tera na etapie ustalania wieku ciazy tj.robie co dwa tyg usg,nastaepne ostatnie mam we wt,według teorii lekarza zaszłam w ciaze w 29dniu cyklu.co (byłam chora i owulacja sie przesuneła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przyjecie:) ja juz sama nie wiem w ktorym obecnie jestem tyg,ostatnia @ miałam 24 grudnia,ale na usg dziecko jest mniejsze. Jestem tera na etapie ustalania wieku ciazy tj.robie co dwa tyg usg,nastaepne ostatnie mam we wt,według teorii lekarza zaszłam w ciaze w 29dniu cyklu.co (byłam chora i owulacja sie przesuneła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc modanowa i witajcie dziewczyny ;) Modanowa ja mam podobnie ;) ostatni @ mialam 10 grudnia ale cos mi sie poprzestawialo i owulacje mialam 10 stycznia ;) i tez z lekarzem dochodzilismy do tego jak to moze byc hehe Ja juz porzadki zrobilam jeszcze tylko podlogi umyje ;) i zaraz do sklepu ladna pogoda jest sloneczko od rana swieci wiec moza isc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja link do siebie na fb również podaje w galerii pod moim zdjęciem :) a co :) Ja dziś jadłam 2 razy pierwsze śniadanie. Za pierwszym razem wylądowało w kibelku a to drugie jeszcze się trzyma... Kurcze, ile to jeszcze potrwa??? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnią miesiączkę miałam 18.12 i trwała 14 dni. Owulacja była dopiero 22-23 styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a ja mam w nosie tabelke juz ;) przeniosłam ja do swojej stopki hehehe ;) Monis to trzymam kciuki moze to juz koniec przyjazni z WC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×