Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

moim zdaniem nie potrzebnie ruszać gównn za przeproszeniem raz już sprawa była wyjaśniona więc po co wracać do tego? Ja wiem, że ktoś miał swoje powody by nie pisac ok wyjasniłyśmy osoby się dopisały i koniec tematu powinien być a tak teraz żadnej niema w tabelce i jakoś tak dziwnie a podałam propozycje tel właśnie z takiego powodu jak się któraś dlugo nie będzie odzywała ( i nie chodzi tu o dzień czy dwa) to wtedy mozna nieiwem napisac sms i będzie wiadomo co i jak. A zreszta nie aktualizujemy tej tabelki co chwilke zrobiłyśmy to po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jedną pierś większą od drugiej ( ale prawą od lewej) więc pewnie dziołcha bydzie :D i bym się cieszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkad zaczely mi rosnac piersi to lewa jest wieksza od prawej a w ciazy jestem dopiero teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w galerii dodalam link do mojego profilu na face, jakby która miala ochote to wysyłac zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smisznie z ta tabelka wyszło ale super ze bedzie nowa..... dziewczynki drogie nie klocie sie bo takie teksty sie zle czyta.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję - a dlaczego Ty masz tak mało zdjęć? Ja tak lubię podglądać ludzi ;) My same dwie zostałyśmy? taka cisza... Czyżby przed kolejną burzą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam kalafiora. Właśnie skończyłam ale coś mi mało bo to tylko pół opakowania... Muszę kogoś wygonić do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ale ciezki dzien, cale szczescie ze najwiekszy balagan sprzatniety. wlasnie ogarniam klotnie na temat tabelki i bede na biezaco :) co do zabobonow i wrozb, to wysylalam wczesniej, ale jakby ktoras nie czytala to tu jest test http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis nie, jestem w pracy jeszcze pojde zjesc cos na miasto bo musze do 20 ma mezulka czekac bo wraca z delegacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć w ciąży nos rośnie - to na chłopca. Przeraziłam się - ja i tak mam już duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że u Ciebie też ślub w zimie :) My na początku chcieliśmy w kwietniu ale zwolnił się tam termin na święta więc wzięliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho sie zrobilo :/ ja tez zmykam, ide cos zjesc , juz pewno dzis nie zagladne wiec do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyraźniej czas na poobiednią drzemkę :) Mnie coś przez chwilę komputer się zawiesił. No ale jak nikogo nie ma to ja też na drzemkę zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu! ale sie porobiło z tą tabelką:) niektore dziewczyny chyba przesadzaja:) to chyba nie problem skopiowac tabelke i dopisac sie ponownie:) ja tak zrobilam i korona z glowy mi nie spadla:) wyluzujmy!:P cieszmy sie brzuszkami i wiosną:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam, zjadłam obiadek i czuje jakby brzuch miałby mi zaraz odpaść... taki ciężki jest;/ zaproszenia przyjęte - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×