Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamusia u mnie również pierwsza wiosenna burza była. Świetne powietrze jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii, racja, zaszalej po ślubie. Rudy to jedyny kolor jakiego nie miałam na głowie ale dałam sobie już spokój z kombinowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ja juz mialam ;) zreszta czego ja nie mialam na glowie heh ja jestem taka glupia ze najpierw rozjasniam sciagam kolor trooche pochodze i pozniej znow na czarny i znow rozjasniam i zas na czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też burzowo było, ale przecież jestem na zachodzie naszego pięknego kraju :) Ale już nie pierwsza, bo akurat w moje urodziny miesiąc temu grzmiało, że heeej :) Mój mąż dziś taki kochany wysprzątał mi auto :) Teraz czekamy na pizze bo zamówiliśmy. Zaraz pooglądam wasze kuchnie. My niestety mieszkamy w bloku, 2 pokoje. I jeszcze łazienka i mały pokój dla dziecka. Pewnie byśmy zrobili, ale co roku pokochaliśmy wylatywać w ciepłe kraje i w zupełności oderwać się od problemów. Coś za coś. Zrobię zdjęcie brzuszka, jak pojedziemy nad wodę, o ile pogoda dopiszę, to wrzucę :) co do zgagi to nie znam problemu, bo jej w życiu nie miałam :) Nawet nie wiem jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia uśmiałam się po przeczytaniu pierwszego wyjaśnienia jak powstaje zgaga heheh No ale może ja się przejadłam dziś tą jedną małą kromką z końca chleba ;) Ale kupię sobie migdały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - wspomniałaś coś o czerwonych meblach...własnie dzisiaj bylam ze swoim zrobic projekt szafy pod zabudowę i w salonie były akurat czerwone meble do kuchni (ostatnie z kolekcji i już takich nie beda robic) z ciemnobrązowymi dodatkami i mój tak się na nie napalił że chyba w poniedziałek od razu je kupimy, ja cos nie jestem przekonana do tego czerwonego...no może w mieszkaniu będzie wyglądało to inaczej. Szkoda że nie zrobiłam zdjęcia, chętnie poznałabym Twoją opinię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o całych błyszczących czerwonych i kremowe ściany, a płytki to kremowe z czerwonym czymś ,ale jak zobaczyłam meble u Moniś83 to myślę,że może czerwone meble z dodatkami właśnie białego lub kremowego, to nie będzie tak czerwono :) tylko nie wiem co na podłogę, mój chce panele, ja nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam jeszcze komentarze pod tym artykułem - jak się okazuje nie ja jedyna mam zgagę na początku ciąży. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to trwać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wczoraj farbowalam i mam teraz snieznobiale wlosy... chcialam troche mniej biale ale co zrobie :) a dzis bylam w lidlu bo maja ladna bielizne od dzis w promocji i kupilam sobie dwa staniki 75B bo moje juz za male i chodze bez co w zadnym wypadku nie przeszkadza mojemu. to normalnie szal z tym rozmiarem b. zawsze bylam plaska jak decha:) zjadlam na kolacje kielbache z frytkami i ogorkiem kiszonym i raczej zgagi miec nie bede :) choc nieraz sie zdarza. mlego wieczorku dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia na podłogę na pewno nic jednolitego. Kiedyś wynajmowaliśmy mieszkanie, w którym w kuchni była gładka jednokolorowa podłoga. Każdy paproszek było widać - masakra jakaś. Zmywanie to samo- każdy ruch mopem zostawał. Trzeba było na kolanach polerować do sucha i to od razu bo jak wyschło to od nowa zmywanie :) A jak to w kuchni na podłogę często coś upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis - ja od poczatku ciazy mialam zgage, teraz troche mniej ale zdaza sie ze w nocy sie budze jak pali w gardle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zeby nie bylo ze nic nie pisalam caly dzien to pisze ...:) Z pracy wlasnue przywiozl mnie moj.. Obiadek rybka z ziemniaczkami i suroweczka czekala.. Kanapki i walowka do pracy zrobiona.:) mama mi kupila posciel do lozeczka przyjedzie do mnie wraz z wozkiem.. Poleczke sobie zagospodarowalam na ubranka i leki kosmetyki dla malego.. Do porodu prwnie jeszcze 5 takich miejsc bede potrzebowala.. No ale cos mam na poczatek... Czerwona kuchnie zawsze chcialam miec .. A juz bede uciekac sie kapac i spac bo jutro znow na 6 Pracka .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia kuchnie urządzaliśmy na Święta Bożego Narodzenia Chciałam błyszczącą ale kolega stolarz odradził przy dzieciach że niby strasznie palce widać Też mam jasną ale nie na wysoki połysk ... Teraz czeka mnie sypialnia i szafa do przedpokoju w zabudowie Też mnie zgaga dorwała:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na szybko bo idę małego usypiać. Kuchnia czerwona mi się też marzyła, ale mąż mi przetłumaczył, że lepiej kolor neutralny wybrać i operować dodatkami. Zdecydowaliśmy się na białą i też na wysoki połysk. Jestem bardzo zadowolona. Palców tak strasznie nie widać, faktycznie na lodówce i piekarniku dużo bardziej. Za to w czyszczeniu nie ma problemu, płynem do mycia szyb psik psik i już :D Moniś ze zgaga to męczyłam się w poprzedniej ciąży, ale już na finiszu. Mnie pomagały migdały lub ciepłe mleko. Aha i spanie w pozycji półleżącej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kuchni mam płytki takie dość duże mazane nic nie widać brudu :-) Niestety mam bardzo malutką kuchnie ale jakoś sobie radzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Moniś - mnie na zgagę w tamtej i tej ciąży pomaga zimne mleko pite małymi łyczkami mamusia - moja koleżanka ma czerwone meble na wysoki połysk i ma przy tym takie małe płytki scienne w srebrnym kolorze, super to wygląda zazdroszczę Wam tych remontów, my mieliśmy robić szafy w przedpokojach, ale z racji bliźniaków :D czekają nas inne duże wydatki np. zmiana auta. dzisiaj Tomuś :) tak brykał, że az było widać jak brzuch podskakuje w tym miejscu, w pierwszej ciąży w 18t jeszcze nawet ruchów nie czułam, a teraz proszę jakie zafundował nam atrakcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No malutka i wąziutka Mieliśmy opcje żeby ścine przebić i powiększyć ale wole mieć sypialnie a tak by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotiuszka no właśnie, nie taki diabeł straszny z tą białą kuchnią :) Ja wszystko co się dało zabudowałam (zmywarkę, lodówkę), zamiast uchwytów zrobiliśmy frezowane wgłębienia żeby przestrzeń wydawała się jednolita i przez to się nie zmniejszyła. Też myję płynem do mycia szyb - rzeczywiście szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta zgaga tak mnie męczy, że aż zwymiotowałam. A w domu ani mleka ani migdałów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiorakis super, że tak czujesz dzidziusie. Ja coś czasami czułam ale sama nie wiem czy to dzidzia. Na pewno się przemieścił bo jak leżę jest ok ale jak wstanę to od razu muszę siku. Po toalecie okazuje się, że za bardzo nie było czym sikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś mnie też zgaga męczy Migdały zjedzone ale jakoś nie pomogły Spać nawet nie mogę z tego powodu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam silne bóle głowy - ostatnio są na szczęście mniejsze. Miejmy nadzieję, że na poprawę nie będziemy musiały czekać do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×