Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

zazdrozcze urlopu, zazdroszcze wiedzy co tam nosicie :) klara co do tych ruchow to w sumie watpie, ja juz po jednym porodzie poczulam dopiero w 17 tyg. tak pozadnie a gdzies na poczatku 16 bulgotanie. ale to ponoc normalne u wielorodek. normalnie ruchy czuje sie w 20 tyg. ale moze sie myle. dziewczyny czy jest odzew czy nie piszcie przeciez zawsze jakas informacja pozostaje w glowach. mi moprostu ciezko zapamietac te nicki i nie wiem komu odpisywac. z zasem sie to usystematyzuje. i tak polowa chyba znowu sie wykruszylla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - czterech chłopaków w sumie :) aż się boję tego sojuszu plemników :) Ania - dzieciusie słodkie, cała trójka :) cieszę się bardzo, że po krwiaku nie ma śladu, tylko co wobec tego nawymyślała ta Twoja doktor od kiepskiego sprzętu? Co ona tam widziała i nasiała paniki przez to? Diana - jak ja w ostatnich dniach zazdrościłam tego detektora, jak mi się dzidzie przestały ruszać to myślałam, że zwariuję z niepokoju. Marla - przykro mi, że Twoja wizyta wypadała nie do końca pomyślnie. Najważniejsze, że dzieciątko zdrowe. Szkoda tylko, że z dnia na dzień musisz zmienić sposób życia, zwłaszcza, ze mąż daleko a remont na głowie. Mamusia - nie szalej za bardzo. Co tam mąż ciekawego przywiózł dla dzieciaczka? Vivii - zrobiłam listę, jutro będzie u mnie taki sam obiadek. Może pokażesz się nam w tej "nieładnej" sukni? Możliwe, że nawet jesli coś kupisz lub wypożyczysz to i tak założysz tą pierwszą, a jest sens wydawać pieniądze i się dodatkowo stresować? Agulka - anioł z tego Twojego synka, już teraz widać jak bardzo mu zależy mu na maluszku, z pewnością będzie wspaniałym starszym bratem. dan-mos - fajnie, ze już masz to za sobą, i że szef pozytywnie Cię zaskoczył, przynajmniej ten stres masz już z głowy i możesz spokojnie cieszyć się wakacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w całym mieście nie ma wody bo rura gdzieś pękła i nie wiadomo kiedy to naprawią buuu...dziś obiadu nie będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Ja tez właśnie zazdroszczę tym, co już wiedzą :) Ja chyba dopiero dowiem się w pierwszym tygodniu czerwca na badaniach prenatalnych, bo wizytę u swojego lekarza mam 15 maja (w prawdzie będzie to 18 tydzień, ale nie ufam jego sprzętowi hehehheh), a na prenatalnych jest moim zdaniem bardziej wiarygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to czuję bulgotanie tylko,ale sama nie wiem czy to dzidzia tam w środku coś wyprawia, bo na ruchy to za wcześnie zdecydowanie :D Ale fajnie, urlopik nad morzem, ja w tym roku jak nic tylko w domku . A swoim A. zajmuję się ale chwilowo sprząta, odkurza i już doagadaliśmy się z majstrem odnośnie remontu kuchni :D Jutro po terakotę i coś tam jeszcze, trza kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiarakis ten lekarz ze szpitala co robił mi usg po tej lekarce zbadał dokąłdnie i mi pokazał a że już 6 razy w szpitalu byłam z powodu krwawien za każdym razem widziałam na monitorze i na zdjeciu taką ciemną plamę najpierw większa od samego zarodka była ateraz w piątek czysto więc mu wierze tym bardziej, że to lekarz, który prowadził mi poprzednią ciąże i poród tylko przyjmuje prywatnie i mnie obecnie nie stać na niego. A co do tej lekarki hymm w piątek mam wizyte i najchętniej bym zmieniła lekarza bo jakoś mam obawy. Mąż mnie troche uspokaja i mówi, że co jakiś czas będziemy chodzić do tego lekarza ze szpitala na kontrole zobacze co w piatek mi powie na ten swój błąd. I jeszcze te słowa które mi powiedziała ja rozumiem, że ma dziadowy sprzęt bo na takim jej dali pracować ale jakoś by mogła inaczej z pacjentem rozmawiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Mamusia - co do tego bulgotania, to ja też czuje, że coś "odbija" mi się o brzuch od wewnątrz, ale nie chcę się podniecać, bo to dopiero 15 tydzień. W pierwszej ciąży, zaczełam czuć cokolwiek w 22 tygodniu - pewnie dlatego tak poźno, bo nie wiedziałam czego sie spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan mos super, że szef przyjął wiadomość o ciąży pozytywnie no a ten urlop o bajka oby Ci pogoda dopisała :) Ania no to zapraszam na obiadek :) mamusia pewnie niech mąż sprząta ty leż i odpoczywaj :) A co do ruchów to ja raz poczułam na 100% wtedy kiedy miałam usg i lekarka głowicą na brzuch naciskała i sama w tym momęcie powiedziała, ze maluszek się przeciąga ale od tej pory nic ale faktycznie jeszcze jest czas. W pierwszej ciąży koło 19-20 pierwsze ruchy poczułam a w dugiej ciąży ok 17tyg. najlepiej jak potem cały brzuch się rusza, faluje albo dziecko gdzieś nóżke wypycha i nagle mała kuleczka się na brzuszku pokazuje to jest fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
aniu_k26 - mnie już nawet chyba nie będzie przeszkadzać jakby 2 tygodnie padało :) - Najważniejsze, że szefa mam z głowy. Nawet moja mama powiedziała mi, że jakoś lepiej wyglądam, jak to z siebie wyrzuciałam :) Wiecie, ostatnia rzecz z jakiej tak bardzo sie cieszyłam, to były 2 kreski na teście :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos to fajnie, że masz teraz taki fajny humorek widocznie potzrebowałaś zrzucić z siebie ten ciężar. Kurcze smutne to jak z szefem nie można spokojnie porozmawiać o ciąży :( Kosiarakis tak sobie myśle i myśle czemu mi piszesz, że cała moja trójka jest fajna i kurcze dopiero teraz wpadłam że jeszcze oglądałaś zdjecie z usg hehe no tak blondynka ....hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chciałam dzidziusia ale jak w końcu po 2 latach starań jak zobaczyłam 2 kreski to się przeraziłam:-( Ale oczywiście bardzo się cieszę tylko tak jak pisała któraś z dziewczyn - mam obawy czy sobie poradzę. A dzisiaj jeszcze jak byłam na poczcie to weszła taka Pani z malutkim dzieciątkiem, nie wiem może miało ze 3 tygodnie. Słodki maluszek ale od razu pomyślałam "Boże jak ja się zaopiekuję takiem maleństwem?" Ania z chęcią wpadnę - gotowy obiadek najlepiej smalkuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) ja powolutku wracam do zywych :) byłam w sklepie zakupy zrobiłam i będę szykowała obiadek mama ma mi pomóc. czuje się dobrze też miałaqm problemy ze snem ale już mineło... jacek już upewnił się że będzie Majka i gada sobie do brzuszka że jak się urodzi to ma być grzeczna kobitką bo wystarczy że mama jest niedobra :) hehehe wizytę mam 11 maja mam nadzieję że będzie już po wynikach i bedzie starał się zrobic mi połówkowe usg będzie 19tydz więc chyba da radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dasz radę teraz Cię to przeraża ale jak zobaczysz maleństwo pewne rzeczy po prostu będziesz wiedziała jak robić itp. Tak zwany instynkt a jakby co jesteśmy tu my by służyć radą :) I Aniu a jak sobie mnie wyobrażasz z 3 dzieciaczków na spacerze? Ja dopiero mam stracha ale jesteście tu wy i wraze dołka będę tu pisać abyście mnie sprowadziły na ziemie :) Ania pomidorowa z lanym ciastem włanie podgrzana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaming
obserwuje was od dluzszego czasu..dziewczyny co sie dziwicie ze ktos wam nie odpisuje..piszecie momentami o takich pierdolach..typu "ja dzisiaj gotuje kalafiorek a ja pomidorowke" albo "zaliczylam 3 sklepy a nie 2 bo musialam siku" po co to pisac a tym bardziej na to odpisywac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaa i w dodatku moja ulubiona zupa pomidorowa:-) Ania nie rób smaka bo mam jeszcze godzinę do końca pracy a ślinka to już strumieniem cieknie hihi Właśnie dobrze że jest to forum, zawsze koleżanki posłużą radą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaming to jest forum , nie jest nigdzie napisane ze mamy rozmawiac tylko i wylacznie o ciazy i dzieciach a inne tematy sa zakazane. wyluzuj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie jest sztywno, juz sie troche wszystkie znamy i rozmawiamy o pierdolach jak najblizse kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze się czuje czasem mam lekkie bóle w podbrzuszu ale nie różnią się one niczym od bóli jakie miałam przed amino... więc to rozciąganie macicy :) ciesze się strasznie na dziewczynke i jest mi łatwiej rozmawiac z brzuszkiem bo wiem do kogo mówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie uwierzycie, sama jeszcze jestem w ciezkim szoku.....mezulek zadzwonil i mnie przeprosil, normalnie szok po 6 latach on pierwszy sie odezwal i przyznal do błedu, wczesniej to ja po kilku dniach sie odywalam a tu taki zonk .... normalnie az mnie brzuch przestal bolec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania- to, że przyszło jej pracować na kiepskim sprzęcie faktycznie nie usprawiedliwia jej zachowania, zostawiła Cię z wielką niewiadomą i niepokojem, a przecież wizyty u specjalisty powinny rozwiewać nasze wątpliwości a nie zasiewać jeszcze większe. Ja chyba zmieniłabym lekarza. Może znacie jakieś atrakcyjne miejsca na długi weekend, bo ja jakoś nie mam pomysłu? dan-mos - gdzie jedziesz nad to morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis - jedziemy na tydzień pod Gdańsk, a na drugi do Kołobrzegu, dokładnie do Podczela. Jeździmy tam od lat, zawsze w maju. Jadę z mężem i małym na 2 tygodnie, potem przyjeżdżaja moi rodzice i mały zostaje kolejne 2 tygodnie z dziadkami. Więc ma zapewniony miesiąc jodowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie otrzymałam wyniki z krwi i mam nowe ustalone ryzyka :-) trisomia 21-1:3539 trisomia 18-1:10132 trisomia 13- 1: 31784 a te wyniki z krwi to nie rozumiem wogóle wolne beta hcg -36.54IU/I odpowiada 1,111 MoM PAPP-A - 4,685 IU/I ODPOWIADA 1,519 MoM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danmos - ale super rozwiązanie, to młody pewnie zdrów jak ryba :) my jakoś na nic nie możemy się zdecydować, a weekend za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos fajnie że jedziecie :-) My co roku jeździmy do Dźwirzyna ale te wakacje to niestety ja w domu Mąż jedzie 8 maja bo sezon się rozpocznie a odpowiada za uruchomienie (woda itd) ośrodka Na działkę też zajrzy (mamy taka rekreacyjną w Trzebiatowie) A w wakacje dzieci zabierze ja sama w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmienilam plany, ide dzis na wizyte, znowu zaczelam plamic, tym razem na brazowo, oby wszystko bylo ok , trzymajcie kciuki jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×