Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No co do ruchów to jestem pewna, w 14 tyg.nie byłam myślałam że to może gazy czy coś jeszcze innego. Nie chodzi teraz już tylko o kopanie ale i napiera, tak jakby rozciąga brzuch nie wiem jak to opisać, a jak poczuje ciepłą rękę to układa się i napiera na nią w sam środek ręki. Szkoda tylko, że przeważnie jest to ręka mojego partnera. Pierwsze ruchy czułam wieczorem takie lekkie kopanie w dolnej części brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi wynikami, ale na pewno jest ok :) ania_k26, diana26 fajne macie już brzuszki :) obejrzałam najnowsze zdjęcia dodane, ale resztę wcześniejszą nadrobię u wszystkich. dan-mos zazdraszczam oczywiście urlopu, ja mam urlop długgggiiiiii ale w domku... eljotka, trzymam kciuki, może to nic groźnego. Inga, Moniś to dobrze,że u was ok :) Inne dziewczyny,nie nadążam czytać i zapamiętywać co która pisała, wybaczcie ale czytam was wszystkie :D A ja właśnie położyłam się, bo chyba ciut przesadziłam, leżę ale i też chodzę po domu...więcej niz ostatnio. Ale to obgadanie tej nieszczęsnej kuchni, dziś kupiliśmy pralkę i lodówkę, może pośpiech ale nei chcę później sama z tym zostać, bo kurczę nie wiem czy dam redę później jeździć sama i załatwiać, a tak już zostanie niewiele rzeczy. Pralkę mam starą co prawda, ale psuje się często, więc kupiliśmy nową, dojdzie częstsze pranie to wolę mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy wy macie czas tak dyskutować ? xD wychodzę z domu skoro świt i wracam po nocy, otwieram forum a tu milion nowych postów ; ) aż nie wiem czasami z której strony włączyć się do dyskusji! ale fajnie się czyta jak piszecie o maluchach i swoich facetach. ja mam przerąbane na całej linii i nawet staram się po prostu nie myśleć bo chyba siadłabym i płakała jak bóbr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastekzkremem to przelotne co mówisz,zaraz ułoży się i z facetem i ze wszystkim. No ja czasu mam, siedzę a raczej leżę w domku :) na L4 do końca ciąży już, więc co jakiś czas tu zaglądam :D myślę,że niektóre dziewczyny tak samo, a że jest nas tu sporo, to i niech każda coś od siebie doda i stronki się zapełniają :D pisz co tam u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza to mało powiedziane :) mnie od wczoraj znowu boli brzuch, ale ten ból jest taki od kręgosłupa... już nie wiem co mam robić żeby przeszło, trzymie cały czas... może pójdę jeszcze później wziąść cieplejszy prysznic, to może pomoze, zobaczymy... tylko nie wiem jak długo mam czekać, zeby przeszło... bo wiadomo weekend sie zbliza a lekarz pozniej moze nie przyjmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boli kręgosłup wieczorem mocno. ale juz byłam z tym u lekarza i stwierdził że muszę to przetrwać. a co do faceta, to mam takie przeczucie, że się nie ułoży. albo się do siebie nie odzywamy przez większość tygodnia, albo jak już się odezwiemy to drzemy na siebie mordy i to jeszcze zazwyczaj z powodu jego ignorancji. poza tym jesienią wyjeżdża na studia więc wgl się nie będziemy widzieć i w sumie dobrze. ale to wszystko po prostu zwala mi się na łeb razem z innymi problemami i cały czas muszę coś robić bo jak nie robię to jest źle. a jemu to się chyba wydaje że moja ciąża to jest wyłącznie mój problem. szczyt odpowiedzialności, nie ma co. aczkolwiek mam to na własne życzenie. trzeba było nie zachodzić w ciążę w wieku lat 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka1976 chyba według tych danych z krwi i usg wylicza się właśnie prawdopodobne ryzyko. Wyniki masz super. Graga mi na kręgosłup pomagała ciepła kąpiel. Ciastek nie martw się faceci czasami mają gorsze humory niż baby - wcześniej czy później przejdzie mu. Eljotka - będzie dobrze. Ja też miałam brązowe plamienia ale na szczęście się skończyły. Dziewczyny ale się objadłam - zrobiłam placki ziemniaczane z sosem z borowików i stek. Pycha było :) Co do weekendu to tak jak się wcześniej chwaliłam :P jadę na mazury na tydzień do spa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastekzkremem, nie załamuj się od razu, jak się dzidzia urodzi to będzie ok, zmieni on swoje nastawienie. A z kręgosłupem to mi to samo co u was, boli jak nie wiem co, zwłaszcza wieczorem. Myślałam,że może wagowo nie wytrzymuje mój organizm,ale wy przecież chudsze ode mnie :) Graga zapytam w czwartek czy to tak ma być, no i jak lekarz u ciastek to samo mówił, to chyba cierpieć nam zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastekzkremem kurcze ciężka sprawa ale generalnie nie mów, że to Twój problem bo do tańca trzeba dwojga więc i partner ma w tym jakiś udział moim zdaniem właśnie teraz póki jesteście młodzi lepiej od razu powiedzieć co komu na srecu lezy a niż męczyć się z tym i wprowadzać złe nawyki nie wiem spróbuj go jakoś wciagnąć w ciaże może wspólne usg? Wiem że łatwo się mówi ale spróbuj i pamiętaj że niektórzy faceci zwyczajnie nie rozumieją że zostaną ojcami jakoś tak do nich to nie dociera dopiero po porodzie często się to zmienia życzę Ci aby wszystko się poukładało pomyslnie nie wiem jaki masz dokładnie problem ale trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - z tego co wiem to ból kręgosłupa nie jest od tego że on nie wytrzymuje, tylko najprawdopodobniej macica jak się rozrasta to naciska na nerwy. aa co do faceta. do października to ja go za te jego zachowanie zabiję. i urodzę siedząc w więzieniu. mój były ( obecnie mój dobry przyjaciel) stwierdził, że on się tak zachowuje że najchętniej by go zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka będzie dobrze mówię ci to ja a juz z różnych od krwawień do plamień miałam do czynienia więc i u ciebie będzie dobrze niema innej opcji :) A mnie boli tak na samym dole bardziej jakby kość ogonowa i brzuch dziś tak strasznie mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek z kremem ja miałam 19 lat a mój mąż 18 jak sie Justyna urodziła i jesteśmy ze soba juz ponad 17 lat wiec wierze ze wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że od rana pracujecie nad postami :) Moniś ale super, zazdroszczę! My wybieramy dopiero jakiś ośrodek na czerwiec nad nasze polskie morze. Oby tylko pogoda dopisała, bo jak ostatnio byliśmy to przez tydzień prawie codziennie albo lało albo wiało.. ciasto - nie łatwa sprawa, ale rzadko kiedy faceci w tym wieku są odpowiedzialni :( A jak teściowie? Nadal Ciebie wspierają? Poczekaj aż dziecko się urodzi, wtedy bardzo możliwe, że mu się to zmieni. Mamusia Ty tutaj marsz do swojego faceta :) Nie, żebym wyganiała. Ale jakbym tyle czasu ze swoim się nie widziała, to pewnie byśmy się na krok nie rozstawali :) Vivii to Twoja dzidzia już bardzo możliwe, że nie zmieści się w całości w USG, bo chyba tylko do 12cm. To już niedługo :) Co do sukienki, to czasu mało ale na pewno coś znajdziesz. Takie wyszukane na ostatnią chwilę są często lepsze niż długo planowane. Moja suknia ślubna była szyta przez krawcową 5 miesięcy przed, a na weselu jedna wielka porażka.. połowa ozdób poodpadała, sukienka okazała się za długa i porwał się dół. A to jeszcze była znajoma niby krawcowa, która po ślubie miała wziąć suknię do siebie do salonu i ją sprzedać. a dzień przed ślubem jak ją odbierałam, powiedziała, że likwiduje zakład i jej nie weźmie. Myślałam, że szlag mnie trafi :/ I do dziś leży już pozszywana w szafie, bo na allegro za duży wybór i ciężko sprzedać. Ania super, że krwiak się usunął. Teraz faktycznie się oszczędzaj. A maluszek na zdjęciach superancki! A Ty taka szczuplutka, że mało co brzuszek Ci widać :) Co do tego, że dziecko nisko, to może jeszcze płód nie zdążył się podnieść? U mnie dopiero niedawno musiał się podnieść, bo czuję ulgę w mniejszej ilości chodzenia do toalety :) a ostatnio mi ginekolog pokazywał, gdzie się znajduje maluszek :) to chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka1976 - niezła historia. ; ) niestety w naszym przypadku ni było to planowane. aczkolwiek ja jakoś się z tym pogodziłam a on przez dłuższy czas zrzucał winę na mnie. a teraz udaje że wszystko jest okej i wgl w najlepszym porządku a o ciąży nawet nie chce gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że wam trochę namarudziłam, ale musiałam się wygadać choć trochę bo mnie szlag trafia. dziękuję że podjęłyście wysiłek czytania tego wszystkiego ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata my tu prtzez cały dzień skrobiemu krótkie wypowiedzi a ty raz a porządnie he he No a z sukienką to faktycznie ja brałam z wypożyczalni bo wiem, że potem nie tak łatwo sprzedać i co ja bym z tym zrobiła. Ciastko z kremem ale my od tego jesteśmy aby wysłuchac i doradzić, pocieszyć więc jeśli amsz ochote pisz zawsze któraś coś mądrego skrobnie :) Pazmama gdzie się schowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo wenę miałam :P Gdybym miała brać ślub drugi raz (Czego nie zamierzam :)) to bym też wypożyczała, bo taka sukienka to mega droga impreza jak na jedną noc. ciastko no właśnie pisz, każda z nas się żali jak ma problem przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zaczynam od rana, bo spać nie mogę, a do pracy na 8 :) Kupiłam sobie na allegro jeansy ciążowe, w idealnym stanie - faktycznie są rewelacyjne. W aukcji było napisane, że to rozmiar 40 - i taki jest, ale Pani nie napisała, że wymiary są mocno zaniżone - wypada na 38. Nie było podanych wymiarów szczegółowych, a że kupę rzeczy kupuję na allegro, to się skusiłam i są za małe :/. Kolor to raczej ciemny jeans, biodrówki z pasem ciążowym, nogawki wąskie, materiał dość cienki, przyjemny jeans, ale mało rozciągliwy. Jeśli ktoś chciałby odkupić to 30zł plus przesyłka, jak nie to wrzucę je wieczorem spowrotem na allegro. Mój mail danuta.moscinska@wp.pl, mogę wysłać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym nosić rozmiar 38, ale niestety:) ja zawsze czytam szczególowe wymiary, bo z rozmiarówkami roznie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z USG połówkowym? Czy każda ciężarna ma takie badanie czy to jest jedno z dodatkowych? wyczytałam że mierzą na nim wszystkie częsci ciała i kości dzidziusia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już na spokojnie, po weselu:) całe przepłakałam:) o byle co się wzruszałam. bałam się żeby nie przeholować z tańcami ale dobrze się czułam. potem tylko meeega zmęczenie mnie dopadło. no ale w sumie całą noc nie spałam, przed jak i po ślubie. o 6 rano skończyło się wszystko. no i od soboty noszę nazwisko Paryż:) nie mam pojęcia jak się do tego przyzwyczaję:D no a tak z innej beczki t brzusio rośnie, apetyt wraz z nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaparyzanka - gratulacje:) teraz to juz z górki poleci :P a przyzwyczajisz sie:P twoje to bynajmniej idzie wymowic poprawnie, a moje na slubie ksiadz 2 razy przekrecil, a na chrzcinach wogole jakies inne mu wyszlo :D a zawsze jak ktos sie pyta to ja zawsze musze przeliterowac :D moglam przy swoim zostac - bylo łatwiejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) Zaczne od tego za moj kochany przyszly maz powiedzial ze ja i tak jestem najladniejsza i bede najladniejsza i mam nie plakac i sie nie przejmowac i ze sukienka przeciez ladna wiec wczoraj dokupilam zakiecik bialy bardzo mi sie podoba co najsmieszniejsze drozszy od sukienki hehe ale razem ladnie sie komponuje wiec jeszcze tylko buty wiazanka ze slonecznikow i bedzie ok ;) ALe ciezko bylo .... :) Mama paryzanka no to moje gratulacje :) bardzo sie ciesze zze wszystko sie udalo a co do placzu to hormony cos o tym wiem ;) Ciastek tak to jest z facetami oni sa raczej wzrokowcami i do czasu az na wlasne oczy nie zobaczy ze cos tam w brzuszku jest to nie wierza za bardzo ;) Monis ja jade z Toba do spa hehe ;) zmieszcze sie do wlalizki jakiejs duzej ;) Ania super widac dzidzie ;) a brzuszek to masz taki malutki jak bys troszke wiecej zjadla hehe ;) dan mos fajna bedzie pogoda ponoc upaly do 30 stopni ;) kosiorakis ja uwielbiam gory i jaskinie wiec bym sie wybrala do np parku ojcowskiego lub w te rejony polazic po jaskiniach ( jak lubicie oczywiscie ) Mamusia Twoj wrocil i zamiast CI uslugiwac zebys lezala to Ty jeszcze wiecej sie ruszasz niz wczesniej a nie wolno (!!!) ;) natalka no juz duzy chyba kurcze wizyta juz jutro a ja sie nie moge doczekac ;) maly idzie ze mna ;) Wiecie co zaczelam 5 miesiac i przytylam moje pierwsze 2 kg ... a bylo tak pieknie ;) Agulka ja sie na tych wynikach wogole nie znam dla mnie to czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaparyzanka - gratulacje :D !!! eljotka - napisz jak tam u ciebie,zapewne ok,ale my tu wolimy jak napiszesz. ciastekzkremem - bądź dzielna i pisz kiedy chcesz, kazda ma jakieś problemy i takie wsparcie i kilka rad jest dobre, dziewczyny mądre - zawsze podpowiedzą :) trzymam kciuki za was. nata_lie ja do faceta jak najbardziej,ale wczoraj pojechał sobie do rodziców, więc zanim wrócił to ja do komputera :D a wiesz ja nie wszędzie mogę pojechać, to zostaję w łóżku i leżę. Tak musi być. Agulka - prawdziwa miłość z mężem i dobry przykład,że da się nawet jeśli sie młodo rodzi :) ania_k26 fakt, specjalistką jesteś od plamień itd.ale oszczędzaj się jakby coś :) dan-mos ja niestety nie wejdę już nigdy w 38...stare dobre czasy,więc spodni nie odkupię. A ja wczoraj padłam wcześniej, dopadł mnie okropny ból głowy - masakra jakaś i już wiem jak się czujecie, mi się nie zdarza a wczoraj tak! Nie wspomnę o bółu kręgosłupa, który jest codziennie :( boli jak nie wiem co, zwłaszcza wieczorem. Jutro wizyta zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii ja odpoczywałam specjalnie cały czas i nabierałam siły,żeby z nim jechać i załatwiać wszystko. Chyba nie myslisz,że pralkę mogłabym dać facetowi do wybrania czy lodówkę????? O nie, ja sama wolę :D Dopiero 2 kg przytyłaś??? Ja zaczęłam 4 miesiąc i już mam 2 kg do przodu !!!! O rany, czy tylko ja tyję tak wcześnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3107 połówkowe to chyba każdej ciężarnej robią. Nie jest to jakieś dodatkowe badanie, tak mi się wydaje. Ale zaraz pewnie dziewczyny ci odpiszą. Mój sobie śpi, ja Julię wysłałam do szkoły i już zasnąć nie mogę. No więc leżę.:) macie też problem ze spaniem?? Ja nigdy nie miałam a teraz ciężej mi zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Mamusia nie tylko Ty tyjesz ja mam mdłości i jeszcze zdarza mi się spotkanie z wielkim uchem a przytyłam w ciągu 3 tygodni 4 kg :/ i mam już 68 :)ale co tam..... jak jestem głodna to jem.....:)słodycze mnie nie pociągają....ale za to biały ser tonami mogę jeść ;) Gratulacje dla Pani Paryż:)Podziwiam Cię że jeszcze miałaś siłę bawić się cała noc:) czy to usg połówkowe to nie wykonuje się w 20 tyg dokładne pomiary kości udowej i itp...każda z nas to ma ..... pozdrawiam lecę do Szymona... a ja mam ochotę na lody wiśniowe...ale jak jak Szymon nie może jesć bo zaraz gardło.....ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×