Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ania3107 ja też czytałam i kobiety w ciąży tak czasem mają :) Ja ogólnie mam jakoś mega suchą skórę teraz. Tylko brzuch nawilżony, bo o niego dbam i to jak :D Dobra przerwa chwilowa w pisaniu mgr, pora zająć się obiadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce dzisiaj, a gary leżą nieumyte, pranie nie poprasowane, masakra jakas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaparyżanka prześlicznie:) Graga ja mam tak samo z tym że ja już 3dzień obiadu nie gotowalam ale na szczęście teściowa niedaleko mieszka:) A ja czuje sie w miare dobrze w niedziele przeżylam najgorszy dzień w ciągu calej ciąży tzn cały dzień przy kibelku Masakra:(Ale już jest lepiej:) Ja obecnie jestem w 13t4d:) Kolejna wizyta 15maja:) Szkoda że niemam skanera bo bym wkleiła zdjęcie z usg może uda mi się aparatem zrobić później spróbuje ale niemam hasła do galeri :) A co do wózka czy łóżeczka to będę miała od brata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesli chodzi o piersi to ja tez mam ten problem strasznie bola i w lasnie najgorzej jak sie sciagnie stanok.... ja dzis po wizycie maluch ma 11 cm i wszystko dobrze ale sie wiercił dzis i niestety nie chce pokazac co ma pomiedzy nogami bo miał skrzyzowane..... musze tylko kontrolnie zrobic morfolofie mocz i cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda zrzuci :) będziemy sie martwić kilogramami, tak jak byśmy nie miały innych zmartwień :) jest sukces bo włączyłam pranie :P a będę musiała iść na podwórko, bo muszę flance posadzić, bo wczoraj kupiłam i do jutra by nie przeżyły;/ wogóle muszę wszystkie warzywa posiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie popołudniami zrobiło się tu cicho ale to chyba dlatego ze pogoda ładna i wszystkie siedzą na dworze:-) Ja tam siedzę w domku, zjadłam spaghetti i nic mi się nie chce:-) Agusia2008 widzę że mamy w tym samym dniu wizytę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowałam się na krem przeciw rozstępom kupiłam narazie ziaje ( ładnie pachnie i dobrze się wchłania ) postosuje do końca opakowania i zobaczymy czy zmienie na inny. Póki co nie wiedze rozstępów ale się boje żeby się nie pojawiły :) U mnie nuda jacek poszedł grać w piłkę jak w każdą środę a ja sama w domku... ehhh wróciłam na kafe a tu cisza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstępów to moja koleżanka jest kosmetyczką i jak tylko dowiedziała się o ciąży to zaczęła stosować cuda niewidy - kremy z najwyższej półki na rozstępy i niestety cały brzuch jej popękał ale to dosłownie cały!!! chyba nigdy nie rozbierze się do bikini:-( znowu druga koleżanka nie smarowała się niczym, od czasu do czasu jakiś balsam i tyle i nie ma ani jednego rozstępa!! Także chyba wszystko zależy od ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w rodzinie niby siostry nie maja rozstepów ale ja mam jako jedyna praktycznie po ojcu tendencje do tycia właśnie w brzuchu i boje sie żeby przez to mi nie wyskoczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tyle rozstepów po pierwszej ciąży ze juz zdazylam sie przyzwyczajic do tego :P dla mnie to akurat nic strasznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz taka jestem że wolę zapobiegać niż leczyć jak to sie mówi ale spróbować zawsze mozna a jak mają sie pojawic to i tak sie pojawia ale może mniejsze badz bladsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niedużo rozstępów na bokach, ale to moja pierwsza ciąża, więc boje się, że będę miała ich więcej :/ U nas jutro już ma być tak cieplutko.. :)) Właśnie planujemy wyjazd nad jezioro w sobotę. Pustki pewnie będą na forum za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Jestem już po wizycie. Taka pogadanka była o tym co może być a co nie. Co będzie jak coś wyjdzie w badaniach itp. Miałam też ktg - serduszko biło 145/min - ulga bo ostatnio już miałam czarne myśli. Już nie muszę leżeć ale też bez szaleństw. Za dwa tygodnie kolejna wizyta. A jutro idę zrobić badania krwi i moczu. To następne ważne usg 18-22 tydz mam zrobić najlepiej w 20 tygodniu - nie wcześniej więc zrobię pod koniec maja. Olka może będzie dziewczynka skoro taka wstydliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nie odzywam się za często ostatnio ale staram się czytać co tam piszecie:) Mam trochę roboty z remontem. Co do płci to u mnie też będzie 2 chłopców. Niezaprzeczalnie:) Z kilogramami jestem tylko 4 kg na plus ale za to brzuszek okrąglutki. Wszyscy mi mówią, że zeszczuplałam na twarzy i mam smuklejsze ramiona. Na skórę to ja 2x dziennie po prysznicu stosuję olejek jojoba, poleciła mi to bratowa. Jej rozstępy nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia super że jaki na razie wszystko w porządku :) ja nie mogę się już doczekać wyników a Ty? Zaplanowałam sobie że zadzwonie do nich po weekendzie majowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga mi kazali dzwonić po miesiącu ale zamierzam wcześniej. Mam wizytę 9.05 więc zadzwonię tam kilka dni wcześniej - będę ich nękać :) Orzechowa - coś wiem na temat remontu - trzeba to przeżyć - ale potem jak będzie ładnie :) No proszę prawie same chłopaki. Siusiakowe szaleństwo ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) fajnie ze znacie juz plec, ja juz nie moge sie doczekac, kiedy sie dowiem:) mamaparyzanka - pozwolilam sobie zobaczyc twoja galerie. przepieknie wygladalas na slubie :) ja na rozstepy kupilam krem elancyl - ma dobre opinie. w pierwszej ciazy stosowalam ziaje i nie mialam rozstepow. witam nowa mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Też tak widziałam w tej tabelce, że same chłopaki:D No i nie napisałam wam najważniejszego. Zaczęłam czuć ruchy dzieciaczków! Póki co to takie smyrania delikatne ale to musi być to bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Już nie mogę się doczekać konkretniejszych kopniaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) Ania moj gin liczy jak jest 17 tc i jakis dzien to to ze 18 tc :) rozstepow tez mam duzo po pierwszej ciazy i to dlatego ze dlugo nie mialam brzucha a pozniej nagle zrobil sie duzy iec nic bym nie zarazdzila na to ;) :(jutro wizyta mam stresa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×