Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja wam powiem,ze fajna sukienke wychaczyłam w lumpku,czarno-biała,zwiewny fajny materiał:) ja dzis cos dziwnie sie czuje,to chyba ten upał tak działa...momentami mi dzis sie tak słabo robiło,ze myslalam ze padne,musiałam przerwac moje porzadki i przełozylam je na jakis chłodniejszy dzien....Co do Ingi straasznie mi przykro...niestety takie to zycie juz jest:/a Roksanka teraz bedzie patrzec na mamusie z góry ktora tak bardzo jej pragneła i pomoze przetrwac ten bol...i pozwoli by Inga została jeszcze szczesliwa mamusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ależ piszecie!!! :) zazdroszczę wam, ja dziś do 22 byłam w pracy :o trochę już wymiękam, bo brzuszek coraz większy... tak w tym tygodniu mi nagle wyskoczył! To smutne co się stało z córeczką Ingi, pomodlę się za obie. Inga musi teraz być bardzo dzielna. Mamusia, przekaż jej słowa wsparcia od nas dziewczyn z forum. Z innej beczki - wyobraźcie sobie, że jakiś miesiąc temu mój lekarz mi powiedział, że na 100% chłopak, a w niedzielę byłam na usg w ramach akcji szczęśliwe macierzyństwo i tamten lekarz mi powiedział, że 100% dziewczyna! normalnie jestem w szoku, mój lekarz prowadzący jest bardzo dobry, super robi usg, w poprzedniej ciąży na dzień przed porodem pomylił się w obliczeniach na 40g... a zdarzają się pomyłki nawet kilogramowe co poniektórym.... No więc sama nie wiem co o tym sądzić, nastawiałam się już na chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki ...
Witam dziewczyny :) Maryjka co do tej płci to własnie róznie to może wyjść i czasami dopiero przy porodzie wychodzi prawda ;)myślę jednak ,ze przy następnej wizycie Twój lekarz obejrzy dokładniej sprawe.A ja życzę chłopca skoro juz się nastawiłaś :) Co do sukienek to ja wogóle mało chodze ale zważywszy ze ta ciąża przechodzi przez całe lato i mam 2 wesela to coś będę musiała wykminić. Narazie do pracy chodzę w krótkich ogrodniczkach i koszulce,mam 2 pary ciążówek długich z tamtej ciąży. JA dziś wcześnie bo jadę dziś na badania,krew,mocz i grupa krwi.Najgorsze jest to ze zanim tam trafię to będzie 8 najwcześniej a mnie już ssie....jak na złość. potem mam w planach zakupy na komunie,dzień Mamy ,siostry imieniny i koleżanki urodziny+ załatwic dwie umowy czyli dzień mam z głowy.Dzis wzięłam wolne a odrabiam w sobotę. Wczoraj wieczorem miałam być ale juz nie dałam rady,ani zajrzec ani zrobić się czarna. Ja umykam,miłego dnia wszystkim życzę i do usłyszenia. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewxzyny z rana. Ja juz w pracy a od jutra wolne jedziemy z moim na dlugi weekend pozwiedzac.. Przez Francje Belgie potem do Holandii wracamy we wtorek.. :) bedzie duzo jazdy ale ladna pogoda wiec mam nadzieje ze wypad sie uda :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjka - napisz proszę czy warto się wybrać na akcję "szczęśliwa mama...." bo w sobotę jest na śląsku i w sumie się wybieram. Czy były u Ciebie tłumy? Czy USG można zrobić bez problemu czy czeka się w kilometrowej kolejce? Jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie maryjka napisz jak to wygląda :) czy długo się czeka i czy te usg robią od rana, bo chciałam z rana jechać bo za bardzo czasu nie mam... no i czy jest jakiś warunek co do tygodni ciąży na to Usg 4D, np że robią od 20 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga - maryjka chyba śpi, a my tu takie ważne pyatnia zadajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dajcie mi jakis pomysl na nie bardzo skomplikowany obiad bo jak dzisiaj czegos nie ugotuje to mi Pietrucha łepek ukręci;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś facetom to i bez najbardziej każda z nas by się podobała, po co zbędne sukienki itd... :P Tusia ja wczoraj tez przeszłam piekło z pogodą, było mi okropnie duszno, juz w pewnym momencie nie wiedziałam co z sobą zrobić, mimo iż deszczyk padał 5 minut to całe nic z tym co działo się w ciągu dnia. Ale dziś już troszkę wiatr wieje więc jest ok :) Maryjka, Tusia Inga wczoraj rozmawiała wieczorem ze mną, dziś wychodzi do domu, będzie od razu pochówek malutkiej . Pytała co u was wszystkich a ja zawsze pozdrawiam i mówię że się wszystkie na kafe modlicie. Mówiłam jej,żeby się do nas odezwała na kafe,jak już tylko da radę. Maryjka, dlatego ja uwierzę w chłopca jak się już urodzi :D hihihi bo jeszcze może wyjść dziewczynka :P mama córeczki... ale masz dziś dzień,hihihi powodzenia z załatwieniem wszystkiego !! Rzodkiewa zazdraszczam :D też bym gdzieś pojechała ale co , dopiero wakacje w przyszłym roku - te niestety całkowicie w domku... No i uważaj tam na siebie :D No a gdzie reszta dziewczyn, Pela ty spisz?? Agulka ?? Nie wspomnę o pozostałych, ale wymieniać nie będę bo idę szykować się na wizytę do lekarza. To do później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spoko, pisałam dzielnie a Pela, dan-mos już są :) spoko :D to sobie piszcie , potem poczytam,lecę robić listę z zakupami i kąpać się i zaraz wyruszam z domku :) dla mnie atrakcja bo nei wychodzę wcale więc okazja zajść do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie o 6 rano jak wstałam, zastanawiałam się czemu mamusi jeszcze nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstalam z Piotrkiem przed 5 jak wstawal od pracy ale zrobilam mu tylko sniadanie i padlam spowrotem do wyrka obudzil mnie budzik o 7:10 zeby Kacpra do przedszkola wyprawic a potem poszlam do sklepu i tak sie zdenerwowalam bo dostawa wedlin byla wszystkie babki z wioski sie zeszly i dyskutuja zaciekle stalam tam godzine po jeden chleb jakas masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstalam z Piotrkiem przed 5 jak wstawal od pracy ale zrobilam mu tylko sniadanie i padlam spowrotem do wyrka obudzil mnie budzik o 7:10 zeby Kacpra do przedszkola wyprawic a potem poszlam do sklepu i tak sie zdenerwowalam bo dostawa wedlin byla wszystkie babki z wioski sie zeszly i dyskutuja zaciekle stalam tam godzine po jeden chleb jakas masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstalam z Piotrkiem przed 5 jak wstawal od pracy ale zrobilam mu tylko sniadanie i padlam spowrotem do wyrka obudzil mnie budzik o 7:10 zeby Kacpra do przedszkola wyprawic a potem poszlam do sklepu i tak sie zdenerwowalam bo dostawa wedlin byla wszystkie babki z wioski sie zeszly i dyskutuja zaciekle stalam tam godzine po jeden chleb jakas masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam, tylko leżałam i szukałam wsluchując się w ruchy dzidzi :P bo coś od wczoraj mniej czuję, to dziś mobilizowałam, póki co nie udało się, pewnie stresa ma tak jak ja przed szpitalnym sprzętem ... hehhe o i graga jest, spoko :D tym razem uciekam już bo się spóźnię a mam ochotęna melona i dziś go muszę kupić !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..... mmmm placek węgierski...pycha:) a ja po śniadanku zrobiłam deserek: pokroiłam banany,pomarańcze, kiwi,garść jagód i jogurt z ziarnami-wyszło pyszzzzne:) Mały fika chyba mu smakowało:) Pozdrawiam....mamy jakieś Joanny dziś Joanny imieniny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - się staram się wsłuchiwac wieczorem, ale zanim coś "wysłucham", to najczęściej już śpię :) Nie zatrzymuje więc, miłego załatwiania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja jeszcze z wyrka pisze:))ale dzis sobie pospałam,zaraz jakies sniadanko i kawunia..dzis juz chłodniej,wiaterek wieje,az miło:)myslalam dzis zeby polatac troche po lumpkach,moze cos dla mojej Saruni znajde,bo w sumie po przeglądzie ciuszkow połowe najładniejszych mam wydane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi szwagierka dala ale po chlopcu ciuszki:) wiec i tak beda zakupy ale to jeszcze nie teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem ;-) Robię małe porządki bo ile można leżeć? mamusia powodzenia na wizycie oby sprzęt był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj maly mial czkawke przed chwila i dokladnie jak wytlumaczyla mi to polozna.. Przez jakas minute dosc intensywne pukanie w tym samym muejscu co kilka sekund:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja standardowo od 7 siedzę w pracy.. Słoneczko zaczyna grzać przez okno, zapowiada się kolejny ciepły dzień. Dobrze, że to już czwartek bo nie mogę w pracy wysiedzieć.. Jutro przyjeżdżają do nas znajomi z niemiec, a w sb nd same przyjemności i wesele :) mam nadzieję, że będzie fajnie! W hotelu w którym odbywa się wesele zarezerwowaliśmy pokój także jak będę zmeczona lub znudzona to wymykam się spać:) ale pocieszam się że będą 2 koleżanki ktore są w ciąży i 1 z maluchem 3 tygodniowym to będziemy miały temat :) a jak u Was plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w weekend mam komunie z jednej strony nie mam ochoty isc a z drugiej troche sie z domu wyrwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram się w sobotę na akcję "Szczęśliwa mama". Z tego powodu czekam na pojawienie się Maryjki, że podpytać jak było :) Cieszę się na akcję, bo połówkowe mam 4 czerwca i nie moge się już doczekać. Czyli byle do soboty - bo ja też w pracy od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wyjątkowo mocno chce iść na to wesele.. To nasi bliscy znajomi, poza tym będą wszyscy znajomi więc na pewno będzie wesoło:) Co do obiadu to ja mam ostatnio takiego lenia do gotowania, że szok.. Ale wczoraj się zmotywowałam i wieczorem ugotowałam lekką zupkę warzywną - będę miała spokój na 2 dni :p Jutro najwyżej kupię do tego jakieś kluchy ziemniaczane czy coś w tym stylu żeby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki tak was czytam i zazdroszcze bo tez nie czuje jeszcze maluszka,czekam cierpliwie....wczoraj zrobilam sobie dlugi spacer z cmentarza,wrocilam padnieta i spalam jak susel:)))widze ze piersi mam wieksze,brodawki strasznie nabrzmiale ,bola...w domu to chodze bez biustonosza bo bym zwariowala,wczesniej nie mialam ich takich bolesnych... Ja was podziwiam ze mozecie jesc kotlety,ja od poczatku ciazy strasznie nie moge patrzec na wszystko co miesne,ostatnio sie zmusilam i zjadlam troche schabowego,smiejemy sie z mezem ze nasz maluch bedzie chyba wegeterianinem... Z ta plcia to moze byc roznie,pamietam jak moj kolega cieszyl sie ze bedzie mial synusia i beda z Blazejkiem na mecze chodzic a tu podczas porodu Blazejek Oliwka sie stal:) a kilka usg mowilo ze na bank chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dowiedziałam o płci na usg w 12 tygodniu. Amniopunkcja to potwierdziła. Więc albo sprzęt i lekarz rewelacyjny albo powinien ten lekarz grać w totka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×