Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Vivii a teraz te imiona jakoś rozdzielają i np. może być Kuba, Kubuś jako dziecko i Jakub - jak było od zawsze a teraz może być po prostu Kuba a nie Jakub. Tak samo ponoć jest z Magdaleną, że osobne imię to Magdalena i Magda. Nie wiem czy jasno opisałam. Ale moje kochanie buszuje w brzuszku i kopie :) Dużo dzisiaj stron naprodukowałyście, już prawie wszystko przeczytałam.. ale musiałabym dużo mieć czasu, żeby na wszystko odpisać.. Moniś jak wizyta? Już chyba dawno miałaś i cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana - kamień spadł mi z serca, nie umiałąbym spać gdybyś nie wybaczyła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żeby nie było jak z ostatnią tabelką :) żadnych kłótni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Maciusiow uwielbiam ;) wszystkie to takie slodziaki hehe ;) Dianka ja proponuje Dagusie ;10 bardzo ladne imie hehehe ;) Natalka nospotkalam sie z tym moja kolezanka jest poprostu Magda i tak ma w dowodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u lekarza rodzinnego, ale gin później widziała i już jest lepiej, fakt długo to trwa ale znika. Już tak nie boli. Maść w aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie. Coraz wiecej dziewczynek :) ja mam sutki rozowe a chlopak wiec chyba sie nie sprawdza. mam pytanko. Czy moze ktoras mama wie do kiedy mozna latac samolotem w ciazy ? Do kiedy macie zamiar pracowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankara musisz wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, każdy może mieć inaczej. Na pewno już w 8 i 9 nie polecisz :) Słyszałam, że niektóre linie w ogóle nie przyjmują ciężarnych. Mamusia byłam u rodzinnego, dała mi skierowanie na jutro do alergologa. Pytałam się o ten lek, co ty bierzesz w razie czego, to mówiła, że lepiej w ogóle nie stosować nic prócz wapna, ewentualnie sterydy podają bo są "najbezpieczniejsze".. zobaczymy co mi jutro alergolog powie :/ ogólnie to myślałam, że zakicham się i zasmarkam w autobusie, a jeszcze coś mi wpadło to gardła, że zaczęłam kaszleć, aż dziadek co koło mnie siedział uciekł. Pewnie myślał, że może jakąś grypę przechodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam cztery zdjęcia maleństwa do galeriusa :) jakby która chciała zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopopopo
dziewczyny wiem, że mnie zaraz zakrzyczycie, ale jesteście jak sekta. Jedna powie jak ma być i reszta potulne owieczki beczą to samo. Ktoś tu z wami próbuje noramalnie porozmawiać a wy zaraz wyzywacie i inne takie. Jesteście agresywne i niestety duwlicowowe niestety. Założę się, że wiele z was nie powie prawdy o tym, co myśli tylko krzyczy jak reszta. I takie przyjaciółki a jak ktoś znika to nawet nie zauważycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciau mamuśka - oby jutro było więcej słońca a mniej wiszących chmur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popopopo czesto tak kest jak sa same baby... ale duzo z nas ma wlasne zdanie i nie ma oporow zeby je wyrazac .... racje czasem jest tak ze dziewczyny ostro bronia swojego zdania ja sie w takich momentach nie wtracam ... co do znikania to jest forum i tu jedna ma remont druga nie ma internetu albo cos z kompem ale wymienilysmy sie numerami i zawsze przeciez mozna napisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja sie juz woggole nie mam w co ubrac ... szukam czegos ciekawego ale nic nie widze ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdanie jest takie - jeżeli chcesz pogadać, to ujawnij się kim jesteś, na pewno ta rozmowa będzie o wiele bardziej kulturalna bez złości. A takie ukrywanie się i pisanie pod przykryciem jest nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już zdaję relację ;) Nie było mnie tak długo bo na usg wyszło, że wszystko ok i poszliśmy świętować z mężem do restauracji :) Co do serduszka - wszystko wyszło dobrze ale zarówno lekarz co robił usg jak i prowadzący powiedział, żeby zrobić usg echo serca. Bo w końcu od tego zaczęło się to wszystko i dla naszego spokoju lepiej dokładnie zbadać. Ale badanie najlepiej zrobić później, żeby w razie konieczności wybrać dobry szpital, żeby mogli się zająć dzidzią jakby było coś nie tak. Tadeuszek nie chciał nam buźki pokazać ale za to siusiaka cały czas wystawiał ;) Przez to nie mam zdjęcia buźki - zasłaniał cały czas rączkami, udało się tylko przez chwilę zerknąć i dr sprawdzał czy warga jest ok. Powiem Wam, że byłam taka szczęśliwa, że wszystko jest ok, że gadałam głupoty. Jak się lekarz zapytał jaka płeć wyszła w badaniu genetycznym to powiedziałam, ze dziewczynka hehe- taka byłam zakręcona :) Jak ochłonęłam to dopiero mi przyszło do głowy mnóstwo pytań. Dzidzia jest w położeniu podłużnym główkowym czyli pływa do góry nogami. Łożysko mam na ścianie przedniej bez cech oddzielania i przodowania. To wymiary Tadeuszka: BPD 44 mm - 19+3 HC 173mm - 19+6 AC 146mm - 19+6 FL 30 mm - 19+3 Niestety nie miałam porównań procentowych. Lekarz tylko powiedział, że różnice w tygodniach według pomiarów są bardzo częste i nie powinno niepokoić jeżeli obraz na usg jest prawidłowy. Zrobiłam (nieświadomie) psikusa lekarzowi: Mówię, do niego, że ma skurcze... No i widzę jego bardzo poważną minę i zdziwienie... Dokończyłam zdanie, że w łydkach :) Aż odetchnął :) Kazał brać magnez. Na usg tak mnie wymęczył lekarz, że potem brzuch mnie bolał i 3 razy siedziałam w łazience. Jak badał przy pępku to było bardzo nieprzyjemnie. Ma tak, któraś z Was po usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Monis super wiadomosc ;) fajnie z Tadeuszkiem dobrze wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś bardzo się cieszę!!! Ale super. Co do badania w okolicach pępka, to jak byłam ostatnio to macica aż tak daleko nie sięgała. Więc dopiero za tydzień w środę będę mogła się wypowiedzieć na ten temat! Jeszcze raz gratulację! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypępku
tak ja tak mialam pani tak wciskała mi ta głowice usg że potem 2 dni brzuch bolał, to było coś w rodzaju zakwasów plus kłucie, jakbym poćwiczyła, własnie szczegolnie w okolicy pępka, ale potem wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jutro wizyta, trzymajcie kciuki zeby wszystko było ok! no i może wreszcie się dowiem która wersja jest aktualna - ta z chłopczykiem czy dziewczynką? :) Tusia - napisz jak tam twoje cukry, ja zmagam się z cukrzycą od początku ciąży i wysiadają mi już opuszki palców od nakłuć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim zmagam się z katarem to i spać nie dam rady, nie wspomnę o siusianiu, już od 5.30 byłam 3 rrazy .... graga i inne dziewczyny,co dodały zdjęcia świetne zdjęcia - obejrzałam wczoraj wszystkie z galeriusa :D Vivii ja powaznie zastanawiam się nad czymś takim, w spodnie włażę bez problemu, gorzej z zapięciem, więc myślałam o dokupieniu uniwersalnego do rybaczek, spodni, spodenek : http://moda.allegro.pl/maskujacy-pas-do-spodni-sponicy-jedyny-na-allegro-i2348091261.html no i szukam sukienkę na upały ale ehhh trzeba wybrać się do H&M czy innego sklepiku chyba. Moniś gratulacje :) kamień z serca spadł,że wszystko ok. :) to i teraz zakupy dla maluszka można spokojnie robić. Jeśli chodzi o usg po wizycie boli mnie kilka godzin - ale bardziej w dole, przy liźnie bo dziecko ułożone poprzecznie jest. I jak mi pojeździ tym jajkiem po bliźnie to i potem boli, przy pępku nie, bo tam dzidzi nie mam jeszcze... Rzodkiewa to opowiadaj jak było, wymęczona podróżą? Też bym tak chciała się wyrwać na jakąś wycieczkę a tu niestety leżenie :) Maryjka to trzymamy kciuki za was, zdaj potem relacje. Miłego dnia dziewczyny. U mnie od rana słońce, no niby cieszyć się trzeba ale co tam, z alergią też można żyć. A leków nie biorę, któraś mnie nastraszyła,że nie można kurczę,ehhh trudno,maluszek ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki ...
Czesc dziewczyny Fajnie że wczorajsze wizyty i usg w porządku ,gratuluję płci :)ja wczoraj to miałam wizytę na której wszystko ok,gin mnie pochwalił ze wszystkie wyniki ok i spytał jak to robię ze zadnych dolegliwości itd ja mówię moze po mamie to mam(6 dzieci urodziła :)).A dziś o 19.30 wizyta usg...takze z niecierpliwoscią czekam na nią,a potem zdam relację.8 godzin w pracy zleci, potem obiad i 5o km do lekarza. Mamusia współczuje strasznie leżenia ,ale jak mus to mus.co do wizyt w wc to ja mega czesto chodzę no a w pracy to załamka bo tak jak Ty czasami co 5 -10 minut,dobrze ze ruchu wielkiego nie ma;) Niedzielna Komunia udana,ale jak wyjechalismy o 10 rano tak na 22 dopiero byliśmy w domu-byłam normalnie zmeczona. Miłego dnia dziewczyny i Maleństwa. JA dalej pomarańcz,wybaczcie ale moze już niedługo.Co siadam do kompa to na chwilę a muszę i na o2 konto założyc itd to trochę zejdzie ale zrobie to Pa Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki ...
Acha a brodawki mam brązowe----chłopak?? sie zobaczy niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama córeczki ... to świetnie,że wszystko ok :) Pisz częściej, choć wiem,że pracujesz to i ciężko z tym. A ja wolałabym jak najbardziej iść do pracy, ale niestety nie moge, pytam na każdej wizycie o powrót ale zawsze NIE. No a teraz to i już nie ma co wracać, bo okres letni,wakacyjny - wolę spędzić z córką, w domu ale razem i wkońcu problemu nie będzie co z córcią zrobić, jak wszyscy pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bylo super wstawie zdjecia na fejsa jak tylko bede miala sekunde pogoda przepiekna... Holandia super kraj wszedzie rowery .. A ja wypoczeta jedziemy do Ikei po mebelki do pokoju konczymy dekoracje w koncu bede miala miejsce na rzeczy dla malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×