Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Maryjka gratuluje corci:))cos zasnac nie moge po tym wszystkim...Inga strasznie mi przykro,ze musisz to przezywac,nie dosc ze cos takiego cie spotkało to jeszcze ludzie potrafia w tak perfidny sposob krytykowac twoja decyzje...ok,rozumie,ze mozna miec swoje zdanie na ten temat,ale w takiej sytuacji powinno to sie chyba zachowac dla siebie.....mi by było tez przykro,tym bardziej ze nikt z nas nie był w takiejsytuacji:/i zycze,zeby nikomu sie to nie przytrafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle.. a to na tym 3d też już pokazało, że dziewczynka? Jejku, ja bym chciała bardzo pierwszego chłopaka i przypuszczam, że istny szok bym przeżyła gdyby okazało się, że to dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ja też nie rozumiem tych dziewczyn.. jak można kopać już leżącego.. ale tak jak pisałam anonimowo zawsze łatwiej komuś naubliżać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki ...
Hej dziewczyny Ja po usg,miałam o 19.30 a potem 50 km do domu busem i dopiero 22.07 byłam w domu. Na usg wszystko ok,pomiary napiszę jutro rano bo dziś juz padam. No i będzie synek :)widziałam wszystko dokładnie.Wazy juz ok.405gram Kto jak kto ale maż sie ucieszył i normalnie widziałam jak uklęknął i podziękował za syna :) Inga bądź twarda i nie daj sie głupim uwagom.Sama czujesz jak masz robić i ufaj sobie i intuicji. .Maryjka gratuluję dziewczynki :) Spijcie dobrze dziewczyny,słodkich snów Pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama córeczki wielkie gratulacje, to będzie parka :) Ja też mykam spać, choć mały się mocno rozbrykał a mnie męczy katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki ...
Dzień dobry bardzo :)nie spimy,zwiedzamy ;) Oto mojego synka pomiary : BPD- 52MM 21,6hbd HC-197MM 22,Ohbd AC-148MM 20,1 hbd FL 38MM 22,1 hbd Wielkość ciąży z usg 21,1 hbd MAsa płodu wg usg 405 g Termin porodu wg usg 5/10 /2012 łożysko na ścianie tylnej,bez cech przodowanie w I stopniudojrzałości wg Grannuma.Pępowona trójnaczyniowa.Ilość płynu owodniowego prawidłowa . żołądek,serce,nerki,pęcherz,wargi górne-wszystko ok. Tradycyjnie miłego dnia wszystkim,oby katary i inne dolegliwości ustały :) Mamusiu wierze Ci że wolałabyś chodzić do pracy,nie znam osoby której długie leżenie w ciąży dawałoby przyjemnosć .Życzę Ci by niebawem stan sie poprawił i byś normalnie funkcjonowała. Pa pa Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga nie przejmuj się... ludzie kiedy są anonimowi potrafią być niesamowicie wredni.. nie ma sensu zadręczać się osobami tego pokroju. Wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę, ponieważ po wczorajszej wizycie już wiadomo co się pojawi niebawem na świecie :)) NICK...............WIEK..........MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 . .....SYN i SYN adza1987.....24.........Słubice..........25.09.2012. ......SYN nata_lie.......25........Z.Góra...........29.09.2012 .......Kubuś dotiuszka.....31.........lubelskie........10.12...... ........córka Viviii...........27.........śląskie..........02.10.2 012........MAGDALENA Dianakarina...28.........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa....27.........sl/Anglia.........7.10.2012. .. .....SYN Diana..........26.........Rzeszów..........7.10.2012... .. ..CÓRECZKA maryjka.......35.........Kraków...........7.10.12....... ....córeczka klara.klara....37.........mazowieckie....10.10.2012. ......SYN Marla..........31.........mazowieckie.....13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83........28 ........Warszawa........14.10.2012........TADEUSZEK eljotka.........26.........Krosno............14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82..29.........Bydgoszcz.......15.10 .2012.......SYN Ania3107.......25.........dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23 ciąża 3..23....Katowice...17.10.2012...na razie niespodzianka dan-mos........33.........Katowice.........19.10.201 2......AGATKA Agulka1976.....36.........Śląskie............20.10. 2012.....CÓRECZKA emachines......29.........Śląskie............20.10 .2012.....SYN Tusia21.........23..........pomorskie.......20.10.2012. .....CÓRECZKA Pela1992........20.........Opolskie..........24.10.2012 .....CÓRECZKA mamusia .......32..........podlaskie........27.10.2012......SYN miluchnaaa31..32..........Slaskie...........29.10.2012 .....chyba SYN graga007........26..........Śląskie...........29.10. 2012.....100% zwisu - CHŁOPAK mala fu.........33...........DE/lodzkie......29.10.2012.....? Nha..........24.............kuj-pomorskie..........12.11.2012........ CÓRECZKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczyny udanych wizyt Inga a ty się jakoś trzymaj ,wiem że ci ciężko A pomarańczkami się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :) Maryjka, to fajnie,że dziewczyneczka - ale teraz ja zaczynam zastanawiać się czy oby na pewno u nas chłopiec... to się mój załamie :/ bo już kupił kilka rzeczy typowo chłopięcych hihihi mama córeczki ... to dość daleko masz lekarza, no ale dobrze,że wszystko w porządku - tylko cieszyć się :) no i gratulacje synka !!! jakie imię będzie nosić ? natal_ie ja dziś lepiej, może dlateo,że padało i dziś pochmurnie, wręcz zimno. To i katar mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja się tak cały czas zastanawiam, jeżeli rzeczywiście urodzi się chłopak:) a później będziemy się znowu starać o dziewczynkę, a znowu urodzi się chłopak:) to ja chyba zwariuje w domu z tymi męskimi chormonami :D troche wam zazdroszcze tych "par", ale tylko troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he:) to musimy sobie jakiś poród w jednym czasie załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli o mnie chodzi ja mogę mieć dom pełny dzieci :) ale trzeba to z czagoś utrzymać :) zastanawiam się co na śniadanie zrobić i chyba na jajecznice postawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, uciekam coś zjeść i trochę ogarnąć pokoje. Tyle ile mogę zrobić, to zrobię. Obiad z wczoraj został, więc dziś znów luzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguulka wróciłam, bo przypomniałam sobie ,że dodałaś zdjęcia - fajny masz brzuszek, taki kształtny :) i znów przerzuciłam zdjęcia :) już nie chcę logować się, ale fajną wyprawkę któraś kupiła maluszkowi :D fajny facet będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie fajna, taka piłka a u mnie taki rozlany ... myslę,że ciężko będzie mi zgubić ... a tobie właśnie nie. Bo mi coś rozchodzi się na całe ciało te wszystkie kilogramy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam tym razem, bo naprawdę dom wygląda okropnie, a kurczę ja nie mam jak za bardzo sprzątać ... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja postanowiłam, że jadę dziś na zakupy :) Może znajdę coś fajnego i niedrogiego dla maleństwa :) I w końcu wyrwę się z domu. Marzą mi się też lody z McDonalda z lionem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super, naprawde super, ze wszystkie wizyty sa pomyślne i gratulacje tym co znaj,ą płeć a teraz się tak zastanawiam kilka dziewczyn, ktore miały określoną płeć bardzo wcześnie jednak okazuje się, ze coś się zmienia więc ciekawe jak u mnie będzie? Generalnie nie wiem co jest grane ale nie mogę się dodzwonić do przychodni na ustalenie terminu na usg połówkowe. Witam wszystkie nowe mamusie :) Inga kochana ja nawet nie umiałam Ci nic doradzić mądrego w tym trudnym dla was czasie wiem, ze jest Ci ciężko i nawet ja osobiście nie myślę co bym ja zrobiła będąc na Twoim miejscu bo łatwo jest mówić, gdy się w takiej sytuacji nie jest. Rozumiem też to, że nie chcesz tu pisać z nami ale nie uciekaj od nas całkowicie napisz od czasu do czasu co u Ciebie słychać tu lub do kogoś na telefon będzie myśle nam wszystkim bardzo miło . Ja osobiście życzę Ci aby pojawił się uśmiech na Twojej twarzy mimo tych cięzkich chwil i życzę Ci z całęgo serca abyś za jakiś czas cieszyła się powtórnie ciążą . Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wstałam godzinę temu, oczywiście nos zapchany a teraz kiedy mi się uspokoiło to chyba pójdę dalej spać.. całe szczęście, że jest troszeczkę chłodniej. Moniś to udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×