Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

no ja juz po wizycie i zwolnienie mam na kolejne 2 tyg wiec chwila spokoju bedzie bez nerwow. Badanie moczu mialam robione i wyszlo ze spoko jest a te dusznosci to nie wiadomo skad. Mam odpoczywac. Ciekawe czy szefowa sie ucieszy. Wyslalam jej smsa ze zostaje jeszcze w domu i narazie nie dzwoni z "morda" ale jest juz pozno to chyba nie pracuje juz a do poniedz jej przejdzie zlosc No chyba ze ulge czuje Nie moge jej wyczuc, ale chyba powinna byc zadowolona. Jak meczyk sie wam podoba ???? Mi do pierwszej polowy bardzo :) ale licze ze wygramy :) A i chyba dzis dzidziusia poczulam W zasadzie to nie wiem Ok 16 siedzialam wygodnie i czytalam ksiazeczke i takie pukniecie poczylam na lewo od pepka No moze troszke ponizej. To tak bylo niespodziewane ze sama nie wiem czy czulam czy mi sie wydawalo ale mile to bylo :) chce wiecej :) az mnie szczescie wypełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam...zapraszam...
Cześć dziewczyny. Mam do sprzedania mnóstwo ciuszków, z których wyrósł mój synek. Możecie skompletować całą wyprawkę. Większość ciuszków dla dzieci w wieku od urodzenia do 4 - 5 miesięcy. Ubranka jak nowe, wyprane i wyprasowane. To mój link na allegro. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3883428 Możemy również dogadać się poza allegro. Gorąco zapraszam i polecam. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3883428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lech free ma 0,5 %, więc tyle co karmi, podobno więcej można mieć po zjedzeniu jabłek, które sfermentują w jelitach :) No ale obczaję czy gdzieś można w kraku kupić bavarię, nie wiecie, czy ono ma cukier jak karmi? bo jeśli tak, to nie mogę go pić :( Przepraszam, że wracam do tematu alkoholowego, ale pewnie mecz tak mnie natchnął, a tu mąż wypił mi wczoraj mojego lecha i teraz pije sobie kasztelana a ja o suchym pysku ;) A odnośnie meczu, to ja bym chciała, żeby Polska doszła do finału - puste ulice, zero korków i problemów z parkowaniem... żyć nie umierać :D Pela super że już jest wszystko ok, wypoczywaj teraz po tych nerwach!!! pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piwka karmi ne wypiłam, po córkę musiałam jechać po meczu to se darowałam, mimo iż ono beolowe. A potem to już tylko spanie :) No i znów stoi piwko - zobaczymy,może jakaś zachcianka się zdarzy :D Dostałam pierwszą lekcję z wirtualnego spotkania. Jakby któraś chciała to dajcie znać, prześlę na maila. Akurat pisze o trymestrach,tygodniach - jak są liczone. Itd. Nie będę tu wklejać bo i tak nie przeczytacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamusiu, a już myślałam że będę dziś pierwsza na kafe:-) Ja piwka też nie piłam, ale cóż to były za emocje wczoraj uff....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusiu tez mam te lekcje ale wstyd sie przyznać nie zagladałam na meila dawno.... Dzis msze mieliśmy za dziadka 30 dni po śmierci a jutro odpust dzieci juz sie ciesza ..wesołe miasteczko stoi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmusia :)
Agulka, to już 30 dni minęło ?? Jej jak ten czas leci... A ja poczytałam maila, całkiem fajny - taki pierwszy dopiero wprowadzający ale zawsze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś tak szybko, szkoda,że mi tak nie leci czas w łóżku... jutro 21 tc się zacznie czy jakoś tak a jeszcze tyle do porodu - szok !!! Miałam nic nie kupować w tym miesiącu ale nie wytrzymałam, zamówiłam 5 pieluch tetrowych, 2 kolorowe tetrowe i 2 flanelowe kolorowe. Sobie jakieś tam podkłady i majtki jednorazowe. A teraz szukam zwykłych koszulek i kaftaników - zamówię po 2 sztuki i zostanie zakup materacyka i pościeli. Ale to później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet koszuli nie mam do szpitala ... musze juz zaczać cos szykowac bo torbe powinnam miec spakowana cały czas .... U mnie 22 tc sie zaczął Mamusia mysle ze teraz juz z górki poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję, tak se pomyslałam,że jeszcze jedna koszula by się przydała. Muszę popatrzeć albo zerknąć na te co marla pokazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nic nie mam:-) Planuję zacząć kupować dopiero we wrześniu, u nas to tak jakoś zawsze wszystko jest na ostatnią chwilę:-) z resztą teraz i tak nie miałabym gdzie tego trzymać, remontujemy nowe mieszkanko i wszystkie rzeczy dla dziecka chciałabym zabrać już tam. Nie chcę żeby moje dziecko miało jakąkolwiek styczność z tym przeklętym domem w którym mieszkamy teraz bo jakieś złe prądy wytwarza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planowałam później, zresztą i tak dopiero koło sierpnia się wezmę za wszystko - sprawdzić co mam a czego nie mam. Ale jak mi kraczą , że mogę już we wrześniu urodzić to nie chcę bez niczego zostać.No więc powolutku coś tam zbieram, a lipiec to będzie miesiąc prania :D tego co mam po siostrze i bratowej ( po dzieciach) i to co mój dośle z UK. A miałam takie plany zakupów w ciucholandach i nic z tego, cóż zosało Allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i polecam też tablica.pl też jest dużo ogłoszeń gdzie ludzie się chcą pozbyć różnych rzeczy i można się dogadać co do ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chciałabym dołączyć do waszego forum. Termin mam na 12.paźdzaiernika. Na 100% będzie to chłopak, nawet taki laik jak ja zdołał to zauwazyć, bo maluszek do wstydliwych nie należy :). To moja druga ciąża. Mam synka Jędrzeja, który w sierpniu będzie miał dwa latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja większość rzeczy mam po starszym, ale i tak niektóre musze dokupić, staram się już systematycznie co miesiąc coś wyszperać, bo tak w jednym miesiącu było by ciężko, a nie jestem najlepsza w oszczędzaniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie było mnie długo u was, ale podczytywałam dość regularnie. Jestem dość przerażona niektórymi waszymi sposobami prowadzenia swoich ciąż i stylów życia, ale jak co niektóre twierdzą, rzeczywiście każda z nas ma prawo do indywidualności. Do własnego zdania i tak dalej. Każda z nas jest przecież inna dlatego, że nasze mamy nas wychowały według siebie. Jeśli chodzi o mnie - nie toleruje alkoholu i innych używek w ciąży, nie trzęsę się nad dzieckiem, jestem aktywna, nie lężę cały czas w łóżku, kupiłam sobie w końcu witaminy i to nieprawda, że od witamin dziecko tyje i jest trudniejszy poród, gówno prawda. Poza tym jeśli któraś z was się odżywia regularnie i zdrowo to może brać witaminy co drugi dzień, ja niestety z różnych przyczyn nie odżywiam się do końcxa dobrze i powiem szczerze, że dopiero jak biorę te witaminy czuję się lepiej, mam lepsze wyniki, mam bujniejsze włosy, lepszą cerę, większy apetyt i jestem bardziej uśmięchnięta. Z wyprawką dla malucha nie mam problemu ponieważ moja starsza siostra wszystko dla mnie ma, a nie planuje już więcej dzieci. Poza tym nie wolno spać na prawym boku, ponieważ ty biegnie jedna z głównym żył, która dostarcza pokarm i tlen maluchowi. Pomocne są zrolowane koce podkładane między kolana i można spać na plecach i na lewym boku. Między innymi z tego samego powodu robi się przecież echo serca na lewym boku, bo inaczej nie można tego zbadać. Na koniec - strasznie denerwują mnie moi znajomi, którzy na mój widok wykrzykują - ojej, przecież ty w ogóle brzucha nie masz. Owszem - każda kobieta rozwija się indywidualnie, ja mam mały brzuch bo jestem ogólnie szczupła i wysoka, więc brzuszek też niczego sobie, ale zwiększa rozmiary z dnia na dzień. Przepraszam za tak długi wpis, ale co cierpliwsza niech przeczyta - jestem ciekawa waszych opinii. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justa to drugi chłopaczek - hihih i nie wstydliwy, nie to co dzieciaczki niektórych z nas :) swinkapiggy racja, każda żyje wedgług swoich zasad, choć niekoniecznie tak jak wychowały nas nasze mamy :) co do leżenia to ja leżę, niestety prawie cały czas a z natury jestem bardzo aktywna, a tu niestety psikus i leżenie. I co do boków - to i czytałam i słyszałam od dwóch lekarzy, oraz od naszych tu dziewczyn,że nie można właśnie na plecach a wskazany lewy bok i prawy bok. Także pierwszy raz słyszę,że nie wolno na prawym boku spać...a druga to moja ciąża. Niedługo to i nie będziemy wogóle kłaść się spać bo nie będzie możliwości :D Lewy wskazany - ale pomyśl ,że ja muszę leżeć cały dzień i całą noc.... no słuchaj nie da się, bo mnie już wszystko boli po całym dniu, budzę się w nocy z bólu kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę, na pewno jest ci ciężko - no bo ile można leżeć, poza tym ja mam problem ze spaniem a co dopiero ty jak leżysz biedna cały dzień :( ja skończyłam studium medyczne, anatomi miałam dość i wiem, że leżenie na prawym boku podczas badania acho serca i w czasie ciąży jest niewskazane właśnie ze względu na ucisk na żyłę. Chociaż mówi się, że jeśli ty nie odczuwasz z tego powodu żadnych dyskomfortów to można leżeć ale ze wskazaniem na lewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaLUZ
Hej dziewczyny, mam na imię Kamila, podczytuje was od jakiegos czasu poniewaz w pazdzierniku rowniez zostane mama ale niestety nie chce wdawac sie w dluzsze dyskuje poniewaz to co czasami tu czytam wywołuje u mnie jedynie nerwy. Ostatnio duzo sie tu dzieje dlatego tez postanowiłam napisać i nie odzywać sie wiecej. Wiem ze nie lubicie pomaranczek dlatego to jest moj pierwszy i ostatni post, musze napisac bo po prostu nie wytrzymam... swinka piggy i ty bedziesz mowić ze nie trzesiesz sie nad soba? wiec najlepiej spij na stojaco skoro według ciebie na plecach nie wolno, na prawym nie wolno, moze wiec wogole nie spac, nie chodzic, nie ruszac sie, smieszna jestes dziewczyno i ty skonczylas studium medyczne? chyba całą szkołe na ściagach przeleciałas Mamusia...Ty jako jedyna wydajesz mi się "ogarnięta", przykro mi że masz problemy z ciążą ale wiedz że trzymam za Ciebie kciuki i wierze że bedzie dobrze Inga, kobieto nie załamuj się, Ja na Twoim miejscu podjęłabym taką samą decyzję. A co najważniejsze nie przejmuj się opiniami innych, nie warto Ania3107 nie miej wrzutów sumienia o wypite piwko - ja też czasem je wypije i nie ma tragedii, mam już 2 zdrowych dzieci. Wiadomo, nie upijam się, ale jak mam ochotę na piwo to wezmę sobie łyczka od męża i wcale się z tym nie kryje Ciastekzkremem - jesteś młodziutką dziewczyną, śledziłam Twoją historię od początku, wiem że miałaś problemy z chłopakiem, myślę ze to nieodpowiedzialny szczeniak i nie umiałby zajać sie Toba i dzieckiem. Trzymaj sie Acha i jeszcze jedno - każda która kupuje sobie ciuchy pisze" no kupiłam ciążową sukienke w H&M lub kupiłam spodnie w Housie" . Ja kupuję ciążowe ubrania w ciucholandzie i podejrzewam że wiele z was odobnie, no ale oczywiście rzadna się nie przyzna no bo jak?Wyjdzie na jakiegos biedaka, gdzie pozostałe księżniczki kupują drogie ciuchy na jeden sezon w markowych sklepach...żal To takie najważniejsze rzeczy, które utkwiły mi w głowie, tak jak wspomniałam wcześniej żegnam się. Nie musicie odpisywać, niech po prostu każda przemyśli to co przeczytała. Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×