Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witam w nowym tygodniu :) marla - muszę srawdzic, czy na mnie podziala taki inhalator, bo kupilismy go kiedyś dla małego jak mial katar, a nie pomyślałam, zeby sprawdzić go na katar alergiczny, moze pomoże :) Z Jędrychem miałam kilka sztuk ubrań na 56, ale mimo, ze urodził się 3 tyg. przed czasem, to i tak miał wzrost 57 i nie ubrałam chyba, żadnego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja radzę dziewczyny jednak kupić troche ubranek 56, bo mimo, że mój synek był bardzo duży, to przez jakiś czas uzywałam 56. Jakby urodził się mniejszy (czyli jak większość dzieci), to przez długi czas bym nawet nie zaczęła ubierać 62. Poza tym muszę poprzeglądać ubranka po małym, ale na razie mi sie nie chce... juz wolę coś nowego kupić :) Jak tam wasze obciążenia glukozą, wszystkie w normie? czekam czy ktoś do mnie dołączy, bo jak sobie czytam o pysznościach które zajadacie to aż mnie skręca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam kupuje na 56 - mój mały urodził sie w terminie, 3500kg i 55cm, ale wydawał sie się starsznie maleńki :) W 62 to tonął, więc parę sztuk mniejszych nie zaszkodzi, zwłaszcza, że tych pierwszych ubranek w lumpeksach jest multum i za 20zł można się nie źle obkupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby można, tylko dojść i stać na nogach i przemęczać się ( "grzebać") nie ma jak, za duży wysiłek. Nie wiem, dosłownie kilka rzeczy kupiłam. Najwyżej dokupi się, ewentualnie zatoczy większe, hihi :D Co do glukozy - ja nie robiłam jeszcze pewnie za tydzień po wizycie, na razie jemy pyszności... ciekawe jak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie lepiej mieć niż biegać po sklepach, po porodzie, choć ja ograniczę się do tych kilku sztuk po małym. Kupiłam już część kosmetyków, a jakoś nie moge się zabrać do kupna pościeli . Jest taki szeroki wybór, że trochę mi się nie chce :( A starszy swoją jeszcze używa, więc mu nie podwedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pościeli jest sporo, ja jak wczoraj byłam w galerii handlowej przez chwilę, to patrzyłam w 3 sklepach pościel - jest droga. A tu już kupowałam, no i jest ok. Ale jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pościele mam po Wiktorku - był z tych co ani jednej nocy nie przespał w swoim łóżeczku, więc jak je wyprałam 3 lata temu, tak są w pawlaczu, nawt nie założone hehehe Trzeba będzie tylko odświezyć i ok - znów mam ambicje, że Agatka bedzie jednak spała w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) Pisać proszę jak wrócicie :) Ja przeżywam rozstanie z psiakiem :( wczoraj to aż płakałam...co te hormony ze mną robią?? włączył mi się instynkt opiekuńczości :) Słodki taki, że nawet przez myśl nam przebiegło by go zostawić u siebie.. mąż nawet proponował, ale myślę, że najpierw dzidzia, a potem jak podrośnie to się pomyśli - co nie zmienia faktu, że mi smutno teraz, bo się zdążyłam przywiązać :( Rekompensatą jest radość jaką sprawił chrześnicy i całej rodzinie :) Podobają mi się takie sesje :) http://joannazielinska-fotografia.blogspot.com/p/noworodki_27.html O ciążowej mogę zapomnieć, bo gołego brzucha już nie pokażę - rozstępów coraz więcej..i co z tego, że smaruję ciągle kremami i oliwką?? taką mam widać skłonność i już tego nie zatrzymam - oczywiście smaruję by minimalizować i zmniejszać je, ale mimo tego, że to drogie kremy z apteki, wcale mi nie pomagają :( Jaki materac polecacie do łóżeczka? - proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja po badaniach odpoczywał a dzidzia kopie :) Już mąż czuje i czasem widac na brzuszku jak się rusza ;) Faktycznie ja też wolę mieć kilka ubranek z 56 bo synek miał 54cm i długo nosił te ubranka bo jakoś wolno rósł a te 62 to za duże były i nie wygodne. No ja mam ten plus że i wanienke i butelki i pieluszki flanel/tetra mam bo nie wszystko używałam odciągacza tylko nie mam bo jak myłam zgubiłam gdzieś uszczelke a że mały miał wtedy jakieś 8 miesięcy i regularnie jadł to już nie kupowałam. No i ubranka kilka już po kolejnym dziecku trzeba wywalić ale kilka jeszcze dobrych zwłaszcza welurowe śpioszki nie zniszczone. No i leżaczek potrzebny bo teraz pożyczony mieliśmy. Dlatego ja się nie muszę spieszyć z zakupami. Nawet proszku Jelp mam na kilka prań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No śliczne te dzieciaczki :) ja tez sesji nie zrobię - nie ma opcji, też mam rozstępy ale z racji nadmiernego odchudzania się a potem powracania znów wagi...I po poprzedniej ciąży też, więc smaruję się ale i tak wiem,że nic to nie da. Co do ubranek, kurczę może zamówię coś jeszcze na ten mniejszy rozmiar. A też mam tych ciuszków, mama moja mówi ,żebym nic nie kupowała, ale jak mi się chce czegoś nowego, zwłaszcza,że w domu ciągle to choć patrzenie i czuwania na allegro sprawia mi radochę :D A materacyk - właśnie sama nie wiem jaki kupić. Ania_k, a wizytę masz jutro?? Bo wiem,że i jutro ktos ma też :) Ale już mi się pomieszało,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu, słyszałam coś o lateksowych materacach, że są lepsze niż kokos-gryka.. ale kto to potwierdzi? Wrzuciłam foto Pieszczocha :) i nawet ja się załapałam na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zaraz obejrzę sobie. No ja miałam u córci jakiś zwykły, moja siostra miała kokosowy chyba, a bratowa ma też zwykły chyba w łóżeczku turystycznym - bo dokupowała, ale podpytam dokładnie jaki. No mamuśki pisać,który lepszy, może jakieś linki od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana nie oddałabym tego psiaka :) serio, słodki... Marla, właśnie obejrzałam fotki, hihihi fajny brzusio z oczkami i buźką - pewnie synek rysował ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, ja czytalam conieco o materacach i rozmawialam ze znajomym pediatrą i z tego co sie dowiedzialam to najlepszy jest kokosowo -gryczany, bo jest antyalergiczny, antypotowy antyodleżyowy dobrze uklada sie i nie obciąża kregoslupa dziecka, lateksowego mi nikt nie polecal ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela , ja zaraz błysnę wiedzą z mojego kursu z położną :D Niektóre kobiety pytają mnie jak liczmy miesiące ciąży? Możemy powiedzieć w przybliżeniu, że miesiąc to 4 tygodnie. Tak, więc: Pierwszy miesiąc to: 1- 4 tygodnie Drugi miesiąc to; 5- 8 tygodnie Trzeci miesiąc to: 9 - 13 tygodni Czwarty miesiąc to: 14 do 17 tygodni Piąty miesiąc to: 18 - 22 tygodni Szósty miesiąc to: 23 do 27 tygodni Siódmy miesiąc to: 28 do 31 tygodni Ósmy miesiąc to: 32 do 35 tygodni Dziewiąty miesiąc to: 36 do 40 tygodni Zwykle mówiąc o czasie trwania ciąży operujemy tygodniami ciąży, a nie miesiącami. Niektóre badania takie jak USG czy test obciążenia glukozą należy wykonywać w ściśle określonych tygodniach ciąży. Możesz również spotkać się z terminem - trymestr ciąży. Czas trwania ciąży dzieli się na 3 okresy zwane trymestrami. A oto przedziały: Pierwszy trymestr ciąży trwa od poczęcia do 13 tygodnia ciąży. Drugi trymestr od 14 do 27 tygodnia ciąży. Trzeci trymestr od 28 do 40 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie ten kokosowo - gryczany czy jak to tam :P no i nie wiem za czym się rozglądać. No mamusie co już mają maluchy - wypowiadać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pytałam bratową i koleżanki, które są już po szkołach rodzenia i czekają na rozwiązanie i wszystkie zgodnie mówią o tych lateksowych... tu przykładowy link http://allegro.pl/fiki-miki-materac-lateksowy-prestige-line-lpg-i2388610248.html jako główną zaletę podają brak bakterii, roztoczy i fakt, że można go prać w razie potrzeby, zamoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kupowałam łóżeczko to już materac miałąm do tego - zwykły piankowy, jakoś nie miałam potrzeby kupować nowego... ale koleżanka jak kupowała to też ten kokosowo gryczany (mam nadzieje ze dobrze napisalam) a co do lekarza to niestety ale tak jak napisała natalie - z zatok wszystko leci do gardła i nie obejdzie się bez antybiotyku:( lekarka pocieszała, że teraz już moge wziąść i nic dziecku nie będzie, a gorzej jakbym nie wzięła bo na płuca może pójść;/ masakra, siedziałam z tym w domu bo myślałam że samo przejdzie, na drugi raz zaraz do lekarza polece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga to lecz się, nie ma wyjścia. Ale zapytaj może gina czy możesz dany antybiotyk - zresztą nie wiem. A co do materacyków, hmmm pewnie co i osoba to i inna opinia, ale już wiadomo w czym wybierać. Ale jaki ten drogi lateksowy :( kurczę. No ale pewnie dobry, no nic trzeba pooglądać, poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my spalysmy na zwyklych materacach albo nawet nie i jakos zyjemy :) jaki sie nie kupi na pewno bedzie dobry jutro mam wizyte nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga - wracaj do zdrówka i nie bój się antybiotyku (skonsultuj to tylko z ginem) Mamusiu, no ja jeszcze poczekam co napiszą inne mamusie - te z doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zwykły piankowy i teraz chciałam kupić coś lepszego. Jędrycho jak po około roku przeszedł na większe łóżko, to o wiele lepiej mu się spi na nowym twardszym materacu. Mam wrażenie, że juz pod koniec czuł szczebelki. O materacu lateksowym pierwszy raz słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lateks drogi bo to naturalny surowiec z zywicy mleka kauczowego,wiem bo kiedys je sprzedawalam:) Ale mam dzis nastroj bojowy,wszystko mnie drazni i wkurza,normalnie szok...zaczelam dzis 21tydzien:) Mamusie czekamy na opowiesci z waszych wizyt dzisiejszych:) ja sie doczekac nie moge tego 22go:) juz bede napewno wiedziec jakiej plci jest moj lokator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna :) a masz przeczucie co do płci lokatora? :) To jeszcze tylko tydzień niepewności i czekania :) Skoro coś wiesz o tych materacach, to napisz proszę czy warto? czy rzeczywiście są lepsze? Bo ja muszę kupić, póki kasę mam :) ostatnio szybko mi się wypłata rozchodzi :( A samopoczucie u mnie też kiepskie...zwalam winę na pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×