Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

A do poradni nie mogę się dodzwonić Już mnie coś bierze bo albo zajęte albo nikt nie odbiera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie fajnie, ale często tak jest,że nie odbierają - może zajęci mocno w przychodni :) ania_k też długo nie mogła się dodzwonić - był taki chyba moment. A właśnie mogłyby się odezwać wszystkie laseczki, a to coś cisza i cisza. A ja zastanawiam się co z orzechoową ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom dziwne, może nie chce gadać z nami :P a może nie ma dostępu do netu. Jest kilka osób co to nei odzywają się, no i autorka topiku też coś milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No reakcja mojego Piotrka rewelacyjna cieszy sie i z synka i mocno nas kocha:) jakos mi ulzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justas_j
Cześć Dziewczyny :) Ja dzisiaj jestem na zwolnionych obrotach. Muszę iść wcześnie spać, żeby odespać wesele. Gratuluje chłopców i dziewczynek :). U nas pogoda nie taka męcząca, jest ciepło ale lekki wiatetrek skutecznie obniża temperaturę. Macie jakiś pomysł na Dzień Ojca ? Chciałabym coś przygotować, ale jakoś nie mam pomysłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! :) U nas po raz pierwszy pogoda była przepiękna, stopni, oczywiście już dla mnie gorąco. I skończyło się okropnym bólem głowy i spaniem. Obudziłam się a tu wreszcie chmury, a teraz taaaakaa wielka burza i leje, że dajcie spokój. Z nad morza przyszło, to może i do was dojdzie :) Woda w bałtyku jeszcze zimna, bo około 15 stopni, więc tylko moczenie nóg zostało, a upał był i zero wiatru. Ja jestem ciekawa ile będzie kg do przodu, ale to zobaczymy albo w środę albo w czwartek, bo tak zostajemy. A gofry z bitą śmietaną, lody wchodzą mi bardzo :) Monis wspołczuje tej glukozy, u mnei żadnego problemu nie było, tak jak któraś opisywała, że cały dzień mdło jej było i zero apetytu tak ja wyszłam mega głodna, ale w końcu cukier był 86 :P Pela to gratuluję chłopca, widzisz jednak przeczucie nie zawiodło, a usg :) Mamusia jak tak katarek? A też tak masz, że nawet na wiatr czy jakiś mocny zapach reagujesz kichnięciem, katarem? Mi się wydaję że mój organizm wściekl się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja wlasnie powiesilam prankO. Dostalam paczke ciuszkow z ebay i jestem pod wrazeniem bo za tak mala cene nie bede musiala kupowac zadnych ciuszkow od 3-6 miesiecy wiec sobie wyobrazcie jak duzo tego jest . Upralam sobie wszystkie bodziaki i jasne ubranka.. Zastanawia mnie to ze na pralce jest program do prania ciuszkow dla dzieci noi temperatura to 95 stopni... Ja ja troszke zmniejszylam bo sie balam o ciuszki... Jak to jest czy ciuszki dla niemowlat trzeba wrecz gotowac..??? Rozumiem wysoka temp.. Ale nie az taka zreszta sa prZeciez specjalne proszki do prania ciuszkow maluchow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazar
Witajcie, Dziewczyny jeśli macie konto na FB zapraszamy do naszego bazaru, na którym oddajemy, sprzedajemy i wymieniamy się ubraniami dla dzieci, ciążowymi i innymi mamowo-dzieciowymi gadżetami. Grupa jest w pełni moderowana, więc jest porządek. Zapraszam: http://www.facebook.com/groups/341140235913481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ta glukoze mam 17 lipca o 16 i nie musze a wrecz nie wskazane o tej porze byc na czczo Tak mi powiedzieli w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku ja dzis po glukozie,miałam jechac do gin do sąsiedniego miasta ale okazało sie ze jej skierowanie u nas w lab nie jest honorowane,dowiedzialam sie o tym dzis rano własnie w laboratorium.Moja rodzinna to pediatra wiec tez nie uzyskam i zrobiłam badanie za 13zł. 50g glukozy,wypiłam poczekałam godzinkę nie ma problemu :) wyniki oki :0 takze jedno zgłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku ja dzis po glukozie,miałam jechac do gin do sąsiedniego miasta ale okazało sie ze jej skierowanie u nas w lab nie jest honorowane,dowiedzialam sie o tym dzis rano własnie w laboratorium.Moja rodzinna to pediatra wiec tez nie uzyskam i zrobiłam badanie za 13zł. 50g glukozy,wypiłam poczkełam godzinkę nie ma problemu :) wyniki oki :0 takze jedno zgłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ja pierwsza?i tak juz od godziny nie spie,nos zatkany ze szkoda gadac pelen krwi,moj chrapie,a oddychanie przez buzie to koszmar,litr wody juz wypilam.oj chuba jutro max wrocimy i nie bede w ogole wychodzic z domu zeby choc troche mi sie ta alergia uspokoila..milego dnia,ide probowac daleh usnac ale chyba na siedzaco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Kochany katarek i kichanie mnie obudziły :) szczerze to momentami mam dość i jestem bezradna. Ranki i wieczory są ciężkie - popołudniu jakoś zatyka wszystko i mniej sięgam po papier toaletowy bo z chusteczkami nie nadążam... justas ja swemu tacie kupuję coś z wędkarstwa - jadę w czwartek na wizytę to coś kupię - teraz sezon, on jeździ na te swoje rybki, to wiem,że będzie zadowolony :) a może kup swojemu jakąś fajną koszulkę,książkę albo coś do auta ???? nata_lie ja reaguję na zmiane pomieszczenia, byle wiaterek też a najbardziej na spotkanie z promieniami słonecznymi,czy koszoną gdzieś niedaleko trawą :D oj cudownie :D Rzodkiewa to fajnie,że udało ci się kupić ubranka w dobrej cenie i dużo. Prosiłam swego A. by właśnie tam coś zamówił,ale on woli w sklepie to co widzi - wiesz,gdybym to ja mogła to bym kupiła i tyle. Ale poluję na Allegro :D Co do prania, ja na razie piore w swoim proszku, ale max 60stopni, a potem to białe to i owszem na wysokiej ale kolorowe to nie. Ale czy aż 95stopni??? Chyba ja raczej nie odważę się :P Macro zazdroszczę glukozy już po :) Jak synek będzie mieć na imię ??? Diana i Moniś trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia to mamy tak samo..a mi sie zapewne nasililo odkad caly czas jestem na dworze..chcialabym zasnac ale nie moge:( zaraz zadrapie chyba sobie oczy:( ja tez chwilami czuje sie kompletnie bezradna,ledwo chwilami od placzu sie powatrzymuje tylko dlatego zeby nie miec bardziej zapchanego nosa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból, a na oczy kładę okłady z herbaty zwykłej - mam gaziki, rano moczę w herbacie (robię sobie wieczorem zawsze,żeby rano mieć) i kładę na oczy, i tak leżę parę minut. Nie wiem jak to jest byc cały dzień na dworze, ale ja mając okno otwarte to mam dość czasami, ale za gorąco by zamykać. A o położeniu się znów spać - nie ma mowy :D za dużo razy kicham i leje się z nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety :) Normalnie ja Wam współczuję tych katarów,alergii i krwi z nosa-to musi być mega uciążliwe.Jak sobie to wyobrażam to ja bym chyba nie wiem jak dała radę...pewnie jakos bym dała ale człowiek nie docenia tego ze nic mu nie dolega na co dzień Ja wczoraj po pracy zrobiłam obiad,młode pyreczki z sosem z kurek,potem kosiłam trawę,pieliłam grządki trochę,gadałam od 21 do 23,20 z bratem na skypie.On jest w Chicago ,zdawałam mu relacje ze slubu i wcześniejszej komunii.i potem po kąpieli padłam.O 4.30 obudził mnie mój nie napisze jak ale było fajnie :) zasnęłam znowu a o 5.30 znowu mnie budzi już normalnie i pyta Mała nie wiesz gdzie są moje spodenki?.....no i wstałam szukam szukam wkurzona a one na pralce złożone leżały .....a ja już usnać nie usnęłam :( teraz jest ok ale potem odczuje te kilka godzin spania .Zdecydowanie za mało odpoczywam Ja ubranka też jakies kompletuję,jutro pewnie coś dokupię bo jadę do miasta,mam troche po Ninie uniwersalnych a resztę się dozbiera.lubie kupowac ubranka bo każde mi się wydaje takie słodkie :) Dobra kobiety spadam sie szykować do pracy,zjeść jakąś kanapkę bo narazie 3 Michałki zjadłam do kawy ;) Miłego dnia :) agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety :) Normalnie ja Wam współczuję tych katarów,alergii i krwi z nosa-to musi być mega uciążliwe.Jak sobie to wyobrażam to ja bym chyba nie wiem jak dała radę...pewnie jakos bym dała ale człowiek nie docenia tego ze nic mu nie dolega na co dzień Ja wczoraj po pracy zrobiłam obiad,młode pyreczki z sosem z kurek,potem kosiłam trawę,pieliłam grządki trochę,gadałam od 21 do 23,20 z bratem na skypie.On jest w Chicago ,zdawałam mu relacje ze slubu i wcześniejszej komunii.i potem po kąpieli padłam.O 4.30 obudził mnie mój nie napisze jak ale było fajnie :) zasnęłam znowu a o 5.30 znowu mnie budzi już normalnie i pyta Mała nie wiesz gdzie są moje spodenki?.....no i wstałam szukam szukam wkurzona a one na pralce złożone leżały .....a ja już usnać nie usnęłam :( teraz jest ok ale potem odczuje te kilka godzin spania .Zdecydowanie za mało odpoczywam Ja ubranka też jakies kompletuję,jutro pewnie coś dokupię bo jadę do miasta,mam troche po Ninie uniwersalnych a resztę się dozbiera.lubie kupowac ubranka bo każde mi się wydaje takie słodkie :) Dobra kobiety spadam sie szykować do pracy,zjeść jakąś kanapkę bo narazie 3 Michałki zjadłam do kawy ;) Miłego dnia :) agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama córeczki normalnie zazdroszczę takiej pobudki, u mnie niestety nie ma kto obudzić i nie wspomnę o zakazie współżycia :( w sumie po porodzie zanim się zbliżymy to i będzie prawie cały rok bez współżycia- ehhhh, no ale czego nie zrobi się dla dzidziusia :D żeby wszystko było jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, i wy piszecie ,że z wami nikt nie gada, nie odpisuje a ja tu rano herbatke sama pić muszę :D oj nie ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ;) wpadlam sie ptzywitac i moze cos porobie bo dzisiaj jakos mam wiecej energii niz wczoraj ;) Dianka i Monis trzymam kciuki za badania dzisiejsze :) a ja juz 26 tydzien zaczynam ;) ale ten czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:)Ja Zaraz zacznę pakowanie bo jutro wyjazd na 5dni do Torunia:) Co do współżycia to u mnie niema zakazu od gina ale i tak od dnia zrobienia testu ani razu:(:( Aż wstyd się przyznać ale ja się boję o Synusia:( Niewiem jak mam się przełamać a bardzo bym chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii ja wczoraj miałam dzień energii a potem do 23 leżałam z bolącym podbrzuszem i fikającym synkiem, ale fikał tak,że bolało, właził mi w bok i nie do wytrzymania było. Akurat tym razem nic przyjemnego :D Za to dziś leżę, pójdę tylko na pocztę, ale czekam aż córka wróci, bo za duszno bym sama szła. Po prostu boję się. Agusia no widzisz, jak komuś można to boi się a jak nie można to się chce. Z jdnej strony rozumiem twój niepokój, ale z drugiej, jeśli nie ma przeciwskazań to nic anie maluszkowi nie stanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziekuje wszystkim , za odpowiedzi, niby lekarz nie widzi przeciwskazan abym jechala, ale wszystko moze sie zmienic , dzis ide na wizyte a jak cos bedzie nie tak to na pewno zrezygnujemy, bo dzidzia najwazniejsza. Co do lini lotniczych to czytalam , ze niektore wpuszczaja do 36 tygodnia ciazy, a my wybieramy sie w ostatnim tygoniu 6 miesiaca i wracamy na poczatku 7, ale jeszcze sie dobrze dopytamy, zeby nie bylo niespodzianek. Dzis lekarza sie jeszcze dobrze dopytam o wszystko co i jak , chyba musze sobie liste zrobic:) A co do opalania to ja wiem i sobie odpuszcze siedzenie w sloncu , tylko w cieniu bede siedziec, a wiadomo w tej temperaturze to i tak zalapie, ale unikne przegrzania siedzac w cieniu. Udanych wizyt zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×