Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja kupilam stanik do karmienia w jakims normalnym sklepie co prawda dalam za niego okolo 40 zl ale zalorzylam kilka razy i jest bardzo wygodny a jak bratowa zobaczyla to mowi ja mam te same a ze juz nie planuja dzieci to mi je oddala wiec mam trzy juz i jeszcze koszule nocne do karmienia jedna rozwiqzywana na gorze a druga z dziurami na piersi haha ta akurat smieszna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi pewnie masz rację, ale tak to jest z ludźmi. Normalnie coś nie mam sił się podnieść i robić obiad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam hemoglobine niecale 11 hematokryt niecale 35 neurocytow 3,8 a limfocytow 12 tys :) chyba nie dokonca dobrze ale mam nadzieje ze nic nie powie takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w % limfocyty i neurocyty. Vivii to dostaniesz na pewno żelazo jak masz tak niską hemoglobinę. A na którą masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 16 ide :) moj lekarz od 16 przyjmuje i tak sie zapisuje zeby nie czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki! :) Ja już też nie mogę się doczekać. A mój maluch chwilami czuję jak się rozpycha :) ech pora robić ten obiad, sam się nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_lie ja też miałam jedno przejście w kolejce. Otworzono nową kasę więc podeszłam do niej a za mną z wózkiem mój mąż. I nagle wbiega jakaś kobieta pomiędzy mnie a męża. No to mąż do niej, że my jesteśmy razem. Ona odwraca głowę w drugą stronę i udaje, że nie słyszy. No to maż jeszcze raz do niej. Za trzecim razem już dodał, że jestem w ciąży więc tym bardziej mamy pierwszeństwo. Na to babka zaczęła się drzeć, że ona ma mniej rzeczy i jest przed naszym wózkiem więc jest pierwsza. Później już były mniej uprzejme słowa ze strony mojego męża ;) Kobieta wykrzykując na cały sklep coś o kulturze poszła do innej kolejki. No po prostu mnie zamurowało :) Za to jak poszłam w Ikei do kasy pierwszeństwa to nikt nic nie miał przeciwko mimo, że było kilka ciężarnych i matek z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam limfocytów za mało a neutrocytów za dużo. Ale już tak mam od samego początku. W sumie nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kolejek w sklepie aż przykro się wypowiadać, aż dziwię się emerytom że mają siłę biegać przed kasą byle być pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam hemoglobine tylko 10,1 i za kazdym razem spada wiec nie ciekawie a juz jakis czas biore zelazo i witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnią morfologię miałam robioną pod koniec maja ale wtedy cały miesiąc chodziłam przeziębiona. Z uwagi na dobre wyniki lekarz daje mi skierowania co 2 wizytę. Kolejne pobranie za ponad 2 tygodnie w poprzedniej ciąży im była bardziej zaawansowana tym większa tendencja spadkowa, maluch wyciąga wszytko co najlepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to nieźle.. na pewno gdybym była z mężem to by coś też gościowi powiedział. Ale ja sama to nie chcę się denerwować i wdawać w sytuację, choć już za język się ugryzłam i gościowi nie powiedziałam, że kultury to on nie ma.. W ogóle jak idę do apteki stylowej, to tam zazwyczaj kolejka na pół godziny stania, sami emeryci, ale babki w kasie widzą tylko kobietę z wózkiem lub w ciąży to o razu na idzie się na początek i nikt nie protestuje. Z tymi neurocytami i limfocytami to jest za dużo i za mało przez ciąże, ja od samego początku mam poza normą, czasem jest tylko bliżej lub dalej normy. Pela, jejku to Ty masz bardzo niską hemoglobinę. Ale prócz witamin jesz rzeczy bogate w żelazo? Mi moja endokrynolog mówiła, że po 30 tygodniu hemoglobina już jest lepsza. Bo dziecko najwięcej z nas zabiera od 20 do 30 tygodnia ciąży. Wracam do garów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem ile moge no ale zobaczymy co mi teraz wyjdzie bo w poniedzialek robilam wyniki i sie okaze czy zleciala czy nie... widac moj Franio duzo od mamy potrzebuje hehe:) ale przy takiej anemi ciezko o sily duzo spaceruje ale po za tym nie robie nic poza spaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mętlik w głowie i extra robotników u sąsiadów - tylu brzydkich słów w jednym ciągu nie słyszałam odkąd żyję ... I jeszcze musiałam auto przestawić, bo ponapijali się i tak walili młotem (rozbijali studnię),że wszystkie odłamki na auto szły. No mówię wam, o to dopiero extra dzień - siedzę na dworze i pilnuję robotników sąsiadów,żeby u mnieniczego nie poniszczyli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dało mi spokoju aż w końcu wyszukałam miarki. Mówiłam że mam ogromny brzuszek i się nie myliłam 108 cm zaznaczam że nie byłam szczuplutka przed ciążą a waga 5,5 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to nieźle fajnych fachowców sobie sąsiad zamówił he he natalia ja Ci podam moje wyniki z 11 czerwca więc teraz mogą troszke być niższe bo właśnie stąd ten temat bo źle się czuję ale mam dziwne skróty w ksiązeczce i nie mogę się odszyfrować. Hb-11,7 Ht-32,5 L-10,85 PLT-158 E-brak wpisu. pela Ty to już w ogóle anemia duża oby się podniosło przy lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi właśnie pralka wylała. Drugi raz w przeciągu dwóch tygodni. I oczywiście nie ma nikogo w domu, żeby ją odsunął. Na szczęście niedużo no ale nie wiem co jest pod spodem. To nie jest moja pralka a siostry mojego męża, która mieszka z nami do urodzenia Tadeusza. Mieliśmy ją odkupić od niej no ale teraz to będziemy musieli kupić nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski :) Ja powoli juz ^przygotowuje pokoj dla coreczki, jak bedziemy wracac z urlopu to w niemczech zakupy zrobimy , farbe jakas tez do pomalowania pokoju , a dzis jedziemy kupic szafe do ikea. A i wozek tez chyba juz kupie , ale na razie nie zdecydowalam sie jaki, zobacze jak na zywo wygladaja najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ale gonicie z tymi stronami :) Brzuszek zmierzony - 108 (chyba sporo...) ale mierzyliśmy z mężem takim metrem budowlanym :) i się jakoś na kwadratowo zaginał, więc jest pewnie ze 2 cm mniej.. jakieś 106 cm :) Vivii i kto tam jeszcze ma wizytę - piszcie szybko jak Wasze dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mysle zeby w niedziele wybrac sie z mezem na caly dzien nad wode... a wy macie jakies plany na weekend?? jak tam po wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sąsiad wybrał extra tanich bumów do roboty i stąd taki język. Mało tego ponapijali się, opierdzieliłam za puste butelki na naszym terenie.... A jeszcze robić będą pewnie z tydzień. Moja córcia to się nasłuchała dziś, ale uprzedziłam ją,że tak mówić nie wolno... A ja od całodziennego siedzenia i w ogóle to kręgosłup mi boli, ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia to współczuję.. nam dla odmiany w bloku balkony robią, płytki wymieniają każdemu (na takie same, ale to już inna sprawa), i tak się ciągną od miesiąca.. ani prania powiesić, ani nic.. a panowie raz pracują raz nie i wejdą jeszcze na balkon i jarają :/ co mnie doprowadza do szału. Vivii jak po wizycie? Idę jakiegoś filma oglądać z mężulkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwię się ... A ja coś głodna jestem, ale nie mam na nic ochoty :( Wy też tak macie?? Otwieram lodówkę i zamykam. I tak kilka razy a potem na coś się skuszę, ale niekoniecznie żeby mi smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem ;) Wiec tak moja malutka dziewczynka jest nadal dziewczynka ;) wazy 900 gr ulozyla sie juz glowa do dolu wiec juz dobrze ;) a termin porodu caly czas co wizyte wskazuje 2 pazdziernik ;) jK ROWNO PRZYRASTA HEHE ;) no i powiedxzial doktor ze mu sie moje wyniki nie podobaja i kazal jesc kwas foliowy ale wieksza dawke i przepisal zelazo i jakoes cos tam ;) ale nie martwie sie tym ponoc to normalne ;) w karcie ciazy oczywiscie wpisal tydzien 27 bo mowi ze tak to sie liczy bo pytalam ;) natepna wizyta dopiero 6 sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja malutka już nie jest taka malutka :) Super, że wszystko dobrze. A dlaczego kolejna wizyta w tak dużym odstępie czasu? Lekarz idzie na urlop? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, napiszę o jedzeniu :P Jadłam taką pyszną jajecznicę na pomidorach... mmmmmmm objadłam się a cukier 110 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii super że ok po wizycie :-) Troszkę długi masz teraz odstęp do następnej ale jest widocznie w porządku Ja muszę co 18 dni chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, pewnie w temat się nie wbijam, bo nie wiem o czym w tej chwili piszecie, ale wracam z H&M (Katowice 3 stawy) i są super lniane gacie ciążowe przecenione ze 129zł na 40zł :) Są różne modele i wszystkie rozmiary. Chyba dopiero zaczęli przeceniać, bo były tego pełne wieszaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×