Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

to musze sie wybrac do h&m szkoda tylko ze u mnie taki lichy ;) tzn malo ciazowych ciuchow ;) duzy odstep czasu ale lekazra mojego na koniec lipca nie bedzie a mowi ze skoro wszystko dobrze to nie ma sensu chodzic czesto i mu placic hehe ;) zreszta moja mama z nim pracuje w jednym szpitalu i on wie ze jestem w dobrych rekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która to pisała że ma dużo w pasie?? bo myślę że wygram tą bitwę nawet z tymi co noszą bliźniaki :D ja mam 118cm :) nawet nie wiedziałam że tak dużo, może znowu się woda zbiera, albo maluch rośnie w takim tępie :D obym wieloryba nie nosiła w sobie :D mamuśka to niezłe te robotniki u sąsiada :) córa się życia nauczy i będzie wiedzieć jaką wiązankę puścić do faceta w sklepie, który cię nie będzie chciał przepuścić w kolejce:) ja ostatnio byłam w aptece i przedemną stało kilka babek i chłopak młody - baby widziały że jestem w ciąży - żadna nie przepuściła, a o dziwo młody chłopak przepuścił mnie przed siebie:) ale na ścianie jest napisane że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo - dlatego uważam, że to farmaceuta powinien taką kobietę zawołać do lady... dan mos - a były tylko te gacie, bo szczerze to bym wolała coś krótkiego na lato, np kieckę ale też żeby była przeceniona - może wpadło ci coś w oko :) no i czy patrzyłaś na te staniki do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii to super, ale malutka już waży. No ja mam nadzieję, że w poniedziałek już nie zapomnę się spytać :) U mnie pewnie taka odległość czasu nie wejdzie w grę, ze względu, że lekarz mi wypisuje zwolnienie. A któraś z was może ma umowę na czas określony i kończy się wam w ciąży? Bo moja właśnie kończy się z końcem czerwca. Pytałam się wcześniej kadrowej, to automatycznie mam przedłużoną do dnia porodu, ale czy nie powinnam dostać jakiegoś aneksu? Kurde chyba pojadę do h&m zobaczyć czy u mnie coś jest, chociaż z kasą już krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez duzy brzuch 102 cm ;) a jeszcze 13 tygodni wiec jeszcze urosnie ze ho ho ;) juz 6 kg przytylam. Natalka to teraz za Twoja wizyte trzymam kciuki my mamy bardzo podobny wiek ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie taki sam, bo mój Kubuś ostatnio zwolnił tempa i na 1 października wg usg :) ja już 7kg, ech ciekawe ile jeszcze będzie dojdzie. Do 30 już chyba nie dojdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też z ciekawości poleciałam po centymetr i 112wskazuje :) do tego waga +6kg więc chyba ok jak na duet ;) też mam za sobą przygodę kolejkową, tzn. któregoś dnia w markecie posrod zakupów na taśmie mialam 2 piwa, a dwie starsze panie, które stały za mną skometowały to w ten sposób: do czego ten świat zmierza skoro kobieta w ciązy piwo złopie:/ dobrze, ze nie kupowałam akurat wódki bo by mnie chyba zlinczowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis ja ostatnio w kasie też kupowałam piwo dla taty na dzień ojca i babka w kasie to myślałam, że zabije mnie wzrokiem :) 6kg jak na bliźniaki to super. Normalnie aż załamałam się swoją wagą, a może być i więcej w końcu ważyłam się w tydzień temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty natalka nie przejmuj sie tak ;) ja w pierwszej ciazy przytylam 30 kg. tylko ze zaczynalam z waga 50 kg a teraz zaczynalam z waga 68 kg bo nie udalo sie zrzucic wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe jak was czytam, to cieszę się,że leżę w domku i omijam sklepy :D hihihihi no ale taka prawda , to co mówicie. Ja zawsze ustępowałam, jeśli widziałam ciężarną, bo sama wiem jak to różniew danej chwili się człowiek czuje. Co do starszych Pań - w zależności czy grzeczna czy taka sobie, ale raczej przepuszczam, ustępuję :P Do H&M to bym się wybrała po stanik, fakt ja jeszcze w swoich chodzę, ale w sumie przydałby się jakiś nowy, mniej usztywniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby czym mniej się waży, to można więcej przytyć. Więc liczę, że nie przytyję za dużo :) A też tak czasem macie, że dziecko kopie i widać jak się rusza skóra, czy cały brzuch/bok? Mnie chyba każdy stanik teraz przeszkadza stwierdzam, pod wieczór to najlepiej bez :) Chyba dlatego, że brzuch zaczyna mi się zaraz pod cyckami i to jakoś denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi też się wydaje,że teraz więcej na wadze przybieram... codziennie staję na wadze i zawsze w gramach do przodu. No ale co zrobisz, tak musi być. Nawet i jakby 30 przybyło, to ważne aby dziecko zdrowe, a kilogramy, no jakoś chyba zrzucimy co??? Ale ja 30tki nie chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na youtube fajne ćwiczenia dla kobiet w ciąży, co prawda po włosku ale przecież widzę co robi :) Więc jutro jak będę sama w domu, spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie porownywalam Malego usg z Madzi i maja prawie takie same wyniki w tym samym tygodniu ciazy niesamowite ;) mi skacze caly brzuch jak sie rusza jeszcze troche i bedzie tak jak mialam z malym ze bede widziala czy noga czy reka rusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja startowalam ze sporej wagi wiec moze dlatego nie przybieram, az tak drastycznie, i nie ukrywam, ze tez troszkę staram się uważać, jeśli chodzi o brzusio to cały czas w nim się coś dzieje, jak nie z jednej to z drugiej strony, bądz z obu jednocześnie, brzuch faluje, podskakuje i przybiera różne kszałty:) całe szczęście, że w nocy jest spokój to wyspać się mogę a i w poniedziałek idę ostatni raz do pracy a potem upragnione wolne :) jupii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie widzę nic na brzuchu,żadnych fal...niczego :( czuję tylko w dole brzuszka ruchy, raz z prawej a raz z lewej strony. Chyba tym razem nie zobaczę falującego brzucha,rączki czy nóżki. ZAZDROSZCZĘ WAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia no cos ty ;) przeciez ty masz termin 4 tygodnie po nas jeszcze masz czas zeby widziec falujacy brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia spokojnie, ja 4 tygodnie temu to tylko lekkie puknięcia czułam. Teraz mi też brzuch nie faluję, tylko widać jak maluch puka i się podnosi skóra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi gin powiedziała,że przy tym łozysku to ciężo będzie. No ale co zrobisz. Ale może i masz rację, może jeszcze zobaczę. Kto wie. Z córcią to właśnie te momenty najlepiej się pamięta i wspomina :) jak się wiedziało, że nóżkę wsadziła pod żebro czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to trochę panikara, zapomniałam o glukozie to zacznę z falującym brzuchem :P Ale zaraz mnie tu pewnie jakaś fajna pomarańczka postawi na nogi :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia szaleje główne z prawej strony brzucha. Jak kopie nisko to widać tylko delikatnie podniesiony brzuch. Natomiast jak przyłoży w okolicy pępka to cały faluje. Mamusia nie pomarańczka tylko ja :D Skoro odczuwasz tylko na dole to pewnie masz tak jak ja :) Po dzisiejszym spacerze mam zakwasy pod brzuchem, ledwo nogę do góry mogę podnieść. Jutro będzie tylko krótki spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie Nata_lie bo też jestem ciekawa: :) A kiedy takie wyboje są, że widać rączkę czy nóżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem kiedy tak się dzieje, zwłaszcza, że w ciąży z Konradkiem do samego konca tak nie miałam bo on był strasznie leniwy w brzuszku, za to teraz nadrabia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wyjaśnię Wam dlaczego... Całą noc, od około godz. 2.00 nie mogłam już spać, bo czułam głód i mała szalała w brzuchu... o 5 już nie wytrzymałam i wstałam...zrobiłam śniadanie (dla siebie, małej i męża) i zjedliśmy sobie razem jeszcze przed 6 rano :) Mąż ma dziś imieniny, więc myślał, że to taka śniadaniowa niespodzianka dla niego...a mi po prostu ten głód nie dawał już spać :D Mężuś zadowolony pojechał już do pracy a mi się spać już nie chce. Dziś mąż mówił do córeczki Lili :D niech on się w końcu zdecyduje :P Vivii - ja mam wizytę w pon. Super, że wszystko z córcią dobrze :) Ciekawe czy moja też dużo urosła.. i jak z tym ułożeniem w końcu jest.. w którym tygodniu musi być już dzidzi odwrócone??? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×