Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

miluchna ja bym chciala pare zdjec z tej ciazy bo to moja pierwsza i chcialabym miec pamiatke ale mi brzucha nie widac wiec jeszcze narazie nie mam co fotografowac moze w 8 miesiacu sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie wystarczą zdjęcia te co już mam, zrobione przez domowych "fotografów". Właśnie skończyłam myć okno w sypialni. Wczoraj się nie zebrałam ale dziś się udało. Ale się trochę zmęczyłam. Teraz się poobijam a potem obiad. Po obiedzie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z dnia na dzień brzuch rośnie, przynajmniej mam takie wrażenie. Co do zdjęcia ostatnie jakie mam było z maja. Kolejne na weselu u znajomych robione przez fotografa ale nie lubię się prosić dlatego ich nie posiadam. Cyba poproszę synka o ich zrobienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem, trochę poprasowałam. Teraz siedzę na dworze, z netem :P jem loda, nie wytrzymałam... no i oglądam nieszczęsne wózki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, potem urośnie na pewno :) Aleksandra jak było na zakupach ?? Co kupiłaś ?? No i ile masz cm - no zmierz i napisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto ma biustonosz do karmienia albo zamierza kupić? Ja ostatnio błąkałam się po sklepach i znalazłam tylko w jednym - za 150 zł! Teraz szukam na necie coś tańszego. Wolałabym takie rzeczy przymierzać no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś - spoko biustonosze do karmienia są w H&M. Cena regularna to 59,90 a ostatnio widziałam, że jest na nie przecena i kosztują 30zł. Naprawdę jakość jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dość duży biust (tzn. mam duzy w ciąży i przy karmieniu hehehhe) i zupełnie biustonosze szmaciano-bawełniane się nie nadają, bo wogóle nie trzymają :/ A ten H&M jest w miarę porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia miary oprócz linijki nie posiadam, zresztą nie byłby skali :D no może przesadzam, pocieszam się tym, że podobno w kolejnych ciążach brzuszki szybciej rosną :-). Zakupy spożywcze robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja własnie pocieszam się tym samym hehehe Czuje się, jakbym miała w pasie ze 2 metry. Aż zmierzę jak przyjdę z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała mi
Ja się mierzyłam miarką męża, taką metalową bo metra krawieckiego znaleźć nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś83 co do stanika ciążowego w poprzedniej ciąży zamówiłam na specjalne zamówienie w hurtowni, bo w sklepach takich rozmiarów kiedyś nie było :-). Teraz noszę bawełniane bez żadnych usztywnianych miseczek (po za drutem) chodziło o push up i tak zostanie. Nie karmiłam w miejscach publicznych piersią nawet będąc w gościnie ściągałam wcześniej mleko i podawałam je z butelki uważam, że stanik z klapką w moim przypadku się nie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba zwariowalam dzisiaj ;( umyslam okna oby dwie lazienki wypralam i powiesilam fieranki i poodsowalam meble zeby wszystko wyczyscic a teraz mnie tak kregoslup boli ze sie zastanawiam czy do lekarza dojde :( co do biustonosza ja kupilam w H7M taki bialy szmaciany odpinany do karmienia 59.90 i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Viviii chyba zwariowałaś :( Ja umyłam tylko jedno okno. To lepiej się teraz połóż. Z dwojga złego lepiej chyba, że kręgosłup boli a nie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po badaniu byłam z kolezanką to szybciej zleciołe te 2 godziny ale w drodze tam i powrotnej w autobusie miałam napad duszności, blada się zrobiłam ona też w ciązy więc miała stracha a badanie przed wynik 5,2 a po glukozie 6,9 więc w normie. Zerknęłam na ostatnią stronke i widzę, że pomiary brzuszków robicie to i zaraz się skusze a co hehe Jesli chodzi o biustonosz do karmienia mnie osobiście drażnił wolę zwykły odpinany z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki co wy tak okna myjecie i szalejecie ze sprzątaniem :) Vivii poleż trochę, to będzie lepiej. Ja wróciłam z miasta i zakupów. Stanęłam sobie w kasie w tesco uprzywilejowaniem, bo jakoś duszno mi było. Babka zauważyła w kasie i poprosiła mnie, żebym przeszła na początek. W sumie byłam 3 w kolejne. Ale gość przede mną rozładował się i nie miałabym jak przepchnąć się z wózkiem i zaczął awanturę robić, że ciąża to nie choroba i babkę w kasie obrażać. W sumie to była cała jakaś rodzinka.. więc sobie darowałam. Ale ludzie niektórzy nie mają kultury. Mnie się nic nie stało jak postałam 5 minut dłużej, ale najbardziej kasjerka ucierpiała :/ I idź tu do kasy uprzywilejowanej :/ Teraz mam 20 minut i biorę się za botwinkę. Mamusia nie oglądaj tyle wózków, bo już w ogóle nie będziesz wiedziała który wybrać. U was dziewczyny też jest tak duszno mimo, że 21 stopni? jeszcze czytam na wp. że ma przyjść największa fala upałów od 12 lat w ten weekend :( Najchętniej bym do piwnicy już teraz poszła a co dopiero na weekend :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii oszczędzaj się bo dzidzia duża i kręgosłup jest non stop obciążony. W ogóle skąd Wam pomysły do głowy przychodzą żeby myć okna nie powinno się rąk trzymać w górze!!! a nie wspomnę o dźwiganiu. Idę po synka do przedszkola pomyśleć, że jutro o ostatni raz odbiorę :-( od września będzie już pierwszoklasistą szok jak ten czas leci a niedawno z nim w ciąży byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i też kupiłam ten w h&m za 59,99. Taki lekko usztywniany, ale jak go ponoszę z parę godzin to mi się w boki wbija jakoś i mnie denerwuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z biustonoszami zawsze robilam tak ze szlam do triumpha wybieralam fason, dopasowywalam rozmiar i pozniej kupowalam identyczny na necie Nawet 50 lub 70% taniej. Teraz juz nie bede w Polsce zeby tak pokombinowac wiec tu cos kupie ale niestety w belgii triumpha nie ma a na moj dosc duzy biust tylko te biustonosze sie sprawdzaly Narazie chodze w takim biustonoszu jak top cos ala to http://moda.allegro.pl/gatta-biustonosz-ciazowy-bezszwowy-ciaza-r-m-sz-i2421703412.html i narazie nie zamienilabym go na zaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do krwi pepowinowej to strasznie to drogie jest w Polsce, a w Belgii juz mowilam z szpitalu ze chce oddac i przed porodem na wizycie mam podpisac papiery Tylko ze tu to dziala troszke inaczej Oddaje krew do banku, oni ja badaja oznaczaja parametry i jak np jakies dziecko potrzebuje to ja wykorzystuja Nie nalezy ona tylko do mnie tylko jest do wykorzystania dla wszystkich I jak np kiedys moja dzidzia tfu tfu bedzie potrzebowala to tez szukaja w calym banku takiej ktora pasuje. i nic sie za to nie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam specjalny sprzęt do mycia okien :) więc się bardzo nie męczę. Zresztą u mnie niczym innym się nie da myć bo mam okna od sufitu do podłogi - wszystkie! Musze to robić na raty bo jest ich trochę - 3 w sypialniach, 1 w kuchni (już mniejsze) i 3 w salonie (dwa z nich o szerokości prawie 3m). A ktoś to musi zrobić bo wyglądają jakby wysypano na nie piaskownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sprawdziłam swój brzusio ma równo 90cm w pępku. No i co to ja najpierw o glukozie napisałam a potem podczytałam, ze juz się to komuś nie spodobało hehe oj zawsze coś czemu ktoś nie może zrozumieć jak mnie coś nie interesuje to nie czytam i już a nie :) Moja dzidzia jak się rozbryka po glukozie fika i fika :) A jaką macie hemoglobine? Ja 11,7 ale lekarka nic nie mówiła takie rady ogólne co jeść aby były witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz lepiej ale dfzieki za troske ;) natalka bo ludzie sa tacy ale jak zona tego faceta by byla w ciazy to awanture by robil ze jej nikt nie przepuszcza Aleksandra widze ze mamy synkow w tym samym wieku ;) moj tez od wrzesnia 1 klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja mam podobną. Zobaczymy co ginek powie w poniedziałek. A też mam tak mało limfocytów i za dużo neurocytów? Jeszcze mam krwinek czerwonych poniżej normy. Wow to ty Tylko 90 masz? Ale malutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×