Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja tylko na chwilkę przywitać się :) Dziś zakończenie roku szkolnego - idę z córcią po jej pierwszy "czerwony pasek". Zasłużony :) Najlepsza z obu klas 4 - pochwalę się a co tam :D No i pani powiedziała jej,żeby się wyspała, bo za te wszystkie konkursy itp. dużo się nachodzi po dyplomy i nagrody. Ja jestem dumna, cieszę się,że dobrze wstałam i się czuję i mogę z nią iść :D Ale awaryjnie będzie też babcia - z eksa strony. Żebym jak ja się źle poczuła, to mała nie była sama :) Także miłego dnia, my uciekamy się szykować. Pogoda piękna, ja z katarem, ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka to rzymam teraz kciuki za Ciebie i za Natalke ;) oby wszystko u Was bylo ok na tej wizycie .. na zgage nic nie poradze na mnie nic nie dziala ale ponoc jak jest zgaga to wlosy rosna dziecku ;) ja widzialam takie raczki czy nozki szybko bo jakos po 30 czy tam 32 tygodniu juz ;) mamusia gratuluje zdolnej corki pewnie wdala sie w mame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana mi pomagały lody :) Dziewczyny pisały tez o mleku ( w moim przypadku zimne) i o migdałach. Mamusia a pewnie, że trzeba się pochwalić :) A ja mam znów krew w nosie - ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się śnił dziś Tadeusz - był już duży i uczyłam go pisać "jem dżem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy:) wczoraj bylam u lekarza. wszystko ok tylko mam brac zelazo bo mi hemoglobina lekko spada. mialam tez badanie ginekologiczne i robiony wymaz na czystosc. jak wrocilam do domu ok to mi polecial taki brazoway sluz i teraz czasami jeszcze taki rozowawy sie pojawia. lekarz mowil ze po badaniu moze sie tak robic ale ja juz spanikowana:( a czulam dyskomfort jak wkladal wziernik. na szczescie zadnych skurczy ani bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Migdałów chwilowy brak, mleka nie cierpię, więc zostają lody, których akurat sporo w lodówce :) Vivii - stresuje się tą wizytą - sama nie wiem dlaczego, ale chyba będę tak miała już do samego końca.. nawet teraz czuję jakieś motyle w brzuchu, gdy o tym myślę.. Natalie - to ja też trzymam kciuki za Twoją wizytę. Na którą idziesz? Ja mam na 10.10 Moniś :D dobry sen.. mi się dziś przyśniło takie głupstwo, że szok... lekarz rodzinny wyciął mojemu mężowi oba jajka, by je podleczyć z jakiegoś zapalenia i obiecał mu wszyć je z powrotem jak już będą zdrowe :P :P :P Co się dzieje z głową ciężarnej to ja nie mam zielonego pojęcia... ale i tak nic nie pobije snu, w którym koń robił mi pyszne kanapki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines - grunt, że wizyta udana, a takie plamienia to chyba często po badaniu są..ktoś już o tym chyba pisał tu.. jeśli nie masz bóli to przeczekaj to po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wczoraj przyzylam zalamke poplakalam sie mojemu ze mnie napewno nie kocha;/ i tak jakos mi smutno bylo i dolujaco. Dzisiaj srednio mam humor bo czuje jednak jakis niedosyt w meza zachowaniu ale pewnie przesadzam bo do tej pory nie przeszkadzalo mi ze jednak jest z dystansem do wszystkiego taki z niego juz mezczyzna i tyle a ja jakos po prostu teraz sie zmienilam i potrzebuje wiecej okazywania czulosci... no to sie wygadalam... no ja sie wczoraj pomartwilam bo franio malo aktywny byl ale nad ranem mi to zrekompensowal i mi juz lepiej... a na zgage wszystko co mleczne maslanka jogurt mleko zobojetniaja kwasy zoladkowe i przestaje palic przelyk;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moniś ten sen to chyba wynik naszej diety....A co do moich wyników to wyeliminowałam chleb pszenny oraz całkowicie biały cukier ....i jak narazie ok Mamusia gratulacje zdolnej córeczki ,pewnie po mamusi :-) Mój średni miał w 4 klasie oceny na pasek (1 czwórka z polskiego tylko ) ale zachowanie dobre a nie może być dobre musi być wyżej w ogóle nasza szkoła to jakaś nietypowa ...szkoda słów... zamiast dzieciaki mobilizować to zrazaja ... zachowanie zależy głównie od tego czy nosisz mundurek (mój pare razy zapomniał i za każdy raz 5 punktów minus,a żeby nadrobić to podam do orientacji że 10 punktów dodatnich to zajęcie miejsca na olimpiadzie przedmiotowej) chore ale cóż .Nie dostał nawet wyróżnienia i powiem wam że od tego czasu jakoś już sie tak nie stara ...wiedze posiada ,testy pisze lepiej niz ci piątkowi ,ale oceny koncowe to ma teraz nawet trzy trójki..... Najstrasza tez sobie radzi w nauce kończy 1 klase liceum profil matematyczno,fizyczno,informatyczny(jejku ile tam tych rozszeżonych przedmiotów maja)no i do tego duzo choruje to jest sukces ze sobie radzi A najmłodszy kończy 1 klase podstawówki i zobacze ale testy pisał na wspaniale i spokojny jest ....(to jest ten na relanium w ciąży :-)) Dobra bo was zanudzam i zaraz jakaś miła pomarańczka napisze ze forum o ciąży itd Dziewczyny trzymam kciuki za te co mają wizyty Ja mam we wtorek Co do zgagi to mi osobiście migdały i zimne mleko pomogły Teraz mam ciężki czas .... 24 tc ...12 lat temu skończył sie fatalnie:-( Ale nie zawracam wam głowy bo się pewnie na mnie zdenerwujecie Co do ruchów to często widzę falowanie brzuszka:-)Ale jak parę godzin jest cisza to wpadam w popłoch(wczoraj tak miałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pela :) skąd ja znam takie problemy.... ale na szczęście już się pozmieniało... faceci po prostu jakoś dłużej dochodzą do pewnych spraw (bez skojarzeń :P ) Głowa do góry Kochana! A Franio pewnie odpoczywał sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka :) Popłoch??? u mnie to chyba mało powiedziane... panicznie boję się powtórki, ale tłumaczę sobie, że na tym etapie ryzyko jest mniejsze... taaaa ja sobie mogę tłumaczyć, a psycha siada przy każdej takiej sytuacji, gdy mała jest zbyt spokojna..... teraz ma chyba czkawkę, bo brzuch rytmicznie skacze w szybkim tempie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz mi lepiej obudzilam go w nocy z placzem troche mnie poprzytulal i jakos mi odrobine przeszlo... ale wiecie ja sie pierwszy raz w zyciu zazdrosna zrobilam.. no Franio coraz czesciej sobie odpoczywa a pozniej zapodaje mamie kopniaki.. Mamusia to super zdolna masz córeczke :) Moj brat tez wczoraj skonczyl przedszkole i od wrzesnia w wieku 6 lat idzie sobie do szkoly:) A Pela juz dostala zadanie ze bedzie go uczyc w domu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ty wiesz co czuje ,sama jesteś mama aniołka :-( A tak napisałam że panikuje ale o mało zawału nie dostałam juz sie do szpitala wybierałam ale nagle sie poruszyła ;-) Ja tego cukru nie jem i moze dlatego ,wczesniej to szalała a teraz juz nie tak bardzo aktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka moj Franek tez jakos malo aktywny od 2 dni ale moze to taki okres wlasnie jest dla maluchów:) nie zamartwiaj sie na zapas;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Viwi fajnie ze wszystko ok ale malutka juz naprawde spora fajnie:) Pela ja tez nie myslalam o tych zdjeciach teraz a jak bede w 8miesiacu...no ale zobaczymy czy sie w ogole skusze... Mamusiu gratuluje tak zdolnej uczennicy:)super Ja tez musze kupic sobie jakies ciuchy bo wczoraj zauwazylam ze te dluzsze bluzki ktore mam sprzed ciazy to juz nie bardzo moge zakladac,widac mi pas w spodniach ciazowych i kiepsko to wyglada... Moze dzis uda mi sie cos fajnego kupic Bierzecie jeszcze kawas foliowy?bo konczy mi sie i nie wiem czy nowy kupowac,biore poza tym witaminy dla ciezarnych ...tam co prawda tez pisze ze w nich jest kwas foliowy wiec nie wiem czy sobie osobno go odpuscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja już z rana pojechałam na morfologie, bo mam mieć najnowsza na badania na poniedziałek. Jeszcze w laboratorium prądu nie było i musiałam jechać do innego. A przyjechałam cała mokra i.. zakichana, zasmarkana.. teraz marzę, aby choć przez 5 minut nie kichać, albo nie smarkać.. Diana ja mam wizytę dopiero na 18, bo miałam iść z mężem, jednak mu coś wypadło. Ja też trzymam kciuki za Twoją wizytę. Vivii ja w ogóle zgagi nie mam, to mój Kuba łysy się urodzi :)) Mamusia gratuluję zdolnej córki! gdzie te czasy, że chodziło się do szkoły i dostawało świadectwa :)) Pela ja też mam zmienne nastroje, mój wystarczy że zwróci mi uwagę, a ja już jakoś emocjonalnie reaguję.. a wczoraj nawet doła załapałam po komedii, bo była smuta końcówka. Agulka takie wspomnienia na pewno zostają na całe życie, jednak na pewno Twój aniołek czuwa nad Tobą cały czas. Moniś,Agulka a jak dzisiaj cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaa31 wydaję mi się, że skoro kwas foliowy jest w witaminach, to nie ma sensu go brać dodatkowo, szczególnie, że jest on najbardziej potrzebny na początku ciąży. A witaminy mam brać do końca ciąży, mój lekarz tak każdej zaleca. Nawet nie wiem, czy też nie przez okres połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zgage to mi tylko zimne mleko pomaga :) mamusia gratuluje uzdolnien córki - muszę sie pochwalic ze sama konczylam wszystkie klasy do liceum z paskiem :P a ja wczoraj wieczorem zjadlam pawelka i mój maluch mnie tak kopnął że aż się w pół złożyłam - tak mocno... nie moge słodyczy jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauwazylam ze bardziej mnie ''ruszaja''pewne zachowania,ostatnio M mnie wkurzyl,normalnie pewnie bym sie nie przejela a tu zaczelam plakac,az zdziwiona bylam swoja reakcja ,moze to hormony tak dzialaja ... Duzo tu was ze slaskiego,czy ktoras z was bedzie rodzic w szpitalu na Lubinowej?bo sie wlasnie nad nim zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie masz racje to chyba sobie daruje i nie bede juz kupowac,mialam duze opakowanie i chcialam je wybrac do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do witamin i kwasu foliowego to ja dawno nie biorę j uż tego bo lekarz stwierdził że nie toleruje witamin... (wymioty ) Ale morfologia strasznie mi w dół leci Jak na początku miałam ok 15 hemoglobiny ,erytrocytów ponad norme tak teraz 12,2 erytrocyty trochę ponad 4000 widział to i stwierdził ze jeszcze ok Co wizyta spadek Teraz to nie wiem jaka będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to dobry wynik :) Graga nie chwaląc się, ja też :) Nawet w maturalnej miałam pasek :P no to Twój maluch ma siłę :) mój coś chyba śpi teraz, bo nawet chałka go nie obudziła z dżemem. miluchnaaa31 na pewno hormony, ja ogólnie czuję, że potrzebuję więcej czułości, dotyku a z tym różnie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna u mnie Lubinowa odpada ... ciaza powikłana ,czeka mnie 4 cesarka , .... No i lekarza prowadzacego mam z innego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pela1992\
hmm moj Franek kilka dni kopal mnie kolo pepka a teraz kolo pepka tylko delikatnie za to nozkami albo raczkami naciska mi co chwilke na pecherz co doskonale czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moj Franek kilka dni kopal mnie kolo pepka a teraz kolo pepka tylko delikatnie za to nozkami albo raczkami naciska mi co chwilke na pecherz co doskonale czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×