Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Wybiorę chyba gryka kokos pianka, chyba powinien być ok?? dziewczyny a kupowałyście wszystkie drobiazgi na allegro? czy normalnie w sklepie?? mam na myśli jakieś kosmetyki, pościel, butelki, smoczki itp?? jak kupowałyście na allegro to macie może jakiegoś jednego sprawdzonego sprzedawcę który ma duży asortyment i dobre ceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ja kosmetyki kupywam w sklepach, aptekach, ceny podobne a na allegro dochodzi koszt przesylki, posciel na allegro, materac na allegro, butelki to lepiej kupic w sklepie, smoczki tak samo -ja pamietam ze zanim mojej spasowal jakikolwiek smoczek to przeszlam przez TT, avent, nuka i tylko MAMbaby spasowaly, czasem smoczki pasuja do roznych modelek butelek i trzeba to wyczaic. MAMbaby(smoczki do but) pasuja do butel. z canpolu np w niektorych modelach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zamawiałaś na allegro pampersy? bo widziałam, że tam czasami mają takie mega paki.. i ile tych pampersów w rozmiarze newborn na początek? 2 paki po 70pampersów? czy więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie kochane siedze i czytam o diecie przy karmieniu piersia i im wiecej czytam tym mniej wiem. Co mozna jesc przy karmieniu i ile i jak czesto ? Z gory dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje zwykłe DADA z Biedronki lub babydream z Rossmana kosmetyki w Rossmanie lub aptece materac mam gryka - pianka pościel hypoalergioczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona mojego kolegi (swoją drogą głupia kobieta) podczas karmienia piersią jadła na potęgę pomidory i pomarańcze, bo to jej ulubione produkty, a dziecko miało okropną wysypkę, nie tylko wokół ustek, ale też na całym ciele. Także z tego co mi wiadomo nie tylko na przykładzie tej żony, że pomidory i pomarańcze mają silne alergeny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja mam dziisaj bardzo zly dzien, placze caly czas bez powodu sam juz nie wiem co sie ze mna dzieje ale takiego rozchwiania emocjonalnego to nie mialam juz dawno :( nha ja mam materac gryczano kokosowy i przy pierwszym dziecku tez taki mialam i jest naprawde ok dianakarina nie trzeba trzymac zadnej diety im bardziej sie ograniczasz tym dziecko moze czesciej miec alergie lub jakies problemy pokarmowe jedz normalnie tlko ogranicz wzdymajace rzeczy typu groch, kapusta itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina z dieta chodzi o ty byś nie jadła produktów wzdymających, ciężkich a reszte sama zobaczysz co maluszkowi odpowiada a co nie np u nas musiałam ograniczać nabiał bo to go uczulało, a że miał często wzdęty brzuszek jadłam gotowane a nie smażone. To też pomaga szybko wrócić do formy więc warto. Podczas karmienia dobrze jest pić dużo wody a jeść mniej a częściej tak aby podczas karmień mleczko było wartościowe i to tyle nic trudnego i żadna to katorga. Pieluszki ja też na synku teraz wypróbowałam pieluszki DADA i moge polecić i maluszkowi też takie kupie. Vivi kochana uszka do góry pewnie zmęczona ciążą już jesteś tak niestety jest pod koniec już się chce skarba tulić a Madzia widze jeszcze sie dzielnie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Napisze odnośnie pasu poporodowego Pani Teresa U nas w szpitalu jest on obowiązkowy po cesarce i zakładany zaraz jak sie wstaje z łóżka i tak k5 dni Póżniej mięśnie brzucha maja same ćwiczyć Miałam go przy każdej cesarce Jestem już taka nerwowa że czytam was ale nie piszę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do diety, tak jak pisza dziewczyny zero wzdymajacych, tlustych rzeczy-moja Niki ma alergie na mleko krowie wiec ja mialam lipe z nabialem, jedynie kozi ser przechodzil, jak zjadlam dziennie 1 pomidora to byla wysypka...cytrusy jak narazie w odstawke, jadlam glownie gotowanelub duszone na parze mieso, ziemniaki,ryz, kasze jaglana, marchewke, rosolki ale nie na kostce, potrawy bez cebuli, mi polozna powiedziala ze to co zjem do 4 godzin bedzie w pokarmie wiec juz popoludniu jadlam lekko zeby dziecku nie zafundowac na noc pokarmu po ktorym moze bardzo ulewac, miec gazy. no i pilam duzo wody,z herbat to koperkowa, lub taka mieszanke ziol na kolki :) unikalam mocnej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki które były już w szpitalu z powodu skurczy jechałyście na izbę przyjęć jak naprawdę was zaniepokoiło coś, czy zaraz po pierwszym skurczu przed chwilką mnie złapał taki skurcz z lewej strony, razem z plecami, trwał około 15 -20 sekund teraz czekam az sie dzidzia trochę ruszy to będę wiedziała, że wszystko dobrze, na razie z prawej strony mam twardy brzuch, ale nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pojechalam po 7 godzinach czekalam od 12 w poludnie do 7 wieczorem.. Ale moje skurcze nie byly bardzo silne (tak mi sie zreszta wydaje) Bylo znosnie. Ale jak cie tylko cos niepokoi to jedz albo dzwon na ip.. Lepiej podjechac albp zadzwonic niz sie martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki ja dzisiaj czuje sie reweleacyjnie,nie pamietam kiedy tak dobrze sie czulam...bylismy u tesciowej na obiedzie,M do mnie mowi ze pojedziemy na kilka godz do cywilizacji gdzie bedzie tv i obiad przy stole:) Ja tez zastanawialam sie nad pasem poprodowym ale dokonam zakupu juz po,w szpitalu wypytam kiedy uzywac itp.slyszlam duzo dobrego na temat pasow Teresy czy jakos tak... co do pieluch to mam pampersow paczke i 2szt tych rosmanowych,porownam czy malemu podpasuja te rosmanowe jak tak to sie przerzuce na te rosmanowe,a pampersy kupilam w Tesco ,np w Kauflandzie byly u nas 7 czy 9zl drozsze...,w Rosmanie tez widzialam ostatnio ze maja tez takie korzystne ceny jak w Tesco ... kosmetykow nie kupowalam przez allegro,kupilam czesc w jakims markecie,czesc w aptece,tylko majtki poporodowe kupilam na allegro bo kupowalam u jednego sprzedawcy wiecej rzeczy . czesc rzeczy kupowalam u tego sprzedawcy,wszystko ok http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-recznik-z-kapturem-bobas-8-kol-i2578718814.html i czesc u tego http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-flanelowe-kolorowe-flanela-i2566026703.html obaj poleceni przez dziewczyny z forum i obaj ok... Materac kupie kokos0pianka-gryka ale to po remoncie,tylko jeszcze mysle czy 8 czy 15cm ,chyba 15cm raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piggy dobrze dziewczyny radzą - albo jedź albo zadzwoń, dla własnego spokoju. No chyba,że wszystko już ok, to obserwuj na razie. Ja mam materac z Ikea, zwykły piankowy. O pasie usłyszałam dziś rano od Agulki, pasie Teresy. Muszę podpytac w aptece. A rzeczy ja głównie przez allegro kupowałam, pieluchy mam z UK, zwykłe nie jakieś pampers itp. Zaczniemy od takich. Robimy instrument - ciekawe czy coś wyjdzie. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka1976 jesteś już przygotowana? Czy dostałaś skierowanie na jutrzejsze cc? Czy masz zaplanowany konkretny dzień i godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jest wszystko ok, to był pojedynczy skurcz, miałam pełny pęcherz, a się zdrzemnęłam i jakoś krzywo leżałam. Teraz jest już ok, brzuch zmiękł, maluch się rusza, a już we wtorek wyczekane USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;) miluchnaaa31 dzięki za linki może skorzystam;) A propo samopoczucia od 3 dni mam jakieś koszmarne bóle pleców... na dole nad pupą po lewej stronie... okropny ból promieniujący aż do lewej nogi.. aż utykam podczas chodzenia. Nie wspomnę o tym, że jak się położę to po prostu nie mam siły wstać... na początku było w miarę, myślałam, że mi minie, ale niestety z każdym dniem ból się nasila. Dzisiejsza miniona noc to było w ogóle apogeum... nie mogłam wstać na siusiu po prostu nie miałam siły... pół nocy nie spałam, jak się poruszyłam to ból niemiłosierny jakby mi tam coś uciskało na kręgosłup... z bólu łzy same płynęły jak grochy... ;/// Cały dzień chodzę nieprzytomna i 'połamana'.. Aż boję się położyć do łóżka, bo wiem, że nie będę miała siły wstać... Czy któraś z Was ma podobne objawy, bóle? Dodatkowo w nocy strasznie brzuch mi się napinał.. robił się twardy jak kamień, a ja przy tym robiłam się cała mokra... ;/ coś okropnego!! Staram się już nic nie robić.. mam nadzieję, że minie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piggy ja tak czesto mam zwlaszcza po lewej stronie, do tego mam krzywy kregoslup dlatego takie skurcze-przykurcze dosyc czesto mam. Najwazniejsze ze minelo. Moj bedzie dopiero we wtorek :(( co do pieluch ja uzywam pampers tutaj sa duzo tansze niz w Polsce np za 102 szt rozm 4 place 50 zl, teraz kupilam rozm 1 -1 opakowanie 27 sztuk, w szpitalu daja pampersy a wiem ze rozm 1 nie uzywalam dlugo, wiecej szlo mi 2. Ale co zauwazylam, kupilam ostatnio corce innej marki pieluchy i wyszla wysypka albo sie skora przyzwyczaila do pampersow albo te nowe sa lipne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja tylko na momencik się przywitać :) Dzisiaj zaczynam 40 tydzień :) jajku a dopiero co przecież 30 zaczynałam..brzuch boli jak bym miała okres dostać i tak od wieczora. Nocka też ciężka... Żeby jeszcze te parę dni wytrzymać.. mały się tak wygina, że jestem kompletnie obolała, żebra pęcherz.. coś mi się wydaje, ze sporo przybrał na wadze i będzie więcej niż 3200 jak lekarz przypuszczał.. sorki, że tak o sobie dzisiaj. Jutro więcej napiszę :) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka trzymaj sie mamusiu:) Natalie jeszcze troszke,chociaz wierze ze Ci ciezko Nha wspolczuje ,ja odpukac nie mialam takich boli Piggy super ze lepiej sie czujesz ide na lozko babki,znaczy na moj materac rozlozony na podlodze:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ja mam te bóle, które opisujesz od pewnego czasu. Napina się brzuszek, następnie robi jak kamień i ukłucie od środka kręgosłupa promieniujące w bok przez biodro do uda. Boję się chodzić, aby nie stracić kontroli nad chodzeniem. Niestety w środę idę dopiero do lekarza więc wcześniej nie będę miała okazji podpytać skąd się biorą i oznaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ale masz te bóle non stop czy np o jakiejś określonej porze się nasilają?? Bo ja mam tak przez cały dzień, ale na wieczór to zaczyna robić się nieznośne.. nie wspominając o nocy.... ;( Robisz coś żeby sobie ulżyć?? Jest coś co Ci pomaga?? Ja wizytę mam dopiero za tydzień we wtorek, a nie mam już siły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nha a moze to nerki...ja mialam takie bole i dalej odczuwam te nery, klucie polaczone z takim dyskomfortem jakby blokada, nawet oddychac trudno.....do tego bola mnie jakby zyly w udach, dostaje skurczy w tych miejscach. jutro ide odebrac wyniki krwi odnosnie nerek...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj przez 2 godziny plakalam i w sumie nie wiem czemu jakas masakra .... hormony buzuja itd.... skurcze mam ale nie reguralne i slabe z tego co pamietam w pierwszej ciazy wiec nir wiem czy sie rozkreci czu ucichnie... zobaczymy... Agulka trzymam jutro za Ciebie kciuki powodzenia... Natalka za Cieie tez bo moje 3 oko i 6 zmysl mowi mi z jutro masz obrone wiec jak by cos to powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×