Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej dziewczynki ja wpadlam do Was na sniadanko :) juz zupe nastawialm i teraz czas na prasowanie ale musze troche odpoczac :) no Jordan adza i mamacoreczki juz napewno po porodzie :) okarze sie ze ja to jeszcze z tego wszystkiego przenosze o 2 tygodnie jak Macia hehe ;) mamusia moze nie bedzie tak zle z tym spojeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka to jeszcze nie te :) skurcze porodowe beda od gory i bedzie sie napinal caly brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii czyli to takie normalne skurcze po naszej akcji? :) czy to może być objaw, że szyjka się skraca? Pytam, bo ja w ogóle skurczy nie mam :) a wy tu już od dawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka pewnie po stosunku :) ja mam tak od jakis 2 tygodni czasem naprawde bardzo bolesne bole podbrzusza i nic :) tym bardziej ze czop mi juz odszedl ponat tydzien temu jak nie prawie dwa i nic .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje :) ja to jeszcze brzuch wysoko, ani czop nie odszedł.. zobaczymy co gin w sobotę powie. ech pora się zabrać za zakupy, sprzątanie.. ostatnio lekko dom zaniedbałam przez naukę. więc do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Natalie ja tez zadnego skurczu jeszcze nie mialam a termin w przyszla niedziele. Dzis ide do poloznej wiec zobaczymy co powie. Dzis obudzilam sie z bolem kosci ogonowej i chodze jakby mnie ktos w pupe kopnal. Dzis przylatuje moja mama. Za 3 godzinki odbieramy ja z lotniska. Jak mama jest to ja juz moge rodzic hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, słabo się staracie :D hihihihihihihi żartuję oczywiście :D Dianakarina, doczekałaś się przylotu mamy i super :) zawsze jakaś pomoc, podpora jest. No i fajnie, bo razem czas spędzicie. A ja się męcze dziś, i spojenie boli, i brzuch jak na okres i jeszcze kręgosłup, jakiś dzień bolącego ciała hihihihi Ale lecę pod prysznic, to choć minie ból kręgosłupa i lekko spojenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff skonczylam prasowac ale goraco .... jeszcze tylko odkurze i nic wiecej dzisiaj nie robie ;) no pranie powiesze jak sie wypierze hehe zawsze sobie na wieczor mowie ze jutro odpoczywam i nic nie robie a rano jak wstane to nie umiem tak siedziec i nic nie robic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdzie te kobietki. Mogłyby się już pochwalić, że urodziły. Mamusia ja o pasach nic nie wiem. U mnie Tadeusz tak się kręci, że już nie mam siły. Jeszcze od kilku dni mamy nowego sąsiada nad nami. Tzn zaczęło się wykańczanie bo to mieszkanie w stanie surowym. Przez cały rok mówiliśmy, że w końcu mógłby się ktoś wprowadzić to w zimę będzie łatwiej nagrzać mieszkanie. A tu się wprowadzają przed samym porodem. Masakra, nie wiem jak to będzie jak Tadeusz się urodzi... Te hałasy. Dziś od 8 cały czas wiercenie i walenie w ściany. Mnie już głowa od tego boli. U nas remont trwał prawie 2 miesiące - pewnie tam nie będzie krócej. Co ja mam dziecku korki do uszu wkładać?! :( Pozostaje mieć nadzieje, że urodzi się "złote" dziecko i będzie miało w nosie co się dzieje na około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na poczatek Gratulacje dla Natalie i swinkaPIGGY:) A ja wczoraj mialam wypadek spadlam z ostatnich czterech moze trzech schodkow, wychodzilam na dwor i byly mokre poslizglam sie i nie zdazylam zlapac:/Bylismy na ip i zrobili mi ktg i na szczescie z malutka wszystko dobrze, za to cala prawa noga boli mnie i to spojenie teraz jeszcze wiecej, rano to musial mi moj pomagac z lozka wstac .Po domu ledwo co tez chodze, zastanawiam sie czy nie brac tabletki przeciwbolowej. Dali mi na ip jakis zastrzyk , ale nie przeciwbolowy tylko na te siniaki co sobie narobilam przy upadku, zeby sie krew nie zastala czy cos takiego nie wiem dokladnie:/ Jakby tego bylo malo co i tak to spojenie bolalo to teraz to juz jest tragedia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś może Tadeusz przyzwyczai się do stukania itp. to potem lżej będziesz miała :) mówię ci, chowanie w ciszy nic dobrego nie daje - z doświadczenia ( siostry córka) wiem,że lepiej w hałasie wychować - oczywiście w ramach rozsądku :D Viviiii ty odpocznij a nie tu szalejesz :D hihihihi też bym chciała ogarnąć dom po swojemu ale póki co robią to za mnie. A ja mam dziś dzień nalesnika :D od rana wcinam - najpierw dwa z serem i sosem czekoladowym a teraz druga wersja z pieczarkami i sosem bolońskim :D no mówię wam, ten mój mnie rozpieszcza jesli chodzi o jedzenie a ja nie mogę się oprzeć :) ehhhh a kto za mnie te kilogramy zgubi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbee77 ja od kilkunastu dni sama nie wstaję z łóżka, ani w dzień ani w nocy - ktoś musi mi pomóc a jak nikogo nie ma, to mam laskę przy łóżku i tylko dzięki krzesełku i lasce jakoś wstaję,ze łzami w oczach albo płacząc. Jak się rozuszam to jest nawet ok. Ja przeciwbólowe biorę, co drugi-co trzeci dzień, mi gin pozwoliła. Paracetamol biorę. Czasami po pół tabletki,żeby małemu nie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie uwazaj na siebie,ech dobrze ze z maluszkiem wsio ok... Monis zastanawialam sie co u Ciebie bo rzadko sie odzywasz...ale widze ze dalej 2 w 1. Macie racje chowanie dziecka w totalnej ciszy to glupota,potem byle szmer je buzdzic bedzie ale rozumiem ze takie wiercenie non stop przyjemne nie jest. Znalazlam sobie prace,nie bede siedziec bezczynnie bo remont jeszcze w toku,luskam orzechy wloskie,mam sporo ich ...bedzie do ciasta jak znalazl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe pewnie nieźle się przeraziłaś. I dobrze, że od razu do lekarza. Uważaj na siebie. Co do tabletek to lepiej coś wziąć jak bardzo boli niż się męczyć. Jak miałam tą kolkę nerkową to całymi dniami byłam na kroplówkach przeciwbólowych. Mamusia nie chce przy dziecku chodzić na palcach ale walenie w ściany i wiercenie nie można zaliczyć do "odgłosów dnia" ;) Idę w końcu na to ktg bo zbieram się od poniedziałku i jakoś mi nie wychodzi. Przynajmniej ładna pogoda dziś. Muszę też odebrać oryginał wyniku posiewu - ja też na szczęście nie mam paciorkowca. Chociaż tyle mnie ominęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane - MARLA uordziła :D Antoś już przy cycu :P więcej szczegółów nie znam hihihihi póki co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchnaaa31 no ja nadal w "całości". Biorę garści leków rozkurczowych to jeszcze się trzymam. Lekarz zalecił brać do przyszłej środy - wtedy też mam kolejną wizytę u niego. Lekarz chce, żeby wytrzymała do 38 a potem niech się dzieje! ;) A mniej piszę bo nie mam na nic siły. Całymi dniami leżę bo jestem obolała. Dziś w nocy dodatkowo piersi mnie zaczęły boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz zaszalała z mężem i już są razem wszyscy :D hihihihihih Ja chyba w okolicach 38tc też tak zrobię, mimo,że nie można :P a co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to wielkie gratulacje dla Marli. Nareszcie ma Antosia przy sobie. No to mamy tydzień urodzeniowy a dzisiaj dopiero środa :))) Berbe uważaj na siebie, dobrze, że małej nic się nie stało. Moniś jejku współczuje tego remontu, akurat teraz.. może teraz najgorsze wiercenie a później będzie ciut lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od rana kolejne nowinki. Marla gratuluję i życzę dużo zdrówka.:-) mamusia :) jeżeli nie możesz wytrzymać z bólu to jedna tabletka raczej nie zaszkodzi, ja dziś wzięłam apap bo myślałam że głowa na pół mi się przekroi, zawsze skonsultować możesz się z lekarzem prowadzącym dodatkowo. Moniś83 daj znać po dzisiejszym KTG oczywiście trzymam kciuki. Barbie oszczędzaj się bo niewiele czasu już zostało.Dobrze, że sprawdziłaś czy z maluszkiem jest ok. miluchnaaa31 zgadzam się z Tobą nie ma co przyzwyczajać dzidziusia do totalnej ciszy :-), ale remonty jak remonty bywają hałaśliwe :(. Oby z dnia na dzień płynęły do nas nowe wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Marli:) Jejku teraz to prawie kazdy dzien beda takie nowiny:) Mamusia ja wczesniej bol mialam tez ale jakos dalam rade sama zejsc a teraz chyba cos tam naderwalam, bo wiecej mnie teraz ta prawa strona boli, ta noga mi sie poslizgla:/ To Ty masz dopiero z tym spojeniem straszne:( mi na ip powiedzieli , ze jak bedzie bolec to tak samo mam brac defalgan , to tez paracetamol. Dziekuje Wam dziewczyny , i na prawde bardzo sie przerazilam, bo mala nie ruszala sie , dopiero jak czekalismy na ip to z dwa razy ja poczulam, to az mi sie lzej zrobilo, na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo, musze wiecej uwazac , bo cos niezdara sie zrobilam:/ Dam jutro znac na wieczor co i jak po wizycie i czy po miksturce cos sie tam ruszylo z tymi wodami. Trzymajcie sie kobietki i uwazajcie na siebie , bo czasami przez nieuwage naprawde mozna sie strachu najesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow super :) MArla gratulacje :) martwila sie co zrobi z Szymkiem w nocy jak by sie zaczelo a tu prosze hehe pewnie w nocy jednak pojechala :) Mamusia bo Ty jestes dyzurna od tabelki jak bedziesz wiedziala dane to wpiszesz nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś będę wiedzieć to dam znać :) a z tą tabelką to ja rozdziawa, zawsze coś zapomnę, zawsze wstawię nie tak - także poprawki załączysz Ty :D 🌻 Miałam leżeć ale mój pojechał po swego ojca, to ja w między czasie siedzę na krześle i składam ubrania, co nie wchodzę to niżej :P kładę, a to co wchodzę wyżej sobie pukładam. Takie luźniejsze ciuszki, bo zanim schudnę to uuuuuuuuu minie troszkę. A tak ciągle bałagan bo wyciągam i coś odkładam byle jak. Też se na koniec porządki robię :D hehehe 🌻 I ja niezdara, nie to,żeby nie. Ciągle wszystko gubię, potykam się na prostej drodze, dobrze,że laskę mam :P A i ja któregoś dnia słabo się czułam, kręciło w głowie, przespałam się,zjadłam, nabrałam tlenu na balkonie i potem było ok. Ale to ciśnienie wtedy mi skakało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya ja co nie otworzę naaszej kafe październik 2012 to codziennie newsy :) Marla----gratulacje !!!!!!!!!!!! Ja oki,jakoś tak ostatnimi czasy dużo rzeczy się zbiera,rózne sprawy rodzinne aale akurat dobry moment by je pozakańczac :) Mam pytanko do mam po raz drugi czy wy swoim pierwszym dzieciom robicie morfologię i mocz ?Z zaleceń lekarza czy same z siebie ot tak dla swojego widzimisię ? Mamusiu--- konkretów brak teoretycznie tydzień przed terminem moge miec cc ale i tak jakies skurczyki powinny byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco moj ma 7 lat prawie i nie mial jeszcze zadnych badan robionych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, ja robię wtedy jak coś się dzieje, albo jak każą lekarze. A tak nie robiłam jej wyników ot tak. Zdarzyło się,że była blada czy źle jadła ale najpierw do lekarza i zazwyczaj on decydował :D Mamacóreczki napisała,że weekendowe odpoczywanie zatrzymało akcję, wróciła do domu w dwupaku :P ale mąż ma zapalenie oskrzeli, mała zapalenie pęcherza i własnie pojechała z Niną do lekarza. Nie ma czasu wskoczyć na forum, więc pozdrawia was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia Ty to jestem centrum informacyjne heh :) fajnuie :) ja teraz godzinke odpoczywam i lece po Malego do szkoly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Marla :D :D :D Doczekałaś się w końcu :) Macro ja robię mojemu co pół roku sama z siebie morfologię i mocz. Ale ja jestem przewrażliwiona, bo w rodzinie miałam ciężki przypadek z dzieckiem u którego dużo lepiej by się skończyło gdyby miał badania robione regularnie. I przez to zawsze zabieram całą rodzinę na badania i jak wszystko jest ok, to o lekarza nie zahaczam :) Ja również się zbieram na zebranie do przedszkola. Boję się po wczorajszym ktg że może mnie złapać w każdej chwili i trochę by była lipa jakby wody mi gdzieś wśród ludzi odeszły :P Przy szymku pęcherz miałam przebijany na porodówce, ale mimo wszystko ciąża ciąży nie równa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ adza1987.........24............Słubice.............25.09 .2012..... ...SYN nata_lie...........25............Z.Góra.............29.0 9.2012 ........KUBUŚ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka Viviii...............27...........śląskie.............. .02.10.2012 .......MAGDALENA dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia pazMama.........26...........małopolskie..........13.10. 2012........JULKA Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm .....CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........55cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........49cm ......CC...... ...TOMEK Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg........55cm. ......CC........MARYSIA Marla..........13.10.12r......26.09.12r...................................SN......ANTOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×