Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gratuluje nowej Mamusi :) Ja wcz oraj byłam w klinice,wstepnie cc ustalona na połowe października, czzuje jednak że nie dotrwam ,dzis czuje sie fatalnie,mam cisnienie 140/90 puls 125 (!!!). Albo musze więcej odpoczywac a to jednak nie umiem leżec ja zawsze coś sie krzątam,syn w domku po katarkach i kaszelkacch drugi tydzień a wiadomo dzieckiem zajac sie trzeba . Także chyba zmieniam styl zycia na lezeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wkleję jakieś zdjęcia ze ślubu widzę, że akcje porodowe nabierają tempa, ja już się nie mogę doczekać USG, jak się dowiem co słychać u Malucha w głowie mi się nadal kręci może jak wyjdę na to usg to będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan powodzenia! Ja też już mam wszystko gotowe - nie założyłam jeszcze tylko prześcieradła i pokrowca na przewijak ale to tylko dlatego, żeby się nie ukurzył. Wszystko czeka na dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan lekkiego szybkiego,bezproblemowego porodu:D U nas ciągle ćmi ale się nie nasila........eh..... Wkleiłam 2 fotki ostatnie w ciąży mega wielkiej Marlenci :)Po porodzie biorę się ostro za siebie prawie 30 kg do idealnej wagi-uda się uda!!!!!! Jej tylko kiedy się zacznie??????na dobre......ciągle jakieś upławy z krwią.....brrrrr najgorzej jak w nocy złapie...co z Szymonem??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan trzymam kciuki i daj nam znać :-) świnkaPIGGY trzymam kciuki i daj również nam znać po USG :-). ja właśnie kończę prasować pościel dla maleństwa i w weekend ostatnie zakupy brakuje mi kosmetyków dla maleństwa no właśnie apropo nich jakie kupiłyście? bo nie mogę do tej pory podjąć decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Jordan trzymam kciuki :) Natalka no mam troche tych okien ;) w mieszkaniu i w domu wiec troche jest ;P Aleksandra ja mam dla malej tak ... octenisept, linomag, emolium, i nic wiecej :) dzisiaj juz kupilam pampersy i juz zakupy w calosci zamkniete teraz tylko isc i rodzic ;P Kurcze juz tak sie wszystko rozkreca ale fajnie ;) moje lozeczko bedzie zlozone dopiero jak bede wychodzic ze szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja na razie mam Bobini, płyn do kąpieli i tylko to. Zobaczymy czy mały alergik czy nie, a jak coś nie tak wyślę swego po kosmetyki dla alergików. Puder mam z UK zakupiony w Asda, sudocrem, tormentiol, i jakieś inne kosmetyki - leki włącznie z witaminami jakimiś :P tak mnie mama uraczyła. Także na razie zaczynam od bobini,zobaczymy. A ja mam jakieś chyba skurcze ale u góry brzucha, takie dziwne napinanie brzucha ale nie bolesne, tylko takie dziwne rozpieranie od środka. Malucha nie widać w tych rejonach :D I tak już kilka razy niby skurcze :P a może mały mnie kopie, hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla brzuszek fajny, ale ci dobrze - tylko ten brzuszek masz :) a tu szczuplutka, ja już swego zdjęcia nie wstawię :D hehe GRAGA gdzie ty ??????????????????????????????????????????????????????????? :classic_cool: Vivii u mnie też łóżeczko będzie złożone jak wrócę ze szpitala, tak myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan powodzenia! Ja też mam już wszystko gotowe, łóżeczko gotowe. Z kosmetyków to mam taki sam zestaw jak dziewczyny, nie za dużo,bo nie wiadomo czy będzie uczulać. wiecie co, a mi się tak marzy żeby zjeść tatar albo jajecznicę z surowym żółtkiem.. a podczas karmienia też nie można surowego mięsa czy żółtek na miękko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci nie doradzę w diecie, moje koleżanki co to w tym roku porodziły to mówią,że rosół, suchary hehehe Ja nie przepadam za surowym mięsem - na szczęście :D Macro, ale masz wyznaczoną konkretną już datę, czy jeszcze wizyta ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę - zerknęłam,że olki nie ma , a bo starą znalazłam tabelkę :) dawno nie pisała ale może ścignę ją na FB :) *********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ adza1987.........24............Słubice.............25.09 .2012..... ...SYN nata_lie...........25............Z.Góra.............29.0 9.2012 ........KUBUŚ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka Viviii...............27...........śląskie.............. .02.10.2012 .......MAGDALENA dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................06.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia pazMama.........26...........małopolskie..........13.10. 2012........JULKA Marla..............31...........mazowieckie........13.10. 2012 .......ANTOŚ Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA :classic_cool: ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm .....CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........55cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........49cm ......CC...... ...TOMEK Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg........55cm.......CC........MARYSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan powodzenia,zycze Ci szybkiego i lekkiego porodu:) Diana troszke postawilismy na mniej intensywne kolory,w salone bedzie jedna sciana w kamieniu http://www.stegu.pl/karta-produktu/art,54,marseille.html kolor nr 4,sciany beda w jasnym kolorze nazywa sie klasyczny alabaster,wpada w takie ecri...nad kamieniem sufit podwieszany plus halogeny a w sypialni tez jasne kolory na 3scianach a jedna sciana w takim fiolecie /wrzosie...,bo trzeci pokoj idswiezany byl rok temu wiec juz cale mieszkanie bedzie w miare wygladac...narazie maluch bedzie znami w sypialni....planujemy za rok mu dopiero pokoik zrobic...Zrezygnowalismy z intensywnych kolorow bo takie teraz mielismy i nas draznily na dluzsza mete Remont napewno potrwa jeszcze 2dni ..ech byle juz byl koniec czwartku i bysmy mogli juz w piatek sprzatac... wszystkie rzeczy malucha mamy u tesciowej ...lozeczko,wozek bedziemy miec okolo 10.10.w zabobony tez nie wierze...zamowilismy pozniej ,tylko wiedzielismy ze remnt bedzie...i nie chcielismy by sie kurzylo... spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co do kosmetykow to mam zel i szampon 2 w 1 Mustela do kapieli...,bambino mydelko,masc na odparzenia Bepanten (na brodawki bolace tez podobno jest ok)i tyle,reszte pozniej sie dokupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowej mamie, narzeczonej i pani magister. Ja dziś taki zamulony dzień ciągle spałam co głowę przyłożyłam do poduszki to zasypiałam.Cały dzień odchodzi mi czop, ale przezroczysty.Już się martwię jutrzejszą decyzja lekarza, na porodówce będę sama raczej,co mnie chyba zaczęło przerażać. Mój chłop chory nie wiadomo na co, lekarka powiedziała że wirus i kazała brać pyralgin na zbicie temperatury ... a gorączka już 2 tydzień się ciągnie.Muszę spakować torbę w razie co na jutro ale jakoś nie mam weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wróciłam z USG po drodze złapała nas policja, ale jak mnie zobaczyli to im powiedziałam, że płakać mi się chce, że nas panowie zatrzymali, a ja do szpitala na badania jadę, to oni machnęli ręką na Pawła - dobra niech pan jedzie :) żeśmy wpadli na ostatni moment na to USG, więc oczywiście ja jak to ja, za wiele nie pytałam, tylko rzuciłam się na łóżko i czekam na wyniki badań. No więc: położenie główkowe łożysko tylne płyny w normie BPD 9,32 HC 34,72 AC 30,98 FL 6,74 HUM 6,07 waga 2742g ogólnie pan doktor się uśmiał i powiedział: no swoje wdzięki eksponuje niewątpliwie, a ja wypaliłam - no po tatusiu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiia spokojnie kochana, bez nerwów, a swego chorego lepiej nie zabieraj na porodówkę jakby coś,wiesz maluszkowi nie potrzebny wirusek :P Niech się lepiej biedaczysko szybko kuruje, ale temperatura aż 2 tygodnie??????????????? Nha jak zakupy ??? Już zrobiłaś choć część :D miluchnaa oj wiem co to remont :P i terminy robotników, niby już mają wyjść a końca nie widać :P ale już blisko więc nie martw się, zdążysz posprzątać i ustawić wszystko :) swinkaPiggy fajna wizyta :) no i dojazd stresujący, jednak brzuszki przydają się czasami :D Idę spać , szybkich porodów która tam się wybiera :) i dobranoc kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym otwierała ??? hihihih wczoraj wieczorem późnym zadzwoniła do mnie moja gin, zapytać o wynik bo nie odebrała popołudniu. Powiedziałam o spojeniu, o kościach o chodzeniu jak kaczka i wielu innych rzeczach. Za tydzień mam wizytę i ustalimy wszystko na niej, teraz do porodu za wiele nie zrobię z rozejściem się spojenia - gdyby nie łożysko, sama rodzić bym nie mogła mimo wszystko. Tak mi powiedziała. Po porodzie pas na biodra - ponoć nic fajnego ale wyjścia nie będzie...no i uprzedziła mnie,że konieczna będzie pomoc przy dziecku kogoś z rodziny, bo przy pasie za wiele nie ruszę się. Może któraś miała taki pas po porodzie - na same biodra ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myslałam, że dobre nowinki z rana będą a tu cisza żadna nie urodziła?? Ciekawe jak tam jordan może już tli maluszka? Mamusia ja niestety nie pomogę w sprawie pasa. Piggy no to super, że brzusio uratował was od mandatu hi hi no i wizyta udana super :) Podobne parametry w 36tc co teraz masz miałam w poprzedniej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie i mamacóreczki nic nie dają znać dziewczyny oj nieładnie :) Ale mam nadzieje, że u nich wszystko dobrze i tulą szczęśliwe swoje maluszki :) Ja mykam na badania w piatek wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Dziewczyny pewnie już urodziły ale tak myślę ,że gragi długo nie ma może też już urodziła. No co pakuje walizę lecę po wyniki i do szpitala ;) mam nadzieje że wrócę z ustalonym terminem cc,i nie spotka mnie nawet próba "przyjemności" rodzenia takiego klocka. Bo z waga z usg to zawsze pokazuje się +/- 400g. Spadam trzymajcie się mamuśki ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiia trzymaj się :) co do gragi, wczoraj pisałam jej smska na numer z galeriusa, ale nawet nie doszedł :( więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiina powodzenia! Ciekawe co u dziewczyn, czy urodziły.. Mam do was pytanie, bo ja w skurczach za bardzo obeznana za bardzo nie jestem.. wczoraj zaszaleliśmy z mężusiem :D no i zaraz po zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, ale tak bardzo mocno.. i tak jak w czasie miesiączki są skurcze - bynajmniej u mnie bolesne - tak wczoraj do 1 też je miałam tylko jeszcze mocniejsze.. najpierw częściej co 3 minuty, później co 5 i 10 minut i przeszło. wiem, że to zapewne po naszej akcji :) ale czy tak to wygląda przed porodem? czy to ma być cały brzuch w skurczach? Vivii wtedy pisała, że prawdziwe to od góry brzucha się zaczynają a ja tylko miałam je w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×