Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witam! Wczoraj byłam u lekarza i jak do poniedziałku nie urodzę mam się stawić w szpitalu pewnie mnie już zostawi. Zmniejsza mi się już objętość wód. Jak ten czas zleciał..................... A z imieniem to pewnie wiele osób ma problem, jak usłyszałam na początku imię jakie wybrał mój mężczyzna to też nie chciałam zaakceptować, ale inne nie wchodziło w gre bo po jego dziadku. A teraz to innego imienia nie wyobrażam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ania_k jakie to spanie, 2 godzinki w dzień mi się dziś udało :P a o nocy nie będę pisać, bo i tak najbardziej narzekam ze wszystkich forumowiczek. Dziś se przypomniałam całą ciążę - co po kolei dolegało ehhhhhh naprawdę jest co wspominać,zaczynając od krwiaków i krwawień, po małowodzie,chirurgię z nogą i kochane rozchodzenie się spojenia :D a to tylko niektóre :P Ja też zrobiłam pranko, powieszone, ładna pogoda to schnie. Maluch rusza się ale jakby mniej, pewnie mało miejsca ma już. xxxxxxxxxxxxxx marla,tusia, eljotka,kosiorakis,agulka i adza - zazdroszczę wam ,że maluchy są już z wami :) xxxxxxxxxxxxxxx a Agulka ma zespół popunkcyjny (potworny ból głowy) no i musi leżeć na płasko,dostaje kroplówki, tabletki i zastrzyki w brzuch....A malutka ma jakąś kroplówkę bo ma niski cukier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat ma jaszczurkę która wabi się Leon choć ja mówię Leoś. Ale on po prostu lubi nadawać swoim zwierzakom ludzkie imiona:) Mamusia będę mieć synka:) Mam dokładnie to samo co Ty w dzień przysypiam, nie mam na nic sił a w nocy dzisiaj chciałam się nawet zabrać za prasowanie jak spać nie umiałam. Powstrzymały mnie tylko bolące biodra i plecy:( Dafiiia no Ty już na tzw ostatnich nogach zazdroszczę :) ania_k26 ja też po cichutku liczę, że urodzę wcześniej.. Jeśli chodzi o imię dla bobaska my dalej nie umiemy dojść do porozumienia..w grę wchodzi Piotr lub Tomasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już prawie wszystko sprzątnięte jeszcze odkurzyć i umyć podłogi i lecę na parter żeby się wdrapać na 7 piętro ;) chociaż z 2 razy mam dzisiaj w planie wejść jeśli siła dopiszę ale jej dziś nie brakuje. Na wieczór jeszcze planuje przytulanie,mam nadzieje że pomoże. A jutro po badaniu powie że się rozwarcie ruszyło i mam zostać ;) Kurde bo tu zaraz rok akademicki się zaczyna, a ja stoję w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOooooooo ja chciałam Piotruś ale przegrałam :P z córką i swoim :) hihihihi Tak leżę i myślę,co bym zjadła - trzeba korzystać póki można :) o dziwo słodkości się nie chce i bardzo dobrze, ale za to konkretne rzeczy. A zupę kalafirową jutro będę robić - smaka narobiłyście tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam smak na cebulę i czosnek więc zrobiłam żurek :D Jedno co sobie obiecałam to to, że jeszcze przed porodem wybiorę się na mega wielkiego kebaba bo później to już tylko będzie można pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiia moja mama pracuje w szpitalu polozniczym na noworodkach i zawsze jak wraca z pracy to pytam jakie imiona na oddziale itd i Leonków jest dosc sporo ;) ja osobiscie uwazam ze to bardzo ladne imie :) pogoda sie popsula slonka nie ma co za bez sens ;) postanowilam sobie ze do niedzieli urodze ciekawe czy sie uda ;) najlepiej dzisiaj w nocy bo mama jest w pracy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w koncu sie zmotywowalam zeby napisac. Ja tu juz wysiadam plecy mi chyba pekna w koncu a maly ciagle sie kreci idzie oszalec. Witam Natke i Dafie bo jeszcze nie mialam okazji. Gratulacje dla swiezo upieczonych mamusiek niech wam maluszki zdrowo rosna;** U mnie w miare ok, torbe spakowalam i spaceruje tradycyjnie z 5 km dziennie a jak mam natchnienie to i meza wykorzystuje bo przenosic mi sie nie kwapi. Juz teraz mi ciezko a co dopiero za jakis czas. A tak to calymi dniami siedze sama bo Piotrek pracuje po 12 godzin, wiec ja chodze sprzatam jak glupia a w miedzyczasie spie co 2 h i noce odsypiam bo spedzam je na lataniu do kibelka wrrrr. U mnie dzisiaj grzybowa, ja lasów mam w kolo pelno to i grzybow pod dostatkiem to sobie dogadzam;d Milego dnia;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie po wizycie. poki co wszystko ok.maly wazy 2500.szyjka nadal skorocona ale nie wiecej niz tydz temu, rozwarcia brak. jutro mam odstawic tabletki to moze cos sie ruszy:) oczywiscie mam tego calego paciorkowca ale w ciazy sie nie leczy tylko trzeba miec wyniki przy sobie jak sie melduje na IP.chyba podczas porodu cos podaja. ale szary dzien, deszcz i wiatr....brrrrr! pytalam lekarza o znieczulenie to powiedzial ze niby jest dostepne dla kazdej kobiety itd ale na kilka tys porodow rocznie, znieczulen podaja kilkanascie:( chodzi oczywiscie o takie "legalne". jak cos to mam zagadac anestezjologa za jakies 200-300zl powinien sie zgodzic:) ech polska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimba 2012
Hej Kobitki, mam pytanie krotkie, widzac ze tutaj znajde swieze mamy i przyszle mamy (sama mam termin porodu juz za "chwilke").... przebywam obecnie za granica i skonczylam juz wizyty u lekarza, teraz kolejna to juz przy porodzie, po..no i pediatra. Chcialam sie zapytac co z witaminami dla noworodka - nim skontaktuje sie z pediatra jestem ciekawa jaka jest wersja polska? Z tego co pamietam obowiazkowo podawalo sie kiedys witamine D3 w kropelkach, zapobiegajaca krzywiznie..jak z tym jest obecnie? Chce to sobie wpisac na liste "zaraz po porodzie"...czy to moze jakas stara wersja... (byc moze pediatra mnie zaraz oswieci, badz polozne w szpitalu po porodze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimba 2012
emachines - co do bakterii to podaja antybiotyk albo tuz przed porodem, albo juz "w trakcie" w wersji dozylnej, by od razu zadzialal..tak przynajmniej mi lekarz mowil. Ja na szczescie bakterii nie mam, ale lekarz mowi ze nawet jesli by byla to nie jest wielkie halo i tym sie nie przejmowac, bo to sie lekko leczy, a nawet jesli nie to i tak odsetek problemow jest b. znikomy..wiadomo lepiej chuchac na zimne :) Ja tez licze na znieczulenie - na dniach mam wizyte u anestezjologa, ktory musi przeprowadzic wywiad i obejrzec wyniki (rowniez ekg), by mnie dopuscic...raz juz mialam robione zzo, przeszlam dobrze wiec licze na to ze nie beda robic problemow z tym (ten szpital podobno robi je na zyczenie pacjentek, 2 anestezjologow dostepnych), ale co z tego wyjdzie to okaze sie w praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba 2012 W szpitalu w którym akurat ja będę rodziła mam napisane na liście rzeczy potrzebnych dla dziecka Wit D w kapsułkach ale nie mam pojęcia czy to obowiązuje wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimba 2012
dzieki Natka...to i pewnie dowiem sie w szpitalu po porodzie, bo jesli to wazne to na pewno dziecku to podadza (na liscie walizkowej mojego szpitala jest napisane ze kosmetyki, sprawy pepkowego czyszczenia oraz pieluchy - zapewnia szpital, to zakladam ze takie rzeczy jak witaminy rowniez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to żeście nasrkobały :) ja już okna mam umyte, zrobiłam właśnie łazanki, kapusta kiszona od początku ciąży była mi bliska a po porodzie wiadomo że nie przejdzie :( Natka - witamy :)) jeszcze masz miesiąc to spokojnie, ja dopiero teraz zaczynam myśleć o porodzie, a termin za 2 dni :) też bym chciała wcześniej, ale mojemu Kubusiowi dobrze w brzuszku i co poradzisz :) Daffina ja bym na Twoim miejscu powiedziała mężowi/narzeczonemu żeby podał z 3-5 imion, które się jemu podobają. A imię ma się wam podobać, a nie innym. Moja teściowa to na każde imię miała "coś".. zresztą już też słyszałam, że Kubusiów pełno, że Kubuś jak soczek do picia, Kubuś Puchatek.. ale olać to :) Pela Ty jeszcze dajesz radę ze spacerkami? Jejku ostatnio połaziłam po sklepach, to myślałam, że mi nogi w tyłek wejdą.. :) a to 5km na pewno nie było :) co do witamin, to u nas też podają noworodkowi. Ale nie w kapsułkach. A witaminę K czy D to dopiero mam zacząć podawać chyba w 8 dobie życia dziecka. Ale też już nie pamiętam dokładnie co i jak. Pediatra w szpitalu zresztą powie - bynajmniej tak mówiła położna na szkole rodzenia. Diana u mnie też coś dalej nic po przytulankach, no cóż będziemy próbować dalej :) w końcu w połogu nie będzie "jak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimba 2012
wlasnie sie wglebilam w moja szpitalna liste walizkowa i w czesci "higieny intymnej" znalazlam punkt "skrobia ryzowa" - musze przejsc sie do apteki albo supermarketu mamowego, by zobaczyc czy jest wersja kosmetyczna :) zakladam ze to dzialanie a la "skrobia kukurydziana do kapieli dziecka"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie że i ja się dołącze;) I od razu do tabelki dopisze:) Termin za tydzień, a tu nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fakt, ja z Marli maluszka zrobiłam kilkutonową kluseczkę hihihi nata_lie dzięki za poprawkę - mówiłam,że ja z tabelkami na bakier *********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ nata_lie...........25............Z.Góra.............29.0 9.2012 ........KUBUŚ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka Viviii...............27...........śląskie.............. .02.10.2012 .......MAGDALENA reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.10.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia pazMama.........26...........małopolskie..........13.10. 2012........JULKA Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........5 0cm .....CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ...TOMEK adza1987.....25.09 .12r..... 24.09.12r...4,000kg.........59 cm......SN........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg........55 cm. ....CC........MARYSIA Marla..........13.10.12r......26.09.12r...3,350kg........ .51cm........SN......ANTOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze schodami nie dałam rady przeliczyłam się , tak mnie bolą mięśnie ud jakbym maraton przebiegła, ale może zapomniałam wczoraj wziąć witaminy i dlatego ;) Kurde Vivii a ja myslalam że Leon to mało spotykane imię ehh Może zrobię tak jak mówicie i powiem żeby wybrał on 5 imion i ja wybiorę z nich. Tak to jest z facetami... Ciekawe z maluchem Moniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli, spokojnie i bez żadnych komplikacji:) I już się nie mogę doczekać kiedy mały przyjdzie na świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis83
Dziewczyny, u mnie bez zmian. Nadal w szpitalu i co chwile ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze marla urodzila:) u mnie bez zmian, ale dzwonili dzisiaj do mnie ze szpitala ze mam sie jutro zgosic na badanie...nie powiedzieli mi po co...troche sie boje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ nata_lie...........25............Z.Góra.............29.0 9.2012 ........KUBUŚ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka Viviii...............27...........śląskie.............. .02.10.2012 .......MAGDALENA reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia pazMama.........26...........małopolskie..........13.10. 2012........JULKA Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24........śląskie...........28.10.2012........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........5 0cm .....CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ...TOMEK adza1987.....25.09 .12r..... 24.09.12r...4,000kg.........59 cm......SN........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg........55 cm. ....CC........MARYSIA Marla..........13.10.12r......26.09.12r...3,350kg........ .51cm........SN......ANTOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, podczytuję was więc jest gdzieś obok, miałam dziś ciężki dzień, załatwianie spraw, zakupy na sobotę na przyjęcie poślubne i tak dalej padnięta jestem na mordę niesamowicie gratulacje dla nowych mamusiek - zazdroszczę :) dziś byłam pierwszy raz na KTG, maluch skakał, jeździł na rowerze i tańczył, ale doktor powiedziała, że wszystko pięknie i mam przyjść w środę znów co do kosmetyków, to bardzo częsta opinia na temat Johnson-Johnson jest taka, że te kosmetyki okropnie uczulają, ja natomiast stosuję i będę stosować bambino oraz Oilatum, pieluszki i chusteczki DADA (tu się chyba już powtarzam) przepraszam, że dziś z wami nie pogawędzę, ale naprawdę padam na ryjek ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×