Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Też myślałam o tym oilatum ale gdzieś wyczytałam że to są lecznicze i nie powinno się ich stosować jeżeli dziecku nic nie dolega. Dlatego zapytałam bo jest tu kilka mam z doświadczeniem i kilka z większą wiedzą niż moja ;) Chyba tez kupię. A co do Johnsona to nawet ja od niego dostałam uczulenie, jak dla mnie to jeżeli oliwka to tylko bambino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Daffina ja mam emolium i mydełko bambino i wsio :) Moniś daj znać jak z Tadeuszkiem, jak tętno! Tusia, to dobrze, że nie kolki. I tak zapytam - nie ciągnie Ciebie do słodkiego? Bo ja tego się najbardziej obawiam :) Ja coś wyspać się nie mogę, niby dzisiaj bez bóli bioder, ale za to mój mąż chrapał potwornie i 2 godziny w nocy przewracania z boku na bok.. teraz za to bym poszła spać, ale zaraz mama przyjedzie umyć mi okna. Sama bym je z chęcią umyła, ale mam nie tykać.. ech.. Miluchnaa to szybko wam ten remoncik poszedł :) i zdążyliście co najważniejsze! :) ja fridy też nie mam, jak się gruszka nie sprawdzi to się kupi. Póki co zaczniemy tradycyjnie od soli morskiej i gruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowalam oliwke Jonona w ciazy i tak mnie wysypalo na nogach ze nie moge sie pozbyc tego swinstwa,juz jest coraz lepiej...szkoda ze wczesniej nie zorientowalam sie ze to od tego...teraz mam Bambino i jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie balam sie tego remontu strasznie bo mieli dopiero wejsc pod koniec miesiaca a weszli wczesniej wiec mysle ze 1go to juz bedzie blysk:) kurcze tak sie ciesze ze zdazylismy,moje gadanie do malucha tez poskutkowalo by posiedzial w brzuszku jeszcze ,by sie nie spieszyl:) Moj maz tez chrapie czasami jak traktor,wtedy ratuja mnie stopery :) bo inaczej to bym rady nie dala z nim spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia dziękuję za informację. Zadzwonie do swojej ginki, na szczęście dziś i jutro cały dzień przyjmuje, wiec w razie co, podjade do niej. Miluchna, a te kosmetyki mustella to są dostępne tylko w aptece? Jak tam remoncik? :) dobiega ku końcowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie...ja tam za słodyczami nie przepadam na szczescie,bardziej boli mnie to ze tyle owocow jesc nie moge:/a kto mi okna umyje?????:D oki spadam,pozniej zajze:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do oilatum,mi połozna powiedziała,ze jak najbardziej dla takiego noworodka...dzieciaczki maja duza dendencje do roznych alergii,moje maluchy miały skaze białkowa i atopowe zapalenie skóry,ale kosmetyki oillan czy emolium czy jak to tam sie pisze:D dzialaja podobnie tak jak oilatum,maja podobny skład...aspiratorek zaraz bedzie,meza na miasto wysłalam:Dprzy okazji po corcie z przedszkola odbierze..oki ja tu ciagle gadu gadu a robota wzywa,hiii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ja mam taki odciągacz co do odkurzacza podłączasz może nie za miłe uczucie ale mały miał i zapalenie płuc i oskrzeli kilka razy więc u nas to jest potrzebny sprzet a i starsza córa tez czasem uzywa. Jesli chodzi o kosmetyki to ja mam sprawdzone bambino i oliwke i mydełko i mam emolium gdyby coś się działo. Chusteczki pampers a do pupki bephanten i w razie większych kłopotów sudocrem. Jonson jak dla mnie beznadzieje kilka dni smarowałam teraz synka i go uczuliło a po oliwce bambino nic mu nie było a skórka ładnie pachnie i fajny masaż dla dziecka zwłaszcza, jak brzuszek boli. Pieluchy skusiłam się na dade zobaczymy jak się sprawdza dla malucha dla Krystianka sa ok nic go nie uczuliły. Ja właśnie skończyłam myć kuchenne szafki wyszorowałam je dokładnie i szkliwa pomyłam już w końcu mam być aktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska Mustelle tez widzialam na allegro,ja kupowalam w aptece,mam fajna apteke i naprawde spoko ceny maja...,kolezanka mi polecila ta Mustelle mowila ze jest bardzo wydajna i same superlatywy... zreszta zobacz opinie sa super,ja kupilam 500ml za 37zl w aptece z pompka butelka http://beta.ceneo.pl/8742110#tab=reviews

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałam dołączyć do Was jeśli mogę oczywiście? Niestety troszkę późno ale długo pracowałam a teraz już postanowiłam iść na zasłużony odpoczynek:) Pozostało tylko czekanie na maluszka i kończenie wyprawki:) Mam nadzieję, że wszystkie mamy na tym forum zaakceptują moja obecność. Pozdrawiam przyszłe mamusie jak i te które już urodziły. Serdeczne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka witaj i jeśli możesz napisz cos o sobie i na kiedy masz termin? mam nadzieje, że zamierzasz z nami pisac dłużej niż jeden dzień wtedy też możesz dopisać się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów mnie pogoniło do kibelka ale już wiem od czego chyba jabłka tak na mnie działają więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Netka, :) no dziewczyny znów popisałyście. Ja się wyspałam, sama na łóżku, w zimnej pościeli :D i bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam pisać jak najwięcej :D A więc.. mam na imię Natalia mam 24 lata a termin na 28 październik. Widzę że z TP będę tu jedną z ostatnich mam choć ostatnio mam wrażenie że to już niedługo.. Czy wy też każdego dnia myślicie że to już czy tylko ja tak wariuję? :D Po ilości stron widzę że to bardzo aktywne forum co bardzo mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra co mnie ogarnęło dziś, robie 10 rzeczy na raz, nie wiem w co ręce wsadzić,siadłam na chwile bo brzuch twardy a jak się schylam to normalnie dzidziuś mój leży mi na kolanach biedak, taki wielki a się tam ciśnie, uparciuch. Dziewczyny co sadzicie o imieniu Leon ? Ale tak naprawdę szczerze pytam i liczę na szczere odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Natka - pisz jak najwięcej! A skąd jesteś? Może wpisz się do naszej tabelki :) Mamusiu - cieszę się, że bez bólu - oby tak dalej! Gratulacje dla Marli i Adzy :D Ale zazdroszczę...u mnie nic, zero, nawet skurcze ustały.. a z mężem działamy intensywnie :P Nie chcę przenosić ciąży... Moniś, odezwij się koniecznie i nie martw na zapas - jesteś teraz pod dobrą opieką i Tadeuszek też :) Przesyłam buziaki dla Was! U mnie dzień w kuchni - racuszki i sałatka z porów... a na obiadek leczo, które gotowałam wcześniej. Sprawdziłam na sobie - szczypanie sutków powoduje u mnie skurcze, ale one trwają chwilę, max do godziny i same przechodzą, więc pasowało by szczypać cały czas.. a to tak boli :( więc daję im spokój (na razie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra co mnie ogarnęło dziś, robie 10 rzeczy na raz, nie wiem w co ręce wsadzić,siadłam na chwile bo brzuch twardy a jak się schylam to normalnie dzidziuś mój leży mi na kolanach biedak, taki wielki a się tam ciśnie, uparciuch. Dziewczyny co sadzicie o imieniu Leon ? Ale tak naprawdę szczerze pytam i liczę na szczere odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffia, ja mam właśnie taki sam szalony dzień.. może to zwiastun rozwiązania - oby :D A imię Leon sama poważnie rozważałam dla synka (który jednak stał się córeczką). Imię ciekawe, oryginalne i krótkie - jak dla mnie ładne. Sprawdź czy będzie pasowało do nazwiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dwa razy wyskoczyło ;) Wszyscy mówią mi że zrobię krzywdę dziecku takim imieniem też tak myślicie ? Kurde wkurza mnie to że każdy tak komentuje imiona dzieci. To moje dziecko i nazywam je jak ja chcę. Miał być Olaf... to wszyscy mówili że dziecka chyba nie kocham ... A mój facet jest taki że mocno liczy się z opinia innych, i nie możemy wybrać imienia bo tylko ktoś skrytykuje a on już wyklucza to imię. W ogóle to ja miałam sam nazwać syna, bo ustaliliśmy że ja chłopczyka nazywam, a on dziewczynkę, ale jakoś mi głupio tak samej bo to nasze dziecko i liczę się jednak z jego zdaniem w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiia, rozumiem Twoją rozterkę, ale w ten sposób to ciężko będzie wybrać imię - ja bym skończyła z opowiadaniem się wszystkim w rodzinie i wśród znajomych o propozycjach imienia, bo zawsze ktoś coś znajdzie na nie... sama tak miałam na początku ciąży i za każdym razem słyszałam krytykę (może dlatego, że moje imiona były nietuzinkowe) A męża poproś o jego propozycje, o ile takie ma.. no i też uważam, że to indywidualna i prywatna decyzja rodziców, "dobre rady" niech każdy zachowa dla siebie. Moja znajoma dała synkowi na imię Ludwik i też mi się podoba :D choć przeszła sporą batalię z rodziną w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się martwię bo od 3 dni mam skurcze..raz miałam taki, że ledwo chodziłam ale wzięłam kąpiel i przeszło..praktycznie kilka razy na dzień mam kłucia po lewej stronie i ból jak na okres a wizyta u gin dopiero w poniedziałek:( dafiiia- może to ten syndrom "wicia gniazda" się u Ciebie pojawił? Ponoć większość kobiet tak ma na chwilę przed porodem:P Co do imienia Leon bardzo oryginalne i raczej nietypowo przynajmniej w moich rejonach :) Moim zdaniem dobrze bo nie powtarza się tak często to imię lecz tak jak pisała Diana najlepiej dopasować do nazwiska żeby się nie gryzło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam sąsiada Leona, jest to super człowiek - naprawdę :) Mi imię podoba się i dobrze się kojarzy. Oj też przechodzimy różności z Filipem z konopii....,przekręcaniem ciotek starszych FEEELIPEK itd.... Ale już nie biorę do głowy :) Fakt dopasowywaliśmy do nazwiska ale pasuje. Netka a co będziesz mieć - córeczkę czy synka??? Może nie doczytałam, ale wiesz ja starsza pani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana oby, to szło ku rozwiązaniu bo my to spokojnie się nadajemy na porodówkę. Tusia z chęcią umyłabym Ci okna ;) to moje ulubione zajęcie a u mnie w mieszkaniu już pomyte niestety. Jak kiedyś będę miała dom to przeszklony chyba sobie zaprojektuje :-P Do nazwiska będzie pasować bo nazwisko dość długie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w takim razie nie rodzę, bo syndromu wicia gniazda nie mam, wręcz przeciwnie ciągle muli mnie na spanie :D w ciągu dnia, za to noc koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia też rozważałam imię Filip i to samo mi mówili. A na Olafa że urodzi się z przetłuszczonymi włosami od razu jak Olaf Lubaszenko ... Najbardziej mnie zabolała krytyka że dziecka nie kocham ... bo ta osoba traktuje swoje dziecko jak kule u nogi i ciągle kombinuje jak spędzić ze swoim dzieckiem jak najmniej czasu i komu by go tu podrzucić. Właśnie mój jest taki dziwny że wszystkich się pyta, ja ewentualnie odpowiadam na pytanie, i ewentualną krytykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffia ale to Twoje dziecko i Ty je nazwij jak chcesz anie zwracaj uwagi na innych a ja mam kolege Olafa i muszę powiedzieć, ze jest bardzo fajny i miły. dziewczyny to taki dzień chyba bo ja też pranie powieszone, posprzatane już i w kuchni kuchenne szafki też ( musiałam na blacie stac aby górę wyszorować) a teraz zastanawiam się nad jaką zupą kalafiorowa czy brokułowa a najlepiej obie na raz bym zrobiła. Więc stadnie rodzić chyba nie będziemy tylko taki dzień jakiś choć szkoda... natalka ja mam termin z @ na 28 tak jak ty ale liczę na wcześniej ( tak wiem liczyć mogę ale co z tego będzie...) Mamusia ale ty masz i tak cc wiec wczesniej termin ustalasz i nie musisz się martwić o przenoszoną ciąże jak my więc ty sobie tam śpij, odpoczywaj za nas :) A mam pytanko jest tu któraś z Krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiia mi sie mega podoba imie Olaf,nawet rozwazałam nad tym imieniem,ale zostało Wiktor po dziadku,a myslalam nad Olafem,Cezarym lub Liwiuszem:)no i Olivierem...hiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×