Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mój organizm przygotowuje się do porodu i bólu po cesarce, nie oszczędza mnie ani w dzień ani w nocy. Ciąża to piękny okres, ale w tej ciąży to mało jakoś dobrego i pięknego :( Mam nadzieję,że Filip będzie choć grzeczny :) Kosiorakis kazała was pozdrowić, maluchy dają troszkę czadu i nie ma kiedy wejść na forum. Eljotki maluch waży już 2700g,rośnie i mniej śpi :P A graga nadal cisza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa świetne fotki :) Ja za badanie na paciorkowca nie płaciłam nic. Miałam skierowanie z patologii ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa super foty i fajna pamiątka :-), ja pomału szykuje synka do szkoły, później laboratorium zaliczę i pakowanko dla siebie w razie W. Na 17 jadę na KTG, noc była ciężka dla mnie być może była związana z wizytą kontrolną. Strasznie bolały mnie jajniki ból na okres to pikuś na szczęście przeszło. Życzę Wszystkim miłego dnia i czekamy na kolejne wieści :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia to fajnie, że z kolkami tylko fałszywy alarm to na pewno nic przyjemnego. Kosiarakis pozdrawiam opieka nad bliźniakami to na pewno wyzwanie ;) Eljotki maluszek rosnie to super niech się dzieciaczki zdrowo chowają :) Tusia zgadzam się z Tobą, że każda ciąża inaczej się przechodzi bo w pierwszej nic mnie kompletnie nie brała zaś w drugiej jakieś światełko w tunelu było bo rozwarcie było. Może teraz będzie lepiej? Złapałam doła przez to i nerwowa byłam i śniło mi się to więc odpuszczam zobacze co w piątek na wizycie mi lekarka powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w czwrtek na badaniu, co bylo jeden cm i czop na wieszku, po badaniu czop odszedl i w niedziele sie zaczelo. pierwszego tez przenosilam 2 tyg. dziewczynki dacie rade, czkajcie cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza a ten czop to lekarka widziała? Pytam bo mimo iz to moja trzecia ciąża to nie widziałam tego czopa ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, moj czop odszedl juz ho ho rozwarcie na cm i dupa blada;/ pierwszego tez przenosilam i nie chce powtorki z rozrywki czyli zas szpital zastrzyki, kroplowka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widziala czop, poruszala szyjka i on po godz odszedl, potem to tylko taki sluz. w pierszym tez mi nie odszedl dlatego teraz to byl dla mnie nowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmieniam chwilowo temat, bo w końcu udało mi się uporać z hemorodami, które ostatnio dały mi dość mocno w kość. Lekarz kazał mi brać codziennie po jednej tabletce DIOHESPAN - rewelacja, wzięłam dopiero 3 sztuki, a jest dużo dużo lepiej. Cena to około 40zł za 30 sztuk, więc akurat do porodu wystarczy hehe Polecam Wam :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sprawie czopów i innych nie pomogę - sama zielona jestem, bo nie widziałam na oczy, nie miałam skurczy przed pierwszym porodem itd. xxxxxxxxxxxxx Graga wkońcu odpisała - łeb urwać tylko :D a tak serio, to jej mąż wrócił bo nie chciał by sama była ze wszystkim, w tym stanie i urodziny synka :) Ona jeszcze w dwupaku,ból brzucha cały czas,skurcze nieregularne. Mamy się nie martwić , bo podczytuje nas ale czasu odpisać nie ma :P Moniś jak tam samopoczucie ??? swinkaPiggy a ty jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi doskonale cie rozumiem bo ja przez to samo przechodziłam i choć raz chciałabym inaczej aby akcja sama z siebie się rozkręciła nawet w najmniej oczekiwanym momencie. Ale teraz do terminu masz też jeszcze kilka dni więc może akurat uda się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do czopu to mi w kawałkach wychodził juz ok tydz przed porodem teraz,ale myslalam ze to jakies wydzieliny normalne bo były przezroczyste,a pzniej zielonkawe no i mało tego bo tyle co paznokiec,ale godz przed porodem to mega duzo tego wyszło z krwia i zaraz do szpitala,bole i td..no gdyby nie tetno słabe urodziłabym naturalnie,ale coz...wazne ze wwszystko oki jest:)aaa i jeszcze dzien wczesniej biegunke miałam tyle ze raz siedziałam na kibelku ale chyba z pół godz dobre,wiec wiedziałam ze to nie zadne zatrucie pokarmowe bo nic mnie nie bolało wczesniej i pozniej...takze cos podejzewałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan mos super że już się uporałaś z tym świństwem obym nie musiała skorzystać z twojej rady ale jakby co dzięki :) mamusia zatem pozdrowienia dla Gragi jak znajdzie czas niech coś napisze :) Ale jak czasu nie znajdzie niech choć da znać jak na porodówke będzie się wybierała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia no widzisz a mnie właśnie na kibelku przegoniło już drugi raz hihi ale to zapewne kawka więc spokojnie na porodówke się jeszcze nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki że nie na temat
mam pytanie do Aleksandry82. Gdzie chodzisz do lekarza, jaki lekarz prowadzi Ci ciążę? Na nfz czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy su te gadajcie :) a ja idę spać. Muli mnie po nocy, to i może zdrzemnę się na troszkę. Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęce ubranko do chrztu
Witam dziewczyny! Gratuluję narodzin maluszków. Sama niedawno zostałam mamą i mam kilka rzeczy do odsprzedania. Z góry przepraszam, jeżeli moja ofertę uznacie za spam, ale może któraś z Was będzie zainteresowana. Ubranko do chrztu dla dziewczynki rozmiar 62 http://tablica.pl/oferta/ubranko-do-chrztu-dl a-dziewczynki-sukienka-czapeczka-kurteczka-idealne-na-jesien -wiosne-ID1BJO9.html Butelki evenflo nowe 120ml i 240 ml http://tablica.pl/oferta/butelki-evenflo-120- ml-smoczki-poziom-1-usa-2-komplety-po-3-szt-ID1B3W5.html http://tablica.pl/oferta/butelki-evenflo-240- ml-smoczki-poziom-1-usa-2-komplety-po-3-szt-ID1B41f.html Niebieski rożek pluszowy http://tablica.pl/oferta/rozek-becik-niebiesk i-pluszowy-gruby-i-przyjemny-w-dotyku-nowy-ID1BJub.html Polecam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! :) Na początek gratulacje dla Marli! :) superaśno, że juz urodziła! :) A u mnie nic ciekawego :) podpisałam dziś rano umowę z położna i czuje sie trochę spokojniejsza :) Skurczy nie mam, ale od dziś brzuszek pobolewa jak na okres i jakieś dwie niteczki krwi znalazłam dziś rano, tak wiec zastanawiam sie, czy ten śluz to nie czop przypadkiem :) Chciałabym jeszcze ze dwa tygodnie wytrzymać, bo w środę zaczęliśmy 36 tydzień, wiec jeszcze za wcześnie... Sciskam Was mocno wszystkie :* czytam Was cały czas, ale kompa odpalam baardzo rzadko, wiec odpisuję z telefonu, a tak klikac na tej małej klawiaturce jakos mi sie nie chce ... Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki :-). Zarówno pierwszą jak i drugą ciążę prowadzi dr. Mariusz Lisiak z MSWiA. Chodzę prywatnie i za wizytę płacę 150 zł. Przyjmuje w fordonie i z całym sumieniem polecam tego lekarza. Może mało nie bierze za wizyty ale jet bardzo spokojny, opanowany i zawsze odpowie na nurtujące pytania. 24h jest pod telefonem i oddzwania jak w danej chwili nie może rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka jesli śluz z krwia to mysle ze powinnas lekarza poinformowac,tym bardziej ze jest to 36tc...bynajmniej mój lekarz uwaza ze jesli czop śluzowy z krwia odpadnie przed 37tc to powinno sie to zgłosic,no jesli przezroczysty to nie jest tak zle...chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie co do aspiratora do noska,chyba lepsze to niz gruszka co??moja siostra uzywa i mowi ze nie ma nic lepszego,a wiec nie wiem czy nie zakupic,ogolnie to zawsze wstrzzykiwałam sól fizjologiczna i nosek sam sie oczyszczał..a mój malec cos tam w nosku ciagle ma...i chyba zakupie ten aspirator,nawet chyba zaraz mojego wysle do apteki,mowia ze dobry jest Nose-frida albo z canpolu,co wy o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia21 ja mam wodę morską i standardową gruszkę, osobiście nie jestem przekonana do aspiratora ale to tylko moje zdanie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki że nie na temat
Dzięki. To rodzić też pewnie będziesz w MSWiA. Ja mogę polecić szpital miejski, opieka super i wogóle. A dla wszystkich październikówek szybkiego rozwiązania, lekkich porodów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie, będę rodzić tam gdzie pracuje dr Lisiak. Poprzednia ciąża była zakończona w szpitalu miejskim, ale lekarz się przeniósł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Się dziś wyspałam jak mało kiedy aż głowa pobolewa. Na mnie to już nic nie działa niestety, wcześniej jak się przytulaliśmy to przez ok 2 godziny brzuszek bolał mnie jak na @ a teraz nic ... Skurczy tez raczej nie mam, na ktg pokazuje najwięcej do 50 ale ja nie czuje ich wcale. Dziś wezmę się za sprzątanie i może wdrapie się po schodach do domu bo zaraz dopadnie mnie kryzys 4 cm ;) Niektóre kobiety z takim rozwarciem już na porodówce a ta mnie trzyma. Vivii prawda jest taka że nie wiem co mówię może z tym cc bo nigdy wcześniej nie rodziłam , ale wszystkie kobiety jakie znam mówią, ze zapłaciłyby za cc jeżeli by miały jeszcze raz rodzić i słyszą ijaka jest waga dziecka.Chociaż znam taka która ok miesiąc dochodziła do siebie po cc bo , ale znam i taka która tydzień później była na zajęciach na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa właśnie mam pytanie jakie kosmetyki kupiłyście dla swoich maluszków do kąpieli itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Adza :)Duzy ten Twoj chlopaczek , ale najwazniejsze , ze dalas rade:) Ciekawe co tam u Monis i jak z tetnem malutkiego, czy to tylko jenorazowo tak wyszlo na badaniu, oby sie jak najszybciej do nas odezwala. Dobrze ze maly od Eljotki przybiera na wadze :) A Kosiorakis to na pewno ma roboty przy dwuch maluszkach, ja to nie wiem jak przy jednym dam rade:p Mamusia podobno zapomina sie caly bol jak sie juz ma malenstwo w ramionach , to On Ci wynagrodzi caly bol jaki mialas w ciazy , no ale moze tez i grzeczny byc:p Nie zaszkodzi:) Ja dzis w nocy to tez masakre mialam , ale jakos trzeba przezyc, do terminu jeszcze niecaly miesiac, ale prawdopodobnie wczesniej mam rodzic , no a to sie juz okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie kupiłam kosmetyków, mam nadal zamiar kupić je w weekend a jak nie to męża wyślę. Po Johnsonie mój starszy synek miał uczulenie, zamierzam kupić je z serii Oilatum albo innego kosmetyku tak aby nie trzeba było dodatkowo po kąpieli używać oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dafiaa ja kupila Mustelle do wloskow i mycia ciala 2 w 1 ,mydelko Bambino i narazie tyle... Ja jeszcze nie mam aspiratorka,kupi sie jak maluch bedzie na swiecie...,odobno lepszy ten aspiratorek od gruszki... Mam do Was pytanie ,nie moge znalezc u siebie jednorazowych majtek siateczkowych,sa tylko z fizeliny,warto to kupowac bo czytalam ze lipne sa? Bo takie wielokrotnego uzytku kupilam sobie 2szt siateczkowe ale w szpitalu to prac nie bede,wolalabym takie jednorazowe wziasc... A ja dzis mam koniec remontu,od jutra bedziemy sprzatac,hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrra Adza zuch kobitka z Ciebie ,takiego duzego dzieciaczka urodzilas:) Dyska skontaktuj sie z lekarzem... Monis napisz co u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daffia ja tam oilatum stosuje,zel i balsam z tej serii,zadnych zapachowych kosmetykow nie uzywam,no do pupy na odparzenia mam krem penanten i tormentiol,ale jeszcze ze szpitala dostałam sudocrem:)pampersy orginalne na razie do 3 mies a potem moze dada,zobaczymy,chusteczki rozne teraz akurat mam z pampersa.oki koniec leniuchowania przed kompem,czas zabrac sie za porządek,odkad małego mam to tyle prania,ze nie nadazam:D pozniej zajze,moze znowu jakies miłe wiesci beda:)Monis a co tam u ciebie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×