Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

a co to nasze ciężaróweczki taka cisza. tylko mamy się odzywają :) Tusia ja mam 2 biedronki koło siebie każda oddalona z 400m.. w ogóle nasze miasto jest całe zabiedronkowane, więc z pampersami nie ma problemy. za to chusteczki dady w ogóle mi nie pasują. pampersy o wiele lepsze. ale to moje zdanie. mój maluch spał od 22 do 2 i to dużo a wam tak długo śpią. teraz kicha i na zmianę puszcza bączki a ja tu myślę, jak ogarnąć chatę. Vivii ale dieta nie wpłynie na jakość pokarmu? Też bym zaczęła już, ale raczej ćwiczenia. też chciałabym dojść do 55kg :) ech marzenia :) ale brzuszki już chyba spokojnie można robić??? Coś szybko mamusia po tej casarce ma wyjść. u nas jeszcze jeden dzień by przetrzymali. bo ja też wieczorem rodziłam, i w sumie 3 noce spałam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mają takie metody pionizowania po cesarkach, że też szybko się stawia kobity na nogi. Moja koleżanka też rodziła w piątek wieczorem, ,a w poniedziałek po południu już była w domu i spokojnie dochodzi do siebie. U mnie bez zmian Brzuch boli po całej nocy, Jak na razie nie mogę rodzić, bo mój wyjechał, a będę się czuła bezpieczniej jak on będzie w domu. Więc dziś trochę poleniuchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybko sie dochodzi po cesarce ... Po 12 godzinach trzeba wstawac Ja miałam pecha bo dostałam zespołu popunkcyjnego ból głowy nie do opisania Rodziłam we wtorek a w piatek chcieli mnie wypisac ale ze wzgledu na Marysie zostałam do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie u nas becikowe płacą tak jak rodzinne czyli pod koniec miesiąca ciekawe czy dostane Z ubezpieczenia za urodzenie dostałam i dziś za pobyty moje w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, noc miałam ciężką - czułam się jakby mnie coś przejechało - cała obolała. Wróciłam z wizyty u ginekologa. Najpierw położna - tętno dzidzi znowu na poziomie 100-120 czyli nie za wysokie i położna zrobiła mi ktg (mimo, że nie mam w pakiecie powiedziała, że zrobią za darmo dla świętego spokoju). No i na ktg tendencja się utrzymywała. Wyszły mi też skurcze - coś powyżej 60% - w końcu wiem, że to co czuje to skurcz! ;) Potem ginekolog zbadał, rozwarcie na 2 palce. Dał mi skierowanie do szpitala na dziś - powiedział, że jeżeli sama dziś nie urodzę to lepiej żeby zrobili indukcję. To ze względu na tętno no i cukrzycę. Trochę mnie wymęczył na badaniu - bolało znacznie bardziej niż zazwyczaj - zastanawiam się czy nie zrobił tego specjalnie, żeby coś się ruszyło ;) Skurcze mam nadal ale jeszcze nie wiem co ile są bo biegam po mieszkaniu i sprawdzam czy wszystko zabrałam :) Czekam teraz na męża. Jak do niego zadzwoniłam - to się zestresował ;) I pytał chyba z dziesięć razy.. "ale dziś?" tzn teraz?... hehe Ja jeszcze nie panikuje ale delikatny stresik jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze że do 20 października to się chyba wszystkie rozpakujemy :) Ja wcz byłam 1-szy raz na KTG szybko 15 min,tetno oki,jeden skurczzyk na 50%, reszta 12-15%. Jutro znów jadę.Ale tak mysie rozkręci :):):) Pozdrawiam wszystkie Mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro szybkie te ktg Ja zawsze po 40 minut miałam a raz godzine bo mała sie tak wierciła ze zapis był zły Za Was tez trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zabieram sie za nadrabiane zaleglosci, narazie przeczytalam ostatnie wpisy :) Nasz Kacperek wazyl 2960 a z miara do tej pory nie wiem Akurat pomiarowali go jak wstalam pierwszy raz po porodzie jakies 3 h po i zakrecilo mi sie w glowie, szumu sie narobilo i w koncu nie wiem ile ma cm Ale malutki jest wszystko na 56 za male a body 50 jak ulał :) do domciu dopiero w sobote wyjdziemy Takie maja zasady Pelne 4 doby w szpitalu. A w sobote przyjezdza tez moja mama :) troszke pomoze, dzis pierwsza kapiel za nami, narazie w formie obserwatora bylam a jutro juz sama bede, teraz juz dusze na ramieniu mam zeby malemu krzywdy nie zrobic :) sutki bola jak diabli, z tym olowkiem w zebach nie przesada hehe raz sie uda od razu a czassem oboje sie tylko denerwujemy. W nocy bylam tak podekscytowana ze maly spi obok ze tylko 3 h spalam a teraz chodze jak zombie hehe zabieram sie za czytanie bo az z niecierpliwosi umieram co tez nasz mamusia tak wystrzeliła nagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiazz gratulacje Monis trzymaj sie tam.Powodzenia. Ja dzis spalam jak zabita ,potem wstalam zjadlam sniadanie i znow mii sie usnelo,moj maluch nie odzywa sie ,nawet brzuchem poruszlam i cisza,az sie stresuje,dzis jade na ktg mam nadzieje ze wsio ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis trzymam kciuki:) no szybko nam idą te porody :) pytanie do mam :) czy wasze maluszki też mają - miały często kupki? żółte grutkowate? mój dzisiaj miał chyba już ze 4 razy i nie wiem czy znowu nie zrobił bo się strasznie prężył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no to dobrze:) a mamusia rzeczywiście szybko wychodzi:) u mnie po zwyklym porodzie trzymaja 3 pelne doby, a po cesarce chyba 4.... no ale leżenie w szpitalu do przyjemnych nie należy wiec lepiej sie w domu dochodzi do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Gratuluje nowym mamusiom i trzymam kciuki za te rodzace bo cos mi sie wydaje ze to jest powod tej ciszy. Ja tez chce urodzic:( ale cos czuje ze do Gwiazdki tak sie bede kulac.:( Ide do banku i przejsc sie po m iescie czy tez raczej pokulac, mam wrazenie ze juz dziczeje od tego siedzenia w domu.Przyznam ze chodzenie jest coraz trudniejsze.Nie dosc ze czuje sie wielka jak czolg i mam wrazenie ze wszystcy sie na mnie gapia to jeszcze pachwina tak mnie napierdziela ze hej. Milego dnia kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspominalyscie niedawno o termometrach.ja kupilam taki do ucha,tommy tipee (promocja akurat byla ) ale przyznam ze on jakis dziwny bo go jreszcze nie rozpracowalam .eeee, troche techniki i czlowiek sie gubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galbiii - ja z Tobą do tej Gwiazdki pochodzę :/ Też czuję się jak hipopotam. Najgorsze, że Agatka włazi mi pod lewe żebro, więc ani leżeć ani siedzieć. Marzę o tym, żeby założyć buty bez stękania... Graga, marzę o takim porodzie jak Ty... i codziennie kładąc się spać, liczę na to, że w nocy odejdą mi wody hehe A w którym szpitalu rodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.1 0.2 012........MATEUSZ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r........20.08.12r....1,640kg..... .. 45cm......CC......KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r........13.09.12r....2,450kg...... ..50cm......CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,770kg...... ..55cm......CC.......JANEK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,530kg...... ..49cm......CC......TOMEK adza1987.....25.09 .12r.......24.09.12r....4,000kg........59 cm.....SN......FABIAN Agulka1976....20.10.12r.......25.09.12r....2,930kg....... .5 5cm ....CC.....MARYSIA Marla...........13.10.12r.......26.09.12r....3,350kg..... ...51cm.....SN........ANTOŚ L-E-O-N-K-A-80..21.10.12r....26.09.12r....2,750kg.......... ...52cm.......CC.......NADIA jordan.pl ......08.10.12r.......27.09.12r....4,190kg........59cm.....C C.....MAGDALENA pazMama.......13.10.12r.......28.09.12r....2,900kg....... .46cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r.......29.09.12r....3,450kg... ......56 cm....SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ......29.09.12r....3,020kg.........55cm......SN........KUBU< br /> paciek90.......10.10.12r.......30.09.12r....3,180kg...... ...53cm......SN...MAGDALENA olka25ul.........06.10.12r......01.10.12r....3,300kg..... ....55cm......SN.......FRANEK Mamacóreczki.07.10.12r......02.10.12r....3,310kg........ .55cm.... SN...MAKSYMILIAN Diana26.........07.10.12r......02.10.12r....3,310kg...... .. 54 cm ...CC...........LIWIA dafiiia...........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg.... . ... 57cm.....SN..........Synek dotiuszka......10.10.12r.......08.10.12r....3,180kg...... ...52cm.....SN....MAGDALENA Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r....3,000kg....... ..???...........CC........Synek reniaaa22.......04.10.12r......09.10.12.....3,650kg...... ...54cm........SN........ADAŚ Aleksandra82...15.10.12r......09.10.12.....3,380kg....... ..54cm........CC....MARCEL graga007.......29.10.12r.......11.10.12r....3,300kg...... ...56cm......SN......DOMINIK Ania3101........16.10.12r.......13.10.12r....3,730kg..... .57cm.......SN......?? mamusia........27.10.12r........15.10.12r....3,300kg..... 53cm.....CC....FILIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupelnilam swoje dane :) gratuluje nowym mamusiom :))) czytam was dziewczyny codziennie i u mnie jest podobnie. na razie malutka duzo spi. ja ją budzę do jedzenie, bo tak kazali mi w szpitalu. w piatek idziemy na pierwsza wizyte do pediatry. pozdrawiam was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaz Gratulacje :) Monis trzymaj sie dzielnie:) Witam ja jeszcze w dwupaku i nic sie nie zapowiada zeby do 24 cos sie zmienilo, a ja tak strasznie boje sie tego wywolywania:/ W piatek ide do gin i sie okaze co dalej. Ciekawe jak tam Rzodkiewa ma ktos moze jakies wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos - ja rodziłam u nas w Mysłowicach - na prawde opieka super... i na porodówce i potem na położnictwie... nie nacinają jak sobie tego nie życzysz... znieczulenie podobno jest refundowane z NFZ... w salach jak leżałyśmy i np maluszek długo płakał to siostra od noworodków od razu przychodziła i sie pytała z czym problem:) jak była potrzeba, bo np chciałaś odpocząć lub się wykąpać to maluszka brały do siebie:) dla mnie jeden minus to taki że tv było nie podłączone i te 3 dni się ciągnęły jak flaki z olejem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos - ja rodziłam u nas w Mysłowicach - na prawde opieka super... i na porodówce i potem na położnictwie... nie nacinają jak sobie tego nie życzysz... znieczulenie podobno jest refundowane z NFZ... w salach jak leżałyśmy i np maluszek długo płakał to siostra od noworodków od razu przychodziła i sie pytała z czym problem:) jak była potrzeba, bo np chciałaś odpocząć lub się wykąpać to maluszka brały do siebie:) dla mnie jeden minus to taki że tv było nie podłączone i te 3 dni się ciągnęły jak flaki z olejem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po pierwszej wizycie u pediatry:) Mały waży już 4100:)wychodziliśmy ze szpitala z wagą 3160....w klatce +3cm -ładnie..... żółtaczka się nadal utrzymuje więc musimy się zjawić za tydzień do kontroli:( w nocy coś się stało z pępkiem i zaczął krwawić....mamy oczyszczać i kontrolować....eh wygląda jakby był drapnięty:( lecę bo mały wzywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis to trzymam kciuki i powodzenia :) daj znac jak bedziesz po :) Ciekawe jak tam rzodkiewa Ania K i Pela bo nic nie pisza .... Marla ladnie przybiera Antos :) my mamy wizyte piatek wiec zobaczymy jak tam .. ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla ładnie Anotos przybrał A co do pepka to spróbuj ten fiolet nie zaszkodzi a moze pomoze My juz dawno bez kikuta i pepek zagojony całkiem a pepowina naprawde gruba była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje relacje - skurcze co 4 minuty A zaczęło się od 10-cio minutowych przerw od godz 16. Rozkręcam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Monis to powodzenia:)oby Tadeuszek szybciutko zawitał na tym świecie:)a dostałas cos na przyspieszenie,czy samo od siebie sie zaczęło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×