Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No witajcie, a gdzie tam mały podobny do mnie :P może na zdjęciu. Generalnie do taty. Julia zadowolona bardzo, chciałaby nosić wszystko robić co się da przy małym - ALE - dziś w nocy mały ostro popłakał, nie miałam pokarmu w cyckach bo wieczorem po nawale ściągnęłam i był ostry wrzask, zanim dostał te ściągnięte. To wyszła zpokoju moja córka i mówi: czy on kiedyś przestanie ryczeć, spać nie da się... Zamknęła swoje drzwi a my w śmech - jjuż się nacieszyła :P Ja już nastawiłam pranie małego- 3 przesikane kocyki od wczoraj plus ubranka....to efekt wczorajszego popołudnia i dzisiejszej nocki :D hehe Mi fakt powoli kręgosłup ustaje ale boli,jak wstaję. O ranie nie wspomnę bo znów bym narzekała :P nie zawsze wyprostuję się jeszcze chodząc. Kupki - hmmm jak po jedzeniu zmienie pieluchę to za chwilę kolejną, bo już mi narobi :D życie .... alutka142 u mnie to objawy były, ale znów koleżanka dziś o 2 urodziła, to ją o 13 wczoraj skurcze złapały - a wcześniej nic. Już 4 dni po terminie była, żadnego czopa - nic. Także to chyba indywidualna sprawa organizmu kobiety. xxxxxxxx No laseczki, ale fajnie,że już nas tak dużo po te stronie z maluszkami :) Czekamy na całą resztę :) Buziaki i cierpliwości dla Was :) Lecę śniadanie robić córce, bo dziś do szkoły - za 2 listopada odpracowują. Ciekawe w jakim humorze wstanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wściekłe mleko to take,że jak ktoś wkurzy to potem ja jestem zła ( czyt. teściowa kochana z radami dobrymi...) i jak ja jestem zła , to i mały dostaje "wściekłe mleko" i sam rozdrażniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r........20.08.12r....1,640kg..... .. 45cm......CC......KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r........13.09.12r....2,450kg.... .50cm......CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,770kg...... ..55cm......CC.......JANEK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,530kg...... ..49cm......CC......TOMEK adza1987.....25.09 .12r.......24.09.12r....4,000kg........59 cm.....SN......FABIAN Agulka1976....20.10.12r.......25.09.12r....2,930kg....... .5 5cm ....CC.....MARYSIA Marla...........13.10.12r.......26.09.12r....3,350kg..... ...51cm.....SN........ANTOŚ L-E-O-N-KA80..21.10.12r....26.09.12r.......2750kg........ ..5 2cm.......CC.......NADIA jordan.pl ....08.10.12r.......27.09.12r....4,190kg........59cm.....CC. ....MAGDALENA pazMama.......13.10.12r.......28.09.12r....2,900kg....... 46c m......SN........JULKA Viviii............02.10.12r.......29.09.12r....3,450kg... ... ..56cm....SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r .....29.09.12r....3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ paciek90.......10.10.12r.......30.09.12r....3,180kg........5 3cm......SN...MAGDALENA olka25ul.........06.10.12r......01.10.12r....3,300kg..... ... 55cm......SN.......FRANEK Mamacóreczki.07.10.12r......02.10.12r....3,310kg......55 cm. ...SN...MAKSYMILIAN Diana26.........07.10.12r......02.10.12r....3,310kg...... 54 cm..CC...........LIWIA dafiiia...........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg.... ... 57cm.....SN..........Synek dotiuszka......10.10.12r.......08.10.12r....3,180kg...... .52 cm.....SN....MAGDALENA Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r....3,000kg....... ??? ...........CC........Synek reniaaa22.......04.10.12r......09.10.12.....3,650kg...... 54c m........SN........ADAŚ Aleksandra82...15.10.12r......09.10.12.....3,380kg......5 4cm ........CC....MARCEL graga007.......29.10.12r.......11.10.12r....3,300kg...... 56c m......SN......DOMINIK Ania3101.......16.10.12r.......13.10.12r....3,730kg......57cm.......SN.....ALEKSANDER mamusia........27.10.12r........15.10.12r....3,300kg..... 53cm.....CC.........FILIP emachines.....17.10 .2012....15.10.12r.....3,100KG....56cm.........sn.....MIKOŁ AJ Rzodkiewka.....04.10.12.......16.10.12......3,700kg...... ..??.........SN..MATEUSZEK dan-mos........19.10.12.........17.10.12r.....3,780kg.... ..5 9cm......SN.......AGATKA Monis83.........14.10.12.......18.10.12.....3,300kg.... .54cm.......sn....TADEUSZEK Ania_k26........28.10.12.......19.10.12r.....3,700kg..... .55cm.....SN.........Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie:-) Poprawiłam dane bo u mnie imię nie było wpisane:-) My dopiero od wczoraj w domku bo Mały miał żółtaczkę i musiał być naświetlany w inkubatorku:-( przez 2 dni siedziałam przy nim i pilnowałam, przykro było patrzeć:-( Jeśli chodzi o poród to tak: zacznę od tego że nic a nic się nie działo, byłam tylko bardzo senna, wstałam zjadłam śniadanie i jak się położyłam to spałam do 13.30!! w życiu tyle nie gniłam w łóżku ale widać chyba organizm wiedział co go czeka bo o 15.30 zaczęły się skurcze co 10 minut, po godzinie były już co 5min a od 20.00 co 4 minuty. No i decyzja - jedziemy na porodówkę! Po drodze jakiś debil wyskoczył nam na czołówkę, gdyby nie mój D* to było by po nas - ja oczywiście bez pasów. Na porodówce okazało się że mam 4cm rozwarcia ale słabe skurcze, dostałam oxy i jakieś czopki. No i położna zobaczyła tyłozgięcie macicy (prostowała szyjkę w czasie skurczu - masakra co za bół!!)Przebili mi pęcherz i trochę rozmasowali szyjkę i zaczęła się jazda bez trzymanki. Tuż przed samymi partymi darłam się jak opętana, powiedziałam że chcę cesarkę bo nie wytrzymam. Dali mi gaz rozweselający ale jak dla mnie to on nie działał. Na szczęście zaraz zaczęły się parte, 20 minut i miałam Alusia na brzuszku. Nie obeszło się jednak bez nacinania. Mam 6 szwów ale już mnie tak nie boli.Ach dodam jeszcze że w trakcie parcia coś mi strzeliło w miednicy, położna obawiała się że spojenie się rozeszło, ale jednak nie, nie wiem nawet co to było, strasznie krwawiłam i lekarz przepisał mi żelazo bo mam lekką anemię. Teraz uczę się bycia mamą:-) Wczoraj miałam lekki kryzys, Mały się nie najadał piersią, wyssał obydwa cyce i dalej głodny:-( Musiałam dać mu sztuczne na noc a rano jak się obudziłam to byłam już zalana mleczkiem:-) mam nadzieję że się to unormuje Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych:-) i trzymam kciuki za te, które wciąż czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje a jak sciagacie mleczko yo ile tego macie za jednym podejsciem ??? ja mam malo mleka, malego trzeba dokarmiac zeby ze szpitala wyszedl Troszke podlamana jestem Kazali mi laktatora uzywac jak najczesciej zeby stymulowac piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania, dobrze ze juz w domu:) Nie ,art sie tym ze synek sie nie najada, moj w nocy ciagnie cyca godzine, zasypia, ajak go odloze to jeszcze chce i w efekcie daje mu mm bo przeciez trzeba sie cos przespac:) Teraz sobie jeszcze spi bo narobil kupe w pampka jak spal i widocznie mu to pasuje:P Mamusia widzisz kazdy moim zdanien cieszy sie z takiego malenstwa nie biorac pod uwage ze moze sie drzec w nieboglosy - przeciez on tylko spi :) No to'wsciekle ja tez bede miala dzisiaj - tesciowa :) no a rady przeciez sa takie cenne, jakbym pierwsze dziecko miala:) Normalne jest to ze maly ma luzne kupki?tzn kilka grudek z plynem, jakby mial biegunke, ale nie robi czesto tylko co karmienie... Dzisiaj w nocy starszy syn mial goraczke ii jestem ciekawa czy cos sie wykluje wiecej z tego, ale dzisiaj chyba nici ze spaceru, najwyzej powietrze go w pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz ja nie mialam duzo jak sciagalam, bo mam reczny i troche za slaby zeby te cyce wyciagnal, wiecej moj mlody zadzialal zeby to mleko bylo... W szpitalu byl elektryczny wiec nim wiecej mi sie sciagalo... Czemu go mm nie dokarmisz? Ja mojego dokarmialam zeby mu wlasnie ta waga nie spadla, bo takie lepsze mleko mam dopiero teraz... Nie zalamuj sie tylko flache mu daj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wladzie jedzie juz drugi dzien tak intensywnie :) dzis sie okaze czy nas wypuszcza Bardzo bym juz chciala bo od poniedzialku wieczor tu jestem a szpitali nie lubie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój cos dzisiaj marudny :) żeby tylko nie cały dzień taki był:) co to za cisza znowu :) pisać mamuśki i te w dwupaku co tam u was:) ja się biore za sprzątanie bo dzisiaj wizyta teściówki to musi być błysk :D a mój starszy syn jeszcze śpi - chyba odsypia tą temperature co miał w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski a jaki krem na pekajace brodawki? Najlepiej jeżeli nie trzeba go zmywać bo mój cały czas na cycu. Wiem, ze już o tym pisalyscie ale nie mogę odszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś dziewczyny polecały bepanthen czy jakoś tak u mnie bez zmian całą noc znów nie spałam, wszystko mnie boli, w nocy mnie jeden skurcz znowu złapał, pewnie znowu jakoś krzywo spałam. Leżę sobie na kanapie, nie mam energii dziś po tej nocce. Także życzę bardziej udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gratulacje dla nowych mam! :) Ja dalej w dwupaku..choć mam wrażenie ze jestem na wyczerpaniu już;/ Mam pytanie do "rozpakowanych" jakie miałyście objawy na krótko przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) my po wizycie u pediatry Magda wazy rowne 4000 g ;) 14 listopada 1 szczepienie :) bedziemy szczepic tymi 5 w 1, i oczywiscie zadnych pneumokokow rotawirusow itd :) dziewczyny pamietajcie ze najlepszym laktatorem jest wasze dziecko:) Monis ja stosowalam Malantan bardzo polecam nie trzeba go scierac bo lagodzi dobrze zawiera glukoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) Gratulacje wszystkim nowym mamą ;) ale tabelka u góry już malutka, niedługo całkiem zniknie. My w domu od poniedziałku, uwolniliśmy sio,e od tego paskudnego szpitala do tej pory żałuje że akurat ten szpital wybrałam.Mały zdrowy i ja też, najgorsze to że szpital nie przyznaje się do zarażenia i mówi że mały zaraził się ode mnie, co jest niemozliwe bo przed i po porodzie robiłam badania i nic nie mam, a takie bakterie nie znikają w nieznanych okolicznościach. A teraz chwila o porodzie ;) Rano ok 8 pojechałam na ktg bo moja lekarka obiecała mi że mnie zbada ginekologicznie, czego oczywiście nie zrobiła i powiedziała że zrobimy to w piątek. Wkurzona byłam niesamowicie wsiadłam w bujający się na wszystkie strony autobus, po drodze stwierdziłam że zajdę na uczelnie załatwić kilka spraw, poszłam na uczelnie i na pieszo wróciłam do domu, i weszłam na 7 po schodach taka byłam zdesperowana tym wszystkim. Zabrałam sie za drobne sprzątanie ok 17 pojechałam z moim na nasze mieszkanie gdzie jeszcze toczy się remont, on fugował a ja siedziałam na krześle bo jakoś dziwnie się czułam, o 17.30 stwierdziłam ze boli mnie jak na miesiączkę i dzieje się to mniej więcej co 12 minut dodatkowo zaczęłam lekko krwawić.Po 4 skurczach bolało mnie już co 6 i stwierdziłam że nie regularne ale do 19.30 ból nie ustępował pojechaliśmy do domu, skurcze nadal występowały.Mój luby zaczął na mnie krzyczeć że nie liczę co ile skurcze. ok 21 poprosiłam żeby odwiózł mnie do mojego domu i poszłam się kapać, wtedy zauważyłam że skurcze co 4 minuty więc zaczęłam pakować cała resztę brakujących rzeczy. Do mojego pokoju przyszedł mój tat i się pyta jak się czuję, odpowiedziałam że dobrze (nie chciałam żeby ktoś wiedział że to już bo by dzwonili co 5 minut czy już urodziłam, więc nikomu nie mówiłam) na co mój tata powiedział '' to posprzątaj w kuwecie kota '' co mnie mocno rozbawiło.Długo zwlekaliśmy z pojechaniem do szpitala bo nie chciałam tam spędzać długich bezsensownych godzin. Po 22.30 przyjechał po mnie mój i oświadczył mi że musimy wrócić do niego bo on ma skurcze żołądka... i musi do toalety, zgodziłam się, a po wyjściu z toalety zapytał się czy wytrzymam jeszcze z 12 minut bo tyle zostało do końca meczu !! Co za czubek !! Pojechaliśmy do szpitala na IP powiedziałam co się dzieje. Jedna z położnych mnie wyśmiała, i powiedziała do swojej koleżanki, "przecież widać że brzuch jest wysoko, he... jaki poród , do porodu to jeszcze daleko" czego początkowo nie skomentowałam. Podłączyły mnie na ktg tam skurcze co 2 minuty, na 95 i wtedy odpowiedziałam tej "przesympatycznej" pani że jeżeli dziecko jest duże to brzuch jest duży i dość wysoko bo jak inaczej dziecko ma się tam pomieścić, od tamtej pory była naprawdę bardzo miła, i przeprowadziła cały poród, następnie mnie zbadali i rozwarcie na 5-6. Poszliśmy na sale porodów,a tam znów ktg i skurcze co 6 minut i na ok 36 a bolało mnie dość mocno i rozwarcie na 7. Konkretnie zaczeło mnie bolec ok 1.30 wtedy przywiozła mi położna gaz który nie wiem czy mi pomagał, może bardziej było to w mojej psychice. Ok 3 byłam tak zmęczona że zasnęłam na piłce i mój partner złapał mnie dosłownie w powietrzu, w sumie to we dwoje byliśmy mocno zmęczeni, jego pomoc była nieoceniona, głupi uścisk dłoni czy masowanie pleców przynosiło mi ogromną ulgę, jego sama obecność łagodziła mój ból i nie wyobrażam sobie porodu w samotności . Od 3 spaliśmy we dwoje miedzy skurczami, akcja skurczowa była co 4 minuty i nie zwiększyła swojej częstotliwości. O 4 zaczęłam (podobno) przeraźliwie wyć , musiało być konkretnie bo przyleciała położna która badała mnie tylko na początku porodu.Z wielkim trudem wdrapałam się na fotel ,gdzie mnie zbadano i oświadczyła że zaraz będę rodzic, dość sporo czasu zajęło jej przebijanie pęcherza z wodami bo robiła to własnoręcznie, potem kazała mi przeć, a akcja skurczowa rozściągneła się na co 6 minut.Zaczęłam mówić do wszystkich obecnych, co ja dałam sobie zrobić nigdy więcej dzieci ! co u personelu medycznego wywołało uśmiech, a chwile później podniosłam głowę i mówię jakby oświecona cudowna myśl ; wszystkie tak mówią co nie? i wtedy zaczęły się strasznie śmiać, potem parte, niestety nacinanie, i o 4.35 wyskoczył ze mnie mój klusek ;)) który krzyczał równe 2 godziny pobytu na porodówce ;)) kto wie czy nie więcej bo ponownie zobaczyłam go po 9. Gdy dostałam go na brzuszek to było dla mnie tak niesamowite że taki śliczniacha siedział we mnie aż łezka mi poleciała zresztą do tej pory zastanawiam się jak to możliwe.Mojemu tak trzęsły się ręce przy przecinaniu pępowiny że położna go opieprzyła że taki facet a nie potrafi zdecydowanie i konkretnie przeciąć he ;) No i to by było na tyle ;)) Nigdy nie wierzyłam kiedy kobiety mówiły ze po porodzie ból się zapomina jak się zobaczy dziecko , ale dziś nie pamiętam tego bólu i było warto się namęczyć, bo uwielbiam moment w którym odwracam głowę i widzę mojego Leona śpiącego obok mnie poduszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffia :) To piękne co napisałaś. Gratuluję! I fajnie, że jednak Leon :D Co do bóli brzuszka, to pytałam położną i to raczej nie są kolki, tylko wzdęcia, bo przy kolce niczym nie dałoby się jej uspokoić, a ona troszkę płacze, troszkę marudzi, pręży się i po chwili puszcza bąki. Dziś byliśmy na długim rodzinnym spacerku i spała jak suseł. Pozdrawiam wszystkie, moja księżniczka właśnie się budzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Serdeczne gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mam!!:) Ja wczoraj byłam na ostatniej wizycie kontrolnej... w sumie wszystko ok, malutka waży niecałe 2700. Byłam bardzo ciekawa czy w końcu prawidłowo się ułożyła.. no i niestety obróciła się, ale znowu nie w tą stronę.. teraz na główkę u góry czyli pomiędzy moimi piersiami.. lekarz mówi, że nigdy nic nie wiadomo i że może jeszcze się obróci.. no ale wiadomo im później tym prawdopodobieństwo jest mniejsze. Poza tym mówi że teraz już na pewno będę to czuła gdyby się ewentualnie obróciła... No w każdym bądź razie dostałam skierowanie na cc.. ze względu na niewielką jeszcze wagę malucha zalecił czekać jak najdłużej żeby urosła jeszcze chociaż z 300g.. no więc wybraliśmy termin 8.11 lub 12.11.. mam stawić się do szpitala w zależności od mojego samopoczucia albo szybciej albo troszkę później.. No chyba, że coś się zmieni i akcja sama się rozkręci to wiadomo ;) No i to tyle.. pozostaje mi czekać ;) Dziewczyny powiedzcie czy miałyście ze sobą przygotowany Plan porodu?? bo znalazłam fajną stronę i zastanawiam się czy nie wydrukować czegoś takiego.... http://www.rodzicpoludzku.pl/Plan-Porodu/Plan -porodu.html chyba nie zaszkodzi, a może tylko pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Gratuluje nowym mamusiom. Juz prawie wszystkie po :-) ja mam bardzo malutko pokarmu i musze karmic butla. Leo ma 11 dni i zjada 110 ml co 4 godziny. Martwie sie bo ma sucha skore na dloniach i stopach. Polozna mowila zeby smarowac oliwa z oliwek. Jak czesto chodzicie na spacer ? My bylismy 2 razy bo zimno ale nie wiem kiedy mozna tak juz czesciej wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r........20.08.12r....1,640kg..... .. 45cm......CC......KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r........13.09.12r....2,450kg...... ..50cm......CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,770kg...... ..55cm......CC.......JANEK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,530kg...... ..49cm......CC......TOMEK adza1987.....25.09 .12r.......24.09.12r....4,000kg........59 cm.....SN......FABIAN Agulka1976....20.10.12r.......25.09.12r....2,930kg....... .5 5cm ....CC.....MARYSIA Marla...........13.10.12r.......26.09.12r....3,350kg..... ...51cm.....SN........ANTOŚ L-E-O-N-K-A80..21.09.12r....26.09.12r.... ....2750kg..........52cm.......SN.......NADIA jordan.pl ......08.10.12r.......27.09.12r....4,190kg........59cm.....C C.....MAGDALENA pazMama.......13.10.12r.......28.09.12r....2,900kg....... .46cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r.......29.09.12r....3,450kg... ......56 cm....SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ......29.09.12r....3,020kg.........55cm......SN........KUBU< br /> paciek90.......10.10.12r.......30.09.12r....3,180kg...... ...53cm......SN...MAGDALENA olka25ul.........06.10.12r......01.10.12r....3,300kg..... ....55cm......SN.......FRANEK Mamacóreczki.07.10.12r......02.10.12r....3,310kg........ .55cm.... SN...MAKSYMILIAN Diana26.........07.10.12r......02.10.12r....3,310kg...... .. 54 cm ...CC...........LIWIA dafiiia...........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg.... . ... 57cm.....SN..........Synek dotiuszka......10.10.12r.......08.10.12r....3,180kg...... ...52cm.....SN....MAGDALENA Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r....3,000kg....... ..???...........CC........Synek reniaaa22.......04.10.12r......09.10.12.....3,650kg...... ...54cm........SN........ADAŚ Aleksandra82...15.10.12r......09.10.12.....3,380kg....... ..54cm........CC....MARCEL graga007.......29.10.12r.......11.10.12r....3,300kg...... ...56cm......SN......DOMINIK Ania3101........16.10.12r.......13.10.12r....3,730kg..... .57cm.......SN......?? mamusia........27.10.12r........15.10.12r....3,300kg..... 53cm.....CC....FILIP emachines.....17.10 .2012...15.10.12r.....3,100KG....56cm.........sn..MIKOŁAJ Monis83.........14.10.12.......18.10.12.....3,300kg.... .54cm.......sn..TADEUSZEK Rzodkiewka.....04.10.12.......16.10.12......3,700kg...... ..??.........SN..MATEUSZEK Macro............23.10.12........18.10.12......3.390g........55cm........cc...Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś83---- pamietaszmego posta 18pażdziernika tuzpo północy?Widzisz we dwie zaszalałysmy :) Ja jz w domku,poród we czwartek,w nocy skurcze,a na 8 byłam umówiona w klinice i o 10 cc,co tez i nsatapiło. Wszystko super,warunki lux. Michałek kopia brata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie cichutko tu :) ja ostatnio duzo spie,klade glowe na poduszke i odplywam...moj maluch buszuje ,wygina sie w brzuszku strasznie:) zero skurczy...ciekawe czy dotrwamy do piatku czy bedzie jakas niespodzianka... Dafiaa pieknie opisalas swa relacje porodu...bidulko nacierpialas sie...ale wazne ze juz po... Super czyta sie o waszych skarbach:) Powiedzcie mi do szpitala biore karte ciazowa,rmue z pracy,cos jeszcze?jakies wyniki badan mam brac czy niepotrzebne skoro mam wpisane w karcie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r........20.08.12r....1,640kg..... .. 45cm......CC......KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r........13.09.12r....2,450kg...... ..50cm......CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,770kg...... ..55cm......CC.......JANEK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,530kg...... ..49cm......CC......TOMEK adza1987.....25.09 .12r.......24.09.12r....4,000kg........59 cm.....SN......FABIAN Agulka1976....20.10.12r.......25.09.12r....2,930kg....... .5 5cm ....CC.....MARYSIA Marla...........13.10.12r.......26.09.12r....3,350kg..... ...51cm.....SN........ANTOŚ L-E-O-N-K-A80..21.09.12r....26.09.12r.... ....2750kg..........52cm.......SN.......NADIA jordan.pl ......08.10.12r.......27.09.12r....4,190kg........59cm.....C C.....MAGDALENA pazMama.......13.10.12r.......28.09.12r....2,900kg....... .46cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r.......29.09.12r....3,450kg... ......56 cm....SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ......29.09.12r....3,020kg.........55cm......SN........KUBU< br /> paciek90.......10.10.12r.......30.09.12r....3,180kg...... ...53cm......SN...MAGDALENA olka25ul.........06.10.12r......01.10.12r....3,300kg..... ....55cm......SN.......FRANEK Mamacóreczki.07.10.12r......02.10.12r....3,310kg........ .55cm.... SN...MAKSYMILIAN Diana26.........07.10.12r......02.10.12r....3,310kg...... .. 54 cm ...CC...........LIWIA dafiiia...........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg.... . ... 57cm.....SN..........LEON dotiuszka......10.10.12r.......08.10.12r....3,180kg...... ...52cm.....SN....MAGDALENA Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r....3,000kg....... ..???...........CC........Synek reniaaa22.......04.10.12r......09.10.12.....3,650kg...... ...54cm........SN........ADAŚ Aleksandra82...15.10.12r......09.10.12.....3,380kg....... ..54cm........CC....MARCEL graga007.......29.10.12r.......11.10.12r....3,300kg...... ...56cm......SN......DOMINIK Ania3101........16.10.12r.......13.10.12r....3,730kg..... .57cm.......SN......KACPER mamusia........27.10.12r........15.10.12r....3,300kg..... 53cm.....CC....FILIP emachines.....17.10 .2012...15.10.12r.....3,100KG....56cm.........sn..MIKOŁAJ dan-mos.........19.10.12.......17.10.12.....7,780kg......59cm.......sn.......AGATKA Monis83.........14.10.12.......18.10.12.....3,300kg.... .54cm.......sn..TADEUSZEK Rzodkiewka.....04.10.12.......16.10.12......3,700kg...... ..??.........SN..MATEUSZEK Macro............23.10.12........18.10.12......3.390g.... ....55cm........cc...MICHAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam dan mos bo gdzies uciekla wyzej ;) MACRO gratuluje :) u mnie w szpitalu tez trzeba miec oryginalne badanie grupy krwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r........20.08.12r....1,640kg..... .. 45cm......CC......KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r........13.09.12r....2,450kg...... ..50cm......CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,770kg...... ..55cm......CC.......JANEK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,530kg...... ..49cm......CC......TOMEK adza1987.....25.09 .12r.......24.09.12r....4,000kg........59 cm.....SN......FABIAN Agulka1976....20.10.12r.......25.09.12r....2,930kg....... .5 5cm ....CC.....MARYSIA Marla...........13.10.12r.......26.09.12r....3,350kg..... ...51cm.....SN........ANTOŚ L-E-O-N-K-A80..21.09.12r....26.09.12r.... ....2750kg..........52cm.......SN.......NADIA jordan.pl ......08.10.12r.......27.09.12r....4,190kg........59cm.....C C.....MAGDALENA pazMama.......13.10.12r.......28.09.12r....2,900kg....... .46cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r.......29.09.12r....3,450kg... ......56 cm....SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ......29.09.12r....3,020kg.........55cm......SN........KUBU< br /> paciek90.......10.10.12r.......30.09.12r....3,180kg...... ...53cm......SN...MAGDALENA olka25ul.........06.10.12r......01.10.12r....3,300kg..... ....55cm......SN.......FRANEK Mamacóreczki.07.10.12r......02.10.12r....3,310kg........ .55cm.... SN...MAKSYMILIAN Diana26.........07.10.12r......02.10.12r....3,310kg...... .. 54 cm ...CC...........LIWIA dafiiia...........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg.... . ... 57cm.....SN..........LEON dotiuszka......10.10.12r.......08.10.12r....3,180kg...... ...52cm.....SN....MAGDALENA Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r....3,000kg....... ..???...........CC........Synek reniaaa22.......04.10.12r......09.10.12.....3,650kg...... ...54cm........SN........ADAŚ Aleksandra82...15.10.12r......09.10.12.....3,380kg....... ..54cm........CC....MARCEL graga007.......29.10.12r.......11.10.12r....3,300kg...... ...56cm......SN......DOMINIK Ania3101........16.10.12r.......13.10.12r....3,730kg..... .57cm.......SN......KACPER mamusia........27.10.12r........15.10.12r....3,300kg..... 53cm.....CC....FILIP emachines.....17.10 .2012...15.10.12r.....3,100KG....56cm.........sn..MIKOŁAJ dan-mos.........19.10.12.......17.10.12.....7,780kg...... 59cm.......sn.......AGATKA Monis83.........14.10.12.......18.10.12.....3,300kg.... .54cm.......sn..TADEUSZEK Rzodkiewka.....04.10.12.......16.10.12......3,700kg...... ..??.........SN..MATEUSZEK Macro............23.10.12........18.10.12......3.390g.... ....55cm........cc...MICHAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r........20.08.12r....1,640kg..... .. 45cm......CC......KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r........13.09.12r....2,450kg...... ..50cm......CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,770kg...... ..55cm......CC.......JANEK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,530kg...... ..49cm......CC......TOMEK adza1987.....25.09 .12r.......24.09.12r....4,000kg........59 cm.....SN......FABIAN Agulka1976....20.10.12r.......25.09.12r....2,930kg....... .5 5cm ....CC.....MARYSIA Marla...........13.10.12r.......26.09.12r....3,350kg..... ...51cm.....SN........ANTOŚ L-E-O-N-K-A80..21.09.12r....26.09.12r.... ....2750kg..........52cm.......SN.......NADIA jordan.pl ......08.10.12r.......27.09.12r....4,190kg........59cm.....C C.....MAGDALENA pazMama.......13.10.12r.......28.09.12r....2,900kg....... .46cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r.......29.09.12r....3,450kg... ......56 cm....SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ......29.09.12r....3,020kg.........55cm......SN........KUBU< br /> paciek90.......10.10.12r.......30.09.12r....3,180kg...... ...53cm......SN...MAGDALENA olka25ul.........06.10.12r......01.10.12r....3,300kg..... ....55cm......SN.......FRANEK Mamacóreczki.07.10.12r......02.10.12r....3,310kg........ .55cm.... SN...MAKSYMILIAN Diana26.........07.10.12r......02.10.12r....3,310kg...... .. 54 cm ...CC...........LIWIA dafiiia...........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg.... . ... 57cm.....SN..........LEON dotiuszka......10.10.12r.......08.10.12r....3,180kg...... ...52cm.....SN....MAGDALENA Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r....3,000kg....... ..???...........CC........Synek reniaaa22.......04.10.12r......09.10.12.....3,650kg...... ...54cm........SN........ADAŚ Aleksandra82...15.10.12r......09.10.12.....3,380kg....... ..54cm........CC....MARCEL graga007.......29.10.12r.......11.10.12r....3,300kg...... ...56cm......SN......DOMINIK Ania3101........16.10.12r.......13.10.12r....3,730kg..... .57cm.......SN......KACPER mamusia........27.10.12r........15.10.12r....3,300kg..... 53cm.....CC....FILIP emachines.....17.10 .2012...15.10.12r.....3,100KG....56cm.........sn....MIKOŁAJ dan-mos.........19.10.12.......17.10.12.....3,780kg...... 59cm.......sn.......AGATKA Monis83.........14.10.12.......18.10.12.....3,300kg.... .54cm.......sn..TADEUSZEK Rzodkiewka.....04.10.12.......16.10.12......3,700kg...... ..??.........SN..MATEUSZEK Macro............23.10.12........18.10.12......3.390g.... ....55cm........cc...MICHAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wage Agatce wpisalam 7,780 ;P hehe juz poprawilam ;) przepraszam ze tak tu zasmiecam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacja szczęśliwych "świeżych" mamusiek. U nas katastrofa:( Szymon ma grypę żoładkową cały dzień żyga biedny:( i Antek wieczorem 3 razy zwymiotował-chlusnął na mnie:( plus zielona kupa:( eh dzwoniłam do mojej pediatry -kazała karmić jak najczęściej i obserwować-jak będzie bardzo ulewał niestety IP:( MODLE SIĘ ŻEBY NIE:( Kazała podawać probiotyk dla maluszków- BIOGAIA już kupiłam-podałam-mały śpi słodko-oby MODLE SIĘ ŻEBY NIE:( JAK ZWYKLE AKCJE WSZELKIE WEEKEND Z SOBOTY NA NIEDZIELE:( Padam na twarz......przepraszam ze nic nie napisze..... p.s.Monis najlepsze są na sutki niemieckie lanoliny.....drogie ale rewelacyjne.pytaj w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko:D Ani-k26 brakuje w tabelce...a cos wiecej napisze juterko,dzis padam na twarz..jutro wracamy do domku,bo jestesmy u mojej siostry..mały maruda jeszcze nie spi...chyba mu sie nie podoba nowe miejsce:P lece go nakarmin,a i Macro gratulacje!!! Dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×