Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

e narazie na zadnej diecie nie jestem i nie bylam od poczatku kiepsko u mnie z laktacja ale tak zle nie bylo Pije nawet herbatke na laktacje Bocianek i dupa :/ tylko karmi nie probowalam bo nie bylo bezalkoholowego w pl sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis to medela mini electronic. mój Kuba śpi w pajacu i w śpiworku, a w pokoju jest około 21 stopni. czy wasze dzieciaczki jak leżą na brzuszku to potrafią podbierać się już na dłoniach? bo mój od wczoraj zaczął tak robić, że nie na łokciach tylko na dłoniach i nie wiem czy to ok. asiaz mi też prześlij: nata_lie@buziaczek.pl dzięki :)) dzisiaj koleżanki do mnie przychodzą, aż się boję jak mały będzie ryczał.. do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie podzialala Zoladek sie zmniejszyl i jadlam rzeczywiscie potem mniej i waga ladnie sie trzymala az do czasu jak zaczelam jesc jak swinka zwlaszcza nieograniczone ilosci slodyczy A to mnie gubi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha już od ktorejś dziewczyny dostałam namiary:-) dodałam zdjęcia Sebsia ale Wasze dzieciaczki słodkie są:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ok ;) a po Twoim maluszku zaraz widać że chłopak! Też dodaję nową fotkę małej a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel fajne usta ma Twój synek :) nie jedna gwiazda z holywood by mu ich pozazdrosciła hehe xxxxx a ja poszłam na spacer, jak głupia czekałam do 14stej na kuriera, nie przyszedł i poszłam, oczywiście jak wrócilam znalazłam awizo i było o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha z tym to się nie zgodzę:P:P mój tata pokazał ostatnio zdjęcie w pracy i koleżanka do Niego : ale słodka dziewczynka:-) jak mi to opowiadał myślałam że padne:P:P a usta ma po moim mężu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja tez chce diete :) ardelka24@gmail.com xxxxxxxxxxxx asiaz to zamow sobie karmi w pl sklepie - oni co jakis czas jezdza do pl po zakupy:) napisałabym wam cos ale nie chce was zniechecic do kupowania tej rzeczy;/ xxxxxxxxxxxxxx ach i jeszcze jedna sprawa.... nie zebym byla wredna i sie czegos wstydzila ale jak dojda jeszcze jakies kobitki na forum to niech sie dopisza do tabelki, troche z nami pobeda i wtedy na pewno hasło do galeriusa dostana.... nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie, a sa tam nasze prywatne zdjecia, ktrórych nie chcialybysmy zeby ktos obcy ogladal (obcy w sensie jakas osoba podajaca sie za kogos kim nie jest).... ech nie chciałam tego tematu poruszac ale mysle ze sie nikt nie obrazi :) bo przeciez jestescie wyrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie dzisiaj myslalam co u naszej SwinkiPigi? jak czyta to niech sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga wyslalam :) mam pytanko bo wiem ze uzywasz programu picasa a ja dzis mecze caly dzien ten program bo chcialam kolaz zrobic i jeden zrobilam ale przy nastepnym jak po lewej wybieram katalog ze zdjeciami to automatycznie mi sie do kolaza dodaja wszystkie zdjecia jakie sa w tym folderze i np jak jest tam 80 zdjec to wszystkie sie pojawiaja na kolazu mimo ze osobno wybieram zdjecia ktore bym chciala jak to zrobic zeby w kolazu byly tylko te co ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja kupilam wlasnie kaszke z nestle jablokowa Chyba sie zastanowie czy ja podam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fuuu normalnie aż sie przeraziłam, tak się panicznie boję tych stworzątek, że chyba bym na zawał padła po takim bonusie w kaszce ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz tam podali nr partii, a nizej jest napisane ze sanepid wykluczyl by bylo to jakiekolwiek zwierze..... asiaz wiec albo robisz tak jak robiłas i nad kolażem jest zaznacz wszystko i potem dajesz usun i potem dodajesz swoje zdjecia albo z katalogu tego co na pierwszej stronie ci sie pokazuje wybierasz zdjecia zaznaczajac je przytrzymujac klawisz Ctrl by wiecej zaznaczyc - jak juz zaznaczysz te zdjecia to wtedy dajesz utwórz kolaż i masz tylko te co zaznaczylas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze ci to jasno wytlumaczylam :D hehe nauczycielką bym nie mogła być :) swoją drogą jest w naszym gronie jakies ciało pedagogiczne? ja to tylko żałuje że pediatra nie wchodzi na takie forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny> jak myslicie czy dobrze robie podajac Kubie pokarm od bratowej. bo jedni to zachwalają a inni twierdza ze oszalalam, juz nie wiem, i jeszcze pyt, czym sie objawia asymertia u dziecka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez poprosze dietke moj mail to boginkaksiezyca@hotmail.com u nas jest 21 stopni i maly w spiworku bo sie rozkopuje i pod cienkim kocykiem pod pachy a w dzien z krotkim rekawem pod kocykiem nasz maly spal od 21.20 do 10.20 rano i jadl na spiaco o 8 rano! zjadl 240 wiec bardzo duzo.Od 12 dni nie je juz w nocy. Jest na mm i zjada dziennie pomiedzy 840 a 960 czasami zdarzalo sie ze wypil litr. Nie dostaje nic dodatkowego oprocz mleczka jeszcze. Jak skonczy 4 m-ce chce podac jabluszko. Czy gotujecie jablko czy dajecie surowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gragus udalo sie :) obie genialne jestesmy :) bo ja do takich programow to tępak straszny :) chce sobie cos fajnego wykombinowac na fb :) ale to juz chyba nie dzis ;> eljotka a czemu ci mowia ze zle robisz ???? mleko matki to jest tak czy siak Pomaga malemu a nie szkodzi Ja bym podawala gdybym miala taka mozliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, próbuję nadrobić zaległości ale ciężko mi idzie... byłam bez dostępu do neta przez parę dni, bo wyjechałam na wieś - umarł mój jedyny Dziadziu :( xxxxx U nas wszystko dobrze. Liwia to uroczy dzieciaczek :) Marzy mi się już rodzeństwo dla niej...chyba długo czekać nie będziemy :P A wy kiedy myślicie o kolejnym maluszku?? xxxxx Trzymajcie się zdrowo Kobietki i niech Wasze Skarby też będą zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz a my cie mamy na fb? jak nie to poslij linka na maila... no ba genialne jestesmy:) eljotka nie sluchaj innych, ty jestes matka i wiesz co dobre dla twojego syna.... ja bym tak robila i mysle ze wiekszosc dziewczyn tez:) a tymbardziej ze to nie obca osoba tylko rodzina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana my raczej dlugo tez czekac nie zamierzamy mimo iz maly dal ostro w kosc ale ja nigdy nie chcialam miec duzej roznicy miedzy dziecmi mysle ze jak kuba skonczy rok to zaczniemy dzialac z drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka my chyba tez :) bo mlodsza sie nie robie hehe a na jednym bym nie chciala poprzestac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki graga za namiary na reszte dziewczyn na fb Juz powyslylalam zaproszenia Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko dziewczynki ???;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) eljotka, jeśli bratowa jest zdrowa to czemu nie korzystać z mleczka :) xxx my dziś dzień prasowania mieliśmy, miałam tego mnóstwo ale udało się - skończyłam :) A teraz maluch śpi - dziś spał tylko raz w ciągu dnia od 12 do 15, a teraz od pół godzinki śpi ale raczej to drzemka jakaś :) I ja zaraz może wrzucę jakieś zdjęcie, mam kilka zrobionych ale przerzucić trzeba z aparatu na komputer. xxx Co do kaszki - uuuuuuuuu fuj, jeśli to było zwierzątko to okropne. Ja jedną mam kaszę z Nestle, reszta z Bobowity - ciut tańsze i częściej są na nie promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×