Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość graga007*
asiaz jedno mnie zastanawia w tej diecie i nie rizumiem,moze mi wytlumaczysz.... Jest tam napisane ze mozna jesc ile sie chce,a zaraz pod spodem jest napisane ze trzeba sie pilnowac reguly ze mozna jesc polowe tego na co sie ma ochote i jedno przeczy drugiemu jak na moja logike:) bo jak mam ochote na jajecznice z 2 jajek to mam zjesc z 1? To moge miec ochote na 4 a zrobie se z 2 i wyjde na swoje:P Mamusia ja pamietam o tobie przez caly czas:) w moim przypadku slowo "mama" wymawiam bardzo czesto wiec jakby na to nie patrzec to jestes na ustach calego swiata przez 365 dni w roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale monia no wez to zinterpretuj inaczej:) jestem umysl scisly i staram sie wszystko brac na logike albo jakims równaniem :) a równanie wyglądało by tak: masz ochote na 4 jajka = zjesz 2 jajka masz ochote na 2 jajka = zjesz 1 jajko a więc jedz ile chcesz = jedz połowe na ile masz ochotę co jest odpowiednikiem nigdy nie wejdziesz do rozmiaru 38 = schudniesz może te 2 rozmiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytnie podajecie juz waszym maluszka jakies kaszki ja mam na noc z jabuszkiwm mleczno-ryzowa i z morela wczoraj dzwoniłam do połoznej i przy okazjii pytalam sie czu moge juz Frankowi na noc dac kaszki mówiła ze tak tylko ja teraz nie wiem bo ryzowa robi sie na bazie mleka mm a ta z woda i niewiem jakie proprcje tutaj dac bo na opakowaniu jest tylko nap. jak zrobic ta kaszke ale na bardzo gesto a ja chce zeby leciala przez smoczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a np jeżeli będe chciała zjeść jedno jajko (kurze) to będę musiała iść do sklepu po jajka przepiurcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka masz kaszki mleczno ryżowe i tylko ryżowe te pierwsze robisz z woda i ich sie nie dodaje do mleka do mleka dodaje sie tylko te ryżowe a te mleczno ryzowe sa np zeby dawac jako osobny posiłek - mozesz zrobic na gesto albo rzadsze z wodą... ale nie wiem czy to nie było by jeszcze za ciężkie na noc dl aFrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie poslalam ci :) ja mysle ze od poniedzialku zaczne - jestem w trakcie robienia listy zakupow:) tylko ze bede jadla tyle na ile mam ochote - by tego mleka jednak nie stracic :) a moze a nóż mi cos pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graguś dziękuję :) idę karmić smoka mojego, poźniej do was napisze :) moj Kuba spisał się na medal dzisiaj jak koleżanki przyszły :) widocznie lubi laski poniżej 30-tki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga dzieki własnie tak sobie tez myslałam ze te mleczno-ryzowe jeszcze moga byc a ciezkie ....jeszcze poczekam troche jak skonczy 4 miesiace i moze zaczne od tej ryzwej..... jak myslisz bo ja bym chciała zeby w nocy przespał chociaz te 6 godz ciagiem a on sie budzi co 3 godz na jedzenie....... i juz sama nie wiem co zrobic próbowałam sposobu z ksiazki jezyk niemowlat ale on nie działa w naszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola sa rozne dzieci, rozne charaktery, jedno bedzie ci sie budzic co 2 godziny na butelke a drugie przesypiac noc od 20 do 8 rano na cycu:) moim zdaniem nic na sile,nie ma konkretnego przepisu na przespane noce - gdyby byl to wyobraz sobie ze wszystkie w jednym czasie by zasypialy i w jednym czasie sie budzily, hehe, czasami moglo by tak byc, trzeba sie po prostu do tego przyzwyczajic:) staraj sie cieszyc tym faktem ze dziecko spi w nocy co te 3 godziny a nie ma przestawionej nocy z dniem:) moj najstarszy brat tak mial i mama do roku miala tak ze brat caly dzien przespal a w nocy na zmiane ze swoja tesciowa go wozily w wózku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj pobiłam rekord:) Piotrek o 18 był juz okapany, 19 kolacja a o 20 łóżko:) a Dominik o 20 jedzenie i od razu zasnoł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim. My po wizycie u pediatry.Do zaliczenia mamy nefrologa i hepatologa i oczywiście laboratorium-uffff te wizyty nigdy się nie skończą. Asiaz dzięki za dietkę-jak skończę karmić to się do niej przymierzę:) Zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci ale chyba na jednym poprzestaniemy-chyba,że się przytrafi z zaskoczenia to będzie parka.A my chyba ten sam rocznik jesteśmy:) Któraś z dziewczyn pytała jak długo będę chodziła na rehabilitację-na razie mam 10 zabiegów przez dwa tygodnie,ale zaczęłam już na początku grudnia prywatnie i sama go codziennie też masuję po kąpieli.Zobaczę co powie rehabilitantka czy jeszcze skierowanie załatwiać na kolejne ćwiczenia. No mały chyba śpi. W końcu chwila wolnego bo w dzień to nic nie mogę już zrobić... Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pierwszy raz na basenie super. A jak uwasz? Malutka już od dwóch godziń śpi zmęczona po tym basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer z tym Nestle a ja mam właśnie 2 kaszki z tej firmy zaraz serie sprawdze ...Marysia je mleczno-ryżową z jabłkiem Dziś podalam jej dynię z ziemniaczkami ze słoika ,cały zjadła Mamusia ja pamiętam Eljotka a wy nie jesteście pod kontrola poradni wczesnej interwencji lub poradni do wcześniaków? Bo pytasz o asymetrię ,a tam zaraz by zwrócili na to uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara myje Marysie dziennie ok godz 19-20 potem pije mleczko i zasypia choć zdaza się że marudzi do 22 Teraz już chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis ja też masuje po kąpieli Marysię Groziła nam rehabilitacja Lekarka kazała masować dziennie po kąpieli i pomogło Napięcie w normie ,asymetrii już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara witaj:) co u nas słychać to będziesz wiedziałą czytając 2 lub 3 ostatnie strony, a to w czym dzieci śpią, jaka temperatura w pomieszczeniu i pod czym, to ten temat też był dzisiaj poruszany, wystarczy poczytać dzisiejsze posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje Dominika co 2 dni, chyba ze wiem ze nastepnego dnia bede w wyjezdzie to zdarzy sie 2 razy pod rzad:) jak go nie myje to wycieram go mokra pieluszka - wszystkie jego zakamarki i delikatnie osuszam - ewentualnie wybalsamuje lub wykremuje, ogólnie moje dziecko jest zawsze czyste i ma zawsze czyste przebrane ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×