Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

oj własnie spojrzałam do pazdziernikówek 2013 oj tam sie dziewczyny dopiero rozkrecaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku o tym czasie byłam na etapie testów haha a tu juz taki wielkolud ten mój synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na wspomnienia mi sie zebrało bo wlasnie przypomniałam sobie o indze... ciekawe czy ona juz cos podziałała bo kiedys któras pisała tutaj ze nasza inga chyba jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga na to naczynko podaje mu Arnica montana sa to granulki,podaje 5sztuk,wrzucam je do strzykawki(specjalnie kupilam ibufen by miec bezpieczna strzykawke:) i nabieram wody do strzykawki,czekam az sie granulki rozpuszcza i daje malemu,chetnie to pije bo to slodkie jest,nie wolno miec kontaktu z tymi granulkami,wiec jak jedna upadnie to do wyrzucenia bo jak dotkniesz reka to juz pozamiatane,nie wiem czy one pomoga,pediatra mi to kazala kupic,juz 3cie opakowanie konczymy,koszt okolo 10zl,zazwyczaj na zamowienie bo noramlnie w aptekach ciezko mi to bylo spotkac,maly jeszcze ma naczyniaka stylu glowy(tak jak ja)ale tym to sie nie przejmuje bo jak nie zniknie to wlosy beda i nie bedzie widac ale tu na oczku mam nadzieje ze zejdzie,najbardziej widac je jak placze Mojemu maluchowi lezki juz leca. Troche wam zazdroszcze ze wasze maluchy sa takie silnie,mam nadzieje ze ta rehabilitacja nam pomoze bo troche sie martwie bo z niego kawal faceta a nie chce mi zbytnio tej glowki podnosic:(,w szpitalu go nie dawalam na brzuszek bo mial welflon na glowce i sie balam ze sobie krzywde zrobi i chyba przez to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, ja dostałam skierowanie od ortopedy. Ale na pewno pediatra lub neurolog tez mogą takie skierowanie wypisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeście tego anpisały i to bez Kary ... My dziś na urodzinkach mojego siostry byliśmy Leonka jak długo czekałaś tzn zakraplałaś oczka i potem decyzja o przetykaniu kanalika? Interesuje mnie to ponieważ mojej małej też oczko ropieje tak z przerwami Byliśmy u pediatry zapisal kropelki i jak nie przejdzie za 4 dni to mial zmienic na inne i jakby to nie pomoglo to okulista dopiero...Przeszło,z 5 dni było ok i znów zaczęło ropieć Nie wiem co robić Lekarz powiedział że przetykanie to ostatecznosc Kazał masować w konciku oczka Mamusia szacunek tyle mleczka ,podeślij nam troszkę Eljotka dziwi mnie to że nie jesteście pod kontrolą z racji wcześniactwa ,ale pewnie takie procedury u was są U nas zaraz wysyłają nawet jak ok jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna, nie martw sie, jedne dzieci są silne, inne trochę słabsze:) poza tym czesc naszych maluszkow rodziła sie na początku października, niektóre w połowie, inne pod koniec. A dwa tygodnie to dla Maleństwa dużo. Nam rehabilitantka powiedziała, ze Ninka ma ogólnie dosyć słabe mięśnie, ale ze sobie z tym poradzimy, wiec sie nie martwię na zapas. Ona w ogóle jest taka delikatna, taka moja calineczka malutka :) Jejku jak ja ją strasznie kocham :) tak cudnie wyglada, jak sobie smacznie śpi pod kolderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natakie moja też ostatnio jakby więcej wrzeszczy tzn taki głos donośny się jej zrobił.No i mała cwaniara ,ryczy wniebogłosy w łóżeczku,foteliku a jak się ją weżmie na ręce zaraz uśmiech i gadka na całego Rozpiszczona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
agulka leci:) za niedlugo beda juz chodzic nasze dzieciaczki:) wczoraj Dominik po raz pierwszy smial sie w glos,nawet udalo mi sie to nagrac:) Ktoras pisala czy moj nawilzacz jest pradozerny ale nie odpowiem na to pytanie, moge poszukac ile pobiera pradu,a jak wychodzi w praktyce to dopiero jak mi rozliczenie za prad przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka moja nadia jest z 26 wrzesnia, wiec 1 dzien mlodsza od twojej marysi. oczko ropieje od urodzenia, juz w szpitalu miala antybiotyk na oczko, a poniewaz jest wczesniakiem ( o miesiac ) to kontrole u okulisty mielismy juz w 4 tyg zycia, potem bylam jeszcze 2 x. dostawala rozne kropelki, i zawsze jest tak, ze przy kropelkach i do tygodnia po ich odstawieniu nie ma ropki,a potem sie zaczyna. ropki bylo duzo, czesto oczko cale zaklejone. teraz tez ma kropelki wiec na razie spokoj, dopiero po kontroli i po odstawieniu ich zobacze na ile zabieg byl skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) tak jak Moniś pisze - zanim przeczytam to i nie wiadomo co komu odpisać :P hehe A mleko, hmm jednorazowy wyczyn !!! I już wypite przez Filipa :) To było tylko raz sciągnięte w nocy, a teraz ściągam 3 razy dziennie, tak po 100ml z dwóch cyc, zawsze jakieś pół godziny po karmieniu. Już aż tyle drugi raz nie było :( a szkoda. xxx Mój też jest krzykun niezły... hehe A co do łez - też pojawiły nam się, ale tylko raz zauważyłam. My we wtorek do lekarza na wizytę. W związku z krzywicą,więc popytam co i jak odnośnie łez, i wszelkich innych spraw - już sobie zapisuję :) Miłej soboty kochane, lecę sprzątać coś w domku, córka pojechała pierwszy raz na łyżwy, mały śpi to i trza coś działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz maly zrobil pobudke o 00.30 a to żadna godzina z jego karmien w nocy z wrzaskiem .!! Nie wiedzieliśmy co robic krzyk płacz jakby ktos mu robił cos złego zdebielismy z rodzicami bo nigdy mi tak nie robił.. Zmienilam pieluche dałam kropelki troche herbatki wypił i mleczka ale uspokoił sie na rekach po czym zasnął i spal do 6 ... Do teraz nie wiem co mu było.. Ale oby jak najmniej takich pobudek miał.. Bo sąsiedzi pomyślą ze dziecku krzywdę robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa może mu się coś przyśniło złego. Albo coś zabolało, brzuszek ?? xx u nas z kasą jest tak,że mamy każdy swoje konto i jedno wspólne na oszczędności, plus jakaś kasa w domu. Małego i małej kasy nie ruszamy, chyba,że jakaś pożyczka i się potem oddaje :P Oboje raczej oszczędni jesteśmy,ale Mój bardziej i to mnie czasami wkurza. No i jak na razie żyjemy z mojej wypłaty póki on nie pracuje na stałe. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia tez wlasnie pomyślałam o śnie no zobaczymy czy sie to powtórzy . Jesli u nas zaś chodzi o finanse to kazdy ma swoje na ktore przychodza wypłaty ale zostawiamy tam tylko tyle ile potrzebne na rachunki telefony ubezpieczenia itp. A resztę przelewamy na oszczędnościowe . Moj A obczytany jest o sposobach oszczędzania i czasem to mnie az wkurza bo jakby mogl to by mi na miesiac 20 funtow zostawił na waciki na moim koncie ale ja sie nie daje ;) chociarz nie powiem bo gdyby nie on to byśmy nic nie zaoszczedzili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie tak naprawdę,jak są niewielkie wypłaty to i gówno z oszczędzania. A jak dojdzie choroba - i wydać na leki to już koszmar. Lecę sprzątać, bo póki co dwa prania tylko wstawiłam i jakoś znów lenia mam :D A u nas w nocy dziś było -19,5 heheh fajnie, zimowo :P Teraz już ok, nawet słonko wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka to tak jak moja Marysia dokładnie ...też wcześniak ,ale widzisz nam nie kazano do okulisty iść tylko jesteśmy pod kontrolą poradni dla wcześniaków Oczko ropieje tak że jak się budzi to zaklejone ma biedulka W poniedziałek ide po inne krople niby mocniejsze zobaczymy Mamusia no czytałam to dziś na onecie że masz najzimniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa mojemu Kacperkowi tez sie zdazalo tak plakac chyba ze dwa razy Spi spi i nagle taki straszny placz inny niz zazwyczaj Do tej pory nie wiem z czego sie to wzielo Bidulki małe, moze zly sen ?? ale straszne to nie moc nic zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy przyśniło mi się że kupiłam laktator elektryczny - podłączyłam do cyca i jak zaczęło pompować to w moment butelke przebrało i zaczęło się wylewać na podłogę a ja nie umiałam tego zatrzymac :D:D:D więc mamusia chyba twój wyczyn podziałał w podświadomości na moje sny i POSTANOWIŁAM zakupić elektryczny laktator... ech i musiałam tak długo na ten sen czekać by się przekonać - głupia jestem.... a ogólnie wkurza mnie fakt że nie mogę się ruszyć z domu nigdzie nie biorąc małego lub nie dając mu mm.... tak więc zaczynam poszukiwania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Graga :) dobre - ty to masz super sny :) xxx mi któregoś dnia śniła się Diana - tylko nie pamiętam snu, ale wiem,że sen był związany z nią :D xx to szukaj szukaj laktatora, ja dziś strajkuję i nie robię nic :P właśnie oznajmiłam Mojemu żeby sam sprzątnął wszystko i obiad ugotował :D a co :P mało tego, teraz bawi się z dzieckiem a ja mówię : to co jeszcze obiad nie nastawiony a on do mnie: a kiedy jak z małym siedzę.... no więc ja to mam kiedy wszystko zrobić i z dzieckiem,a on to co :P to i mu wygarnęłam :D hahaha i przyznał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia u mnie tez tak jest albo bawi malego albo robic cos innego ale zeby te dwie rzeczy polaczyc to juz nie W ostatni poniedzialek mnielismy mega klotnie o obowiazki Bo robimy remont w domu caly czas Ciagle cos zmieniamy a poniewaz ja niewiele zrobie wiec robi J To ja wzielam gotowanie i sprzatanie na siebie a ostatnio nic nie ruszyl w domu i zeby pomoc mi to tez nie Focha mialam w niedziele a on strzelil focha w poniedzialek ze ja mialam focha, caly dzien w lozku spedzil a ja spacer, sprzatanie, gotowanie i dziecko a od poniedzialku wzor meza normalnie :) ale tez jednoczynnosciowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;] widze, że nie tylko mnie dziwne sny dopadaja.... wczoraj w nocy Wikuś plakal, wzielam go na rece, zaczelam karmic, a ten dalej placze, mysle sobie co jest grane... nagle budze się a moje dziecko leży w kołysce i płacze ;P normalnie nie odróżniłam snu od rzeczywistości, brak snu daje sie we znaki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy faceci są jednoczynnoścowi :) niestety xxx Nocka u nas w miarę tzn. między 21 a 6 rano, 5 karmień - dla Was pewnie to koszmar, ale dla mnie "w miarę" :) xxx Graga - ja mam Medele Mini Electric - jak chcesz kupić sobie taki (bardzo polecam), to chętnie Ci pożyczę. Na razie mam zakamuflowane w zamrażalniku ze 3 litry, więc laktator leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dodałam moją królową do galerii xxx Sobota, mąż ma wolne, więc był czas na to, żeby zrobić jakieś fotki... i nawet je zgrać na komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×