Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mój pojechał z Justyną na klinikę z tą nogą ...coraz gorzej Ciekawe co poradzą Marysia strasznie marudna dziś jest nic nie można zrobić Chłopaki się nią zajmują ale ona woli mamusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać do was z rana, ale kafe nie działało. a teraz już po spacerku, mąż robi obiad więc mam chwilkę :) Graga to ja pytałam o ten nawilżacz. wiem, że już pewnie dawałaś linka, ale to pewnie kilka stron wcześniej bym musiała się przekopywać, więc podałabyś mi linka z tym nawilżaczem :) i w ogóle często się włącza??? mi też włosy nadal wypadają, są wszędzie. co chwila wyjmuje je z rączek Kubusia, czasem z buzi.. szału idzie dostać. mój też się budzi czasem i płacze. zawsze mówie, że śni mu się, że cycusia mu zabierają. dan-mos jak Ty ściągnełaś 3litry??? OMG! w ogóle jakbym chciała tak zacząć ściągać, to od razu po karmieniu??? boje się, że ściągnę i później nie naprodukuje się odpowiednia ilość dla małego. a też bym chciała sobie pomrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) U nas nocka bardzo przyjemna -spanie bez przerwy od 20-6 rano:) Mały dostał dziś pierwszy raz słoiczek jabłuszko z marchewką z racji tego że za tydzień i dwa dni skończy 4 miechy:)Zjadł połowę aż mu się uszy trzęsły:)Taki widok cieszy normalnie. Dziewczyny które odciągają sobie pokarm-kiedy to robicie?Po każdym karmieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ściągnęłam to chyba w tydzień :) Mój dzienny max to pół litra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://twojeagd.waw.pl/product_info.php?produ cts_id=450 natalie str 668 :P ale spoko czy wlącza sie czesto - to zalezy jaka wilgotnosc jest u ciebie w pomieszczeniu, jak np wietrze pokoj albo pokoje obok to mi sie wlancza od czasu do czasu, albo jak zimno leci to chodzi caly czas przez chwile..... on jak spadnie ta wilgotnosc ponizej np 50% to wlaczy sie na 30 sekund i potem znow wylancza - tzn ta mgielka bedzie przez 30s, a tak to jest caly czas wlaczony ze ten wyswietlacz sie swieci... mozesz go zalaczyc ze caly czas chodzi i włączyć jonizacje powietrza.... czasami włączam sobie bo ta mgiełka jest bardzo przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i mój Dominik dzisiaj padł bawiąc się zabawkami w łóżeczku:) normalnie brakowało mi tego, bo mój Piotruś tak zawsze robił :) mi sie zdaje że odciągać można po karmieniu to co zostanie, bo przecież jak się piersi pobudzi to będą produkować więcej mleka :D i sie coraz wiecej bedzie odciagac :) a jak odciagacie i chcecie zamrozic np porcje 100 albo 150ml to zamrazacie osobno to co zescie sciagnely czy kumulujecie do tej 100 i dopiero? ech normalnie ale pisze dzisiaj - wyrabana jestem a nic nie zrobilam... a jeszcze na zakupy chce z malym skoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga dzięki za odpowiedź. Wiem,że ten temat odciągania się przewija cały czas, ale wydaje mi się, ze Moniś83 miała taki problem jak ja-mianowicie mój mały pije ostatnio z piersi około 5-10 minut i się zaczyna ryk i wykręcanie na wszystkie strony. Moniś83 odciągasz 7-5-3? i ile razy dziennie?a po karmieniu piersią dajesz jeszcze mm czy to co ściągnęłaś poprzednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku ściągałam po każdym karmieniu -tak powinno się robić. Ale ja nie zawsze mam jak, nie mam czasami już chęci. :P Ale staram się 3 razy w ciągu doby ściągnąć. Ja zanim zamrożę to zostawiam to ściągnięte mleczko na kilka godzin, bo właśnie jakbym nie naprodukowała jeszcze, to zawsze mam ściągnięte i mogę Filipkowi podać z butli, nie robiąc i dając mu mm. Ja ściągnęłam teraz 150ml po karmieniu, i te 150ml zamrożę, jeśli nie zuzyję dziś. Wrzucam do woreczka, podpisuję datę i ile ml i mrożę. Raczej staram się by by mniej niż 100ml nie zamrażać jednorazowo. xxx Wiecie co, dziś mi strasznie boli głowa. Już paracetamol wzięłam, po prostu koszmar. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Kacpero maruda straszna dzis Cos czuje ze juz wkroczyl w czarna strefe na wykresie :/ a wynika ze ok 5 tyg to moze trwac a ja po dzisiejszym dniu mam dosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia dzięki-ja właśnie nie mam czasu machać ręcznym bo mały jest bardzo absorbujący... asiaz-cena dobra ja dzisiaj kupiłam 45 kapsułek za 17 z groszami w najtańszej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witaminę D mam w płynie, Devikap. Daję 2 x po 1 kropelce. A teraz dali mi receptę na Vigantol. Ale jeszcze nie wykupiłam. Cena wydaje mi się ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
asiaz a ile z przesylka?ja kupilam za 12,70 z przesylka 42szt. Posle ci linka jak skoncze karmic,a i do ilus szt raz przesylke sie placi wiec mozna/ wiecej zamowic i miec na zas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
co to ta metoda 7-5-3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki graga za ten link. Ja też skorzystam na przyszłość-jakby nie było to 5 zł taniej na opakowaniu mnie wyjdzie. 7-5-3 polega na tym,że najpierw ściągasz 7 min. z jednej piersi, potem z drugiej, potem 5 min.z pierwszej i 5 z drugiej i 3 min. z pierwszej i 3 z drugiej tak więc w sumie ściągasz po 15 min. z każdej piersi. Właśnie znajomi zadzwonili czy mogą wpaść-hmm i co niby mieliśmy powiedzieć-także czekam na gości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Graga za linka. myślałam, że dużo wcześniej podawałaś linka :D oj coś zakręcona jestem. mój maluch już śpi :) Huraa :) ale dzisiaj to był nawet grzeczny, pewnie dlatego że marzłam na spacerze, gdy on sobie słodko spał. ja mam podobne witaminy, też jakoś podobnie cenowo wyszło. tyle że wzięłam 2 opakowania. na pewno taniej niż w aptece. a starcza na półtora miesiąca :) wczoraj ściągałam wieczorem po karmieniu laktatorem to nawet dna nie zakryło. dzisiaj też czuje, że piersi mam puste. ale kurde no pół godziny to mi kompletnie się nie chce, żeby ściągać. postaram się w takim razie zaraz po karmieniu choć te 10 minut ściągać. ciekawe czy coś pomoże. asias - u nas tygodni skończonych i niby słoneczko z wykresu. no mam nadzieję, że to prawda :D dzisiaj istny cukiereczek, dużo nawet nie płakał. jak mi się uda zgrać wszystkie dane, to nie będę pisać z wami przez kilka dni, albo i 2 tygodnie, bo muszę laptopa oddać póki jest na gwarancji. zostanie tylko z rana komp męża. żebym tylko się w końcu zebrała, bo od września tak mam zamiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos wit D - nie wiem czy macie koło siebie aptekę Ziko- jest też wersja internetowa. Tam 90 sztuk wit D firmy BIOARON kosztuje 14zl z gorszymi, więc jest taniej niż na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
dan mos teraz to piszesz?pewnie na zlosc mi robisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis ściągam 7-5-3 pod warunkiem ze zerkne na zegarek bo zazwyczaj to muszę robić na wariata bo nigdy nie wiem czy psotnik mi pozwoli. Mój ma czasem fazy że najpierw nie chce jeść a za 3 minuty taki głodny ze jest awantura ze za wolno leci wiec wtedy daje wcześniej ściągnięte a potem znów cyc albo po cycu ściągnięte mleko lub mm. Staram się ściągać po każdym karmieniu ale czasem ciężko jak sama jestem w domu. Po karmieniu ściągam ok 30-50ml a jak gardzi cycem i tylko trochę pociumka to ok 80 ml Karmicie w ciągu dnia co 3 h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
hehe co 3h:) marzenie:) ja co 2, czasami co 1,5, jest dluzsza dzemka 3-4 h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mozemy powiedziec ze dobijamy do trzech z karmieniem Czasami 2,5 a jak gdzies jestesmy to i 4,5 sie zdarzy ale ti w ruchu musimy byc U nas drugie nocne karmienie juz Jak znam zycie to 6,30 bedzie juz pobudka bo wyspany bedzie ... marzy mi sie taka noc przespana do min 9.00 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jak dostał porcję na śpiocha o 24 to potem zjadł po 2 i o 6. O 7 na śpiocha przyssał się do cyca i śpi. A ja obudziłam się z bólem głowy i gardła. Po prostu świetnie... Tadeusz wczoraj kaszlał i dziś też już 2 razy słyszałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tej metody ściągania jeszcze nie stosowałam. No więc zaraz chyba zacznę tak ściągać,fakt musi być ktoś jeszcze w domu bo inaczej maluch sam pół godziny to będzie ciężko :P chyba,że zaśnie. xxxx Dziś nocka fajna, poszedł spać parę minut po 20 a ja z nim zaraz za godzinkę :) i wstałam o 00:30 i patrzę,że mały kręci się to go wzięłam na śpiocha - dałam cyca ale nei wiele zjadł, położyłam spać i spał do 6 :D i wkońcu mogę powiedzieć,że wyspałam się :) Pospał jeszcze do 7 i z wrzaskiem obudził się - chyba te maluchy naprawdę mają sny z diabełkami :P xxx U mnie o 7 rano było -21 , brrrrr zimno jak nie wiem co to ile w nocy musiało być, nawet w domu chłodniej było mimo,że w piecu napalone. I małego dziś przykrywałam kołderką i kocem. xxxx Miłej niedzieli wszystkim mamusiom i maluszkom :) ja już po śniadanku i piję Inkę. I jak pomyślę,że dziś muszę wyjść do kościółka to mi już zimno :( ale msza za dziadka więc trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Monis a karmisz jedna czy dwoma piersiami ze zostaje ci 40-50ml??? jesli z jednej to sciagasz z tej drugiej? Mamusia u nas obecnie -1,ocieplenie juz jest.wiec pewnie do was dojdzie,choc wiadomo ze nie takie.w koncu biegun zimna jestescie:) w tyg ma byc +9.znowu trzeba sie przestawic na cieplo. u nas karmienie przewaznie co 3h w dzien.zdarza sie czasem i 2 jak i 4. Graga a Twoj Dominis to co tak czesto???moze on lubi malo a czesto:) tak jak powinno sie jesc:) u nas nocka ok.o 21 zasnal i o 4 sie obudzil a pozniej o 7.i do 8.40 spal.szkoda tyloo ze ja o 24 poszlam zamiast po 22. wasze maluszki tez robia banki ze sliny??? moj sie nauczyl i uwielbia,przy tym jeszcze mowi brrrr i caly zasliniony.a jak sie przy tym usmiechnie to wyglada fanstastycznie ze rozbraja mnie kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wspominalam o tej metodzie sciagania pokarmu ale chyba dosc bezbarwne posty pisze ze przechodza bez echa :P mi polozna jeszcze kazala masowac piersi miedzy tymi fazami Ja mam taki laktator na dwie piersi odrazu Czasami sie czuje jak krowa dojna hehe ale dzieki temu sciaganko trwa 15 min tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×