Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

nasza nocka taka w miare... pobudka o 1 i 5 na karmienie a o 8 pobudka z przesikanym pampersem i kupą :P wczoraj byłam w tesco i kupiłam kleik ryżowy (są w promocji i z nestle i z bobovity) i dwa obiadki delikatna marchewka za 5 zł - pewniak - zdaje mi sie ze sie oplaca - wychodzi taniej niz 4 by sie kupowało, ale znowu ten pewniak to tylko marchewka... kupilam - a niech se lezy :) mamusia ja wczoraj byłam na giełdzie elektronicznej, na dworze nie było więcej chyba niz -10 rano, ale nogi mi tak zmarzly ze potem chyba pół dnia mi sie odmrażały i chyba przez to potem miałam jakiś taki cały dzień do du... to sobie nie chce myślec jak u was jest zimno, ja to bym chyba juz wogole nie wychodzila z domu... a auto które mam w garażu jest od ponad tygodnia zlodzone, więc współczuje tym ludzią którzy stoją na dworze i dopiero mają "szkrobania" jutro Starszy ma dzień babci i dziadka w przedszkolu i sobie tak myśle czy mogą isc babcie i dziadki z obydwu stron?bo akurat maja wolne i chcieliby zobaczyc wnuka, moze w przedszkolu sie nie obrazą ze tak duzo osób przyjdzie:) a ja musze jakas babke upichcic - zrobie drozdzowa bo mam smaka a kupiłam drożdże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niecierpliwością czekam na +1 na dworze :) Dziewczyny czy wasze maluchy tez jak przewijacie pieluche to podnoszą nozki jak Żabka a potem sie odbijają od podłoża ze mało co mostka nie robią ... .??? Mateusz ciagle gdzieś biegnie :) macha raczkami i oddycha szybko przy tym a slini sie co mie miara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz ja widziałam twojego posta odnosnie tej metody ale nie spytałam bo zapomniałam, a wkoncu "wujek google prawde ci powie", ale i tak nie sprawdzilam dlatego wczoraj sie spytałam:) natalie czy czesto? lepsze to niz godzina i dokarmianie mm (oczywiscie nie mam tutaj nic złego na myśli) - widocznie potrzebuje tyle tulenia do mamy:) juz sie przyzwyczajilam, a i u nas jest że jak w ruchu to dłuższa przerwa - dlatego jak ma popołudniu przerwe tak 3 - 4 godziny to dla mnie jest takie fajne uczucie i moge sobie odpocznac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa jakbyś mojego opisywała :D dzisiaj tak kopał tymi nogami że nie umiałąm mu pampersa założyć a co dopiero pokremować tyłek - wszystko dookoła zapaplane :D i w dodatku zafundował mi jeszcze fontanne sików do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa u nas to samo.na przewijaku wedruje mi w ten sposob pod sama sciane jak zmieniam pieluche i czasem jest troche zabawy zanim sie uda zalozyc. dziewczynki to czekajcie na ocieplenie,dotrze do was niedlugo :))) Graga kup skarpety sobie w lidlu takie mega grube 2 pary za 10zl :))) ja kupilam i juz nie marzne podczss spaceru :))) po raz pierwszy wczoraj mi bylo cieplo w syopy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nam wczoraj Mati usnol na glodniaka,nie chcial jesc po kapieli,zjadl ok 18ej,o 20e kapiel i usnol,na spiocha ok 24ej dalam mu jesc,zjadl 170mm!!! i ok 5ej znow obudzil sie na jedzenie,teraz zjadl 30ml i strajkuje Rzodkiewa moj Mati tez biegnie stale gdzies:)codziennie pytam sie go jaka dzis ma trase:) Ja tez podaje witamine D w kropelkach,super dwa psikniecia do buzi i juz Dyska,Agulka dzieki za pocieszenie,pewnie tak jest jak piszecie,jutro czy we wt bedzi mi tez lepiej jak przyjdzie rehabilitant i powie ze wszystko bedzie dobrze i pomozemy leniuchowi mojemu milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Często was czytam ale czasem już nie pisze bo albo czasu brak albo już temat nie aktualny :) U nas mały też tak się odbija nogami :) Z jedzeniem co 4-5 godziny a czasem nawet dłużej i w nocy czasem od 21 śpi do 5 a czasem raz się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga luzik :) i tak was czytam :) jestescie dla mnie kopalnia wiedzy :) i dodajecie mi otuchy jak padam na twarz ze zmeczenia albo z powodu dołkow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Moniś83 dzięki za odpowiedź. Wczoraj ściągnęłam dwa razy-ale właśnie te pół godziny to ciężko przy maluchu znaleźć:)I do tego ten ręczny laktator-ręka boli, bo kilkunastu minutach. Ale mój Wiktor marudny-wasze dzieci też wciąż mruczą z niezadowolenia-już nie wiem o co mu chodzi, albo mruczy albo krzyczy i mało się uśmiecha:( Na przewijaku też wywija i nogi wciąż do góry podnosi, a jak go przytrzymam za rączki to siada, a potem się zlości,że ma leżeć. Miłej niedzieli dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz1982 ja pamiętam,że tema tej metody się przewijał, ale przy takiej ilości stron ciężko znaleźć, a wtedy jeszcze chyba nie myślałam o ściąganiu. graga- po ile ten kleik ryżowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam kleik ryzowy z nestle za niecałe 5 zeta.. A wkurzylam sie bo kupowałam w aptece bebiko mleko 1 za 26 złotych a pojechałam do wafelka i takie samo za 13 .!!! Masakra a ja juz trzecie pudło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie zazwyczaj wypija z dwóch i potem obie mecze laktatorem. Ale np w nocy pije dopoki mu sie cyca nie wyjmie, jak chce dac drugiego to on juz nie reaguje taki ululany jest. Wtedy tez mecze obie laktatorem. I tez czasem czuje sie jak dojna krowa :D krzatam sie po mieszkaniu z laktatorem i wymionami na wierzchu ;) Maz mowi ze bedzie mu tego brakowac jak skoncze karmic :D Dziś zamierzam zrobić sobie maraton i będę ściągać co chwile żeby pobudzić je do pracy. Chociaż teraz zrobię przerwę bo wzięłam leki - niech się wchłoną. Graga a dlaczego akurat ten nawilżacz wybrałaś? Ja juz kiedyś przymierzalam się do kupna i widziałam ceny od 50 zl. A teraz juz nie chce mi się porównywać i zastanawiam się czy mogę zdać się na Ciebie :D Graga ja zrobiłam slimaczki drożdżowe :) xxx Mój też się bardzo wierci na przewijaku i bawi się kolankami. A najlepsza zabawka to mamy dłonie, szczególnie jak paznokcie pomalowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa a co to wafelek?:) z bobovity 3.99 a z nestle cos chyba 3.87 ceny podobne wogóle kaszki sa w promocji ze 4 i wtedy wychodzi cos kolo 5,5 za jedna mleczno ryzowa i 3.97 za ryzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, wczesnie zaczynacie dokarmiac maluchy:) laski czy macie czas dla siebie?? bo ja to prawie wogole, taka sie czuje stara i zmeczona, wczesniej to bylo nie do pomyslenia z domu bez makijazu nie wychodzilam, zawsze lubialam sie elegancko ale wygodnie ubrac, a teraz wytarty dres w ktorym chodze caly tydzien blada, a moja twarz zapomniala co to makijaz, nogi co to depilacja a wlocy co to laker:D ma nktoras tak czy tylko ja , moze to z racji zimy malo sie wychodzi mam nadzieje ze w lecie sie odmieni bo juz sama na siebie nie moge patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nogi tez zapomnialy co to depilacja Jak sarenka sie czuje hehe Co rano sobie obiecuje DZIS WIECZOREK NOGI WYDEPILUJE a jak przychodzi wieczor to padam i mowie sobie JUTRO NAPEWNO hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś w kościółku i popatrzyłam na inne kobietki (tak, zamiast się modlić to zerkałam na inne) i doszłam do wniosku,że ja taka kura domowa się zrobiłam. Z racji alergii prawie w ogóle nie maluję się, sporadycznie. I normalnie moja skóra jest zmęczona, cienie i doły pod oczami. A tam na mszy wyfryzowane i wymalowane kobitki - ja tu pędziłam do kościoła, po karmieniu i czasu na fryz nie było. czasami źle mi z tym... ale mam nadzieję,że jak wrócę do pracy to wszystko się zmieni. Depilacji to akurat jakoś pilnuję,ale fryzjer by się przydał - włosy przydałoby się jakoś pomalować i podciąć. :D xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie rano się maluję bo inaczej na siebie patrzeć nie moge ;-) mam twarz jak 80-latka serio. Robię to tylko dlatego żeby jakoś w miarę się czuć. Co do fryzjera to wyjścia nie mam, bo mam krótkie włosy, więc szybko zarastam ;-) Xxx U nas niedzielny klops. Mały wstał z gorączką i katarem a do tego wymiotuje. Xxx Życzę Wam lepszej niedzieli niż moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety dan-mos, to się jakieś choróbsko przyczepiło :( xxxxx a ja nową i lepszą nowinę wam napiszę - Inga nasza będzie mamusią :D 16tc (jak nie pomieszałam) :P i termin na 26 lipca ma. Jest już po badaniach i dzidziuś zdrowy !! Także kciuki trzymajmy za nich kto chce i może :). I namawiam ją by się odezwała ale pewnie neidługo sama coś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostalam maila z dieta opisywana na kafe wiec postanowilam rozpoczac 13-dniowa diete i jakos leci Nasz maly tez macha raczkami i nozkami mocno. Z maty do przewijania juz prawie wystaje jak wyprostuje nozki. Jak mu robie koci lapci to smieje sie bardzo mocno. Sklada raczki i interesuje sie stopami swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ale super wieści :-) będziemy trzymać kciuki. A będzie chłopak czy dziewczynka wiadomo już? Ale ten czas leci. A nawiasem mówiąc, ciekawe która z nas pierwsza dołączy do grona ciężarówek :-) Na pewno nie będę to ja hehe no chyba że los podejmie decyzję za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiadomo, ale właśnie ciekawe kto dołączy do Ingi :) hehehe ja na razie nie i chyba w ogóle nie, ale zarzekać się nie będę :D xxxx kto ma ten wykres chmur ?? u nas jakieś pioruny !!!!! jeść cycki nie chce, butli nie chce - bunt jakiś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia moja cera też po porodzie była fatalna. Szara, zmęczona, z mnóstwem drobnych zmarszczek. Kupiłam sobie w aptece kapsułki Dermagol A+E. Mnie bardzo pomogły, może spróbuj, drogie nie są. Koło 12 zeta 48 sztuk. Moja mała dzisiaj wstałą przeziębiona. Ma gigantyczny katar, oczy czerwone i załzawione. Nie wiem czy lecieć do lekarza czy czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan -mos u mnie też piękna niedziela .... mam kaszel taki że płuca ma wyrwać do tego gorączka Justyna musi chodzić o kulach ,jak dolegliwości nie przejdą do 3 tygodni to rezonans Mamusia super wiadomość ;-) Ja to już nie dołącze do ciężarowek ,limit wyczerpałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i miałam refaello piec ale nie dam chyba rady a moi zawiedzeni Mnie te pieczenie gubi ,ciągle jakieś słodkości (CUKRU NIE MIERZĘ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×