Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie....jakie zdziwienie jaki, ruch wiosenny na naszym topiku :D Ja tylko na minutkę.Piszę pracę dyplomową i juz mi uszami wszystko wychodzi.... Mówiłyście coś o badaniach ja czekam na wyniki juz 3 dni i zaczynam sie martwić. miałam robione: morfologia mocz hbs wr toxo ig G ig M różyczka CYTOMEGALIA ig G ig M I JESZCZE COŚ NIE PAMIĘTAM :( KREW POBRALI W DWIE PROBÓWKI- NIE BOLAŁO My dalej ślinotok mamy :( i mdłości....już od wszystkiego mnie odrzuca.....i dziwne i śmieszne ale brzuch mi urósł...poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
wąchałam, nie przeszkadza mi jego zapach, wrecz przeciwnie:) ja wogóle nie mam mdłości ,żadnej wrażliwości na zapachy , poza zwiększonym apetytem i kilkoma centymetrami w boczkach ,wogóle to sie świetnie czuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka nie jesteś sama ja z kolei wszystko oddałabym za łyk szampana:) heheh we wcześniejszej ciąży na początku też miałam nie mogłam sobie poradzić z nieustającym popędem za DĘBOWYM MOCNYM:) ja która nie pije nagle dębowe mocne:P PYTAŁAM SWOJEGO DOKTORKA I POWIEDZIAŁ ŻE JAK SPRÓBUJESZ SOBIE PÓŁ SZKLANKI JINGERSA IMBIROWEGO NIC SIĘ NIE STANIE...NERKĄ POMOŻE :) POZA TYM U NAS TO W WIĘKSZOŚCI Z TYMI ZACHCIANKAMI TO JEST TAK ŻE JAK JUŻ COŚ MAMY W USTACH TO JUŻ TAK NIE SMAKUJE JAK POWINNO I UPIĆ SIĘ NIE UPIJESZ....SAMA NIE WYPIJE SZAMPANA :( WIĘC NIE KUPIĘ DLA JEDNEGO ŁYKA :) ALE PIWKIEM MOŻNA OD MĘŻA USTA NAWILŻYĆ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A toksoplazmoza to szczególnie uważajcie podczas wiosennych porządków w ogrodach-koniecznie rękawiczki!!!!!!!! głownie w ziemi dla kwiatów......do przesadzania np. i niemyte owoce.....prosto z drzewa lub skubnięta trawka na łące..... gorzej drżę o ta cytomegalię-bo pracuje w przedszkolu a tam główne źródło:( jutro sie dowiemmmm.......:( najgorzej że nawet jeśli coś wyjdzie tak naprawdę nie ma leków... i leczenia precyzyjnego. Miłego wieczorku.... Jutro dzień kobiet 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam tez tak mysle jak lekarz jednej z was .. Jestem przeciwniczka jakieko kolwiek picia alkoholu w ciaze no ale jak ktors obok siedzi z jakims dobrym drinem czy piwkiem albo winkiem to przecierz nic sie chyba nie stanie jak usta zamoczysz i posmakujesz..?? Bo by nas chyba poskrecalo chyba.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, łyk można zrobić i pewnie się odechce - jak to mi z lodami, hihihi Ja alkoholu to jakoś nie, na co dzień nie i teraz też nie. Ale kto wie co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak dużo miałam do czytania ! jakoś wszystkim się zebrało na gadanie... dorwałam się dzisiaj do lodów miętowo-czekoladowych i pierogów ruskich >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Dziewczyny wiecie na co mi dzis smak przyszedl na galaretke z miesem hmm jutro bede robic bo dzis to lenia mialam:P Po za tym to moje samopoczucie ciekawe czy jak juz zrobie te galaretki to je wogole tykne:( Mamaparyzanka a jakie leki bralas i czy mialas tez cos na pekniecie pecherzykow rowniez? bo ja mialam pregnyl podany. Nie wiem jak to bedzie teraz grypa mnie lapie i nie wiem za bardzo co by moglo mi pomoc zaraz poszukam na necie moze znajde jakis sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbe77 - na 35 stronie tego forum się rozpisywałam co i jak na przeziębienie i inne choróbska. bo sama ostatnio byłam konkretnie chora. więc przeczytaj, może ci pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
ciastekzkremem dziekuje za pomoc :) moze cos mi rowniez pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tutaj piwko bezalkoholwe taka oranzada o smaku piwa:) ja mam juz zamowione pierogi ruskie jak polece teraz do Polski, siostra mi obiecala, a ja nie mam sily sie do nich zabrac, zwlaszcza ze ostatnio corcia jest wymagajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
barbe77 brałam tylko jeden miesiąc clostilbegyt 50mg. I to wszystko. Przez pierwsze 6 tygodni ciąży miałam 2 usg kontrolne żeby właśnie zobaczyć jak się pęcherzyk "przyjął" w macicy. Teraz już serduszko bije, dwa razy widziałam podczas leżenia w szpitalu :) 9 tydzień od wtorku leci :) A teraz luteina i jeszcze raz luteina, od samego początku. Najpierw dopochwowo, w szpitalu podczas plamień doustnie i teraz znów dopochwowo bo niby właśnie dopochwowo szybciej organizm wchłania. 2x2. 15 marca na kontrole z wynikami badań. Też miałam robione cały komplet. A dzisiaj znów umieram... Co zjem to żołądek tego nie przyjmuje. Kisiel od wczoraj zajadam i jak na razie tylko to się przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
a tak w ogóle to wszystkiego dobrego kobitki w naszym dniu wam życzę:) przede wszystkim dobrego samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ..:) Ja umieram przez zeba ... a tu nawet tabletki nie mozna wziac ;((( lakarka mi go 2 razy trul ale boli jak diabli dalej mialam miec wizyte za tydzien ale po bolesnej nocy wyblagalam ja i przyjmie mnie za godzine czy tam 1,5 :( mam nadzieje ze przestanie w koncu bolec bo juz nie daje rady :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
cześć dziewczyny ! wszystkiego najlepszego z okazji naszego świeta :) naszło mnie wczoraj na lody no i.... zjadłam cale opakowanie 360g, były pycha ale potem ..... myślałam że umre, cała noc nieprzespana, zołądek wariował a rano....wole nawet nie mówić . Koniec z lodami to był pierwszy i ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam,że tylko ja tak mam :) dziś piękna pogoda, przynajmniej u mnie i chyba czas i pora na mały spacer . No i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii wspolczuje zeba.. pierwszej ciazy moja osemka zdecydowala ze wyjdzie na swiat tylko problem byl taki ze siodemka blokowala tym bol byl jeszcze silniejszy po wszystkiemu dopiero pod narkoza zab zostal wyrwany ... A bol jeden z najgorszych jaku pamietam..!!! Nie zycze nikomu takiego..!! Jak sie meczysz to rzeczywiscie idz do lekarza bo dzidzia czuje bol i tez sie stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jesienia tamtego roku,przed planowaną ciążą powyrywałam wszystkie ósemeczki :)i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odebrałam wyniki: toksoplazmoza Ig G 375 IU/ML Ig M ujemne CYTOMEGALIA Ig G 132 IU/ml Ig M ujemne RÓŻYCZKA Ig G 95.6 IU/ml Ig M ujemne to chyba dobre wyniki bo mam przeciwciała? wr ujemny HBs antygen ujemny morfologia i mocz w normie.... vivi mnie też dziś w nocy ząb pobolewał dziwne taki kóry miałam niedawno robiony:( a rano miałam krwotok z nosa wywołany gwałtownymi wymiotami ale sie przestraszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
krwotoki z nosa to podobno normalna rzecz jeśli sie wymiotuje, jejku jak wam współczuje, ja naszczęście nie wiem co to mdłości i wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej dziewczyny, co z tymi zębami? Ale z tego co wiem, to bez problemu zeby można robić w czasie ciąży - choć lepiej przed . Ja mam kilka do zrobienia ale poczekam aż przejdą mdłości i wtedy się wybiorę na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla - to dobre wyniki Dodatnie IgM oznaczałoby świeżą chorobę a IgG, że już chorowałaś albo się szczepiłaś czyli masz przeciwciała. Ja też mam dziś mega dzień z kibelkiem. Najgorsze w tym jest to, że nic mi nie wchodzi więc nie mam za bardzo czym wymiotować. Od początku roku do wczoraj schudłam 6 kg z czego 3 w ciągu ostatnich 2 tygodni :( Na szczęście krwotoku nie miałam. Eljotka - szczęściara z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
Monis83 czy ja wiem czy szczesciara, nie mieszcze sie juz w zadne ubrania, mam taki apetyt ze hoho, przytylam juz 5 kg od poczatku stycznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja schudłam 2 kg od początku stycznia , ale tak jak pisałam wcześniej moje spodnie są opięte!!! brzuszek jest,mimo spadku wagi. Ja wymiotów nie mam, za to okropne mdłości. Dziś przesiedziałam 2 godziny w wc blisko kibelka :/ , patrząc się na piorące pranie w pralce , ehhh ale mdłości przeszły i powróciłam do normalności. teraz jest ok i w zasadzie moge zjeść prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :) dimlondwen_818 poszukaj ostatnią listę i dopisz się i wklej :) będzie nam miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!:) Dostałyście coś na dzień kobiet? Ja dostałam od mojego kwiatki. A jak byłam na zakupach z mamą to dostałyśmy po bombonierce od właściciela sklepu:D Teraz się zajadam tymi pysznościami. Witam nową mamę:) Jeśli chodzi o wagę to ja jak wchodzę na wagę to raz widzę, że przytyłam innym razem, że schudłam. Ważę się raz w tygodniu. Teraz jestem ogólnie kilogram na plus. Te straszne zęby... Mi też postanowiły się ósemki uaktywnić. Dwa lata temu wyszły mi górne a pół roku temu pojawiły się dolne ale wyszły tylko takie 2 małe kikuty i się zatrzymały a teraz ruszyły dalej. Fakt, że nie boli mnie ale jest takie głupie uczucie, trudne do opisania ale strasznie wkurzające zupełnie jak zacięcie się papierem, niby nie boli ale wkurza niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz1982
Dołączam i wpisuje sie do tabelki adza1987...............24..........Słubice.............2 5. 09.2012 orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia................4.10.2012 Katasha84.............28.........Rzeszów..............4. 10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp.................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie...............6.10.2012 maryjka................35 lat......Kraków..............6.10.1012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia......7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań.............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia................8.10.2012 nata_lie................ 24 lata.....z.góra..............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia............... 8 .10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź.................9.10.2012 Julietta24 ..............24/25.... Wellingborough... 12.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa..........14.10.2012 Gosiara78..............34 lata.....Łobez..............14.10.2012 Marla....................31 lata....okolice W-wy......14.10.2012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie.........15.10.2012 pazMama...............26 lat......Norwegia...........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat.....Wlkp................16.10.2012 eljotka...................26 lat.......Krosno(podka.)...17.10.2012 Dotiuszka..............31 lat......lubelskie............17.10.2012 Macro..................31 lat.......podlaskie...........23.10.2012 jagusia1308............21 lat......Wlkp................24.10.2012 dan-mos................33 lata......Katowice..........24.10.2012 adza1987...............24..........Słubice.............2 5.09.2 012 asiaz1982.............29 lat......Belgia(świętokrz)..26.10.2012 mamusia ...............32 lata ....podlaskie...........27.10.2012 ciastekzkremem......18.........warm-maz...........27.10. 201 2 barbe77.................24.........Belgia............... 27. 10.2012 swinkaPIGGY..........26lat.......Toruń...............28. 10.201 2 jstynka.................24.........wroclaw............ 30.10.2012 emilia23................23.........Katowice............30 .10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×