Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Miała byc ładna tabelka a cos mi capslock się włączył :D 🌻 Tak czy siak, mamy dziewczynkę wśród chłopaczków :D Agulka urodziła, CC - waga 2930 g - duża pannica :) Apgar 8/9 oddycha sama ale leży w inkubatorku. Agulka już na swojej sali, leży odpoczywa bez podnoszenia głowy itd. 🌻 GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!:D w koncu,i nie musiałas czekac do środy:)ale SUPER:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i pierwsza dziewczynka :) Super - teraz niech już Agulka cieszy się swoją kruszynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co mnie wkurza to, że np teraz już 5 raz mi twardnieje brzuszek i co i nic do porodu wcześniej nie będzie a są dziewczyny co nic im nie jest i nagle rodzą a ja kurna się będe tak męczyć z tymi bólami itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś faktycznie pierwsza dziewczynka :) O i 6 raz mi stwardniał brzuszek na na ok 30sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też tak mam już ponad 2 tygodnie, prawie dzień w dzień myślę że to już! Wczoraj to już było konkretnie ale przeszło, dzisiaj też coś tam się dzieje ale nie regularnie. Wkurzające to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Gratulacje dla Agulki:)No i jak mamusia mowi w koncu jedna pannica jest:) ania_k26 mozna sie pogubic z tym wszystkim ,ehh w czwartek lekarza pomecze:) Bo on mi tylko tydzien wpisuje a nie wpisuje tydzien i dzien wiec moze wcale nie bylo tam pomylki sama nie wiem juz:p A moze sie poprawi i u mnie po miksturce od mamusi z tymi wodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUKCJE WYPRAWKA
WITAM ! :) CHCIAŁAM ZAPROSIĆ WAS NA MOJE AUKCJE - ODSPRZEDAJĘ ŚLICZNE I ZADBANE UBRANKA PO MOJEJ CÓRECZCE, IDEALNE NA WYPRAWKĘ, DODATKOWO ZNAJDZIECIE KOSZ MOJŻESZ, NOWY PRZEWIJAK I MARKOWE UBRANIA CIĄŻOWE - DUŻO NOWYCH ! http://allegro.pl/myaccount/sell.php JEŻELI MACIE OCHOTĘ / PYTANIA PISZCIE kissek@wp.pl SERDECZNIE ZAPRASZAM I ŻYCZĘ LEKKICH PORODÓW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis wiem wiem :) Tylko wiesz mi się tez tak marzy, ze zaczynam rodzić a nie że w szpitalu poród kontrolowany :) Ale oczywiście nie piszę tego aby się któras na mnie gniewała tylko tak sobie pisze abyście mnie pocieszyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUKCJE WYPRAWKA
WITAM ! :) CHCIAŁAM ZAPROSIĆ WAS NA MOJE AUKCJE - ODSPRZEDAJĘ ŚLICZNE I ZADBANE UBRANKA PO MOJEJ CÓRECZCE, IDEALNE NA WYPRAWKĘ, DODATKOWO ZNAJDZIECIE KOSZ MOJŻESZ, NOWY PRZEWIJAK I MARKOWE UBRANIA CIĄŻOWE - DUŻO NOWYCH ! http://allegro.pl/myaccount/sell.php JEŻELI MACIE OCHOTĘ / PYTANIA PISZCIE kissekk@wp.pl SERDECZNIE ZAPRASZAM I ŻYCZĘ LEKKICH PORODÓW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Agulki,witaj stokrotko :) fajnie ze wszystko ok,jak widze ze coraz wiecej dzieciaczkow na swiecie to dociera do mnie wtedy ze ja tez niedlugo swojego szkraba zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam po wyniki, szybko napiszę, Agulka leży, odpoczywa i ma zgagę :P a mała ma czarne włosy więc i pewnie do niej podobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe moja tez przez to czasem jakby odejmowała bo zdarzało się że był to np 32t5d czyli praktycznie 33t ale w kolejnej wizycie się to wyrównywało ale teraz już liczy dokładnie i wizyty tez co dwa tygodnie no i u mnie z pomiarów usg tez wychodzi równo jak z miesiączki wiec praktycznie mam jeden termin od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to ja również się dołączam do gratulacji mnie Adaś kopie od samego rańca, to z lewej to z prawej, ale dziś jakoś się źle czuję wczoraj byliśmy na spacerze i się sobie oświadczyliśmy heh u nas to w ogóle wszystko nie po kolei :) no a za kilka dni ślubik skromniutki, potem będziemy się szykować za 1,5 roku do prawdziwego kościelnego idę się położyć bo coś dziś szwankuje pozdrawiam trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia pozdrów ją niech wraca do siebie i szybciutko niech wychodza do domciu :) A jak nasze małe szkrabki? Te już po drugiej stronie brzuszka? No i czekamy na wiadomośc od mamycóreczki miała dziś się w szpitalku zgłosic tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. widzę tylko, że Agulka urodziła więc wielkie gratulacje!!!! Ja mogę się pochwalić, że po 9 zostałam magistrem na 5 :)) i teraz lecę świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan a oprócz takiego twardniejącego brzuszka masz boleści? Mnie wczoraj cały dzień boał i w nocy tez taki bol bardziej denerwujący w dole brzucha i dyskomfort w siedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulko - serdeczne gratulacje :) Twoja Marysia taka duża, jak moja Liwia. Natalie - gratuluję obronionego tytułu! Miłego świętowania! Mamusiu - wczorajsze zabawy bardzo udane :) podoba mi się takie zalecenie od lekarza :D Proponuję na zgodę zaciągnąć faceta do sypialni :D Daffia, no to duży dzieciaczek.. bądź dobrej myśli, mi lekarz zaznaczył, że to "ważenie" dzieciaczka to jest obarczone dużym błędem, bo wód coraz mniej, a i moja mała dziwnie się obróciła wczoraj.. Ja miałam w nocy kilka skurczy, ale były jakieś mało regularne...teraz cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka GRATULACJE! niech corcia rosnie zdrowa! wczoraj kumpela tez miala cc, mała urodzila sie z waga 2300 i 49 cm wiec malutka raczej poki co to u nas same cesarki...rany juz 25 i zaraz pazdziernik:) ciekawa jestem jak tam moja szyjka. wczoraj troche sie poruszałam, pranie, obiad i wieczorem ledwo moglam chodzic. dzis tez jak tylko wstane to czuje jak brzuch ciagnie do podlogi. w czwartek mam wizyte wiec zobaczymy co lekarz powie. trzymajcie sie dziewczyny! DAMY RADE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiadłam na chwilkę a tu takie nowinki :-). Oczywiście gratulacje dla Agulki i nata_lie, oby więcej dobrych nowinek pojawiło się na forum :-). ania_k26 ja oprócz twardniejącego brzuszka odczuwam ból jak na okres i jest on ciągły od dłuższego czasu. Ostatnio czułam jak by mi coś ściskało brzuch ale przeszło. Jutro wieczorem idę na wizytę więc dowiem się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Agulki :) szczesciara , moze juz tulic swoja maleńka :) tez juz bym chciala :) a tu jeszcze miesiac :) dzis zabralam sie do pracy i prasuje ubranka dla dzidzi i dla mnie do szpitala. W koncu trzeba sie przygotowac :) Kobiety a od jakiego rozmiaru kupowalyscie ubranka ???? ja od 56 i teraz sie zastanawiam czy nie za duze beda .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja w piątek mam wizyte więc tez jestem ciekawa czy to coś ma wspólnego z szyjką czy nie mam nadzieje, że tak :) W poprzednej ciazy już na tym etapie miałam małe rozwarcie a i tak urodziłam dopiero w 39 z kroplówą. Oj tak zleciał ten czas już październik za parę dni :) Tyle, z emój termin i tak pod koniec więc jeszcze troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaz wszystko zalezy jaki maluch się zapowiada jak mały to lepiej dokupić niż mieć na raz i koniec. ja mam od koleżanki kilka takich mniejszych jakby 52 zobaczymy na ile razy będa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz1982 ja też mam ubranka od rozmiaru 56 i uważam, że nie ma co kupować mniejszych. Mój synek urodził się mając 53 cm i bardzo szybko wyrósł z ciut większych ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam 5szt body z dl rekawem od kolezanki rozm 50,nie bede ich prac nawet bo beda za male dla mojego malucha,szkoda ze ktoras nie mieszka blisko mnie bo chetnie bym dala jakiemus wczesnaikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×