Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

graga kochana , dzięki za pamięć...jestem, jestem juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos podaj linka twoich aukcji na allegro z ciuszkami,moze sie na cos skusze,kurcze ja po moim marcelu wszystkie ciuszki wydałam i sprzedałam...dla Wiktora wszystko musiałam kupowac :) a co do lumpów to oczywiscie mój ulubiony butik :D czasem naprawde idzie sie super ubrac a w szczególności maluchy...ostatnio kupiłam super dresik z nike dla małego..za 18zł rewelacyjny i jak nowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ktos kiedys pisał cos o jakies diecie,wysle mi ktos na e-maila?? mokusia18@wp.pl... chyba wszystkie juz spicie,ja tez leece:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
czyzbym byla znowu pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ja też witam w niedzielę. U nas atmosfera dalej bez zmian :/ xxx Tusia przesyłam link do moich aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=11480709 xxx Marla, co do urodzin to trochę nam się plan zmienił tzn. może nie zmienił co okazało się, że znajoma znajomej jest przedszkolanką i chętnie przyjdzie do nas "potańczyć" z dzieciakami :). Więc pozostaje mi tylko nadmuchać balony i zrobić jedzenie. Agatka pójdzie do Babci, bo pewnie po takiej "imprezie" całą noc by nie spała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Graga a ja druga:) mielismy kolejna super noc,odpukac,Mati od dluzszego czasu obudzil sie o 5ej ,zjadl i poszedl dalej spac do 8ej,sporadycznie budzi mi sie dwa razy w nocy,mysle ze super jak na takiego malca:) w dzien standardowo malo spi ale potrafi zajac sie w macie 40min ,wiec moge cos wtedy zrobic w domu,jest coraz pogodniejszy Milej niedzieli,ja dzis nie gotuje ,idziemy na obiad do tesciowej,a wczesniej spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO trzecia jednak:) my wczoraj mielismy gosci,bylo glosno bo oboje maja donosny glos,przyszli z synkiem 4letnim,Matiemu nie bardzo pasowalo gdy imiennik go straszyl,przestraszyl sie biedak,troche za glosno bylo jak dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) don-mos cos nie moge wejsc w tego linka,a moze podaj mi swój pseudo na allegro to cie znajde :D a u mnie noc w kit,lepiej niz ostatnio,ale duzej róznicy nie było,za to teraz mały odsypia,hii :D jeeny jak mi sie nic nie chce :( jeszcze okres dostałam :( dzis ostatni dzien mąż w domu,bo urlop mu sie skończył,wiec trzeba jakos umilic dzień.. :D dzis pierwsze zapowiedzi na nasz ślub,trzeba sie wiec szykowac do kościoła :D szczerze??? okropnie mi się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia mój nick na allegro to bezzmiennie dan-mos. Link działa, ale tylko jak się go skopiuje w całości :/ Nie wiem czemu się tak dziwnie podzielił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widzę, że się obijacie w pisaniu. no to choć ja napisze :) u mnie nocka beznadziejna, wstawałam z 15 razy do małego.. nie spałam pół nocy.. a rano o 9 dałam Kubę do mojego M. żebym choć na godzinę poszła spać. a on się obraził.. i niewyspany wielce chodził bo o 2 w nocy poszedł spać bo sobie grał na kompie.. noż kur..a.. a ja to co mam powiedzieć..?ech faceci.. byliśmy u rodziców, prosić mojego brata żeby chrzestnym został. i przez pierwszą godzinę Kuba był w miarę grzeczny, oczywiście nikt go nosić nie mógł procz mnie i M.. bo inaczej ryk. no ale kolejne 30 minut to koszmar i już pojechaliśmy do domu.. w ogóle to ledwo trzymam się na nogach. w takich dniach zastanawiam się, jak wy dajecie radę z 2 i więcej dzieciaczków.. po prostu pełen respekt. lecę już karmić,bo już mi kwęka.. jakby dzisiaj mało razy kwękał.. ech.. buziale, sorka że tylko dziś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie dobrze ze napisalas bo ja przejechalam ponad 100km dzisiaj a na forum wyglada tak samo jak rano wychodzilam z domu :P Dominiś nawet odpukac grzeczny dzisiaj chociaz malo spal w dzien, mam cicha nadzieje ze pojdzie spac wczesniej, poki co bawi sie jeszcze w łóżeczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem w szoku ze dziewczyny dzis milcza.. chyba zaraz zasne na siedzaco... oby tylko moj krolewicz dobrze spal.. dzis jadl z 12 razy, wydoil mnie maksymalnie. Graga a Ty co tak na jezdzaco? :) dziewczyny co chrzestni musza dostarczyc do parafii do chrztu??? i czy musze zalatwiac cos z parafia pod ktora "podlegam", zeby w innej byly chrzciny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzestni jeżeli nie są z tej parafi w której brali ślub lub do niej należą to muszą przynieść kartke od księdza że mogą być chrzestnymi - wiesz takie potwierdzenie że mają bierzmowanie i kiedy mieli ślub itp, jeżeli ksiądz wymagający tak jak u mnie to kartki ze spowiedzi i zaprosi na nauki przed chrztem ale to sie musisz pytac w tej parafii co jest chrzest... a jeżeli chodzi o was, jeśli mieliście ślub gdzie indziej to albo dajecie to świadectwo co po mszy ślubnej czasami ksiądz daje, albo musicie mieć jakieś zaświadczenia - ale to nie jestem pewna, bo ja tylko wpisywalam kiedy co bylo a ksiadz sobie juz sam szukal w ksiegach bo maja wszystko zapisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale tutaj dzisiaj cisza!!!Ja odpękałam gości wczoraj i dzisiaj...uff padam... te zapiekanki, sałatki i torty i sprzątanie ostro mi dały w kość:)Nawet nie ma kiedy się mężem nacieszyć ...Dobrze,że weekend się kończy.A mój mały jest taki towarzyski,że szok.Jak są goście to nie ma mowy o spaniu-tylko chce ze wszystkimi siedzieć, słucha, obserwuje i się śmieje i bacznie patrzy co jemy:)Wczoraj siedział z nami do 22-giej, a dzisiaj do 21. Kurcze my też musimy z tym chrztem zacząć działać.Ale wciąż nie ma czasu żeby do księdza jechać. Dobrej nocki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Graga. bo my właśnie będziemy chrzcili w innej parafii niż ta pod którą podlegamy. a ślub jeszcze w innym kościele braliśmy. a chrzestna z daleka będzie, więc też pewnie musimy się podowiadywać. a wy chrzciliście na mszy, czy tylko chrzest był? bo ja nie wiem czy taki brzdąć jak mój który nie lubi ludzi wytrzyma całą godzinę.. a ponoć są też tylko same chrzty i trwa to około 30 minut. ammarylis tylko pozazdrościć brzdąca który lubi towarzystwo :) ech.. może i u mnie to się kiedyś zmieni. dziewczyny jaki jest dobry żel na dziąsła? jaki polecacie sprawdzony? dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ja kupiłam calgel-ale użyłam go na razie 2 razy i nie wiem czy coś pomaga bo mój maluch non stop niespokojny i ręce w buzi i mega dużo śliny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Dawnooo się nie odzywałam, ale postaram się nadrobić wszystkie zaległości. Wszystko za sprawą wirusa RS jakiego nabawił się Marcelek. Straszne dziadostwo i życzę aby żaden dzidziuś nie musiał się z nim zmagać. Najpierw szpital później tydzień przerwy i dziadostwo powróciło na szczęście jesteśmy w domku i się kurujemy. Do tego wszystkiego doszły ząbki. nata_lie apropo ząbków pediatra zaleciła nam Camilie co prawda nie należy do tanich leków ale w przypadku mojego synka rewelacyjnie działa. Jest to roztwór który podaje się doustnie nie trzeba męczyć maleństwa smarowaniem dziąseł. Pozdrawiam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dentinox gel sie sprawdzal przy kazdym maluchu ..a co do chrzcin,my mielismy sam chrzest bez mszy,z jakies pół godz i po.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też chrzest po mszy i dobrze bo bym sie na moich koturnach wywaliła jakbym musiała na ofiare iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dziś pierwsza :) ale zamiast kawy wodę piję na rozpoczęcie dnia :) Jak się cieszę,że chrzest mamy już za sobą :D U nas była normalna msza i na mszy chrzest, jedynie godzina była późna bo 18 także dość szybko wszystko poszło. Maluch przespał całą mszę, za to później - nie chcę wspominać... xxx Żel na ząbki to jakiś mam, smaruję ale nie wiem czy taki rewelacyjny. Calgel. Słyszałam o Camilie czy jak to tam, bo bratowa mi mówiła o nim. Ale jeszcze okazji nie miałam wyjść z domu do apteki,pewnie dziś to zrobię, bo córka do lekarza jedzie. xxx Ogólnie niedziela nudnawa, mała chora to i wszystko wokół niej się kręciło, za to maluch o dziwo spokojny wczoraj. Jedynie wszystko zjada, denerwując się przy tym. Dziąsła spuchnięte, po bokach czerwone. xxx Aleksandra cóż to za wirus ?? rety:( ale dobrze,że już wszystko ok. xxx graga dobrze,że już u was ok :) xxx dan-mos życzonka dla synka :) zapomniałam wcześniej napisać :P xxx Marla, pobuska do pracy :P choć nie, ty dziś chyba na popołudnie - to może zaszczycisz nas poranną kawą z nami :D xx Tusia, mój też uwielbia pić herbatkę jabłko z melisą, koperkową mniej :P Ale zawsze mam problem ile mu dać, on oczywiście wypiłby tyle ile dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Pisałam do Was z telefonu i coś się znowu wykrzaczyło. Nie byłam w stanie nawet wyłączyć telefonu. I nie chce mi się pisać wszystkiego od nowa :P Mój niunio wstał - słyszę jak gada. Noc nawet ok :) Mamusia pozwoliłam sobie wysłać mmsa bo widziałam, że wstałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja jestem porannym ptaszkiem na kafe:-). Wirus RS atakuje górne i dolne drogi oddechowe powodując zapalenie oskrzeli a nawet płuc. Charakteryzuje się mega duszącym kaszlem masakra.... Niestety na wirusa nie ma lekarstw objawy można tylko załagodzić, ale przez najbliższe 3 miesiące przy najdrobniejszej infekcji istnieje bardzo duże ryzyko nawrotu choroby. Mam nadzieję, że sezon gryp i przeziębień w końcu się skończy. Idę na kawkę miłego dnia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po dość długiej nieobecności ale to z powodu małego szkraba. W czwartek mieliśmy szczepienie nawet nie płakał co mnie bardzo cieszyło ale strasznie marudny był i jeszcze ma taką twardą kulkę tam gdzie mu się wbiła. W sobotę mieliśmy gości i Sebuś dostał śliczną kurtkę wiosenną zieloną w środku polarek z Kubusiem Puchatkiem na 74cm więc nie muszę już kupować. Wczoraj praktycznie cały dzień nas nie było najpierw obiad u moich rodziców a potem pojechaliśmy z mężem do kina na "Poradnik pozytywnego myślenia" w ramach walentynek - fajny film. Sebuś ostatnio źle sypia płacze przez sen i co chwilę do niego wstaje ale to niestety zęby ma dziąsła spuchnięte i wszystko wkłada do buzi, kupiłam mu żel i taki smoczek gryzak - któraś dziewczyna linka wstawiała do niego ja płaciłam w świecie dziecka 15zł za niego. Sorry że tak o sobie ale nie zdążyłam Was nadrobić. Miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, w tygodniu nie śpię od 5.30 bo Mój tak wstaje do pracy a ja z nim, robię mu kawę i sobie dwie herbatki na laktację. A potem nie opłaca mi się kłaść bo mały wstaje jeść a potem córka do szkoły. xxx Aleksandra, to nieciekawy ten wirus, uważajcie na siebie. :) xx Angel, ja nie mam kurteczki ale szukam :D xxx Katarzynie też życzę dożywocia !! Jak patrzę na swego synka, to nie wiem jak można zabić !!!! NIe wiem, nie rozumiem, nie mam pojęcia. Szkoda mi ich całej rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mój tez ma gulkę, poprzednio tez miał dość długo, prawie te 6 tygodni,mimo masowania itp. A teraz znów ma. I znów masowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusia ja małemu daje 90ml dziennie.. tyle ze po troszku tak ze starczy na cały dzień a co do Katarzyny W przyłaczam sie i rowniez zycze dozywocie!!! bede musiała spróbowac tej Camilie czy jak to tam sie nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia21 ja camilie podawałam raz dziennie zazwyczaj pod wieczór aby Marcelek miał spokojną noc. 10 ampułek kosztuje ok. 20 zł w krytycznych momentach można podać do 3 razy na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×