Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

natalie no masz racje dieta cud bo ja tez sie nie oszczedzam i jem nie mało ja mam juz 2kg mniej niz przed ciążą myślałam, źe Gabi ucieła sobie drzemke ale wychodzi na to źe zasnęła na dobre ;) a mój M dalej je.. masakra :P niech on już wyzdrowieje bo jak tak dalej pojdzie to zje wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie no masz racje dieta cud bo ja tez sie nie oszczedzam i jem nie mało ja mam juz 2kg mniej niz przed ciążą myślałam, źe Gabi ucieła sobie drzemke ale wychodzi na to źe zasnęła na dobre ;) a mój M dalej je.. masakra :P niech on już wyzdrowieje bo jak tak dalej pojdzie to zje wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak slucham dziewczyny jak chudniecie to az mnie serce boli ze nie moglam karmic ;( bo ja ciagle na diecie a waga tragedia:( Moniś filmik swietny twoj Tadzio to taki sam gaduła jak Franek:) buzia sie nie zamyka:) Dodałam mojego gangstera do galeriusa.:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha literki mogę uszyć ale nie za kasę :) Tylko muszę wiedzieć w jakich kolorach mają być :D A żeby zrobić na tym biznes to trzeba to dobrze robić. A poza tym jest już tego pełno. xxx Mój miś przespał dziś większość dnia. Zaraz po kąpieli marudzenie - piersi nie chciał, a mleko ledwo co zrobiłam bo tak marudził. A tyle co butelkę włożyłam do buzi to zasnął i na śpiocha pił. Nie wiem czemu dziś taki senny aż sprawdzałam czy gorączki nie ma. xxx Natalie mój jak nie śpi to właśnie tak gada jak na filmiku. A właściwie wrzeszczy. A najlepiej mu się krzyczy z samego rana jak go biorę do nas do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jak był chory i siedział w "izolatce" to co chwilę wychodził do kuchni. I wypił mi wszystkie soki z malin od mojej mamy. Stwierdził, że jemu teraz dużo witamin potrzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś a skąd masz materiały na literki? kupujesz czy masz jakieś zapasy? bardzo chętnie pisze się na literki ale za darmo to troche mi niezrecznie zaplace za materialy przesylke no i Twój cenny czas ;) kolory to bym chciała jakieś rże, może malina no nie wiem jakie masz i jakie mogłyby być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wróciłam z pogrzebu przed 20-dziestą. Mały męża wykończył z lekka chyba, bo zaraz znikł niby pod pozorem zatankowania auta czy coś i do tej pory go nie ma.A ja wykąpałam, nakarmiłam, wysłuchałam histerii i uśpiłam:) Dziewczyny można spokojnie podawać herbatkę rumiankową nawet jak się karmi samą piersią-konsultant od laktacji mi to mówił,Ja podaję tak około 100ml dziennie-zresztą tak jest chyba napisane na opakowaniu,Najpierw miałam z Hippa a teraz mam z Bobovity i też jest ok. Fiolcia kurcze nie rezygnuj z karmienia piersią-może uda Ci się wyleczyć pierś i wrócisz do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was lasencje będę jak tak ładnie chudniecie!!!Kurcze ja się męczę z karmieniem piersią a po wadze nic nie widać...buuu na mnie to nie działa-pewnie przez słodycze których nawet w ciąży unikałam a teraz sobie nie żałuję. Moniś83 jak zaczniesz szycie tych swoim cudeniek na sprzedaż masz we mnie klientkę też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja mogę wszystkim chętnym uszyć literki. Tylko przyślijcie materiał a ja dla Was wydziergam :) Zrobię to z przyjemnością. Najwyżej jak już do Was dotrą to zwrócicie mi za przesyłkę :) W końcu muszę poćwiczyć zanim otworzę interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. ***** Marla przykro mi z powodu dziadka**** gratuluje utraty wagi Natalie i Nha. ***** Mimba snieg spowodowal kleske tu w Anglii bywa podobnie. Przynajmniej w moim regionie bo Szkocja i polnoc to snieg jak w Polsce. *** Monis fajne sowki i literki. Pomyslowa z ciebie mama. Fajnie ze chcecie juz robic w tym roku drugiego brzdaca :-) Ammarylis u mnie nie zawsze jest obiad. *** Rzodkiewa ile gosci bedziecie mieli i jak tam skora u Matiego. U nas po kapaniu w Oilatum i smarowaniu kremem Oilatum jest lepiej. Duzo duzo lepiej. Co u nas. Maly rosnie i spi ladnie. Zasypia okolo 21 i je o 5-6 rano potem o 10, 13,16 i 20. Skonczyl w sobote 4 miesiace i zjada rano 240 mm i potem 180-200. Na dzien okolo 950-1040 ml. Pije herbatke koperkowa od 3 miesiecy. Wypija 100 ml herbatki i okolo 100ml wody. Zalatwia sie raz dziennie lub raz na 2 -3 dni. Nie boli go brzuszek kiedy robi kupke. Nie przekreca sie na druga strone tylko na bok. Chwyta zabawki i gaworzy ale nie sylaby tylko grucha jak golabek i mowi agugu. Nie daje mu nic innego poza mm i herbatka i woda. Czasami chcialabym wrocic juz do pracy ale poki placa to zostane na macierzynskim. Platne jest 9 miesiecy. Dziewczyny kiedy mozna juz nie sterylizowac butelek ? U mnie ostatnio szok z moim libido. Wzroslo o 100 %. szok. Koncze bo maly sie obudzil i tata nie moze uspokoic. Nie ma to jak mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina wow to fajnie ci je maly.. Moj kak 120 wypije to jest cud coraz czesciej zostawia mleko w butelce .. Nie wiem czy to zasługa kleiku ale na 120 mleko dodaje niecały miarę kleiku wiec chyba niedużo .! Wesela sie boje bo musimy zaprosić okolo 130 no tak wychodzi mniej sie nie da bo moj ojciec ma 8 rodzeństwa a gdzie rodzina mamy noi mojego.!? Masakra .. Mateuszek zaczal sie przekrecic na brzuch dosłownie z dnia na dzien a 17go dopiero kończy 4 miechy. Musimy go teraz miec na oku non stop .. Nie spuszczam z oczu nawet na sekundę , no chyba ze jest zapiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudnijcie chudnijcie, poki co do mnie leca te wszystkie kilogramy.... hehe sorry ale dalej nie mam polskich literek! xxxxxxxxx Dianakarina ja w ogole butelek nie sterylizuje, raz na ruski rok je przegotuje, ale co raz to je przelewam wrzatkiem.....co jakis raz :) Ale pewnie podjecie takiej decyzji to kwestia indywidualna bo polowa ludzi sterylizuje, cwierc nie, a cwierc sie waha.... xxxxxxxxx Laski dzisiaj napisalam tutaj Wam, ze chcialabym isc do pracy i dzisiaj zadzwonila do mnie babka z zaproszeniem na rozmowe jutro! O maj gad.... chcialam dzisiaj sie przygotowac do rozmowy, ale oczywiscie wyszlismy z M i cora, wrocilismy po 20stej, potem kolacja, kapiel, winko i tyle z tych nauk...a co tam, jak pojdzie tak pojdzie, od lata wprawdzie nie stykam sie z terminologia fachowa, wiec moze mi braknac slow, ale co tam..moja wspaniala powierzchownosc wygra, hahahaha i tak nastawialam sie na wolne do lata, sie zdziwie jak w marcu albo w kwietniu wroce do pracy! Ale tak lepiej..tym bardziej ze w ogloszeniu bylo napisane ze mozliwe jest pol etatu popoludniu, to juz w ogole byloby super!!! Bo nie trzeba by ani zlobka, ani opiekunki, co najwyzej babcia na 2 godziny dziennie....wiec ekstra! Zyczcie mi powodzenia, bym za bardzo sie nie zblaznila bo cudow nie zdzialam, stawiam na naturalnosc, bo ja nawet jakos specjalnie sie nie ubiore, bo wszytkie ciuchy ladniejsze sa na mnie opiete hehehehe bedzie wesolo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana krótko, zwięźle i na temat. Czytając Twojego posta odniosłam wrażenie, że Ci się spieszyło :) xxx Mimba no to trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa nie ma się czego bać.Będzie dobrze :) Nawet jak masz potwierdzenia przybycia to i tak część nie przychodzi. U mnie mimo, że potwierdzili, to wykruszyło się kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa to sporo 130 ale jak duza rodzina to nie da sie inacZej bo jednych Zaprosisz to i drugich trzeba. Ja mysle ze bedziemy musieli 2 skromne przyjecia. Dla rodziny mojego tu i znajomych i w polsce dla rodziny i znajomych. Stres mam ostatnio i spac nie moge bo musimy isc tu do ksiedza chrzest w kosciele katolickim umowic a ja do kosciola to jak slub i pogrzeb i sie boje ze sie nagada ksiadz :-( ***** mimba to dobrze ze z tymi butelkami to nie tak rystrykcyjnie bo ja schize mialam jak niechcacy reka dotknelam smoczka od butelki. Trzymam kciuki za rozmowe. Wez na luz bo jak sie za bardZo przygotujesz to byloby sztucznie. Wiesz o co mi chodzi. A pol etatu fajnie bo nianki nie trZeba a do ludzi wyjdziesz. Daj znac. A napisalas imie Malutkiej na galeriusie juz? Ostatnio cierpie na bezsennosc i kiedy maly spi ja nie moge zasnac a jak on wstaje to bym spala. Teraz przebudzil sie o 21 a o 20 zjadl i poszedl spac i sluchajcie ululac sie nie chcial za nic dopiero jak mu mleko podalam zjadl o 22 kolejne 140. To na dzis zjadl 1170 ml! Wode mu dawalam to nie chcial i racZki pakowal do buzi. Ide spac moze barany policze to zasne. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina, pewnie ze nie bede sie usztuczniala w pracy, nigdy tego nie robilam i powiem Ci szczerze ze czesto dostawalam fajne prace ktore mi sie podobaly, a niby powazne stanowiska - a jednak mnie taka normalna i mowiaca ze tego czy tamtego nie umiem, ale przeciez sie naucze, to chciano :) wiec daje na luz, i raczej z ciekawosci jutro pojde, przeciez mnei tam nie zjedza :) a z tym dotykaniem smoczka to dobre hehehe, ale lepiej powoli juz wprowadzaj ten brak sterylizowania, bo jakbys przestala sterylizowac pozniej, to dla dziecka moze byc wiekszy szok, wiec powoli cos rob (mozesz na poczatek po prostu wyparzac czy cos takiego)-...choc tak na necie przegladalam ze niektorzy rodzicie to nawet po roczku dziecka jeszcze sterylizuja, ale to chyba gruba przesada!!!! xxxx Dzisaij zaczal sie festwial sanremo, ale jakies takie nudy i wiecej gadania i polityki niz fajnych piosenek, ide spac bo moja rodzina sztuk dwa juz chrapie od dawna po zjedzenu ryby z piekarnika...no znaczy sie dziecko tylko rybke wachalo :) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mylilam sie co do sanremo, wlasnie wszedl na scene toto cotugno i spiewa lasciate mi cantare wraz z rosyjkim chorem militarnym (cos a la chor aleksandrowa jesli kojarzycie, bylam na ich koncercie w polsce jeszcze, uwielbiam jezyk rosyjski)..superrrrr polaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to ja do pracy lecę już dziś-trzymajcie kciuki:) brrrr aż mam dreszcze-nie było mnie prawie rok:( długo-dziwne uczucie. Do tego nie spałam cała noc-Antek sie wiercił-Szymon majaczył-już chory(krtań:() Wyglądam jak zombi:( no cóż.....miłego dnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, na pewno wyglądasz pięknie:) trzymaj sie dzielnie, to na pewno będzie pierwszy udany i miły dzień w pracy :) Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba wiem, o czym piszesz:) ja tez uwielbiam język rosyjski. Uczyłam sie tego języka w liceum, jeździłam na rożne konkursy recytatorskie, bo ze względu na podobno swój świetny akcent byłam pupilką mojej profesorki od języka rosyjskiego:) zreszta maturę tez zdawałam z tego przedmiotu i do dziś czuję ogromny sentyment do języka rosyjskiego:) Chociaż włoski tez uwielbiam, nawet podjęłam próbę nauki włoskiego, ale z braku czasy niestety nie podołałam temu wyzwaniu:) A Ty pewnie biegle mówisz po włosku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, powodzenia Marla i Mimba :) xx Monis ja też chcę literki, ale napiszę na Fb bo i jeszcze chcę coś od ciebie :P xx Mnie rozłożyło, totalnie przeziębiona jestem. Myślałam,że to alergia, ale oczy ropieją, katar mega !!! , ból nosa, i na dodatek super zajebisty okres !!! Jakby mało było wczoraj od 15 Filipek dał mi nieźle popalić, po raz pierwszy od urodzenia popołudnie i noc była koszmarem. Wszystko pcha do buzi, płacze, wrzeszczy i zachowuje się jak piesek co to mordką rusza i gryzie mnie i wszystko co wpadnie do buzi :( Na noc viburcol, zasnął lulany na rękach, 24 pobudka z wrzaskiem, ledwo się podniosłam, nakarmiłam , powrzeszczał i zasnął, 4:30 pobudka i wrzask niesamowity,że aż córka się obudziła ... i znów jak piesek rozdrażniony i szukający co by ugryźć. Nosiłam na rękach, kichałam, z nosa lało się, nie wspomnę o całej reszcie. Mój wstał ponosił i przed 7 zasnął dopiero. Ale już się kręci. Katastrofa...żel na chwilę pomaga,gryzaków nie chce. No i jutro szczepienie, oby tylko ode mnie nie podłapał niczego :( Idę położyć się koło niego, córka wyprawiona to i jest okazja. xx Do później, trzymajcie się dzielnie wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga zgadzam się z Tobą odnośnie tego,że do 3 miesięcy dla mnie był lepszy okres z maluchem niż teraz. A przynajmniej na razie tak to wygląda, nikt nie powie mi,że pierwsze 3 miesiące są najgorsze...bo nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie zgodze Nie bylo dla mnie gorszego momentu jak pierwsze dwa miesiace! ze nie wspomne o pierwszych 3 tygodniach gdzie codziennie ryczalam z bezsilnosci... teraz tez zdazaja sie ciezkie momenty i noce jak np ta wczorajsza ale tego nawet nie da sie porownac z poczatkami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
haha mamusia wiem ze bede teraz samolubna ale cieszy mnie fakt ze nie jestem sama:) a czopki juz tez zamowilam:) moj tez gryze wszystko wokolo:) Mimba trzymam kciuki:) Marla bedzie dobrze:) Rzodkiewa jakby ktos zrezygnowal z wesela w ostatniej chwili to ja jestem w stanie zalatac dziure:) Tak sobie wczoraj myslalam ze chyba sie udam do poradni metabolicznej bo juz nie wiem co robic by schudnac:/ a przeciez sie nie obzeram bo nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie odzywałam się wczoraj bo nie miałam czasu ale Was czytałam. Ostatnie nocki nie za fajne Sebuś budzi się od 3 gdzieś co 40 minut - nie wiem może to zęby albo jabłko chociaż w dzień po nim nic mu nie było i kupa też była jutro 3 szczepienie to spytam pediatry. Mimba trzymam kciuki za rozmowę na pewno się uda;-) Mój wypija 5x180ml z tym że nie zawsze wszystko wypije. Kupy są codziennie przeważnie 2 ale zdarza się też 1. Co do herbatki to my pijemy z bobovity jabłko z melisą i jak lekarka kazała między karmieniami pije ją ile chce - przeważnie za jednym razem wypije 30-40ml chociaż zdarzy się że wypije 10-15ml:P:P Ja po każdym karmieniu gotuje butelkę 5-10minut w garnuszku. A jak byliśmy na zabiegu to w ogóle mu nie wyparzałam bo nie dawali wrzątku tylko pod gorącą wodą płukałam ale brzuszek Sebusia po tym bolał. Dobra lece bo mąż zaraz wróci od lekarza bo coś przeziębiony jest i mi powie że znowu na kompie siedzę:P:P miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki..ja też osobiście wolę ten okres teraz, niż początki, choć nie były one jakieś dramatyczne...kilka trudniejszych wieczorów...ale teraz jest znacznie lepiej. Gdy malutka budzi się i od razu uśmiecha od mnie, gdy śmieje się w głos, wyraźnie lubi jak się przytulamy i wygłupiamy, ten zachwyt w oczach gdy śpiewamy. Albo gdy zaczyna z nami rozmawiać i wydawać dziwne odgłosy, albo powoli powoli rączką dotyka mojej twarzy...bez porównania z pierwszymi 2 miesiacami gdy tyklo spała i jadła, spała i jadła i robiła kupy :) juz nie mogę się doczekać jak już całkiem mnie będzie rozumiała, oj to sobie porozmawiamy że ho ho :) xxxxxxx graga co do schudnięcia ja liczę że na wiosnę pójdzie łatwiej / ja w życiu odchudzałam się tylko 2 razy i to z super skutkiem, ale zawsze na wiosnę zaczynałam, zimą to choćbym jadła tylko otręby, to i tak bym przytyla.....ciało nie chce myślec o utracie tłuszczu skoro za oknem mróz! więc daj sobie czas do maja, czerwca, jeśli nie będzie ekektów to się zaczniesz maratwić :) A na plażę to my najwcześniej wybieramy sie w sierpniu, więc mam czasu troszkę od tej wiosny! xxxxxxxx marla powodzenia w pracy! :) no musi to być dziwne uczucie po roku wrócić..... a ja póki co idę robić pranie i może w końcu zaglądnę do mojego CV przypomnieć sobie co tam nawymyślalam hehe xxxxxxxxx dobrego dnia dziewczynkI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak Wam mija dzionek? U nas sypie śnieg, jakoś mi od rana zimno... wczoraj po szczepieniu Gabi była bardzo senna ale na szczęście innych niepokojących objawów nie było... Padła jak nigdy przed 20... po 21.30 wzięłam ją, bo spała w swoim pokoiku a w nocy zawsze śpi u nas w sypialni w łóżeczku więc nakarmiłam ją na śpiocha... była nieprzytomna bidulka umęczyli dzieciaka w ciąg dnia;) i spała dalej aż do 6 ;) o 6 ją nakarmiłam i spała do 8.30 jak zawsze ;) Teraz znowu ma drzemkę.. więc mam czas dla siebie ;) Moniś to muszę najpierw poszukać jakiegoś ładnego materiału.... najchętniej zamówiłabym coś przez internet ale szukam i nie mogę nic znaleźć... może coś poradzisz?? masz jakąś stronę albo jakiegoś fajnego sprzedawcę na allegro??? Ja przed chwilą trafiłam na fajny sklep na allegro z zabawkami robionymi ręcznie... wiem ze któraś z Was kilka dni temu szukała czegoś dla swojego malucha... może komuś coś wpadnie w oko.. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2785288 fajnie to wygląda i ceny przystępne ;) Fiolcia jak tam Twoja chora pierś..? leki pomagają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cały czas jest dobrze (taaaak zlinczujcie mnie teraz, że nie mam na co narzekać :P :P hehe) Na początku noce były super -6-8 h snu ciągiem, teraz z tym gorzej ale to jego gadanie, uśmiechanie się jest super - więc każdy okres ma plusy i minusy. xxx Marla zdaj relacje jak było :) xxx Nha materiały kupował mi mąż w sklepie indyjskim :) Na necie jeszcze nie szukałam. Bedę szukać ale Tadzio musi zasnąć więc może dziś wieczorem. xxx Mamusia no to czekam :) xxx A co do wyparzania - też z tym nie szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;] dzieki za wsparcie, ale jakoś już chyba sama sie poddałam. Z piersią już lepiej chyba antybiotyk zaczął działać, wkurza mnie tylko że nie dość, że musze ściągać mleko to je wylewać ;/... NHA zazdroszczę tak grzeczniutkiego dziecka, mój to jest taki nerwus, czasami mam wrażenie jakby chciał maskotkę rozszarpać, na dodatek wrzeszczy jakby ze złością, a przy karmieniu to wszystko go inne interesuje i rozgląda się po pokoju ;P ostatnio w ogole cały czas tylko chce siadać i musze mu ręce podawać i mu pomagać, bo na mnie krzyczy ehh ;P Mimba daj znać jak poszło na rozmowie ;D ... co do pierwszych trzech miesięcy i teraz to ja mam cały czas tak samo czyli meksyk hehe ;P ... a waga to no coment ;/ zostało mi 6 kg ;] mam nadzieje, że właśnie na wiosne spadnie, bo zawsze na zimę tłuszczyk się gromadzi ;D właściwie to na chrzciny przydało by się już te pare kg mniej, bo chcę w sukienkę wskoczyć, już się nie mogę doczekać imprezy po chrzcie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×